Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ?

ΧΑΝΘΙΠΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣ !!!ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΡΓΕΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ?ΧΙΧΙΧΙΧΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ RELAX ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΛΗΤΩ!ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΜΑΣ!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΦΤΕΡΝΙΖΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΓΕ ΣΕ ΣΥΝΑΧΙ ΕΥΤΥΧΩΣ!ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ε???ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΠΤ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΓΑΡΓΑΡΑ !ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΟ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝ ΑΠΛΩΝΟΤΑΝ!ΤΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!!ΑΦΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΞΩ ΠΗΓΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΕ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ!!ΑΥΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xanthippi μου η ευχή σου μου φαίνεται έπιασε, όλο το βράδυ δεν ξανανέβασε πυρετό πολύ βήχα όμως κορίτσια και ίδρωνε πολύ και αλλάζαμε συνέχεια ρούχα, γύρω στις 4 ήταν τόσο ιδρωμένος που τον ξανακάναμε μπάνιο, και δε διαμαρτυρήθηκε καθόλου, το καλό μου...fatsoulina μου είναι 4 χρονών, mika μου σε ευχαριστώ και σένα κορίτσια μετά που θα γεννήσετε να δείτε λαχτάρες που θάχετε...μία μην αρωστήσουν, μία μη χτυπήσουν, αν έφαγαν αν αν αν πολλά αν, αλλά δε θα το αλλάζετε με τίποτα μιλάμε για μοναδική αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Μαρίνα,αυτό που λές όσο κοντά και να είμαστε τώρα πια είναι δύσκολο για τις πρωτομανούλες να το συνειδητοποιήσουμε!! Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ οτι σε 2 μήνες θα αλλάξει τόσο η ζωή μου(και για πάντα!!).Θα αλλάξουν προταιρεότητες, έννοιες, χαρές... :) Δύσκολο να το φανταστώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid μου από προσωπική εμπειρία θα πω ότι ο πρώτος χρόνος είναι δύσκολος, ειδικά αν είναι και παιδάκι που δεν κοιμάται καλά τα βράδια και ξυπνά συνέχεια, εγώ δυσκολεύτηκα γιατί ξύπναγε κάθε τρεις ώρες και ήθελε φαγητό, στους 4 μήνες γύρισα και στη δουλειά και ήμουνα σα ζόμπι, μετά το χρόνο όμως που περπάτησε κιόλας ελευθερώθηκα πολύ και άρχισαν άλλες χαρές οι πρώτες λεξούλες οι πρώτες αγκαλίτσες η πρώτη φορά που με φώναξε μαμα το πρώτο σ αγαπώ, είναι τρέλλα η ζωή σου θα αλλάξει σίγουρα πολύ!!!!πλησιάζεις!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι είναι τόσο όμορφα αυτά που περιγράφεις.... πραγματικά με ταξιδεύουν... Χαίρομαι που είναι όλα καλά με το μικρό σου! Εύχομαι όλοι να είναι υγιείς...! :):)

Μικα περαστικούλια σου κι εσένα! Εγώ κορίτσια (να μην το ματιάσω..!) δεν έχω αρρωστήσει καθόλου!! Φτου φτου!!!!

Ελίνα κάθε μέρα είμαστε τόσο κοντά σε αυτό το θαύμα... είναι απίστευτο... και πότε θα περάσει ο καιρός και θα τα περιγράφουμε όπως την Μαρίνα... πω, πω :blink::blink:

fatsoulina ίσως και να έχεις δίκιο... άντε να δούμε!! Περαστικά και σ' εσένα... χαμός βρε κορίτσια...!

Πάντως και για εμάς ήταν ένα ΣΚ χαλαρό... με λίγες δουλίτσες και πιο πολλές βόλτες.... Το χρειαζόμασταν νομίζω... εγώ το ευχαριστήθηκα! Αφήστε που τώρα μετά τα μέτρα... ότι βολτάραμε βολτάραμε.... κομμένα όλα! Τέλος!!!! :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!

ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Ε? ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ!

ΞΑΝΘΙΠΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΚΟΜΑ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ ΕΧΩ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙ (ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ).

Thibi ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΒΛΕΠΩ!

ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΠΛΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΕΓΑΛΑ ΧΑΛΙΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΑΞΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΠΙΟ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΥ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΑΝΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗΣ, ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ! ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΣΑΝ ΤΗ ΣΒΟΥΡΑ ΕΓΩ, ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΑΣ...

ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΕΙΡΟ..... ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ, ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ , ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. ΧΙ,ΧΙ!

