Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΜΟΥΝΑ ΕΦΤΙΧΙΣΜΕΝΙ ΙΑ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΕ ΜΕΤΑ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νινα,

τα λογια ειναι περιττα!εμεις θα ειμαστε κοντα σου οτι και να χριαστεις!ο χρονος ειναι ο καλητερος γιατρος!τωρα ειναι πολυ νωρις!το μονο που χριαζεσαι ειναι ανθρωπους διπλα σου!να εισαι σιγουρη οτι εδω θα τους εχεις!μπορει να σου φαινεται απιστευτο τωρα αλλα παλι θα χαμογελασεις,θα ονειρευτεις,και οταν ηρεμισεις θα ερθει ενα μωρακι!Σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο νινα μου...

θα σου δωσει δυναμη θεος να προχωρησεις παρακατω

και σιγουρα θα κανεις και ενα και δυο γερα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΣΑΣ.ΣΙΜΑΡΕ ΙΝΕ ΜΙΑ ΔΙΣΚΟΛΙ ΜΕΡΑ ΙΑ ΜΕΝΑ......ΣΙΜΕΡΑ ΚΛΙΝΟ 40 ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΠΑΟ ΣΤΗΝ ΕΚΛΙΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΣΟ ΚΕΡΑΚΙ.ΑΠΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣΠΑΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΒΟΥΝ ΘΑ ΠΟΔΙΑ....ΕΦΑΡΙΣΤΟ ΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΣΑΣ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΣΟ.....ΝΑ ΓΡΑΨΣΟ ΠΟΣ ΠΙΓΑ ΕΧΤΕΣ ΣΤΙΝ ΕΚΛΙΣΙΑ ΚΙ ΕΦΙΓΑ ΚΛΕΓΟΝΤΑΣ?????....Η ΝΑ ΓΡΑΨΣΟ ΠΟΣ ΕΧΟ ΓΕΝΕΤΛΙΑ ΣΙΜΕΡΑ ΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΙ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΤΟ ΤΕΛΕΦΟΝΟ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣ ΝΑ ΧΤΙΠΑΙ....Η ΣΙΝΓΕΝΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥ ΤΕΛΕΦΟΝΟ ΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....ΠΟΣ ΝΑ ΧΑΡΟ???? ΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ????ΚΕ ΟΛΛΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΜΙΑ ΝΙΝΑ ΟΠΟΥΣ ΙΤΑΝ ΠΡΙΝ....ΜΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΙ ΚΕ ΠΑΝΔΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ....ΤΟ ΧΙΡΟΤΕΡΟ ΙΝΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΡΙΦΤΟ ΤΑ ΕΣΤΙΜΑΤΑ ΜΟΥ.....ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΟΝΔΟΣ ΝΑ ΓΕΛΑΟ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΙΜΕ ΑΔΙΑ......ΛΙΓΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝΕ......ΝΑ ΠΕΡΑΣΙ ΚΕ ΑΦΤΙΝ Ι ΜΕΡΑ......ΕΧΤΕΣ ΘΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΕ ΜΟΝΟ ΕΓΟ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΙΜΟΥΝΑ ΕΧΤΕΣ....ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ.....ΠΟΣΑ ΙΑΤΙ....ΙΑΤΙ....ΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ.....ΝΑ ΜΙΝ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.....ΚΕ ΙΑΤΙ ΝΑ ΠΟΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ Ι ΑΠΟΛΙΑ......ΚΕ ΣΙΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΝΑ ΙΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ ΟΠΟΥΣ ΙΜΟΥ ΠΡΙΝ????ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΕ ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΙΝ ΠΟΝΑΟ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΜΕΤΑ ΣΕ ΡΟΤΑΝΕ ΠΟΣ ΕΓΙΝΕ Η ΤΟ ΙΑΤΙ ...ΠΟΣ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΙΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia sou polla nina!!!

mh piezeis ton eayto sou na eisai xaroumenh na eisai opos niotheis kai ola tha ftiaksoun tha perasei o kairos kai tha deis oti ola ginontai gia kapoio logo .tha gineis pio dynath kai h kalyterh manoula gia to paidaki pou tha sou stilei o theoulis! prospathise na skeftesai oso pio thetika mporeis etsi ninaki???

