Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

lovebaby έγραψε:

Eλα βρε KAROLINAKI!!!Εγω ειμαι εδω να ξεσπαω τα νευρα μου πανω στο πληκτρολογιο.Που δουλευεις?Εγω εχω μαγαζι internet-kafe στο Ξυλοκαστρο.Ειμαι μεσα στους υπολογιστες απ οτι καταλαβες!

κοριτσάκι εγώ δουλεύω σε μία εταιρεια κοντά στο Σύνταγμα....όλο λένε ότι θα αλλάξουμε κτίριο αλλά εδώ και δύο χρόνια είμαστε εδώ...το κακό είναι ότι με έχουν αλλάξει γραφείο 3 φορές... :(:( την τελευταία αφού γύρισα από την εγκυμοσύνη .... :angry::angry: και που με βαλανε? στην είσοδο της εταιρείας .... ναι ναι γκρινιάζω ....το ξέρω...αλλά δεν έχω δικό μου γραφείο και είναι κάπως ...μπορεί νατρώω κάτι και τσουπ έρχεται κάποιος...και να καταλάβεις έχω τελειώσει πανεπιστήμιο και με πολυ κόπο μπήκα εκει... αχχχχχχχ αυτά....προσπαθώ να το συνηθίσωωω...σορυ αν έγινα λίγο κουραστικιά....

Ξυλόκαστρο ε??????? είναι πολύ όμορφα έχω περάσει αλλά δεν έκατσα ποτέ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πανεπιστημιο εεε?Ξερω τι εστι μπηκα και εγω εκει μεσα!!!!Σπουδαζε μια φιλη μου αρχιτεκτονας χι!χι!χι!Οχι κοπελα μου δυστηχως εγω εχω παρει πτυχιο στα οικοκυρικα.Εγινα πολυ νωρις μανουλα(22 ετων).Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 15 χρονια!!!!Αν και τωρα που το καλοσκευτομαι ειναι καλυτερα τα πραγματα να πηγαινουν με την σειρα!!Ενα πτυχιο δεν παει ποτε χαμενο.Η γνωση και η εμπειρια σου θα σε ακολουθουν στη ζωη σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby έγραψε:

Πανεπιστημιο εεε?Ξερω τι εστι μπηκα και εγω εκει μεσα!!!!Σπουδαζε μια φιλη μου αρχιτεκτονας χι!χι!χι!Οχι κοπελα μου δυστηχως εγω εχω παρει πτυχιο στα οικοκυρικα.Εγινα πολυ νωρις μανουλα(22 ετων).Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 15 χρονια!!!!Αν και τωρα που το καλοσκευτομαι ειναι καλυτερα τα πραγματα να πηγαινουν με την σειρα!!Ενα πτυχιο δεν παει ποτε χαμενο.Η γνωση και η εμπειρια σου θα σε ακολουθουν στη ζωη σου!!! ;)

δυστυχώς λες για τα οικοκυρικά ? εγω σε θαυμάζω ειλικρινάαααααααααααααααααααααααααααααααα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λιγο καιρο που μουν με το κοριτσακι μου και εκανα και δουλειες ...κουραστηκα πολυ μου λειψε να πάω παλι στην δουλεια....έχω συνηθίσει να μαι έξω...ίσως επειδή είμαι και γυριστρούλης .. :P αλλά δεν ειναι καθολου ευκολο να σαι σπιτι ειδικα και με παιδια και να χεις και όλες τις δουλειες.... και πολλοι άντρες λένε το σπαστικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ... :angry::angry:

