Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

:(:(:(:( κοριτσια ειλικρινα δεν αντεχω αλλο κουραστηκα.ειμαι πολυ λυπημενη κλαιω απο την στεναχωρια μου!αρνητικη η χοριακη :(:( γιατι να μην εχω περιοδο?πηρα τηλ.τον γυναικολογο μου και ειπε μαλλον καμια μικρη καθυστερηση θα ειναι αφου η χοριακη ειναι αρνητικη και αν δεν ερθει να τον παρω να με δει.του λεω εχω καποια συμπτωματα το στηθος μου ειναι πρησμενο και λεει απο την καθυστερηση θα ειναι!κοριτσια μου δεν πιστευω οτι ειναι καθυστερηση δεν θελω να το πιστεψω.ειχα πονακια αυτες τις μερες που ελεγα οτι θα ερθει και ομως τιποτα πως να πιστεψω οτι σε λιγες μερες θα ερθει.ειμαι χαλια το ειπα και στον αντρα μου σιγουρα και εκεινος ετσι χαλια θα νιωθει!τον εκανα να το πιστεψει η ηλιθια οριστε τωρα τι επαθα...καλα το φοβομουν οτι θα ειναι αρνητικη,καλα μου τα ελεγε!

η χοριακη λεει φυσιολογικες τιμες 0-5 και εμενα γραφει <0,10 σε ολες τις χοριακες που εχω κανει σε αυτην αυτο βγαζει.ελεος κολλημενο εκει ειναι το νουμερο!!!κουραστηκα δεν αντεχω αλλο ολο αυτο γιατι να μην ειχα κανονικα περιοδο οπως περιμενα και μπηκα στην διαδικασια αυτη να ελπιζω...γιατι??? :(:(:(

σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχουλες σας.Μαρινιω μου να σαι καλα που σκεφτηκες να ανοιξεις αυτο το ποστ για μενα!ειμαι απογοητευμενη :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην απογοητεύεσαι κοριτσάκι μου γλυκό!

Δείξε υπομονή κι όλα θα πάνε καλά, να είσαι σίγουρη γι' αυτό!!

Θα γίνει το θαυματάκι!

Θα έρθει και για μας η μέρα η καλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητεύεσαι!

Δε θέλω να σου πω πως πάντα υπάρχουν χειρότερα και πολλά από αυτά τα έχουν ζήσει κορίτσια μέσα από το σάιτ μας.

Θέλω να σου πω όμως πως κάθε φορά που πέφτουμε ΠΡΕΠΕΙ να σηκωνόμαστε!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!

Και εδώ είμαστε να ξεσπάσεις και να μας πεις όλα όσα σε βαραίνουν.

Όπως άκουσα εχθές:

Μοιρασμένη χαρά είναι διπλή χαρά και μοιρασμένος πόνος είναι μισός πόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω συμφωνω με την ζουζου...μηπως εγινε αργα η συλληψη? τι να πω?δεν θελω να σε γεμιζω ελπιδες και μετα να στεναχωριεσαι αλλα μηπως? αφου δεν εχεις περιοδο...τι αλλο να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ξερω τι να σκεφτω ειμαι απογοητευμενη.κλαιω δεν μπορω θελω να ξεσπασω!ευτυχως που εχω και εσας να τα πω γιατι θα εσκαγα..στον αντρα μου τι να πω,πως να τον κοιταξω που χθες μου τα ελεγε να μην παω οτι βιαζομαι και συνεχεια παιρνω τεστ και τρεχω για χοριακες.δεν λεω αληθεια ειναι αλλα αυτη την φορα ηταν αλλιως δεν ειχα περιοδο δεν εχω περιοδο και δεν πιστευω οτι ειναι καθυστερηση.ειχα πονους και του το ειχα πει την Κυριακη οτι προβλεπω την Δευτερα να μου ερθει αλλα ομως τιποτα.πως να μην πιστεψω οτι μπορει να ειμαι πως τοσα συμπτωματα?και αυτα τυχαια?απο το μυαλο μου τα εβγαλα?αφου πραγματικα τα ειχα και δεν ειχα αγχωθει για να πω οτι καθυστερει να ερθει απο αυτο.αχ zouzou ποσο θελω να το πιστεψω αυτο δεν μπορεις να φανταστεις!ο γυναικολογος μου ειπε αφου ειναι αρνητικη η χοριακη αρα δεν εχω ελπιδες :( τελευταια επαφη ηταν στην 1/3 λες να εγινε αργα η συλληψη και να μην εδειξε ακομα?αλλα ποτε θα δειξει?αφου λεμε η χοριακη ειναι σιγουρη...δεν ξερω τι να σκεφτω και τι να κανω ηλπιζα οτι το θαυμα ειχε γινει..ποσο λυπαμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα rose μου. καλη μου μην απογοηετευεσαι..αφου λες οτι τελευταια επαφη εγινε 1/3 μπορει οντως να αργγησε να γινει η συλληψη. μην απογοητευσαι ακομα...αν δεν σου ερθει μεχρι το τελςο της βδομαδας ξανακανε μια χοριακη την παρασκευη..ή αστο για την δευτερα που θα εχουν περασει μερικες μερες. σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!! και αν δεν εισαι μην απογοητευεσαι!! θα ξαναπροσπαθησετε τον επομενο μηνα παλι!!

φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou roseeee :(:(:(

alitheia???OXI re gamwtoooo!!!!

katse ligo apo tin teletaia epafi 1/3 exoun perasei monooo 10 meres.... :blink::blink:

opote mporeiiii na egine arga h sillipsi!!!

perimene kai liges akoma meress!!!kai an den erthei pare thl ton giatro kai pes na ksanakanw xoriaki???

alla perimene alles 10 imeres...an den erthei meta!!!ok??? :silly:

pooosooo se katalavainw!!!

erxomoun me mia xara apo eksw...lew paw na euxithw stin rose mou!!!!!! :silly: :silly: :silly:

YPOMONH kopela mou... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσια ν'αρχισω παλι να ελπιζω και να ξαναφαω τα μουτρα μου?

zouzou ποτε δηλαδη επρεπε να την εκανα για να ηταν αξιοπιστη?

Κικιτσα22 σ'ευχαριστω για τις ελπιδες που μου δινεις και εσυ μακαρι να ειναι ολα ενα λαθος.απλα να μην γινεται ολο αυτο δεν θελω ας ερχεται οπως ερχοταν και τελος!ουτε τωρα ειχα ελπιδες αφου περιμενα να ερθει κοιτουσα συνεχεια αν εχω λερωθει γιατι τον τελευταιο καιρο ειχα και καφε απο νωρις.λετε να ειναι καμια κυστη?αλλα ειχα παει τον Γεναρη να κανω υπερηχο και ηταν ολα καλα!αντε παλι αγωνια θα περιμενω ολη την εβδομαδα και αν δεν ερθει βλεπουμε.ελπιζω να μην εχω κανενα προβλημα μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι και αλλιως δεν προκειται να κανω τιποτα αλλο τωρα μονο να περιμενω να δω αν ερθει η οχι.απο βδομαδα λοιπον αν δεν εχει ερθει θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο μου να μην κανω τσαμπα χοριακες.καλυτερα δεν ειναι?εκεινος θα δει λογικα αν υπαρχει μωρο η οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου, πολύ λυπάμαι. Καλύτερα να πας στο γυναικολόγο και να σου πει εκείνος τί να κάνεις. Θα το δει αυτός αν υπάρχει κάτι. Κρίμα...αλλά δεν πιστεύω να το βάλεις κάτω, ε; Φιλάκια πολάαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re agapoula kai gw 8a sumfwnhsw me ta koritsia!isws na egine nwris h sullhpsh.ksereis posa tetoia peristatika exoun sumvei?euxomai n'anhkeis se auth thn kathgoria.den 8elw koritsaki mou na klais..kserw oti einai polu kourastiko auto pou sumvainei alla se parakalw mhn apogohteuesai!8a er8ei re agaph to mwraki sou!auto einai to mono sigouro!ti na kanw gia na niwseis kalutera?8elw na kaneis thn pio omorfh skepsh pou na perilamvanei mesa oti 8es esu,oti sou prokalei hremia+galhnh..epeita auth th skepsh prospa8hse siga siga me th voh8eia tou Theou na thn kaneis praksh..polles fores kapoia pragmata argoun na er8oun sth zwh mas giati h anamonh ths apolaushs einai kai auth apolaush..exei megaluterh varuthta-aksia!8a futrwsei kopelara mou to sporaki sthn koilitsa sou kai 8a meinei mexri ton 9o mhna kai meta 8a to pareis agkalitsa kai 8a to exeis gia mia zwh!apla xreiazetai ligo upomonh..exeis kanei kairo prospa8eies gia to polupo8hto kai isws h leksh upomonh na sou akougetai apomakrh pia!kserw oti einai eukolo na dinoume sumvoules otan emeis den to zoume,gia sena omws epeidh kserw poso polu to 8es auto to mwraki kai epeidh se niw8w polu konta mou epishs epeidh kserw poso kalh psuxoula exeis euxomai na mporeseis ligo akoma na kaneis upomonh,na mhn apogohteu8eis giati 8a er8ei,alh8eia sou lew 8a er8ei!!!h mpempoula mou 8a kanei proseuxoula na er8ei to mpempaki sou..to lew kai darkuzw!mono mhn apelpizesai!se parakalw!!sou dinw mia apeira megalh+zesth agkalitsa !!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita εννοειται δεν το βαζω κατω απλα ειναι η πρωτη ψυχρολουσια.ας πανε ολα καλα απο εδω και περα,ευχαριστω!