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα λυπαμαι για αυτο που περασες,δεν υπαρχουν λογια...εχω περασει και εγω μια απωλεια οταν εχασα το μωρακι μου λιγο πριν το γεννησω , απο λαθος του γιατρου!!δεν το εβαλα ομως κατω πισμωσα παραπανω και σε 2 μηνες περιμενω την μπεμπουλα μου που με παρηγορει και μου δινει την ελπιδα με την καθε της κλωτσια.ευχομαι με την ιστορια μου να σου εδωσα λιγη ελπιδα για το μελλον και λιγη θετικη σκεψη οσο δυσκολο και να ειναι.σου ευχομαι ολα να σου παν καλα και γρηγορα να νοιωσεις την αγαπη μεσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller έγραψε:

ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ.ΕΖΗΣΕ ΜΟΝΟ 11 ΗΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ.ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ.ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣΧΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΛΑΣΕΙΣ,ΘΑ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΘΑ ΞΑΝΑΞΕΧΑΣΤΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ.ΑΣΤΗ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΦΥΛΑΞΕ ΤΑ ΚΑΠΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ?ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΔΩΡΑ,ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ,ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ.ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΘΗΣΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΕΓΟ ΘΑ ΤΟ ΙΧΑ ΑΝΔΕΞΙ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΤΡΑΓΟΔΙΑ.......ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΙΝΜΟΥΝΑ ΚΛΙΣΜΕΝΙ ΣΕ ΕΝΑ ΨΣΙΧΙΑΤΡΙΟ......ΝΑ ΘΙΕΛΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΚΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΙΣ ΜΟΝΟ ΙΑ 11 ΗΜΕΡΣΣ......ΣΕ ΘΑΒΜΑΖΟ ..ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ????ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΑ ΚΕ ΕΓΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟ ΑΠΟ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΕΚΛΕΠΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ.....ΚΕ ΕΓΟ ΚΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.....ΝΙΟΤΑΜΕ ΠΟΣ ΑΦΤΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΙΣ.....ΜΑΣ ΛΙΠΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

glikia mou kouragio...!einai oi prwtes meres... :(:(:(:(
ΑΦΤΕΣ Ι ΠΡΟΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΦΕΝΟΥΝΤΕ ΑΤΕΛΙΟΤΕΣ.......ΕΣΙ ΠΟΣ ΙΣΕ ???ΚΙ ΕΣΙ ΙΣΕ ΣΤΗ ΑΡΧΙ ΟΠΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.....ΠΟΤΕ ΕΦΙΓΕ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ?ΔΙΚΟΜΟΥ ΣΤΗΝ 16.02 2010.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ ΙΜΕ ΚΕ ΕΓΟ......ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΓΕΛΑΟ????ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΕΦΙΓΕ ΚΕ ΕΓΟ ΓΕΛΑΟ????ΠΟΣ ΜΠΟΡΟ????ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙ ΝΑ ΠΟ ...ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ......ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΙΣΟΥΝΑ?ΕΓΟ 23 .ΕΝΙΟΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΟΥΝΙΜΑΤΑ ΤΟΥ....ΤΟΡΑ ΜΟΥ ΛΙΠΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΙΝΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ..ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΙΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΠΡΟΤΙ ΣΤΙΓΜΙ ΤΙΣ ΣΙΛΙΠΣΙΣ....ΝΕΑΖΕΣΕ ΙΑ ΑΦΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΧΙ....ΕΠΙΤΑ ΚΑΝΙΣ ΟΝΙΡΑ ...ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΠΟΣ ΘΑ ΙΝΕ Ι ΖΟΙ ΣΟΥ ΜΕΤΑ......ΑΛΛΑ ΚΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΔΙΑ ΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΟ ΙΜΕ 35 ΧΡΟΝΟΝ ΚΕ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΙΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΠΑΙΔΙΑ....ΕΛΕΓΑ ΠΡΟΤΑ ΛΕΦΤΑ ..ΝΑ ΕΧΟ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΤΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.ΜΙΠΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΘΙΜΟΡΙΣ ΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΘΕΛΑ ΠΑΙΔΙ????ΔΕΝ ΞΕΡΟ ....ΑΛΛΑ ΙΝΕ Ι ΘΕΛΙΣΙΤΟΥ ΚΕ ΟΤΙ ΘΕΛΙ ΘΑ ΓΙΝΙ....ΕΓΟ ΜΠΟΡΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΙΠΑΚΟΥΟ ΣΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΙ......ΠΕΡΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΙΝΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ....ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ ΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΚΕΔΟΝ..ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΜΟΣ ΘΟ ΘΕΛΑΜΕ ΠΟΛΙ...ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ ΙΝΜΟΥΝΑ ΠΟΛΙ ΕΦΤΙΧΙΣΜΕΝΙ....ΑΦΙΣΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΑΜΟΥ ΚΕ ΑΦΙΕΡΟΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ...ΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΑΙΜΑ...ΑΠΟ ΚΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΘΑ ΧΑΠΙΑ .ΕΠΕΡΝΑ 6 UTROGESTAN ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΑΦΟΤΟ ΚΡΑΤΙΣΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΜΙΝΑ.....ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ...ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΙ ΜΕΡΑ ΤΟ 16 ΟΤΑΝ ΙΧΑ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΣΤΙΝ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ ΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΙΠΕΡΙΧΟ....ΙΧΑ ΠΡΟΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΙΝΟ ΑΙΜΑ....ΠΙΓΑΜΕ ΣΤΙΝ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ ΚΙ ΕΚΙ ΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΙΧΑ ΧΑΜΟΛΙ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ....ΑΦΤΟ ΤΟ ΙΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 4 ΜΙΝΑ....ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ ΠΟΥ ΙΝΕ ΑΠΟ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΜΕΧΡΕΙ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΕΦΙΓΕ....ΚΙ ΕΦΙΓΕ ΤΟΣΟ ΝΟΡΙΣ....ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΙΑ ΠΡΟΤΙ ΚΕ ΤΕΛΕΦΤΕΙΑ ΦΟΡΑ....ΚΕ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟ ΙΘΑΝ ΖΟΝΤΑΝΟ.....ΜΟΥ ΙΧΑΝΕ ΠΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΙΧΕ ΕΛΠΙΔΑ ΖΟΙΣ ΙΑΤΙ ΙΤΑΝ ΠΟΛΙ ΜΙΚΡΟ 550 ΓΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina καλημερα διαβασα την ιστορια σου κ δακρυσα, κοπελα μου κουραγιο δεν ξερω τι αλλο να πω, κ πως να το πω.....λες πως το πρωι ολα ηταν καλα, κ πως το απογευμα το μωρακι σου χαθηκε... :(

