Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λιγη θετικη σκεψη σημερα..για θετικη χοριακη αυριο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με ολη μου τη ψυχη και με ολη μου την καρδια σας στελνω κι εγω με τη σειρα μου τις ευχες μου για μια χοριακη στα υψηηηηη!!!

μακαρι ναναι ολα σουπερ!!!

Wendy εισαι πολυ καλη αδερφουλα ,μπραβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα πω καταρχας πως ειναι πολυ τυχερη που εχει μια αδελφη σαν εσενα.Μπραβο κοριτσια να μεινετε ετσι παντα αγαπημενες κ να στηριζετε η μια την αλλη,δεν υπαρχει τιποτα πιο σημαντικο απο αυτο.

Χαρα μου,το ξερεις ποσο πολυ ευχομαι,σημερα να ερθει στη ζωη σου,αυτο που τοσο πολυ λαχταρας!Θα ειμαι ολο αγωνια να γυρισω σπιτι να διαβασω τα νεα!Ολα θα πανε καλα κουκλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου!ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου,να βγει μια θετικοτατη χοριακη,κι ο,τι εχει ονειρευτει η αδερφουλα σου να γινει πραγματικοτητα.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία για σήμερα.

Να έχεις μια τεράστια θετική χοριακή και να αποκτήσεις και εσύ σε λίγους μήνες αυτό που τόσο πολύ επιθυμείς, ενα μωράκι.

Να έχει ένα ξαδερφάκι ο ανηψιός σου να παίζει...

Σας αγαπώ πολύ και τις δυο σας και εσένα Βάσω και εσένα Χαρά και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που μου συμπαραστέκεστε σ'αυτη την δύσκολη φάση που περνάω.

Ειδικά εσένα Βάσω μερικές φορές μπορεί να σε κουράζω αλλά μου κάνεις τόσο καλό με την βοήθεια σου και τις συζητησεις μας,νιώθω οτι έχω βρει ένα στήριγμα που με καταλαβαίνει....

Σας φιλώ και τις δυο σας

Αντε περιμένω Χαρά τα νέα σου, για να βγούμε να γιορτάσουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούλα μου θα σου ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου μια πάρα πολύ μεγάλη χωριακή και ένα ++++++++++ τεράστιο....!!!!!Σου στέλνω λίγη από την θετική μου ενέργεια (ξέρει η αδερφή σου από αυτή χαχαχαχα).Περιμένουμε νέα σου ε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες-πολλες ευχες και απο εμενα για την μεγαλυτεη Χαρα(35)της ζωης σου! Καλα αποτελεσματα! :laugh:

Εισαι πολυ τυχερη που εχεις μια τετοια αδελφη, να ειστε παντα ετσι ενωμενες στις χαρες και στις λυπες της ζωης σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXOMAI ολα να πανε καλα

κ να εχετε ενα +++++++++++++++++++++++++++

τερααααααααααααααστιο

μεσα απο την καρδια μου πολυ πολυ καλη

ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

φιλακια πολλα στις γλυκιτατες αδερφουλες...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου ..

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την υποστηριξη σας ...

ειμαι σιγουρη οτι η αδερφη μου ενιωσε καλυτερα διαβαζοντας

τα μηνυματα σας..δεν ξερω αν κανω καλα που παιρνω την πρωτοβουλια

και σας γραφω αλλα δεν θελω να κραταω σε αγωνια τα κοριτσια που ενδιαφερονται..τα αποτελεσματα της χοριακης βγηκαν και ειναι

δηστυχως αρνητικα..εγω το μονο που θελω να πω στην αδερφουλα μου

ειναι,αυτο που ελεγα και στον ευατο μου οταν δεν ημουν καλα ...

ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ..με επιμονη και υπομονη

θα τα καταφερω,σημερα δεν υπαρχουν γυναικες που δεν μπορουν να κανουν

παιδια ΤΕΛΟΣ!με την βοηθεια της επιστημης ολοι μπορουν να εχουν ενα

παιδι..απλα αλλοι κανουν ευκολα παιδακια κι αλλοι δυσκολευονται,το αποτελεσμα ομως ειναι που μετραει κοριτσια ..επεσα 100 φορες και σηκωθηκα 101!

