Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

Χθες γκρίνιαξα.Γκρίνιαξα πολύ!!!Για την ακρίβεια γίναμε μπίλιες,αλλά δε ξέρω το λόγο...Είχα νεύρα,πολλά νεύρα και φυσικά ξέσπασα στον Νίκο.Αρκετή ώρα κιόλας γκρίνιαζα.Τι έκρηξη ήταν αυτή πια!!!!!Είχε καιρό να γίνει..και αφού συμφιλιωθήκαμε :blush: εγώ συνέχισα...μα δεν έχω το θεό μου!!!!Τώρα το μετάνιωσα αλλά τι να το κάνω,την Πέμπτη μας την έκανα χάλια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Πες μου ότι δεν γκρίνιαξες για το φόρεμα????????????? :blink:

....πρόσεξε τι θα πείς, θα πηδηχτώ απ΄το παράθυρο!!!!! :P

Άντε βρε!!!Οχι δε γκρινιαξα για το φορεμα.Πήγαμε το πήραμε,όλα καλά αλλά μετά ...χαμος!!!!Δε δικαιολογουμαι με τιποτα!!!ΜΠΑΤΣΕΣ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρινιαρούλες μου γλυκιές!!!!!!!!!! τι μου κάνετε?

Συμπεθέρααααααααααααααα σαν τον παλιο καλό καιρό ε??? ελα μωλε όλοι εχουμε τις μαυρες μας η΄τα ξεσπάσματα μας....πάντως άσχετο έμαθα ότι ήσουν μια κουκλα!!!!!!!!! με το φόρεμα απο το Ασπάκι.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

γκρινιαρούλες μου γλυκιές!!!!!!!!!! τι μου κάνετε?

Συμπεθέρααααααααααααααα σαν τον παλιο καλό καιρό ε??? ελα μωλε όλοι εχουμε τις μαυρες μας η΄τα ξεσπάσματα μας....πάντως άσχετο έμαθα ότι ήσουν μια κουκλα!!!!!!!!! με το φόρεμα απο το Ασπάκι.... ;)

χΑΧΑΧΑ...Θα σου δώσω τα λεφτά άλλη μέρα!!!!Ρε συ,δεν υπάρχουν μέρες που θες να ξεσπάσεις?όχι θα μου πεις..εγω εχω...οπότε γίναμε κουλουβάχατα...μάλλον έχω ψυχολογικά.. :ohmy::ohmy::dry::dry: Εσείς καλά?όλοι???? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Ρε συ,δεν υπάρχουν μέρες που θες να ξεσπάσεις?όχι θα μου πεις..εγω εχω...οπότε γίναμε κουλουβάχατα...μάλλον έχω ψυχολογικά..

Δεν έμπαινες ρε κοπελιά εδώ στο mammy??? Εδώ ήμασταν το απόγευμα, να ξεδόσεις λιγάκι!!!!

Τι τραβάνε και οι κακόμοιροι άντρες μας!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο σπαστικο πραγμα ειναι να εχεις νευρα να θελεις να ξεσπασεις γιατι ειναι ο μονος τροπος για να ηρεμησεις μετα να θες να ψευτοπλακωθεις ρε αδερφε να ανεβει λιγο η ανδρεναλινη σου και να εχεις τον αντρα σου απεναντι σου ο οποιος ειναι τερας ηρεμιας και να σου λεει ηρεμησε ,,ολα θα πανε καλα,μην στεναχωριεσαι και νευριαζεις για ψιλοπραγματα,ελα να σε κανω μια αγκαλιτσα να ηρεμησεις....Μα δε θελω να ηρεμησω θελω να γινει πρωτα χαμος να τα βγαλω ολα αυτα που με πλακωνουν και μετα να ηρεμησω...Ειμαι τρελη???ηαυτοςειναι πολυ ηρεμος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Αλεξανδρα...και εγω ετσι γινομουν...μπουρλοτο....και εφερνα και τους αλλους εκτος οριων,αλλα το φιλοσοφισα και ειπα γιατι να χαλαω την ζαχαρενια μου για βλακειες?και προπαντων να γινομαι απο 2 χωρια με τον αντρα μου και τους γυρω μου οποτε οταν με πιανει η μουρλα αλλαζω δωματιο,κανω δουλειες,μουρμουραω σαν την κυρα κατινα αλλα δεν εχω φτασει να βγω παλι εκτος εαυτου...δοκιμασε το!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

χΑΧΑΧΑ...Θα σου δώσω τα λεφτά άλλη μέρα!!!!Ρε συ,δεν υπάρχουν μέρες που θες να ξεσπάσεις?όχι θα μου πεις..εγω εχω...οπότε γίναμε κουλουβάχατα...μάλλον έχω ψυχολογικά.. :ohmy::ohmy::dry::dry: Εσείς καλά?όλοι???? :kiss::kiss:[/quote:37pv6gi8]

μμμμμμμμμμμμμμ μαλλον ειναι οι μερες συμπεθερα μου!...και εγω γκρινιαξα λιγο παραπανω αυτες τις μερες... :(:( αχ θέλω τόοοοοοοοοοοοσο πολυ να παω νακανω μπανακι... και ακομη με το σπιτι που φτιαχνουμε και με τα τοσα τρεχαματα δεν εχουμε κανει ακομη ουτε ένα!!!!!! :angry::angry::angry: θελω να παω διακοπες επειγοντως...λεμε για τον αυγουστο...κατα τις 11 αφου μου εχει ερθει...ελπίζω γιατι θα γκρινιαξω πολυυυυυυυυυυυυ...ουφ τα πα ακι εγω...σας φιλω όλες...

