Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

rose moy!!!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ μπω στο site,χιλια συγνωμη που ημουν απουσα σε όλο αυτό......εύχομαΙ ΣΎΝΤΟΜΑ ΝΑ EXEIS TO Mωρακι σου !!!μη στεναχωριεσαι κανε υπομονη ..βασικα κουραγιο για όλο αυτο κουραζει μόνο και μόνο με τη σκέψη....

ευχομαι για όλες μας κοριτσια και προσωπικα σε εσένα ....συντομα....να εχουμε το μωρακι μας....

φιλακια πολλα και κάλο Σαββατοκύριακο.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xara δεν πειραζει μην στεναχωριεσαι ετσι και αλλιως σε νιωθω κοντα μου.τα λεμε με π.μ!δεν ηταν και τιποτα αυτο παει περασε απο εδω και περα συνεχιζουμε δυναμικα.ας ελπισουμε να εχουμε ευχαριστα και οι δυο μας συντομα και φυσικα ολες οσες δεν περιμενουμε!σ'ευχαριστω πολυ :kiss::kiss:

μαρινιω μου εχω περιοδο μου ηρθε δεν διαβασες παραπανω!δεν πειραζει ομως συνεχιζουμε να ελπιζουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω στις μερες μου ειμαι για να αδιαθετησω ομως αν και δεω νομιζω δε παυω να ελπιζω.......οπως και να εχει δε θελω να το σκεφτομαι γιατι ξερω οτι μεχρι να κανουμε τη κιρσοκηλη δε πρεπει να το σκεφτομαι.ηταν να τη κανουμε αυτη τη βδομαδα αλλα επειδη ο καλος μου ειναι κρυωμενος μας ειπε ο γιατρος να το καθυστερησουμε καμια 10 ημερες μεχρι να γινει καλα!!!αντε κοριστια μου να τη κανουμε γιατι αλλιως δε θα δουμε μωρακι!!!!τι μωρακι δηΛΑΔΗ ούτε καν σπορακι....τιποτα!!!!!θα σας πω νεα μου!!!! :P :silly: :woohoo: :lol::cheer: παντως θελω να φτιαξει ο καιρος ...να εχει ηλιο διοτι αυτος ο κρυος καιρος ειναι δυσκολος ...μιας και καθεσαι στο σπιτι πιο πολυ και ....σκεφτεσαι .....σκεφτεσαι τι ωραιο ειναι να εχεις ενα μωρακι..............................αλλα μετα κοιταω τον καλο μου και ξεχνιεμαι....... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε σκεφτομουν κιολας τι να εγινε με αυτο το θεμα αλλα ακομα δεν την εχετε κανει ε?καλα κανατε που το αφησατε να γινει καλα και εμενα αρρωστος ηταν γι αυτο δεν εχουμε παει ακομα να κανει σπερμοδιαγραμμα.αχ αυτο λεω και εγω αν δεν κανει την επεμβαση σπορακι δεν προκειτε να δουμε.πρεπει να ξεκινησουμε παλι ενεργειες να τελειωνουμε με αυτο το θεμα μπας και ερθει το μωρακι μας!θα περιμενω νεα σου :kiss::kiss: καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...