Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΦΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Περαστικά και εύχομαι σύντομα να γυρίσετε στο σπιτάκι σας με τον υπέροχο γιο σας!

Κουράγιο σε σας και όλα θα πάνε καλά. Να σκέφτεστε θετικά και ο Θεός είναι μαζί σας! Προσεύχομαι για σας!

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!!!!!βρε εφακι μου...το ποσο στεναχωριεμαι πραγματικα δεν μπορεις να καταλαβεις...ειναι σαν να ξαναζω εκεινες τις εφιαλτικες στιγμες που ειχα περασει με το γιο μου...ολα θα πανε καλα κουκλα μου...μη μου στεναχωριεσαι...τι σου λεω τωρα...ο θεος δεν θα αφησει ετσι το δημητρακη σας :)

σε αγαπαμε πολυ... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να της ζησει το αγγελουδι της και γρηγορα να πανε σπιτακι τους για να απολαυσουν με την υσηχια τους το δωρο που τους εστειλε ο θεος και το μικρουλι την αγκαλια των γονιων του!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφάκι μου γλύκο να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!!

Γερό και τυχερό να είναι στη ζωούλα του!!!

Περαστικά σας, γρήγορη ανάρρωση εύχομαι και σύντομα να επιστρέψετε σπίτι μαζί με το μωράκι σας!!!

(πωπωπωπω...σαν χθες θυμάμαι που μας ανακοίνωσες την εγκυμοσύνη σου!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σασ ζησει το μωρακι σασ.περαστικα στο αγγελουδι σου!ολα καλα θα ειναι!δυναμη σε σασ!γρηγορα στο σπιτακι σασ να πατε να χαρητε αγκαλιτσεσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που η οικογενεια σας μεγαλωσε κατα ενα μελος παραπανω...ευχομαι το σπιτι σας να γεμισει με πολυ αγαπη και γαληνη!να εχετε ολα οσα αγαπατε και πανω απολα να εχετε ο ενας τον αλλο!

υγεια αγαπη και ευτυχια να αγγαλιαζουν το μωρακι σου...ευχομαι η ζωη του να ειναι μελενια!

ολα θα πανε καλα και ολα θα γινουν τελεια διοτι οπου υπαρχει αγαπη ολα γινοντε!!!

τα φιλια και την αγαπη μου και ενα χαδακι στο νινακι το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και γρήγορα να πάνε σπίτι τους κι όλα αυτά που συνέβησαν να μείνουν πίσω τους! Περαστικά στο μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου,να σου ζησει το παλλικαρακι σου κ να ειναι περαστικουλια ολα αυτα.Συντομα να πατε σπιτακι σας,ευτηχισμενοι,γεροι κ δυνατοι!

Η Παναγια μαζι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει ο μικρος, υπομονη το περισσοτερο περασε κοντευετε να πατε σπιτακι σας, και δεν θελω στεναχωριες γιατι δεν εχει κατι σοβαρο το μωρακι απλα ταλαιπωρηστε και οι δυο, να μεινουν ολα πισω και μονο καλες στγμες απο εδω και περα, φιλια πολλα και στους δυο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφη μου σου έχω γράψει κ το ποστ με τα Μωράκια Μαρτίου.

Να σας ζήσει κ εύχομαι όλα καλά να πάνε!!!

Με το καλό να πάτε σπίτι σας κ καλή λοχεία να έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η Έφη????????????????

Να της ζήσει ο μπαγασάκος, να τελειώσουν με το καλό όλα και να γυρίσουν σπιτάκι τους να χορτάσουν αγκαλιές!!!!! :cheer:

Εγώ σαν χθες θυμάμαι την ανακοίνωση της πρώτης της εγκυμοσύνης που δυστυχώς παλλινδρόμησε!

Περνάει γρήγορα ο καιρός κορίτσιαααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...