Αναστασια μου με συγκινησες με τα λογακια σου.αληθεια σου λεω δακρυσα με αυτα που μου γραφεις.εισαι τοσο καλη ψυχουλα να σαι καλα παντα κοπελα μου εσυ και το μωρακι σου!ξερεις πολυ καλα πως σκεφτομαι στα εχω πει δεν το βαζω κατω απλα γιατι να γινεται ολο αυτο απορω.ειμαι ηρεμη και ερχεται αυτο να μου ταραξει την ηρεμια μου και να με γεμισει χαρα και ελπιδα.ισως απο την αλλη να βιαζομαι να βγαλω συμπερασματα!τοσες αλλαγες ομως για το τιποτα?νομιζα οτι ηταν διαφορετικα...δεν εχω αγχος για να πω οτι τα εβγαλα απο το μυαλο μου.θα δειξει αυτες τις μερες αν και πονεσα λιγακι τωρα χαμηλα ισως ερθει αργοπορημενη.τι να πω πονους ειχα και αυτες τις μερες και δεν ερχοταν :unsure: ο Θεος ξερει τι κανει ας ειναι η τελευταια του δοκιμασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw gia ta kala sou logia litsaki mou!kserw pws niw8eis,opws k kserw oti den prokeitai na egkataleipseis.alla einai psuxof8oro kai apogohteutiko na perimeneis kati toso polu kai na mhn erxetai.dld, ola na sunomwtoun sto na isxuei auto pou epi8umoume kai sto telos erxetai ena megalo X kai mas petaei apo ta pshla sta xamhla.alla den mporoume na pame enantia sto 8elhma Tou,etsi den einai?pisteuw oti 8a er8ei!to pisteuw akradanta auto!einai auto pou leei kai o laos mas:ka8e pragma ston kairo tou.gia ola uparxei kapoios logos pou sumvainei.ax ti glentia 8a kanoume otan mas anakoinwseis oti exeis sporaki..e re glentia!kaname proseuxoula me thn mpempoula gia sena kai enw olh thn wra htan zwhroula kai klwtsouse thn wra ths proseuxhs htan polu hsuxh!sumpasxei kai h mpempa! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

(den koroideuw,sovarologw!)

mhn agxwnesai gia tpt,mh stenaxwriesai kai gia sena fusika alla kai gia ton antroulh sou!8a to skarwsete kamari mou to mwraki sas!auto einai to mono sigouro!se 8elw dunath,opws se gnwrisa!filakia polla apo emas :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: !kai polles zestes agkalitses!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose moy,

μην στεναχωριέσαι.....πάρε δύναμη και συνέχισε όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα έρθει το μπεμπάκι σου πολύ σύντομα απλά σου κάνει λίγα ναζάκια.....σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα ποθείς και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!