ε και τι έκανες σπίτι ήσουν !!!!!!!!!!!!! και έκανες δουλειες...ας κατσουν αυτοιιιιιιιιιιιικαι μετα ας έρθουν να μας πουν!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τα λες,και μια που το εθιξες ακου να δεις τι εγινε εχθες.Ο αντρας μου επειπε για δουλεια στην Αθηνα.Πρωτον δεν ηξερα τι ωρα θα γυρισει.Δευτερον συνηθως οταν λειπει τοσες πολλες ωρες τρωει εξω.Τριτον τα παιδια μου την εβγαλαν με γαλα, δημητριακα,φρουτακια, ψωμακι και κατι της αρπα κολλας τελος παντων.Ο κυριος ειχε επιστρεψει απο της δυο και μιση και επινε καφε στο μαγαζι!!Δεν μπηκε στον κοπο να με παρει να μου πει ετοιμασε κατι για φαγητο.Εσκασε μυτη στις 3.30 και με υφος μπλαζεμου κοτσαρει"ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?"Ενω εξηγησα του λεω"ΕΧΕΙ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΝΑ ΚΟΨΩ ΣΑΛΑΤΑ ,ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ....Η απαντηση."ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΤΗΓΑΝΙ"Του λεω "ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΡΑΚΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ"Μου αντιγυριζει "ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ"του απανταω "ΚΟΙΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΔΩ ΑΦΗΣΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ....ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ????μου λεει."ΤΟ ΤΥΡΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!"ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΥΖΙ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ?"Και ολο υφος μου απανταει"ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΞΕΘΕΩΜΕΝΟΣ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΒΑΡΒΑΤΟ ΝΑ ΦΑΩ ΟΧΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ!ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ!!!!!! :blink: Μου ειπε ολο νευρο και κακο καθως αναβε το τσιγαρακι του σταυροποδι στην καρεκλα!!!!!! :blink::blink: Να το ανοιξω το στοματακι μου μετα η οχι????????Πηρα το αμαξι και μασησα τα νευρα μου! :angry: Ημουν με καφε και μια μπανανα απο το πρωι και ετοιμη απο την κουραση να πεσω κατω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρβατο εεεεε....χμμμμ ενα μουσακα στον συζηγο της lovebabyyyyyy...εφτασεεεε....τι μες εχουν περασει Θεε μου!Για την Βεφα στα φορτε της??Σε καθημερινη βαση ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Βαρβατο εεεεε....χμμμμ ενα μουσακα στον συζηγο της lovebabyyyyyy...εφτασεεεε....τι μες εχουν περασει Θεε μου!Για την Βεφα στα φορτε της??Σε καθημερινη βαση ομως!!

Η Βεφα τουλαχιστον πληρωνεται για να μαγειρευει!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εμεις.........??????:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερααααααααααααααααααα γκρινιαρούλες μου!!!!!!!!!!!καλη εβδομάδα να χουμε...

τι μου κανετε???εγώ δόξα τω θεω έχω ηρεμήσει και γκρινιάζω πολυ πολυ λιγότερο...νοιώθω πολυ πιο καλα έτσι... φυσικά το ίδιο και ο αντρούλης μου... :woohoo: :woohoo: :P

lovebaby μουυυυυυυυυυυυ , καλημερα και απο δωωωωωωωωω.σου απαντησα με πμ...τι μου κανεις γλυκιά μου?

Ζένια μου που χάθηκες εσύ???????????? τώρα θα γκρινιάξω εγώ!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Kimon...Lollipop...και όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια της παρέας τα φιλιάμου...

Προτείνω την άλλη Τετάρτη το μεσημεράκι όποια κοπελίτσα θέλει και μπορεί να συναντηθούμε μετα τις 3 κάπου στην Αθήνα...για να γνωριστούμε...εχω συμπαθησει πολλα κοριτσια θα θελα να σας γνωρισω απο κοντα... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας,γειά σας!!!!!Κυνηγάω το γιό μου ο οποίος προσπαθεί απεγνωσμένα να περπατήσει αλλά επειδή είναι λίγο βαρύκωλος(έτσι τον λέει η γιαγιά του) σηκώνεται και τσουπ πάρτον κάτω!!!Οπότε που χρόνος....Τώρα έκατσα και λέω δε μπαίνω και εκεί να δω τι κάνουν οι γκρινιάρες της παρέας?????Είμαι μέσα για συνάντηση.Πείτε πότε..μόνο μην πέφτει μαζί με τις εξετάσεις για σήματα.Εγώ γκρίνιαξα λίγο το Σάββατο γιατί ο αντρούλης μου έπαιζε στοίχημα στο pc άλλά όχι τίποτα σπουδαίο!!!!Lovelybaby να φτιάξω ένα παστίτσιο στα γρήγρα?????Απαπαπα..τσατίζομαι.Και ναι δικαιούσαι να γκρινιάξεις!!!!!Τα λέμε αύριο!!!!Καλό βράδυ!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula έγραψε:

