Μετάβαση σε περιεχόμενο

αντιληακό και θάλασσα


Recommended Posts

μαμάδες γειά σας!το ξέρω ότι είναι νωρίς για το θεματάκι που άνοιξα αλλά επειδή ο ήλιος στις μέρες μας είναι βλαβερός πότε σας επέτρεψε η παιδίατρος να βάζετε αντιηλιακό στο παιδί σας;σε ποια ηλικία;επίσης ποιες ώρες μπορεί μια μαμά να πηγαίνει το μωράκι της για μπάνιο το καλοκαίρι όταν είναι 6 μηνών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΕΙΝΑΙ , ΟΙ ΩΡΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12-13.00 ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 18.00 ΠΟΥ ΔΕΝ 8Α ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΗ ΗΛΙΑΚΗ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ...

ΑΧ ΜΩΡΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΥΡΙΣΕ ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕ ΝΙΝΑΚΙΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΕΙΝΑΙ , ΟΙ ΩΡΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12-13.00 ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 18.00 ΠΟΥ ΔΕΝ 8Α ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΗ ΗΛΙΑΚΗ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ...

ΑΧ ΜΩΡΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΥΡΙΣΕ ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕ ΝΙΝΑΚΙΑ !!!




			
		
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini mou geia sou !!!

fissan pira ego otan to moro itan 2 minon pou ir8ame agio dominiko kai mou eipe i giatros na tou vazo otan kykloforoume ekso ...alla prota na valeis ligo se ena simeio gia na deis oti ola kala kai den ton peirazei ...

stin 8alassa ton voutiksame 5 minon me antiliako mplouzaki kapelaki ...

ayta polla filia k kala mpania !!!!! :)

3Ha1m4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

Τα μωράκια καλό ειναι να μπαινουν στη θάλασσα μετά τον έκτο μήνα. όσο για αντηλιακό θα βρεις στα φαρμακεία αρκετές μάρκες. εγώ χρησιμοποιώ vichy. παντα με πολύ υψηλό δείκτη προστασίας και επαλλειψη καθε μισή ωρα. αν κάνει μπανάκι και το σκουπίσεις ξαναβάζεις κρέμα ακόμα και αν δεν έχει περάσει η μισή ωρα. Ανυπομονώ για το καλοκαιράκι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το εβαλα 4 μηνων..κ τον βουτηξα κ ολοκληρο μαλιστα...

κανει καλο στη μυτουλα...

αντιηλιακο εγω πηρα τησ frezy derm

καλυτερα το απογευμα μετα τησ 6 αν πηγαινετε για μπανιο η νωρισ πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...