ότι χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ για εσένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλά πολλά πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ βρε Λιτσάκι μου.... Απογοητεύτηκες κοριτσάκι μου και σε καταλαβαίνω... αλλά μην το βάζεις κάτω, θα'ρθει το νινάκι, απλά κόλπα σου κάνει...

Στο γιατρό σου να πας οπωσδήποτε αν συνεχιστεί η καθυστέρηση. Το ότι τον Ιανουάριο ήταν όλα οκ δε σημαίνει ότι στο ενδιάμεσο δε δημιουργήθηκε πχ μια κυστούλα. Αυτά γίνονται από τον ένα μήνα στον άλλο πολύ εύκολα.

Τώρα, όσον αφορά αυτό που λένε τα κορίτσια περί σύλληψης που έγινε αργότερα, πάντα υπάρχει η πιθανότητα και ποτέ δεν ξέρεις πότε μπορεί να σου σκάσει μια ωορρηξία εκεί που δεν την περιμένεις.. Πχ μια γνωστή μου έμεινε έγκυος με επαφή 1-2 μέρες από τη μέρα που κανονικά περίμενε περίοδο.. φαντάσου!

Δεν στα λέω όλα αυτά για να σου φουντώνω τις ελπίδες.. αυτές οι περιπτώσεις είναι οι εξαιρέσεις συνήθως... Απλά το λέω για να τονίσω ότι πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο.

Όπως και να'χει... και τώρα να μην είναι, θα'ναι κάπου παρακάτω. Που θα πάει;;; Στο τέλος θα'ρθει και θα φωλιάσει στην κοιλίτσα σου κι αργότερα στην αγκαλίτσα σου!

Πίστεψέ το και θα γίνει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις ευχουλες σας και που εισασταν τοσο κοντα μου σε ολη αυτη την αγωνια μου.αν δεν ειχα και εσας δεν ξερω τι θα εκανα!

ολα τελειωσαν απο το μεσημερι εχω πονους χαμηλα και πηρα και ντεπον.κοιταξα στην σερβιετα και ειχα λερωθει λιγο αρα λογικα αυριο θα εχει ερθει κανονικα!ολα αυτα ηταν μονο για να με γεμισει ελπιδες και χαρα,ενα ψεμα..ειχα πει οτι δεν θα ξαναδωσω σημασια σε κανενα συμπτωμα και τωρα με αναγκασε να το κανω!κουραστηκα πια δεν ξανακανω τεστ δεν ξανακανω χοριακη αν δεν εχω καθυστερηση τουλαχιστον μια βδομαδα.δεν θα μπαινω καθε φορα σε αυτο το τρυπακι και θα πεφτω στα πατωματα μετα!ευχομαι απο εδω και περα να πανε ολα οπως τα θελουμε για ολες μας.ας σταματησουν οι απωλειες και ας ερθουν εγκυμοσυνες με υγιης μωρακια...φυσικα δεν το βαζουμε κατω συνεχιζουμε δυναμικα για να φτασουμε στον στοχο μας!καλη μας επιτυχια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre rose ..egrafa egrafa kai to vlammeno to mammy ta xase..ooo...me liga logia ithela na sou po..pos oles eimaste mazi sou kai oles se katalavainoume..tha peseis kai tha xanasikotheis..ki ego elega ta paratao meta tin teleutaia fora pou i paliokiria me koroidepse ki emena..alla na ami pali me nees elpides kai oneira..thelo na sou po..pos pisteuo pos tha ginei i eklpixi..pos ta morakia einai paixnidiarika kai erxontai ekei pou den to perimeneis..tha deis..tha to douem oles..kali mas tixi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λιτσακι μου δ ξερεις ποσο λυπαμαι :(

ειμαστε ολες διπλα σου για οτι κ αν χρειστεις

βγαλτο απο το μυαλουδακι σου κ οοοοολα θα γινουν κ θα το δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσακια μου.δεν πειραζει απλα ευχομαι να γινει πολυ συντομα!εδω θα ειμαι εγω πανετοιμη να το υποδεχτω το σπορακι μου :P καλη επιτυχια σε ολες μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...