Αλεξανδρούλα μου καλως ήρθες στο κλάμπ των γκρινιαρούληδων... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη κορίτσια, αλλά δεν μπορούσα να διαβάσω όλη τη συζήτηση.Θέλω να προσθέσω κάτι. έχω διαβάσει κάπου ότι τα ελαττώματα στα ζευγάρια πάνε ζευγαρωτά. για παράδειγμα : γυναίκα γκρινιάρα- αυταρχικός άντρας. σε μένα τουλάχιστον αυτό συμβαίνει. άρα πρέπει να προσπαθούμε να τα διορθώνουμε ζευγαρωτά

Κάτι άλλο που βοηθάει.Όταν μου έρχεται να γκρινιάξω σκέφτομαι τη ζωή μου χωρίς τον άντρα μου και καταλαβαίνω ότι δεν μπορώ χωρίς αυτόν και κάπως συγκρατούμαι.

κατά τ άλλα νομίζω ότι η γκρίνια είναι στη φύση των γυναικών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελωωωωωωωωωωωωωωωωω επειγόντως διακοπές...αντε να ρθει ο Αυγουστος και να μου ρθει η ακατανόμαστη...για να την κανουμε...ούτε ένα μπάνιο δεν εχω κανει...σνιαρφφφφφ

εσυ τι νεα????????που χαθηκες? τα παιδάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια πως πανε οι γκρινιες σημερα????

αχ και γω εχω μεγαλη γκρινια βρε κοριτσια βεβαια ο αντρας μου ειναι κυριολεκτικα στον κοσμο του με αποτελεσμα να γκρινιαζω ολο και περισσοτερο.

βρε κοριτσια το εχετε εσεις αυτο η μονο εγω δηλαδη τι θελω να πω νιωθετε οτι για ολα τρεχετε εσεις με ολα ασχολειστε εσεις και ο αντρας πουθιενα η τοχω μοννο εγω αφου ο αντρας μου με κοροιδευει για το ποσο εντονα το νιωθω βεβαια απο την άλλη σκεφτομαι οτι οτι δνε εχω με τι να ασχολειθω και ασχολουμαι με χαζομαρες και τσακωνομαι μονη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι για να φουντωσουν τα αιματα εχω να σου πω οτι .....εχω βαρεθει τα μπανια :laugh: :laugh: Εχω βαρεθει επισης την δουλεια(που δεν ειμαι μονη μου,αλλα εχω και 3 πιτσιρικια μαζι μου) :angry: και δεν ειναι καθολου ευκολα τα πραγματα!επισης εχω βαρεθει τις δουλειες του σπιτιου που βρε π....τη μου τωρα το καλοκαιρι ειναι περισσοτερες.Ενα παραθυρο να ανοιξεις ολη η σκονη μεσα :angry: Επισης εχω βαρεθει...τα παντα!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δεν μπορω να πω ότι δεν με βοηθα ο αντρούλης μου...θα μουν αχάριστη αν το λεγα...απλα εγω θελω να παω για μπανάκι και διακοπουλες και επειδη εχουμε διαφορα τωρα δεν μπορουμε...και παω να σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby έγραψε:

Ετσι για να φουντωσουν τα αιματα εχω να σου πω οτι .....εχω βαρεθει τα μπανια :laugh: :laugh: Εχω βαρεθει επισης την δουλεια(που δεν ειμαι μονη μου,αλλα εχω και 3 πιτσιρικια μαζι μου) :angry: και δεν ειναι καθολου ευκολα τα πραγματα!επισης εχω βαρεθει τις δουλειες του σπιτιου που βρε π....τη μου τωρα το καλοκαιρι ειναι περισσοτερες.Ενα παραθυρο να ανοιξεις ολη η σκονη μεσα :angry: Επισης εχω βαρεθει...τα παντα!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....

Υπομονή Κωνσταντίνα μου...φανταζομαι με 3 παιδια θα ναι όντως ζόρι...αντε ποτε με το καλο θα πατε διακοπουλες να ξεσκασετε λιγακι? μακιαααααααααααααα...εχω δουλίτσα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να...συνεχισω??εχω βαρεθει να μου λενε οοολοι οι γιατροι [4 στον αριθμο γυναικολογοι,ακτινολογοι,μικροβιολογοι και ολοι οι....ογοι] οτι δεν εχω τιποτα και ειναι...θεμα χρονου,το νινι!!ποιου χρονου δεν μου διευκρηνησαν ελπιζω οχι του αντιχρονου!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να δείτε μουρμούρα και γκρίνια όλο το Σαβ/κο.