ΘΑ ΓΕΛΑΤΕ ΤΩΡΑ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλημέρα Μικα!Τι όμορφο όνειρο...Μου φαίνονται τόσο μακρινά όλα αυτά!!Δεν το πιστεύω οτι σε λίγο καιρό θα τα ζήσουμε!Με τα μωράκια μας!!! :woohoo: Ακόμα δεν μπορώ να το συνειδητοποίησω!

Εγώ έχω μπούκωμα συνεχόμενο (όχι πολύ αλλά ενοχλητικό!σαν αλεργικό)

Τελευταία εβδομάδα στην δουλειά από εμένα!Ισως τώρα καταλάβω οτι ο καιρος πλησιάζει....Εχω να κάνω και ένα σωρό δουλειές.Για το σπίτι, για το μωράκι( το μωράκι μουουουουου :lol: ), να κάνω και καμιά επίσκεψη σε φίλες που έχω να δώ καιρό....Θα αλωνίσω , θα πάρω τους δρόμους!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MADRID05, ΝΑΙ ΕΙΔΕΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ! ΞΕΚΙΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ! ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ, ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!! ΑΧ.....ΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ, ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά πολύ τρυφερό όνειρο Mika μου... Με ταξίδεψες!!

Εγώ σήμερα ψώνισα τα πρώτα μας κορμάκια... και 1 μπουρνουζοπετσέτα... πηγαίνω ρε κορίτσια στα μαγαζιά και δεν ξέρω τι να πρωτοπάρω.... τώρα θέλει να σκεφτώ πόσα μακριμάνικα και πόσα κοντομάνικα φορμάκια πρέπει να πάρω... θέλουμε και καλτσάκια... και σαλιάρες και θέλω να είναι και ασορτί... αυτό που το πάτε;; Χαζομαμάδες!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ!ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!!ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΤΟΝΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΛΕΕΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΧΑΝΘΙΠΠΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ 10 ΠΙΟ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΙΑ!ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ

MADRID ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΟΧΛΕΙ !ΚΑΛΗ ΑΔΕΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ !!!Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΜΗΤΡΙΚΗ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΩΡΑ Η ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ?ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΕΣ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΨΕΣ ΠΑΝΝΤΩΣ!ΤΟ ΘΗΛΑΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ?

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ -ΠΡΟΙΚΑ ΣΤΗΝ ΞΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΛΥΝΑ ΚΑΤΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ-ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ-ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΔΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ !ΟΛΟ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΕΝΤΑΞΕΙ! ΑΥΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!

ΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ! ΧΙ, ΧΙ!

ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.. ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ. ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!! ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ.. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗ ΡΟΜΠΑ ΜΟΥ, ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ. ΑΠΛΑ ΟΙ ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοιλίτσες τουρλωτές!!!

fatsoulina μου εγώ έλεγα 8 καλοκαιρινά και 7 μακρυμάνικα... είναι λίγα λες;; Έχω μπερδευτεί... τα ζιπουνάκια τι είναι;; Καλτσάκια εγώ λέω να πάρω περίπου όσα και τα καλοκαιρινά φορμάκια... λένε ότι με τα καλοκαιρινά πρέπει να τους φοράμε καλτσάκια γιατί κρυώνουν.... τι να πω;;; Εγώ είμαι σε αυτή τη φάση... Γενικά μπορώ να πω ότι τα έχω βάλει σε τάξη και μέχρι το Σάββατο θα έχω τελειώσει.... μετά μόνο λεπτομέρειες!!!!

Μικα εγώ σουτιέν θηλασμού φοράω εδώ και μήνες.. ήθελαν να μου "πασάρουν" σουτιέν εγκυμοσύνης, αλλά δεν βρήκα τον λόγο... πήρα κατευθείαν θηλασμού και μέχρι στιγμής τα έχω καταευχαριστηθεί!! Πόσο μάλλον μετά.. Εγώ πάντως δεν είχα θέμα με το νούμερο... μετά από τους πρώτους μήνες, δεν αλλάζει δα και τόσο τραγικά το στήθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθίππη, μου ακούγονται αρκετά αυτά που έχεις ήδη πάρει.Κάπου τόσο υπολογίζω και εγώ.Εξαρτάται πολύ και από το πόσο συχνα υπολογίζεις να βάζεις πλυντήριο ,αλλά είναι κρίμα να πάρουμε παραπάνω για τον πρώτο καιρό(άσε που θα μας φέρουν και ένα σωρό φίλοι και συγγενείς).