ελπιζω ο Θεος να σου φερει συντομα ενα αλλο μωρακι για να παρει τον πονο σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα,

κ εγώ πριν ένα μήνα σχεδόν 06/03/2010 έχασα το μωράκι μου στην 23η εβδομάδα!!

Μην το σκέφτεστε έτσι,ότι έγινε έγινε..Κ εμένα όλα ήταν τέλεια..μέχρι εκείνη την ημέρα!! :(:( Δυστυχώς δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι..Σίγουρα θα τα σκεφτόμαστε,θα τα θυμόμαστε για πάντα και θα πονάμε γι'αυτά..

Να σκεφτόμαστε θετικά όμως και σύντομα πιστεύω θα έρθει και μία ανάσταση στην ψυχούλα μας!!

Και όπως λέω συνέχεια σε όλους τα αγγελάκια μας θα μας στείλουν τα αδερφάκια τους!!

Κοριτσάκια μου καλή Ανάσταση σας εύχομαι και καλό Πάσχα.

Εύχομαι σύντομα Ο Θεός να μας στείλει το θαύμα Του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina έγραψε:

nikulina καλημερα διαβασα την ιστορια σου κ δακρυσα, κοπελα μου κουραγιο δεν ξερω τι αλλο να πω, κ πως να το πω.....λες πως το πρωι ολα ηταν καλα, κ πως το απογευμα το μωρακι σου χαθηκε... :(

ελπιζω ο Θεος να σου φερει συντομα ενα αλλο μωρακι για να παρει τον πονο σου....

ΝΙΝΙΝΑ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΙ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΠΕΣΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΤΑΝ ΙΑ ΠΡΟΤΙΝ ΦΟΡΑ ΚΕ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ Η ΤΕΛΕΦΤΕΙΑ ΦΟΡΑ.....ΘΕΛΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΟΣΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΙ ΑΓΑΠΙ.ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΚΕ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ.ΠΡΟΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ ΠΑΛΙ ΣΤΙΝ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ ΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΡΙΣΟΥ ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ.....ΙΠΑ ΣΤΙΝ ΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΙ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΘΣ ΙΑΤΡΟΥΣ.."ΙΔΙΚΟΥΣ"....ΤΟΡΑ ΨΑΧΝΙ ΙΑ ΑΛΟ ΙΑΤΡΙΟ.ΑΛΛΙΟΣ ΘΑ ΖΙΤΙΣΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΙ ΤΟ ΔΙΕΦΙΝΤΙΣ ΤΟΥ ΙΑΤΡΙΟΥ..ΔΕΝ ΘΙΜΑΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΟΥ.ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΙΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΜΒΡΥΟΥ ΣΤΗ ΠΑΒΛΟΥ ΜΕΛΑ 10.ΕΚΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ Η ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΙΤΕΡΟΥΣ "ΙΔΟΚΟΥΣ"
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλησπέρα κ από μένα,

κ εγώ πριν ένα μήνα σχεδόν 06/03/2010 έχασα το μωράκι μου στην 23η εβδομάδα!!