γεια σας και απο μενα!!!αχ εγω αυτες της μερες εχω αρχισει και γκρινιαζω γιατι ερχετε η ακατανομαστη :angry:

Γερά με τσαμπουκά για τον επόμενο μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια τσούπρες!!!!Τι κάνετε????Εγώ δουλειά και βαριέμαι αφόρητα!!!!Κυκλοφορούσε ένα σκάφος ε΄δω,μου φαίνεται της kimon...Δεν έρχεται να με μαζέψει να πάμε για κάνενα μπάνιο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!! τι μου κάνετε???????? :):)

Κατσαριδούλα μου κάνε υπομονή ...όλες ΄λίγο πολύ είμαστε κάπως πριν έρθει η ακατανόμαστη...αλλά εγώ από τότε που μπήκα εδώ έχω αρχίσει και βελτιώνομαι....μέχρι και ο αντρούλης μου το παραδέχεται... :woohoo: :woohoo:

Ζένια μου τι κάνεις? που είσαι κουκλίτσα? τα δυο μας απ'οτι βλέπω μείναμε...

θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω απο κονταααααααααααααααα...προτείνω την άλλη τετάρτη 28/04/10 μετα τις 3 το μεσημεράκι....κάπου κεντρικα στην αθήνα για να βολεύονται όλες οι μανούλες ...το χω πει και στην γλυκιά lovebabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!

εννοείται όποια μανούλα (και μη) θέλει να ρθει ευπρόσδεκτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου φαινεται θα ανοιξω και σχετικο θεματακι...για να ναι πιο οργανωμένο ...

lovebaby μου τι κάνεις γλυκιά μουυυυυυυυυυυυυ? ελπίζω να μπορέσεις και εσύ να έρθεις ..θα χαρώ πολυ... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pink!!!!!!!!!!!!καλως ήρθες στην παρεούλα μας!!!!!!!!! ανοιγω θεματακι με τιτλο συναντηση 28/04/10 μαμαδων και μη στην αθηνα!!!!!αν και δεν τα χουμε ξαναπει θα χαρω να τα πουμε απο κοντααααααααααα..σαν τρελο τοξοτακι που μαι και κοινωνικοοοοοοοοοοοοοοο όλοι οι καλοι χωράνε!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ξουριστε τα δασυτριχα κορμια σας,φορεστε μαγιω και σε λιγο σας σφυραω...ναστε ετοιμες...μην ξεχασετε το copertone και μη δω κανα μωρο....οκ.? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Θα γκρινιάξω δε μπορώ.Τα έχω με τον εαυτό μου!Ξάπλωσα χθες το βράδυ και λέω στον αντρούλη μου που έβλεπε ποδόσφαιρο,πάω εγώ να ξαπλώσω και ερχεσαι ναι?Ε...είχα και στο μυαλό μου διάφορα :P:P ,ρε κορίτσια ζήτημα να άντεξα μισή ώρα.Με βρήκε με το βιβλίο στο κεφάλι.Ρε τι κούραση είναι αυτή?Δε μπορώ να αντέξω ξύπνια με τίποτα.Το κοκό το έχω ξεχάσει,απλά σέρνομαι.Και ξύπνησα σήμερα και έβαλα τα κλαματα.Και με ξέχεσε πρωί πρωί ο αντρούλης μου"πας καλά μου λέει που κλαίς επειδή είσαι κουρασμένη και κοιμάσαι νωρίς??"Τι θα κάνω μου λέτε????ΣΕΡΝΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου !!!!!!!λίγο η πολυ γκρινιαρούλες!!!! :P:P τι μου κάνετε???????

