Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΔΙΚΟΣ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


ntina.ef.

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Η' ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ!!

ΕΙΝΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΕΒΓΑΛΕ Κ ΣΤΑ 2 ΣΤΗΘΗ ΥΝΟΑΔΕΝΩΜΑΤΑ Κ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ!!ΠΗΓΕ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΔΩ Κ ΟΛΟΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ-ΠΩΣ ΤΑ ΥΝΟΑΔΕΝΩΜΑΤΑ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ)ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΗΘΕΙΣ ΟΓΚΟΙ Κ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΠΟΝΑΝΕ!!

ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!!ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ..

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ!!

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ..ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΕΧΡΙ Κ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΣΑΣ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΣ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, όντως δεν πρέπει να ανησυχεί εγώ είμαι απο Αθήνα δυστυχώς δε ξέρω να σου πω για μαστολόγο εκεί. Όμως δεν είναι δύσκολο να το ψαξει αρκεί να βάλεις στο google καλός γυναικολόγος-μαστολόγος θα βρεις πολλές μαρτυρίες ασθενών με καλούς γιατρούς. Έτσι τον βρήκα και εγώ έπειτα από αρκετή έρευνα όταν ήμουν 25 χρονών είχα βγάλει και στα δύο στήθοι.Και είχα δει και πολλούς γιατρούς από κοντά. Όσοι γιατροί είχα επισκεφθεί μου έλεγαν να τα βγάλω διαπίστωσα ότι το έλεγαν για τα λεφτά(ζήταγαν και 2500€ και λέω έλεος σιγά την επέμβαση). Τελικά πήγα σε νοσοκομείο του ικα (με το βιβλιάριο και δεν έδωσα τίποτα ούτε στο νοσοκομείο, ούτε στο γιατρό, τον οποίο βρήκα στο internet ακριβώς έτσι και έλεγαν όλες τα καλύτερα)στην Αθήνα και τα έβγαλα μόνο από το ένα στήθος μόνο και μόνο γιατί το ένα ήταν δίπλα στη ρώγα και πέταγε (φαινόταν ένα μικρό βουναλάκι για κανένα άλλο λόγο) όταν το έπιανα ήταν μεγάλο σα καρυδάκι, στο άλλο στήθος δεν τα έχω ακουμπήσει μου είπε ότι μεγαλώσανε γιατί δεν έπρεπε ποτέ να πάρω αντισυλληπτικά ενώ είχα αυτά δε κάνει καλό τα χα κληρονομικά απτη μάνα μου,και κανείς άλλος γυναικολόγος δεν μου είχε πει ότι ινοαδενόματα και αντισυλληπτικά δε κάνει, είμαι 28 και τώρα είμαι έγκυος δεν έχω πρόβλημα που έχει πρηστεί το στήθος εκεί που δε τα έβγαλα. Και ο γιατρός μου είπε δεν είναι να αγχώνεσαι αλλά ότι θες εσύ, μόνο όταν έχουνε υγρό μέσα είναι ανησυχητικό μου είχε πει. Πάντως ενημέρωσε τη μια μέρα την έκανα την επέμβαση με ολική αναισθησία μιαμιση μέρα έμεινα μέσα και έφυγα μετα,ξαναπήγα μετά όταν έπρεπε για τα ράμματα να μου τα βγάλει και δεν πόνεσα σε τίποτα. Όποτε να βρεί ένα γιατρό να πάει να τα βγάλει και θα ηρεμήσει και δε θα φαίνεται και τίποτα πάνω στο στήθος μετά μόνο μια γραμμή τις πρώτες μέρες τίποτα μετά. Σόρυ για τα πολλά λόγια αλλά καταλαβαίνω το ζόρι της πέστης τα να ηρεμήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulimpouli έγραψε:

Καλησπέρα, όντως δεν πρέπει να ανησυχεί εγώ είμαι απο Αθήνα δυστυχώς δε ξέρω να σου πω για μαστολόγο εκεί. Όμως δεν είναι δύσκολο να το ψαξει αρκεί να βάλεις στο google καλός γυναικολόγος-μαστολόγος θα βρεις πολλές μαρτυρίες ασθενών με καλούς γιατρούς. Έτσι τον βρήκα και εγώ έπειτα από αρκετή έρευνα όταν ήμουν 25 χρονών είχα βγάλει και στα δύο στήθοι.Και είχα δει και πολλούς γιατρούς από κοντά. Όσοι γιατροί είχα επισκεφθεί μου έλεγαν να τα βγάλω διαπίστωσα ότι το έλεγαν για τα λεφτά(ζήταγαν και 2500€ και λέω έλεος σιγά την επέμβαση). Τελικά πήγα σε νοσοκομείο του ικα (με το βιβλιάριο και δεν έδωσα τίποτα ούτε στο νοσοκομείο, ούτε στο γιατρό, τον οποίο βρήκα στο internet ακριβώς έτσι και έλεγαν όλες τα καλύτερα)στην Αθήνα και τα έβγαλα μόνο από το ένα στήθος μόνο και μόνο γιατί το ένα ήταν δίπλα στη ρώγα και πέταγε (φαινόταν ένα μικρό βουναλάκι για κανένα άλλο λόγο) όταν το έπιανα ήταν μεγάλο σα καρυδάκι, στο άλλο στήθος δεν τα έχω ακουμπήσει μου είπε ότι μεγαλώσανε γιατί δεν έπρεπε ποτέ να πάρω αντισυλληπτικά ενώ είχα αυτά δε κάνει καλό τα χα κληρονομικά απτη μάνα μου,και κανείς άλλος γυναικολόγος δεν μου είχε πει ότι ινοαδενόματα και αντισυλληπτικά δε κάνει, είμαι 28 και τώρα είμαι έγκυος δεν έχω πρόβλημα που έχει πρηστεί το στήθος εκεί που δε τα έβγαλα. Και ο γιατρός μου είπε δεν είναι να αγχώνεσαι αλλά ότι θες εσύ, μόνο όταν έχουνε υγρό μέσα είναι ανησυχητικό μου είχε πει. Πάντως ενημέρωσε τη μια μέρα την έκανα την επέμβαση με ολική αναισθησία μιαμιση μέρα έμεινα μέσα και έφυγα μετα,ξαναπήγα μετά όταν έπρεπε για τα ράμματα να μου τα βγάλει και δεν πόνεσα σε τίποτα. Όποτε να βρεί ένα γιατρό να πάει να τα βγάλει και θα ηρεμήσει και δε θα φαίνεται και τίποτα πάνω στο στήθος μετά μόνο μια γραμμή τις πρώτες μέρες τίποτα μετά. Σόρυ για τα πολλά λόγια αλλά καταλαβαίνω το ζόρι της πέστης τα να ηρεμήσει.

ΤΗΣ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!!(ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΒΕΒΑΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΘΗΚΕ)

ΑΧΧΧΧ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΑΖΟΦΟΥΦΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ??!!Κ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...