Μην το σκέφτεστε έτσι,ότι έγινε έγινε..Κ εμένα όλα ήταν τέλεια..μέχρι εκείνη την ημέρα!! :(:( Δυστυχώς δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι..Σίγουρα θα τα σκεφτόμαστε,θα τα θυμόμαστε για πάντα και θα πονάμε γι'αυτά..

Να σκεφτόμαστε θετικά όμως και σύντομα πιστεύω θα έρθει και μία ανάσταση στην ψυχούλα μας!!

Και όπως λέω συνέχεια σε όλους τα αγγελάκια μας θα μας στείλουν τα αδερφάκια τους!!

Κοριτσάκια μου καλή Ανάσταση σας εύχομαι και καλό Πάσχα.

Εύχομαι σύντομα Ο Θεός να μας στείλει το θαύμα Του..

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΕ ΣΕ ΣΕΝΑ....ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΠΟΛΙ ΕΠΙΔΙ ΜΑΛΟΝ ΙΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ.ΝΟΜΙΖΟ ΑΝ ΙΧΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΙΤΑΝ ΑΛΙΟΣ...ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΟ ΠΟΣ Ι ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΧΑΝΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΚΕ ΕΧΟΥ ΑΛΛΟ ΔΕ ΠΟΝΑΝΕ ....ΠΟΝΑΝΕ ΚΕ ΑΦΤΕΣ....ΑΠΛΟΣ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ ΑΝ ΕΧΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΒΙΝΤΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΓΑΠΙ ΙΑ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΛΑΘΟΣ.ΖΙΤΑΟ ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΚΑΝΟ ΛΑΘΟΣ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ!ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου, κοριτσάκι μου και μένα το πρώτο μου ήτανε και το ήθελα όσο τίποτα άλλο στον κόσμο!!!!

Δεν σου είπα να μην πονάς,αυτό είναι σίγουρο!Κ εγώ πονάω πάρα πολύ,κάθε μέρα και περισσότερο!

Μου λείπουν οι κλωτσιές του..όλα!Σε καταλαβαίνω απόλυτα,απλά δεν πρέπει να μας πάρει από κάτω..

Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις..αλλά πόσες θα σηκωθείς λένε!!

Να είμαστε αισιόδοξες θέλω..Κ εσύ κ εγώ και όσες κοπέλες πέρασαν τα ίδια.Τα λέω σε σένα για να τ'ακούσω κ εγώ!!

Ο Θεός είναι μεγάλος..Θα έρθει και σε μας το μωράκι που τόσο θέλουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΣ ΠΟΝΑΣ ΚΕ ΕΣΙ...ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΝΙΟΤΙΣ ΙΣΟΥΝΑ ΚΕ ΕΣΙ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΦΚΟΛΟ {ΠΙΣΤΟΒΟ ΠΟΣ ΕΤΣΙ ΝΙΟΤΙΣ ΚΕ ΕΣΙ}ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟ....ΘΕΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟ ΜΑΜΑ ΟΣΟ ΓΡΙΓΟΡΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΕ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΙΝ ΚΛΑΠΣΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ.ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΘΑ ΙΤΑΝ ΑΝ......ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΑ ΙΤΑΝ......ΟΛΕΣ Η ΣΚΕΠΣΙΣ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΕΚΙ.....ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΠΣΟ ΟΜΟΣ ΙΑ ΝΑ ΜΕΝΟ ΞΑΝΑ ΕΝΓΙΟΣ..Κ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΚΕ ΠΙΟ ΠΑΝΟ ..ΟΧΙ ΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΟΣΟ ΔΙΠΛΙ ΑΓΑΠΙ....ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ.....Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΡΓΑ Ι ΓΡΙΓΟΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.......ΘΑ ΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ...ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΙΘΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΟΛΑ ΓΙΝΟΥΝΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα περνανε και ολα ξαναγινονται οπως πριν και ακομη καλυτερα

πιστεψτε το!!!!

καθε δυσκολια,καθε εμποδιο μας κανει πιο δυνατες

καθε ανθρωπος εχει τον δικο του γολγοθα και τον περναει και δυναμωνει

εγω τον περασα και εχω γινει βραχος και εχω το αγγελουδι μου διπλα μου αλλα παλεψα πολυ να τον εχω διπλα μου οχι στην εγκυμοσυνη αλλα μετα την γεννηση του

γιαυτο σας λεω μην το βαζετε κατω και μην κλαιτε....σηκωθητε ορθιες χαμογελαστε και πεισμωστε

θα τα καταφερετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...