Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιαουρτακι???/??


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας ο γιατρος τωρα που γιναμε 10 μηνων μας εδωσε γιαουρτακι το κανονικο...οχι τα βρεφικα....αλλα ξεχασα να ρωτησω ..καθε μερα δινουμε γιαουρτακι???εγω φτιαχνω κιολας και του δινω κατσικισιο και του αρεσει πολυ γιατι απο οτι καταλαβα τον πειραζει το αγελαδινο γαλα......

τελος ο γιατρος μου πε οτι δεν αντικαθιστα γευμα το γιαουρτι..δλδ δινομε οτι διναμε αλλα σε μικροτερη ποσοτητα αλλα και γιαουρτι??/

ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ γιαουρτάκι τους έδεινε 4 φορές την εβδομάδα σε αντικατάσταση της βαλίνιας-ρυζάλευρο!!!

κάθε μέρα θα το ξυνήσει το μωράκι σου πιστεύω, καλό θα ήταν για αρχή να το πηγαίνεται εν' αλλάξ με το απογευματινό του. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοείς δεν του φτάνει? :blink:

αν αντικαταστήσεις το απογευματικό γεύμα με γιαούρτι 150-200γρ, πιστεύω πως θα χορτάσει και σε συνδιασμό με κανά δυο μπισκοτάκια καλά δεν θα είστε μέχρι το βραδινό γαλατάκι???? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακη να τι δινεις οπως τα ειπαμε με τα δημητριακα η τα φρουτακια που ειπαμε .

Εμας στην αρχη ειχε πει 2-3 φορες την ευδομαδα..αλλα δεν τρωει και περισσοτερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...