ΧΑΡΟΥΛΑ Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ....

Σου αφιερωνω με αγαπη το αγαπημενο σου ( και αγαπημενο μου!)τραγουδι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα το νεο μυνημα και κοπηκαν τα ποδια μου...τι να πω δεν πειραζει χαρα μου εσυ να εισαι γερη και δυνατη και γρηγορα θα ερθει τομωρακι σου...παντως εγω οποτε ειχα αρνητικα αποτελεσματα πισμωνα περισσοτερο και τσατιζομουν και τσουκου τσουκου ηρθε και το θαυματακι σε μενα....κανε υπομονη χαρα μου και θα τον πιασουμε τον σπορο την επομενη φορα... :huh::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

wendy μου μην ανυσηχεις αφου καταβαθος το ξερεις πως η χαρα ειναι εγκυος τι αγχωνεσε?εγω παντως εκανα χωρο παρακατω και στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης και στο κατα την διαρκεια...αντε μωρε περιμενουμε αυριο τα ευχαριστα απο σενα γιατι η αδερφη σου μαλλον δεν θα μπορει να γραψει απο την χαρα της..να σου πω κρατα και κανενα παμπερς μην κατουρηθει πανω της.. :P:P:P:P αντε κοριτσακια μου με το καλο τα ευχαριστα...ολα καλα θα πανεεεεε :):):):)

έγραψε η wendy παραπάνω ότι τα αποτελέσματα της χωριακής δυστυχώς είναι αρνητικά.

δεν πειράζει Χαρούλα μου, οπλιζόμαστε με ένα μεγάλο χαμόγελο και προχωράμε γεμάτες αισιοδοξία έτσι;;;;;

δεν θέλω να ακούσω ότι έπεσες ψυχολογικά θα σε μαλώσω.

Όλα καλά θα πάνε και θα έρθει και το παιδάκι όποτε είναι η ώρα του να έρθει, σε σκέφτομαι και σένα και την φιλεναδίτσα μου την αδερφούλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapimenes aderfoules...kai kuriws xaroula mou...xerw oti simera pires mia apogoiteusi...mi to vazeis katw koritsaki mou...skepsou apla poso poli axizei na maxintheis mexri na exanliseis ta panta gia ena mwraki!!!kapies den eimaste kai toso tuxeres na sulavoume grigora kai vazw kai ton eauto mou mesa pou prospathw ena xrono kai den ginete tpt!!den ta paratameeee kai den to vazoume katw...ekei sto peisma emeis..o theoulis glukia mou xaroula den tha mas xexasei!!!exoume dipla mas anthrwpous pou pernoume dunami kai mas stirizoun sto na sunexizoume!!exeis tin aderfoula sou:)den xathike o polemos apla mia maxi opws eipe kai auti!!!kai emeis exoume tin dunami gia polles maxes....axizei gia ena mikro sporaki den nomizeis??giauto to kefali psila kai pame dunata!!tha deis pou suntomaa i maxi mas tha kerdithei!!filakia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(

Απο το πρωι μπαινοβγαινω στο site για να

δω τι εγινε με την XARA35...

Δεν πειραζει κοριτσι μου,εξαλλου απο την αρχη γνωριζουμε ολες οτι η σπερματεγχυση δεν εχει και τρελλα

ποσοστα επιτυχιας :angry:

Δες την προσπαθεια αυτη σαν "προβα" για την μεγαλη "πρεμιερα"

που ερχεταιιιιι.

Μην σε περνει απο κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει κοριτσακια μου!!!παμε γερα και δυνατα με τσαμπουκα γιατην επομενη φορα!!!ευχομαι η επομενη ναναι η τελευταια και η τυχερη!!! :kiss:;)

Δεν θελω στενοχωριες,αυτα γινοντα δυστυχως αλλα σε κανουν πιο δυνατο και επιμονο!!!ευχομαι να μεινει συντομα εγκυουλα η αδερφουλα σου και να μην ταλαιπωρηθει αλλο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...