Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλα Δοξα το Θεο!Σ ευχαριστω πολυ!!:) ειδες πως περναει?Αστα κι εγω εχω τρελαθει!Θα το δεις κι εσυ συντομα!Θα θυμασαι αυτες τις μερες αγωνιας σαν κατι το τοοοοοοοσο μακρινο!!Μακαριιι!!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου, σου στέλνω με τη σειρά μου τις ευχές μου να πάνε όοοοοολα καλά!!!! Και σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν τον πελαργό...! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snifaki,bourique1983,pepita ,MarinaL σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας :kiss:

μαρινιω μου δεν εχω περιοδοοοο :woohoo: γιουπιιιιιι :laugh: μακαρι βεβαια να ειναι λογω μπεμπε και να μην εχω κανενα προβλημα :blink:

αυριο θα παω για χοριακη...αχ φοβαμαι βρε κοριτσια μην δειξει αρνητικο και τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου χαιρομαι που ολα κυλανε πολυ καλα.ετσι να συνεχισεις μεχρι τελος!!!!μακαρι να το ζησω και εγω και απλα να ειναι μια αναμνηση ολα αυτα και μονο χαρες να εχουμε,ολες μας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa arxiste glenti!!!!!!!!!!ara exeis kathisterisi etsi?????Se pooia mera eisai?????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

rose mou an epesa mesa ti tha me keraseis?????????? :lol::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου μαρινιω μακαρι να ειμαι φοβαμαι μην δω αρνητικη χοριακη αυριο :unsure: ακομα δεν εχω καθυστερηση απο αυριο μετραω μερες.αν ειμαι μαρινιω μου οτι κερασμα θες :woohoo: μακαρι να ειμαι και θα ερθω Θεσσαλονικη να σε κερασω :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

γλυκεια μου μαρινιω μακαρι να ειμαι φοβαμαι μην δω αρνητικη χοριακη αυριο :unsure: ακομα δεν εχω καθυστερηση απο αυριο μετραω μερες.αν ειμαι μαρινιω μου οτι κερασμα θες :woohoo: μακαρι να ειμαι και θα ερθω Θεσσαλονικη να σε κερασω :laugh: :laugh:

wraiaaaaaaaaaa auto einai yposxesh!!!!!!!!!!!!

tin kratawwwwwwwwww :P

tha eisaiii sigouraaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μακαρι να ειμαι και θελω πολυ να ξαναερθω Θεσσαλονικη ειναι τελεια.οποτε το κερασμα οταν ανεβω δεν ξεχνιεται ;)

kalli5 μεχρι σημερα αν ειναι θα ερθει απο αυριο μετραω καθυστερηση.αυριο που θα κανω χοριακη θα δειξει λετε ε?δεν θα ειναι νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι μου γλυκό εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα!!!!

Φουουουουουουουουουουουουουου για να κολλήσεις!!!

Περιμένω νέα σου γλυκούλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 μου,

κάνε την χοριακή σου αύριο (θα δείξει) για να μας πεις τα ευχάριστα άντε.......και είμαι σίρουση ότι είσαι εγκυούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PERIMENW PWS KAI PWS AYRIOO POU THA MAS PEIS TA APOTELESMATA!!!!!!

ANTE NA AKOUSOUME ENA EYXARISTO....!!!

GIATI OLES OSES ANAKOINWSAME EGKIMOSYNH TELEYTAIA ANAKOINWSAME KAI APWLEIES!!!!! :(:(:(:(:(

ANTEEEEEEEEEE ROZEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜ,ΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ...ΜΗ ΣΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑΡΘΕΙ..ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ...ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΑΣ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ROSE MOY

line_m123_beg_40_time_1242705600_text_ef20f4e6e9ecf0e9f4e6e9e4e1eaeff220eceff520e5e9ede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε λιτσακι μου ευχομαι πολυ απολυ καλη επιτυχια

κ αυριο να μας εχεις μια τεραααααααααααστια χοριακη

αντε με το καλοοοοοοο ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσιααααα!τι μου κανετε?αγωνιατε μαζι μου ε?αχ τι γλυκες που ειστε ολες σας.ποσες ευχουλες μου στελνεται και χαιρομαι παρα πολυ,να ειστε ολες καλα!

Βασουλα μου να σαι καλα κοπελα μου για τις ευχες σου με το καλο το νινακι σου.

εκανα χοριακη και τα αποτελεσματα θα τα παρω κατα τις 12:30 με 1

antroula,mpougatsoula24 μου σας ευχαριστω πολυ!μακαρι σε λιγες ωρες να μου ευχηθειτε για τα καλα νεα και να μην με παρηγορειται για τα ασχημα :unsure: φοβαμαι οτι δεν θα ειναι το αποτελεσμα που επιθυμω..ειδα και ονειρο σημερα.ειδα ενα μωρακι νεογεννητο και ηταν μια κουκλααα.ναι ναι ηταν κοριτσακι!την κρατουσα στην αγκαλια μου και την σκεπαζα με την κουβερτουλα της και κοιμοταν!ηταν τοσο ομορφη αλλα δεν ημουν εγω η μανα της αλλα η μανα μου :blink: ηταν η αδερφη μου και ειπα στο ονειρο μου τωρα που εχουμε αυτο το μωρακι δεν θελω δικο μου.αχ βρε κοριτσια γιατι το ειπα αυτο θελω να εχω μωροοοοο..θελω να ειμαι εγκυοοοος!εν τω μεταξυ μετα ειδα αυτο το κοριτσακι να εχει μεγαλωσει και να εχει καρε μαλλακι ξανθο σκουρο με πρασινα ματια και οτι ηταν κορη της θειας μου που την λενε Μαρια και οτι εμοιαζε πολυ στην αλλη της την κορη.πολυ μπερδεμενο ονειρο μηπως το ειδα επειδη ειμαι επρηεασμενη αυτες τις μερες?η μηπως η Μαρια ειναι η Παναγια που την παρακαλω καθε βραδυ για να εχω το μωρακι μου?οτι και να ειναι παντος ξυπνησα πολυ ομορφα με αυτο το ονειρο ηταν τοσο ζωντανο...τοσο ομορφο μωρακι και γλυκουλικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Αχ βρε κοριτσι μακαρι να ηταν η Παναγιτσα και να σε βοηθησει. Καλη επιτυχια για σημερα και σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να εισαι εγκυουλα...συμπτωματα εχουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...