Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

μακαρι αντε να δουμε τι θα δειξει αν και πιστευω οτι θα την πατησω και θα ειναι αρνητικη!απο συμπτωματα το στηθος ειναι λιγο πρησμενο και η μεση μου με ποναει μερικες φορες.α και χθες το βραδυ μετα την δουλεια ειχα πονους χαμηλα οχι ακριβως πονους περιοδου!ουφ αγωνιααα δεν περναει η ωρααα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μακαρι βρε λιτσακι μου να εχεις να μας πεις καλα νεακια

το ευχομαι ολοψυχα αντε να περνω κ γω σειρα :P

θυμασαι τι σου ειχα πει????? οτι σου δινω την σειρα μου οποτε

ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ κ γω θα μαθω σε 10 περιπου ημερες χαχαχαχαχ :P:D

το κοριτσακι στον υπνο εχΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΔΗΣΗ

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ναι το θυμαμαι γλυκια μου μπουγατσουλα :silly: (μιαμ μιαμ)μακαρι να ειναι οπως τα λες και να εισαι η επομενη ;) και να ακολουθησουν ολες οι υπολοιπες.λες να ειναι καλη ειδηση?αχ μακαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

μακαρι αντε να δουμε τι θα δειξει αν και πιστευω οτι θα την πατησω και θα ειναι αρνητικη!απο συμπτωματα το στηθος ειναι λιγο πρησμενο και η μεση μου με ποναει μερικες φορες.α και χθες το βραδυ μετα την δουλεια ειχα πονους χαμηλα οχι ακριβως πονους περιοδου!ουφ αγωνιααα δεν περναει η ωρααα :blink:

Το ονειρο που ειδες ειναι σημαδιακο,αλλα καμια φορα το υποσεινηδητο μας μας "δινει"αυτα που θελουμε...

Εγω να σου ευχηθω μια θετικη χοριακη κ ολα να πανε καλα!!!Θα περιμενω με αγωνια!!Εχεις καθυστερηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaa stin mellousa egkioula mas thn rose!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

to mwraki pou ton legan Maria htan h Panagitsa glikia mou....sou edeixne oti tha exeis mwraki polyyy sintoma....kai 1 vrady prin to matheis...kati prepei na simenei!!! ;););)

ante glikia mouuuuuuuuuu tha skaswww

entometaksi egw exw sinaxi,o laimos ponaei.kathe mera olo kai kati pathenw!!!oufff :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίτσα - κουκλίτσα τι διαβάζω;;;; Είμαστε στην αναμονή για τα ευχάριστα;;; Άντε να χαρούμε όλες μαζί! Πότε θα πάρεις τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου κι από μένα πολλες πολλες ευχές!!!!!!!!!!!!!

Ξερω πόσο πολύ το θες και την αγωνια που εχεις τραβηξει όλους αυτούς τους μήνες.

Περιμενουμε νεα,περιμενουμε τα καλυτερα νεααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia ευχαριστωω :kiss::kiss:

ζουμπι το ξερω οτι το μυαλο μας παιζει πολλα παιχνιδια.σημερα ειναι πρωτη μερα καθυστερησης με κυκλο 28-30 ειμαι στην 31η!ευχαριστω...

μαρινιω μου περαστικα σου.οχι δεν ελεγαν το μωρακι Μαρια αλλα την θεια μου που και καλα ηταν η κορη της.μακαρι να ειναι το ωραιοτερο Πασχα της ζωης μου!

Αθηνα μουυυυυ.ναι ειμαστε αλλα δεν ξερω αν θα ειναι ευχαριστα :silly: λες να ειμαστε μαζι κοντα κοντα εγκυουλες?τι καλααα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα!εκανες χοριακη Λιτσακι;ευχομαι να βγει θετικοτατηηηη!!!και σε λιγους μηνες να κρατας ενα υγιεστατο μωρακι αγκαλιτσα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι μου εισαι τοσο γλυκια και καλη.ευχαριστωωωω για ολαααα!!!!ειναι πολυ ομορφο το τραγουδακι :kiss::kiss::kiss::kiss:

katsaridoula καλημεραααα.εκανα ναι περιμενω τωρααα,ουφ!!!ευχαριστω μακαρι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Μαρινακι μου εισαι τοσο γλυκια και καλη.ευχαριστωωωω για ολαααα!!!!ειναι πολυ ομορφο το τραγουδακι :kiss::kiss::kiss::kiss:

katsaridoula καλημεραααα.εκανα ναι περιμενω τωρααα,ουφ!!!ευχαριστω μακαρι :kiss::kiss:

tipotaaa glikia mou!!!!!!!!!!!!

egw to eipa!!!an eisai esy egkioula einai san na menw egw eggios gia allh mia fora...

niwthw pws tha me galinepsei!!!

GIATI MAZI ARAXNIASAME EDW!!!!STO POIES DEN PERIMENOYME APO TO 0 MEXRI KAI TO 5!!!! :ohmy::P

EXOUME PERASEI TOSES AGWNIES MAZI......

TO AKSIZOUME!!!!!!!!!!!!

TO AKSIZEISSSSSSSSSS KAI ESY MALISTA PIO POLYYY!!!PROSPATHEITEEE POLYY KAIRO!!OI PROSEYXES SAS EYXOMAI NA EPIASAN!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary1976 ποσοοο το θελωωω πιστευω το εχεις καταλαβει και εσυ :P σ'ευχαριστω πολυ μακαρι!ελπιζω να δειξει μην ειναι αρνητικη και μετα ψαχνομαι τι φταιει και δεν εχω περιοδο!

μαρινιωωωωω μουυυυυυυ :kiss::kiss::kiss::kiss: εσενα να δεις τι σου αξιζουν ακομα περισσοτερα!!!!εισαι μια γλυκαααα...αχ ποσο χαιρομαι που ειμαι εδω μαζι σας ειστε τοσο καλες ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ROSE ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou???hr8e h megalh mera???den erafa pou suxna autes tis meres giati den hmoun kala kai ex8es arrwsthse o antroulhs mou kai eimaste ligo anw katw.exoume vgei apo to programma mas.euxomai rose mou glukia na deis mia terastia timh xoriakhs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to aksizeis 100%

sou to exw ksanapei,katantaw grafikh kati fores(to kserw)alla gia sena eidika 8a xarw paaaaaraaa polu otan mas anakoinwseis ta euxarista!!!!!ola kala na sou pane kopela mou!!!!!!sto euxomaste olopsuxa kai gw kai h mpempoula mou!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

alh8eia,xoriakh ekanes?h' oxi akoma???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια μουυυυ ευχομαι να ειναι ολα περαστικα και για σενα και για τον αντρουλη σου.ναι τα εχουμε πει εμεις και σ'ευχαριστω για ολα με εχεις βοηθησει παρα πολυ!στην μπουμπου σου ενα τερααααστιο φιλακι :kiss: εκανα παω τωρα να την παρω.

μιλινακι μου θα μπω σε λιγο να σας πω τα νεα :kiss::kiss::kiss: θετικη ενεργεια κοριτσιαααα ερχομαι σε λιγοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou euxaristoume polu gia tis euxoules sou!!!!kai h mpempoula s'euxaristei gia to filaki!!! :kiss::kiss::kiss: kai euxetai na exeis kai su ena sporaki na ths kanei parea mazi me ths arguroulas!!!

ela pisw grhgora na mas peis ta apotelesmataaaaaaaaaaa!!!!!!!kale agxw8hka!!!!!!!!se perimenoume me agwniaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!kala apotelesmata!!!!o Theos mazi sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...