Οσο για το σουτιέν...ακριβώς τα ίδια!Πήγαν να μου πασάρουν τα εγκυμοσύνης και αγόρασα θηλασμού που είναι πολύ βολικά.Μου είπε η κοπέλα οτι στον 8ο δεν θα μου κάνει και εμένα μου έρχεται μια χαρά.Δεν νομίζω οτι θα έχουμε τόση διαφορά πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες !

εμένα μου τα πήρε η κουνιαδα μου όλα οπότε δεν αγόρασα τπτ όπως λεει και η madrid θα μας φερουν κιολας!

αν χρειαστολυμε κατι το αγοράζουμε μωρε!

σουτιεν θηλασμου κι εγω φοραω εδω και καιρο γιατι τα υπολοιπα με ενοχλουσαν και μια χαρα μου κανει μεχρι τωρα!

μαλλον πρεπει να παρω λιγα καλτσακια ακομη!φιλακια πολλα

α ξανθιπουλα ζιπουνακια ειναι τα φανελακια που κουμπώνουν κατω αυτο νομιζω τουλαχιαστον οτι ειναι!τετοια εχω πολλα και κοντομανικα και μακρυμανικα αλλα όπως ειπα μου τα εφερε η κουνιαδα μου δεν αγόρασα τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!Χάθηκα τις τελευταίες δύο εβδομάδες αλλά έίχα πολλά πλυσίματα και τώρα σιδερώνω σιγά σιγά τα πραγματάκια του μωρού και τα δικά μου για το μαιευτήριο!!!Πήγα την Παρασκευή στο γιατρό 1835 ο μικρούλης μου αλλά έκανα το non stress test και ο γιατρός παρατήρησε ότι η μήτρα μου κάνει συνέχεια συσπάσεις και μου συνέστησε πολλή ξεκούραση, όχι οδήγηση, περπάτημα και γενικά ξάπλά!!όπότε καταλαβαίνετε δεν μπορώ να κάτσω ούτε στον Η/Υ για πολλή ώρα!!Τώρα θα ξαναπάω την άλλη εβδομάδα και θα δούμε!!Φοβάται μην έχω κανά πρώορο τοκετό.Αχ11Ας περάσουν αυτές οι τρεις εβδομάδες και μετά ας γεννήσω δε με νοιάζει!!Φιλάκια πολλά στη Fatsoulina, στη Madrid, στην Xanthippi και σε όλες τις υπόλοιπες μανούλες to be!!!'Οταν μπορέσω θα τα ξαναπούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι, μην αγχώνεσε!!Κάνε αυτό που σου είπε ο γιατρός και χαλάρωσε.Μπορεί να κουράστηκες λίγο με τις δουλίτσες που έκανες για το μωράκι.Καμιά φορά όταν κάνουμε τέτοιες ευχάριστες δουλειές δεν το καταλαβαίνουμε και το παρακάνουμε.Ξεκούραση και όλα θα είναι καλά!! :)

Το non stress test το κάνουμε όλες? Ουτε που έχω ρωτήσει τον γιατρό μου για αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kassi μου όλα καλά θα πάνε... ξεκουράσου όσο μπορείς και η φύση θα προνοήσει για το καλύτερο!!! ;) Τήρησε κατά γράμμα ότι σου είπε ο γιατρός σου και μην φοβάσαι τίποτα ;) ! Μην αγχώνεσαι γιατί έτσι είναι χειρότερα... Αχ, αυτές οι δουλίτσες... είναι τόσο ευχάριστες, αλλά παράλληλα τόσο κουραστικές... Με το καλό!! Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!kassi όπως σου τα είπαν τα κορίτσια, ένα πράγμα έχεις να κάνεις τώρα..ΑΡΑΞΕ μήν κάνεις τίποτα όπως είπες και συ να περάσουν άλλες τρεις βδομαδούλες, αν δε κάνω λάθως είσαι 32 βδ.τώρα έτσι?να πάρει λίγο τα πάνω του το μικρούλι σου!!όλα καλά θα πάνε για αυτό έχουμε και τους γιατρούς μας και μας καθοδηγούν..fatsoulina mou χτες με ρώτησες αν θήλασα τον πρώτο μου γιο, τον θήλασα για 6 μήνες ζορίστηκα αρκετά στην αρχή για κανένα μήνα αλλά μετά ήταν οκ ελπίζω τώρα να καταφέρω να θηλάσω περισσότερο, είναι θέμα υπομονής πιο πολύ...και είναι πολύ ευχάριστη διαδικάσία όταν ξεπεραστούν οι πρώτες δύσκολες μέρες, για μένα ήταν δύσκολες για αλλα κορίτσια και φίλες μου ακόμα όχι!εσείς θα θηλάσετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω πάρα πολύ να θηλάσω το αγοράκι μου!!Θα το προσπαθήσω και νομίζω οτι -που θα πάει- θα τα καταφέρω!!!Τουλάχιστον για όσο καιρό θα είμαι σε άδεια και δεν θα δουλεύω...Μετά βλέπουμε.

