Μετάβαση σε περιεχόμενο

TIS EYXOYLES MAS STHN ROSE!!!!


Recommended Posts

rose σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα! ασε που αν το νιωθεις εσυ θα εισαι.

περιμενουμε νεα σου. να εισαι χαλαρη ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rebbeka αφου δεν εισαι μαννουλα ουτε εγκυουλα ευχομαι λοιπον να γινεις πολυ συντομα.σ'ευχαριστωωω πολυ πολυ :kiss:

ΝΑΝΙ2004 χαλαρη ειμαι αλλα μια αγωνια την εχω.σ'ευχαριστωωωω :kiss:

με συγκινητε πολυ βε κοριτσια να ειστε ολες καλα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina μου υπομονη μακαρι και τα δικα σου συμπτωματα να ειναι λογω του μπεμπε που θα εχεις ;)πες κανα συμπτωμα να το αναλυσουμε :P τα ειχες ξανα η ειναι πρωτη φορα?ποτε θα μαθεις?σε βομβαρδισα με τις ερωτησεις μου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με βομβάρδισες καθόλου! Περιμένω από τις 8-13/3 το αργότερο.

Έχω προσέξει ότι η κύστη μου δεν αντέχει πολύ και πηγαίνω τουαλέτα πιο συχνά.

Το στήθος μου είναι πρησμένο καμιά εβδομάδα τώρα,

Κάποια στιγμή είχα κάτι ζαλάδες-αστάθεια,αλλά έχει 3-4 μέρες να με πιάσει,

Πονάκια και καμιά φορά βάρος χαμηλά κέντρο.

Ομως εχθές είδα λίγο ροζ αλλά μέχρι το βράδυ δεν ξαναείδα και το πρωί πολύ πολύ λίγο.. κατατρόμαξα! Βέβαια δεν νιώθω να τρέχει τίποτα σήμερα..μακάρι να κρατήσει και μην έρθει!!

Εσύ τι συμπτώματα έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλινα μου ειδες και ροζ?ε πιστευω οτι εισαι εγκυουλα με ολα αυτα που λες.απο εδω μεσα εμαθα οτι τα ροζ ειναι θετικο σημαδι συν ολα τα αλλα.πω πω δεν περνανε οι μερες με τιποτα θα σκασω εχω την αγωνια για μενα εχω και για σενα:blink:

εγω εχω λιγο πρησμενο στηθος,πονους χαμηλα σαν πονους μητρας να πω κατι τετοιο αλλα οχι συνεχεια.

καουρες που και τωρα που γραφω εχω!πολυ σπαστικο ειναι αλλα αν εχω μωρακι χαλαλι

τωρα που το σκεφτομαι ενιωθα τσιμπηματακια στις ρωγες,σας το ειχα πει κιολας.ειναι και ενα καλο αρχειο το μαμμυ :P γιατι δεν θυμαμαι ποτε τα ειχα

επισης στα μεσα περιπου του κυκλου μου με επιασε η μεση μου και πηγα στον γιατρο.μου ειπε οτι ηταν ξεκιναει ενα ειδος δισκοπαθειας και πηρα χαπια :blink: εκανα και ακτινογραφια!αν ειμαι εγκυος λετε να εχω κανει κακο στο μωρακι μου? :unsure:

Stacey σ'ευχαριστουμεεεε :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose mou makari kopela mou na eisai egkuoula!exw enstikto gia sena!!poso 8a xarw otan mas anakoinwseis ta nea sou!h mpempoula mou k gw sou euxomaste na exeis ena sporaki sth koilitsa sou!8eloume pareitsa kai meis.. ;):)

kai fusika milina kai se sena euxomaste to idio kai se opoia kopela den perimenei!!!!

oles oi koilitses na gemisoun sporaaaaaaaaaaaaakiaaaa omorfa kai stroumpoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Λιτσάκι μου και σ' ευχαριστώ πολύ!! Κι εγώ θα περιμένω νέα σου και σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα!

cuando ελπίζω να ξεζούμισες τον αντρούλη σου ε? Καλή επιτυχία και σε σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax makari ola na pane kala kai syntoma na fygeis kai esy apo ayto to forum kai na pas sto parakato kata thn diarkeia thw egkymosynhs pantos emena to proto test poy ekana den edeikse tipota opote mhn apogohteyteis an tyxon...ola kala tha pane...kalos orises stis egkyoules.... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando η μιλινα ειναι παπαρουνα :P :silly:

an-n σ'ευχαριστω πολυ για χιλιοστη φορα.τα εχουμε πει εμεις στο fb ;) φιλακια στην μπουμπου σου :kiss::kiss:

milina :kiss::kiss:

marvel1984 σε ευχαριστω παρα πολυ :kiss:

mariakrhth το τεστ το εκανες οταν ειχες καθυστερηση η πριν?γιατι εγω ακομα δεν εχω καθυστερηση!δεν απογοητευομαι οσο δεν βλεπω αιμα και εχω και καποια συμπτωματα.σ'ευχαριστω μακαρι να κατεβω προς τα κατω αλλα ακομα δεν θελω να λεγομαι εγκυουλα.αν δεν το διαπιστοσω δεν το πιστευω 100% ακομα.αχ και να ειναι τιποτα αλλο γλεντια που θα κανουμε :silly: θα πεσω σε καταθλιψη μετα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekana dio test to ena mia mera prin adiathetiso opou fisika tipota den edeikse kai to allo thn epomenh thn mera dhl.poy tha adiathetoysa kai oyte kai ayto edeikse tipota opote leo tha perimeno mia kai htan paraskeyh mexri thn deytera kai an den exo adiathetisei tha pao gia xoriakh kai phga kai htan 708 kai ta pragmata phran to dromo tous...ego pantos katavathos hksera oti hmoyn giati 4 meres prin adiathetiso eida ligo roz otan skoypizomoyn opote ekei h kardia moy xtyphse san trelh...sxedon sigoyrh hmoyn ...ara ola kala tha pane kai gia sena... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia μακαρι σ'ευχαριστω :kiss:

mariakrhth χαιρομαι ακομα πιο πολυ με αυτα που μου γραφεις.εσυ ειχες και ροζ ενα συμπτωμα παραπανω!πιστευω και εγω οτι απλα δεν εδειξε!αυριο ειναι η τελευταια μερα που θα μπορει να μου ερθει μετα ειναι καθυστερηση οποτε λεω να παω Πεμπτη πρωι να κανω μια χοριακη.μακαρι να δειξει οπως σε σενα!με το καλο το μωρακι σου ολα καλα να πανε μεχρι τελος,σ'ευχαριστω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσακι μου!Τις καλυτερες ευχες μου να ειναι γεματη η κοιλιτσα σου απο το θαυματακι σας!!!Οσο για τα τεστ.....αχ τα ατιμουτσικα!Σε αλλες κοπελες δειχνουν και πριν την καθυστερηση σε αλλες μετα ειναι και θεμα ποτε εγινε η συλληψη,οποτε μην μου αγχωνεσαι!Εχουμε ελπιδες ακομα!Ευχομαι να νιωσεις συντομα την ευλογια αυτη να σε πλημμυριζει!!!Φιλακια πολλα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου τι κανεις?πως περασε ετσι ο καιρος 5 μηνων εισαι ε?σ'ευχαριστω πολυ γλυκια μου με το καλο το μωρακι σου!μακαρι να ζησω και εγω αυτο το θαυμα :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...