Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΝΟΣ-ΣΚΕΠΑΣΜΑ


Recommended Posts

εγω χρησιμοποιω κουβερτουλα φλις και σεντονακι . Τον υπνοσακο τον 8εωρω πολυ πνιγηρο κ αν ζεστενεται 8α ειναι ανυσηχο ικ αντε να παρεις χαμπαρι.

Επισης να τονισω οτι τα μωρακια (soryy frap) δεν τα καταλαβαινεις απο την πατουσα γιατι ειτε ιδρωμενα ειναι ειτε κρυωνουν τα πατουσακια παλι κρυα ειναι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου,κ εμένα η γιατρός μου μου είπε οτι τη σωστή θερμοκρασία την καταλαβαίνεις απο το σβερκάκι-δε πρέπει να είναι δροσερό αλλα ούτε κ ιδρωμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΒΕΡΚΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ!!!!!

(ΓΕΙΑ ΣΟΥΟΥΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!) ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΥΓΡΗ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΩΡΑ ΔΕ ΜΑΣ ΒΟΥΛΩΣΕ ΠΟΤΕ Η ΜΥΤΟΥΛΑ !!ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΛΠΟ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα ωραιο κολπο αυτο με το νερακι,εμεις εχουμε υγραντηρα αλλα μας χαλασε το χρωμα στους τοιχους της μπουμπους που ηταν φρεσκοβαμμενοι..κ δεν τον ξαναβαζω!!!τσαμπα λεφτα!!!για το μπουκωμα βαζουμε πολυ ορο..

οσο για το σκεπασμα...εγω της ειχα δοκιμασει καποια στιγμη λεπτο παπλωματακι κ ξυπναγε ολη τη νυχτα..της εβαλα λοιπον πικε κουβερτουλα κ σεντονακι κ την βαζω αναμεσα σε 2 μαξιλαρακια μικρα για να μην γυρναει σαν σβουρα,τα αγκαλιαζει κ κοιμαται..κ παντα την ντυνω με ελαφρυ πυτζαμακι κ καλτσουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..το μεσημερι και εγω με ελαφρυ πιτζαμακι . καλτσουλες και μια κουβερτουλα.τα βραδακια υπνοσακο και καλτσουλες(υπνοσακος με ποδαρακια ), απο μεσα το φανελακι του...θερμοκρασια στο 20-21 αναλογως το πολυ 22 τωρα πλεον που επιασαν οι ζεστες.Χωρις παντως τον υπνοσακο δεν υπηρχε περιπτωση να σηκωνομαι τρεις και λιγο αν τον σκεπαζω.μου λυσε τα χερια ..βασικα το γνωριζα απο τον πρωτο μου και αυτο θα κανω και στον τριτο μου.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟ :blush::(

ΔΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΡΙΞΑ ΤΕΤΟΙΟ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ..ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙΝΑΧΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3-4 :blush:

ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟ??ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ..ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟΣΑΚΟ,ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντινα μου μην αγχωνεσαι τοσο...αν κρυωνε θα ειχε ενοχληση κ θα ξυπναγε!!!εφοσον δεν εχεις ανοιχτο παραθυρο δυσκολο να αρπαξει κρυωμα ετσι..το πιθανοτερο ειναι οτι ξεσπεπαζεται γιατι ζεσταινεται..

παντως ο υπνοσακος ειναι καλη λυση..αν τον δεχεται βεβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...