Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ CLEAR BLUE ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΧΝΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ??? ΣΟΣ


mairi2

Recommended Posts

παντως εχω πονους σαν να περιμενω περιοδο και πρησμενο στηθος που με ποναει. αισθανομαι οτι καιω απο θερμοκρασια. λοιπον, αρχιζω και πειθομαι. Τις αλλες φορες που εκανα τεστ και ηταν αρνητικο , ηταν ξεκαθαρο αρμηνικο, καθαρο το ασπρο και η γραμμη η οριζοντια εντονη. Αλλα μονο αυτη, οχι καθετη. Αρα τωρα κατι σημαινει που εμφανιστηκε δηλα η καθετη!!!δεν το πιστευω ακομα!!!!!!!!!!!θεε μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακαρι κοριτσαρα μου να εχεις τα καλυτερα νεα να μας δωσεις!!! :woohoo: Ειμαι και εγω σε καθυστερηση 4 ημερες τωρα αλλα ειναι πολυ νωρις για συμπερασμα.Παντως αν εχει γινει κατι βρισκομαι στο πρωτο 10ημερο και ....περιμενω!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και πως αντέχεις την αγωνία;;;;

Εγώ έχω και δεν έχω καθυστέρηση … είναι λίγο μπερδεμένη η κατάσταση και κάνω τα πάντα για να μη το σκέφτομαι …

Αχ μακάρι να είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια μακαρι συντομα να ακουσουμε τα ευχαριστα!!! :):) κι εγω στην αναμονη μαζι σας!!!στελνω πολλυ θετικη ενεργεια για σας και τα σπορακια σας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω νομιζω οτι θα εχεις καλα νεα, οι πόνοι ειναι φυσιολογικοί στην αρχη της εγκυμοσυνης όπως επισης και τα δεκατα ειναι πολυ καλο σημαδι. καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που θα παει δεν μπορει...εγω λογω γενικης καθυστερησης της περιοδου μου θα ξερω εαν ειμαι στις αρχες απριλιου!!οποτε περιμενω τα δικα σας καλα νεα για να παρω και λιγο κουραγιο ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια. Πηγα το πρωι αλλα μου ειπαν αποτελεσματα τη Δευτερα το απογευμα. Σιγα μην περιμενω μεχρι τοτε>!!! και τους τηλ και μου ειπαν να παρω αυριο κατα τις 13.30 και θα μου πουν τηλεφωνικα το αποτελεσμα! παντως περιοδος οχι, πονακια σαν περιοδο και θερμοκρασια στο 37. Πιστευω πως ειμαι, σας κραταω σε αγωνια μεχρι αυριο ρε κοριτσια! αμεσως θα μπω να σας πω τι εδειξε. σας αγαπω ολες αν και δεν σας γνωριζω ομως συμπασχετε και σας νιωθω κοντα μου!!!! τα καλυτερα σε ολες! Παντως αν ειμαι , συνειδητοποιω οτι η επισκεψη στο γιατρο για τεστ παπ ηταν καθοριστικη γιατι μου ειπε οτι ή εχεις ακομα ωορρηξια, ή εγινε ηδη. Το βραδυ προσπαθησαμε και μαλλον ειμαστε σε καλο δρομο. Το timing τελικα ειναι το μυστικο.Ενα θαυμα ακριβως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Μαιρουλα μου,μακαρι νασαι αν και εγω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εισαι!!!αφου δεν ηρθε και ακομη...χαχχχαχα

γιατι δεν εκανες ενα τεστακι?εγω ετσι θα εκανα για να ηρεμησω ,αλλα εγω ειμαι πολυ ανυπομονηηηηη μεχρι αηδιας..χχαχαχαα

φιλακια πολλα και θα μπω αυριο να δω τα ευχαριστα νεα σου!!!κοιτα μην μας ξεχασεις μες στη χαρα σου και μας αφησεις στην αγωνια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΠΟΛΑ ΤΑ ΑΓΧΟΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΣΤ,ΑΓΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ.ΕΓΩ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΕΚΑΝΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΛΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ.ΤΩΡΑ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 19 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

mairh perimenoume aurio t'apotelesmata!!!na exeis mia terastia xoriakhhh!!!!!!!

irenevaladia mh stenaxwriesai ton allo mhna 8a perimenoume ta euxarista apo sena!!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκια μου! :kiss:

Μαρακι77 Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Η μεση μου εχει κοπει στα δυο η γευση μου εχει αλλοιωθει τελειως και κοιμαμαι αγκαλια με μια λεκανη :( Ειναι πολυ νωρις για οποιοδηποτε τεστ και η αγωνια με κανει να αναβω το ενα τσιγαρο πισω απο το αλλο!!! :S Φοβαμαι για καμια γαστραντεριτιδα,δεν μπορω ομως να αποκλεισω και το ενδεχομενο μιας εγκυμοσυνης!!!!ΚΛΑΨΨΨΨ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 3ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Η ΡΟΖ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΑΧΝΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΠΑ ΜΩΡΕ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ!!ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ 3ΒΔΟΜΑΔΩΝ!!ΕΓΩ ΤΟ ΧΑΖΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!! ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ, 95,5 ΜΟΝΑΔΕς! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ. ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!Ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!! δεν το πιστευω! Πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε να ξεκουραζομαι και οτι ειναι θετικο. filicine να συνεχισω. Κοριτσια τελικα δινω απαντηση σε πολλα ερωτηματα που ειχα οταν ειχα αγχος γιατι δεν μενω εγκυος ενω δεν εχουμε προβλημα!

Λοιπον θα σας γραψω τι μου ειπε ο γιατρος οταν πηγα στα μεσα του κυκλου μου και εκανα τεστ παπ.

1) μετα την επαφη δεν πρεπι να σηκονομαστε καθολου. Το σπερμα ειναι πηκτο στην αρχη και μετα απο 20 λεπτα συνηθως ρευστοποιειται και αρχιζει να κινειται. Αρα ο στοχος ειναι να μην μας πεσει ..στην τουαλετα οσο ειναι πηκτο. Εγώ εδω και 7 μηνες αμεσως σηκονομουν και πλενομουν με αποτελεσμα να το διωχνω. Βεβαια ειναι και θέμα τυχης, αλλα αυτη η συμβουλη συμβαλλει στην επιτυχια.

2) Η επισκεψη στο γιατρο με ξεαγχωσε γιατι μου βρηκε την ωορηξια και με διαβεβαιωσε οτι δεν εχω καποιο προβλημα.

3) Εβαλα τον αντρα μου απο τους 6 μηνες και εκανε σπερματοδιαγραμμα που ηταν πολυ καλο και ετσι ηρεμησαμε και ξεραμε τι μας γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4) Εβαλα στοχο να το βγαλω απο το μυαλο μου και αποφασισα να κανω ανακαινιση στο χωρο εργασιας μου- καινουργιο υπολογιστη, ντουλαπια, βιβλιοθηκη ..και πραγματικα ενδιαφερομουν για το νεο περιβαλλον που θα δουλευα.

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΕς ΣΑς ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑς.Λαβετε υποψη τις συμβουλες μου και θα μεινετε και σεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλα μου,ειδες που σου τα ελεγα???και μην ακουω χαζα για χαμηλη χοριακη 95,5...ελεος!!!εγω ειχα 97 πρωτη χοριακη και καμια μερα καθυστερησης!!!στη αρχη ειναι χαμηλα αλλα μετα βουρρρρρρρ και ανεβαινει στα ουρανιαααα!!απλα να προσεχεις και να μην σηκωνεις βαρη (ουτε χυτρες και γαστρες βαριες,ουτε ρουχα για απλωμα ε???),και να ξεκουραζεσαι οσο περισσοτερο μπορεις!!!

λοιπον,καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!καλη αρχη και τελεια γεννα!!!φιλακια πολλααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαιρη ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Να εχεις μια ευχαριστη εγκυμοσυνη.Η χοριακη σου ειναι τελεια :cheer: Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα χοριακη 17. ;) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο μενα...ευχομαι όλα να πανε καλα...θα εκμεταλλευθω το θεμα σου για να ρωτησω κατι...έκανα το clearblu to ψηφιακό και βγηκε οχι εγγυος...όμως η περίοδος άφαντη απο τις 23 μαρτιου που περίμενα.Υπαρχει περιπτωση να βγηκε λάθος?Γινεται λαθος με το ψηφιακό γτ διαβασα οτι εχει μεγαλο ποσοστό επιτυχίας.ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...