Εκτός όλων των καλών που ο θηλασμός προσφέρει στο μωράκι ,νομίζω οτι είναι και για εμάς τις (μέλλουσες)μαμάδες ότι καλύτερο και λιγότερο μπελαλίδικο από την στιγμή που θα τα καταφέρουμε.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπορέσω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω να θηλάσω... αν έχω γάλα φυσικά...!!! Είναι μια διαδικασία που κάνει πολύ καλό στα μωράκια μας... και σε εμάς! Είναι σίγουρα πιο "μπελαλίδικο" Ελινάκι μου, αλλά πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο!!!!

Μακάρι να τα καταφέρουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσια,ετοιμαζεστε ε???εμενα μου εμειναν 3 πλυντηρια ακομα να βαλω κ μετα σιδερωμα.... :blink::blink: ειναι πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :woohoo:

ευτυχως θα με βοηθησουν δε θα τα κανω ολα μονη μου!!!

το παιδικο ειναι σχεδον ετοιμο,ηρθαν ολα απλα θελει να περαστει το φωτιστικο και να καθαριστουν τα επιπλακια και φυσικα να τακτοποιηθουν τα προικια μας!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

βλεπω λεγατε για το θηλασμο..πηρατε κανενα βιβλιο???λετε να παρω αυτο της πατσουρου που μου προτεινουν τα κοριτσια,η θα μου δειξουν οι μαιες???με αγχωνει λιγο αυτο το θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kassi mou κοριτσακι μου ηρεμησε ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!!!θα δεις θα έρθει στην ώρα του το αγγελουδι σου!

non stress test πως το είπες δεν το εχω ακούσει ούτε το έχω κάνει αλλα δεν εχω συσπάσεις σε ανησυχητικο βαθμό τις φυσιολογικες μια σήμερα μια μεθαύριο π.χ

κορίτσια το μαγνήσιο θα το παίρνουμε μεχρι το τέλος ή μόλις μπούμε στο μήνα πρέπει να σταματήσει?

και εγω θέλω ν θηλάσω πάρα πολύ!Ξανθιππούλα μου νομίζω πως όλες οι μανούλες έχουν γάλα απο οτι εχω ακούσει ειναι θέμα προσφοράς και ζήτησης!

Μαρινάκι πες μας οτι ξέρεις σαν πιο παλια!το θέλόυμε όλες μάλλον να θηλάσουμε θα είναι το πιο τέλειο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι νομίζω και εγώ.Οτι είναι θέμα προσφοράς-ζήτησης.Απλά θέλει σωστούς χειρισμούς(πχ σωστή θλεση του μωρού) και υπομονή.Νομίζω οτι το μυστικό είναι να αρχίσουμε την προσπάθεια αμέσως στο μαιευτήριο.Την Παρασκευή που θα πάω στο μάθημα με την μαία μας είπε οτι θα προσπαθήσει να κανονίσει να είναι και κάποιες κοπέλες που θηλάζουν για να μας πει 1-2 πράγματα.Μακάρι!

Βρε alkost, "3 πλυντήρια ακόμα"????!!!!Τι πλένεις βρε κοριτσάκι????!! :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια μαυρισε η ψυχη μου με τα χθεσινά!σε τι κόσμο έρχονται τα μωράκια μας?

Όσο καλα και να πρέπει να ειμαστε δεν γινεται να ειμαστε αναισθητες!!!!!

Εγώ τελείωσα με τις δουλειες μου !αυτοκολλητα εμεινε να κολλησω φωτιστικο κουρτινα αυτα α και κατι καδρακια- παζλ που εχουμε φτιαξει με τον αντρούλη μου παλαιότερα 1000 κομματια καθε χρονο τα χριστουγεννα φτιάχναμε και απο ενα για 3 χρονια που ήμουν Λάρισα και ήμασταν μακρια!το 4ο δεν ολοκληρώθηκε !!!!ήταν δύσκολο και δεν το κάναμε!χιχιχι τι θυμήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...