Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχει συμβει σε καμια σας αυτο.....


Recommended Posts

kalli μου τι εγινε τελεικα?εκανες την χοριακη?αχ μακαρι να πηγαν ολα πολυ καλα!ειμαι πολυ αισιοδοξη γιατι πιστευω οτι αυτο ειναι σημαδι οτι θα μεινει.περιμενω με αγωνια να μας πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!χοριακη εκανα σημερα το πρωι!τα αποτελεσματα το απογευμα!δεν ξερω αλλα εγω δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!κατι μου λεει μεσα μου οτι κατι δεν παει καλα!{μακαρι να βγω ψευτρα}!!!!!!καφε δεν εχω αιμα δεν εχω ουτε ροζ!τιποτε απολυτως!απλα εχω πονακια χαμηλα δεξια σαν να περιμενω περιοδο κ τα ουρα μου εχουν ελαφρως σκουρινει κ εχω πολλα υγρα!Τι ειναι αυτο παλι;;;;;ξερεις καμια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .Απο τη στιγμη που τελευται περιοδο ειχες 31/1 και τωρα εχουμε 18/3 εσυ εισαι 6 εβδομαδων περιπου εχεις κανει καποιο υπερηχο ; κοιτα να δεις το λιγο ροζ αιμα μπορει να ειναι αλλαγη ορμονων και ακομα ι παλιες ξερεις τη εκεγαν αλλαζεις μηνα βλεεις και λιγοροζακι , βεβαια οι γυναικολογοι σημερα αυτα δνε τα πιστευουν αλλα εγω σε ολη μου την εγκυμοσυνη ειχα λιγο ροζ παντα ταν αλλαζα το μηνα την ωρα που σκουπιζουν βεβαια καποια στιγμη που ηταν πιο καφεκκκινο τοτε ρειχα μια αποκολληση .

Οι ορμονες θα δειξουνκαι κοιτα μην τρελλενεσαι γιατι η κατασταση σου πρει να ειναι φυσιολογικη αν ηταν εξωμητριο θα ειχες κατι τα ουλτροτζισταν τα πινεις ακομα ; εγω τα επαιρνα εως καιτην 13 εβδομαδα αν θυμαμαι καλα παντως επειδη εγω ειχα κανει το τεστ στο σπιτι μετα απο 23 ημερες καθυστερηση και ειχε βγει θετικο πηρα το γυναικολογομου τηλ . καιμου ειπε οτι ηθελε να με δει ομως εγω την αλλη μερα θα εφευα για Σαμο ειχα κλεισει καμπινα και τοτε εκινος μου ειπε οτι επειδη δν εμε ειχε δει και επειδη δεν ειχε εικονα να παιρνω καθε μερα τα ουλτροτζισταν και οταν γυρισα αθηνα με ειδε ημουν ηδη στην 10 εβδομαδων .

Ευχομαι ολα να πανε καλα τα πονακια χαμηλα ειναι μαλλον οι συσπασεις τη μητρας για αυτο παιρνουμε τα χαπακια για αν μην εχουμε προωρες συσπασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα περνω ακομα!απλα εγω ροζ ειδα λιγο την περασμενη τριτη κ απο τοτε δεν εχω ξαναδει!!!!!!αλλα τα ουρα μου γιατι σκουριναν κ εχω υγρα;;;;σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5, βρήκα αυτό για τα ούρα.. δυστυχώς δεν με αφήνει να το κάνω copy-paste. http://www.medlook.net/article.asp?item_id=1441

Με λίγα λόγια, μήπως δεν πίνεις πολλά υγρά?

Όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι!

Θα δείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απεμεινε μια ολοκληρη ωριτσα κ μετα θα μαθω τα αοτελεσματα!!!δεν θελω να ειμαι καθολου αισιοδοξη κ να φαω παλι τα μουτρα μου γι αυτο αλλωστε πιστευω οτι κατι δεν παει καλα!βεβαια εχουν αρχισει οι ζαλαδες κ εχω ταση για εμετο,,,ξυπνησα πριν λιγο κ νιωιθω ακομα λες κ βρισκομαι σε ενα καραβι κ εχει μποφορ!!!θα τα βγαλω που θα παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσακι μου!!!!!!τωρα την δευτερα θα ξανακανω χοριακη κ το απογευμα αν ολα ειναι καλα υπερηχο!!ανεβηκαν μεν αλλα δεν διπλασιαστηκαν κ ο γιτρος κρατα μια επιφυλαξη μηπως ειναι εξωμητριο αλλα πονους κ αιμα δεν εχω καθολου!ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι μια ...πορδη... που πεταγομαι απο εδω και απο εκει!

βανια...τι κανει ο κουκλος σου???

συγγνωμη κοριτσια αλλα ειναι ερωτας ο μικρουλης της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα θεοτρελη καλα ειναι σημερα πηγε να περασει μια με τοαυτοκινητο της απο το πεζοδρομο που μενουμε και της ειπε :ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...