Ζένια μου μην στεναχωριέσαι βρε κούκλα και μην κλαίς ..εγώ να δεις που από τις 10 με το ζόρι κρατιέμαι κάθε μέρα ...με πιάνει μία νύστα κλείνουν τα μάτια μου...βλέπεις δουλειά ,μπέμπα και δουλειές στο σπίτι πόσο να αντέξεις? ώρες ώρες νυστάζω απο πολύ νωρίτερα... :( φαντάσου..δεν είσαι η μόνη...!!! τρώς καλά????? η μήπως κάνεις καμμια δίαιτα? τρώγε φρουτάκια πολλα και σαλατούλες ..θα σε τονώσουν και αν μπορείς ρίξε έναν υπνάκο το μεσημεράκι...μακάρι και εγώ να μπορούσα..δουλεύεις κάπου δεν θυμάμαι?

lovebaby μου.....τι μου κάνεις ? τα κοριτσάκια σου καλά?

σου στειλα πμ..

kimon,pink,Κατσαριδούλα και όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είστε??????? :dry: τα φιλιά μου... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινα σου εχω στειλει 2 μηνυματα που εισαι????? :( αν αρχισω την γκρινια θα φταιω εγω μετα? :angry: Αντε εχω στηθει εδω και μιση ωρα με το τηλ στο χερι.....Χτυπησε και...απαντησα ολο χαρα....και...τζιφος ηταν για παραγγελια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki μου καλημερούδια!!!Τι δίαιτα καλέ 60 κιλά άνθρωπος?Η αλήθεια είναι οτι δεν τρώω καλα,τρέχω και αυτό τον καιρό αλλά με έχει πάρει πολύ απο κάτω.Σχολάω στις 16.30 και μετά μάθημα οδήγησης και μετά Χρήστος και Νίκος(μπαμπας και γιός)Η μαμά γκολ απο τις 10.Αυτά...κοντεύω να σκάσω.ΑΜΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζενια μου,γλυκια μου ζενια

μη τα βαζεις με κανενα....

Η ζωη μας ετσι παει,

ποτε κλαιει,ποτε γελαει.

Κι αν η κουραση η τοοοση

το κορμακι εχει ζωσει,

μη θυμωνεις,και μην κλαις

μερες θα 'ρθουνε καλες!!!

Και εγω το ιδιο νιωθω

οταν παω να ξαπλωσω

η μεσουλα με τσιγκλαει,

το κεφαλι με ποναει.

Τα χερακια μου πιασμενα

Ζενια μου γλυκια μου Ζενια.

Και ο υπνος μ'αγκαλιαζει

πριν αρχισει να βραδιαζει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovebaby μου έφτιαξες τη διάθεση!!!!Να σαι καλά κούκλα μου!!!Τώρα μίλησα και με τον αντρούλη μου και κάπως είμαι καλύτερα!!!!!!!Αχ πολύ ωραίο ποιηματάκι!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby έγραψε:

Καρολινα σου εχω στειλει 2 μηνυματα που εισαι????? :( αν αρχισω την γκρινια θα φταιω εγω μετα? :angry: Αντε εχω στηθει εδω και μιση ωρα με το τηλ στο χερι.....Χτυπησε και...απαντησα ολο χαρα....και...τζιφος ηταν για παραγγελια :(

ελα βρε ψυχηηηηηηηηηηηηηηη τώρα ειδα το μηνυμα εδω και σε πηρα αμεσωςςςςςςςςςς αλλα μου ειπαν βρε κοριτσακι να παρω σε 10 λεπτα γμτ... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...