Ειδικά όταν είδα τον Λεωνίδα....άρχισα να γκρινιάζω στην μαμά μου.

Μια για το τραύμα του, που δεν το έμαθα κιόλας, μια για τα κουνούπια που τον είχα κάνει κόσκινο, μια για τα μάτια του, που ήταν κατακόκκινα από το αντισηπτικό της πληγής...ε δε ήθελα και πολύ για να γίνω μπουρλότο.

Όλη μέρα μουρμούραγα και σε κάθε ευκαιρία πέταγα και μπηχτές. Το παρατράβηξα όμως...το ομολογώ και έκανα την μητέρα μου να νιώσει πολύ άσχημα γι αυτό :(:(...μέχρι που στο τέλος έκλαιγε κι αυτή που από την απροσεξία της ερέθιστηκαν τα ματάκια του.

Δεν ήθελα να φτάσω τα πράγματα σε αυτό το σημείο αλλά το πόσο στεναχωρήθηκα όταν τον πρωτοαντίκρισα δεν μπορώ να σας το περιγράψω... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία Σ. έγραψε:

καλημερα κοριτσια πως πανε οι γκρινιες σημερα????

αχ και γω εχω μεγαλη γκρινια βρε κοριτσια βεβαια ο αντρας μου ειναι κυριολεκτικα στον κοσμο του με αποτελεσμα να γκρινιαζω ολο και περισσοτερο.

βρε κοριτσια το εχετε εσεις αυτο η μονο εγω δηλαδη τι θελω να πω νιωθετε οτι για ολα τρεχετε εσεις με ολα ασχολειστε εσεις και ο αντρας πουθιενα η τοχω μοννο εγω αφου ο αντρας μου με κοροιδευει για το ποσο εντονα το νιωθω βεβαια απο την άλλη σκεφτομαι οτι οτι δνε εχω με τι να ασχολειθω και ασχολουμαι με χαζομαρες και τσακωνομαι μονη μου

οχιδεν εισαι η μονη και εγω αυτο ακριβως νιωθω...και μεδυο παιδια δεν μπορω να πω οτι δεν εχω με τι να ασχοληθω..για τους λογαριασμους εγω,για να κλεισω γιακοπες εγω,για παιδιατρους δεν το συζητω...ουφ συγχιστηκα :angry::angry::angry: και δεν ειναι και εδω για να του γκρινιαξω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΜΟΝ καλο μου κοριτσι δυστυχως οσο και αν ρωτας δε θα μπορουν να σου πουν και οσο πιο πολυ το επιδιωκεις τοσο αυτο δε γινεται.Χαλαρωσε βγαλτο απο το μυαλο σου (ξερω πως δεν ειναι ευκολο) και θα ερθει απο κει που δεν το περιμενεις...καντε ερωτα γιατι ποθειτε τον αντρα σας οχι για να μεινετε εγκυες,μη δω τιποτα θερμομετρα....

ΜΙΡΛΙΤΣΑ εναθα σου πω σε καταλαβαινω αλλα οπως λεει και ο λαος του παιδιου μου το παιδι ειναι δυο φορες παιδι μου...την αλλη φορα δωστης ενα τριανταφυλλο κανουν τοσα πολλα για μας και για τα παιδια μας...

Ασχετο να γκρινιαξω για τον στρατο????7 υπηρεσιες το μηνα συν μια βδομαδα πλοτα????απαραδεκτο...και εγω σε ποιον θα πρεπει να γκρινιαζω???στον γατο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra mammy έγραψε:

ΜΙΡΛΙΤΣΑ εναθα σου πω σε καταλαβαινω αλλα οπως λεει και ο λαος του παιδιου μου το παιδι ειναι δυο φορες παιδι μου...την αλλη φορα δωστης ενα τριανταφυλλο κανουν τοσα πολλα για μας και για τα παιδια μας...

Έχεις δίκαιο, απόλυτο δίκαιο!!!

Το ξέρω ότι δεν το ήθελε, αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω την γκρίνια.. :(

Αλλά επίσης λέει και ο λαός ότι.."η μάνα όλα τα συγχωρεί".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

alexandra mammy έγραψε:

Έχεις δίκαιο, απόλυτο δίκαιο!!!

Το ξέρω ότι δεν το ήθελε, αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω την γκρίνια.. :(

Αλλά επίσης λέει και ο λαός ότι.."η μάνα όλα τα συγχωρεί".[/quote:2eq0pl7h]

στις παροιμιες πρωτες ειμαστε...να ναι καλα παντως ολες οι μανουλες του κοσμου

Alexandra...θερμομετρα??ποιος εγω?οχι καλε! επειδη το ξερω γι αυτο το λεω...καμια συγγενεια με κινεζους???? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...