Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσακια....τα νεα ειναι.....μμμ..ετσι κ ετσι


Recommended Posts

Ζουμπι μου ευχομαι τα καλυτερα!!!!Νομιζω οτι αργησε αλλα ηρθε για να μεινει!!Μην στενοχωριεσαι....ασε να δεις πως θα πανε τα πραγματα!Ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα στην συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου απο την μερα που διαβασα οτι εισαι εγκυος δεν φανταζεσαι πως εκανα....αφου ο αντρας μου με ρωτουσε τι εγινε και ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!!!!!

μου εδωσες πολυ κουραγιο γιατι αντιμετωπιζουμε τα ιδια προβληματα και ηταν πραγματικα πολυ αισιοδοξο το οτι εμεινες εγκυουλα!!!!!!!

θα προσευχομαι ολο το σ/κ μονο για σενα να πανε ολα καλα και την δευτερα να δεις μια χοριακη ναααααααααααααααααααααααααααα

στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΔΥΝΑΜΗ - ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ-ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Λοιπον...σημερα εκανα τη 2η χοριακη,αλλα...η πρωτη την περασμενη Τριτη ηταν 58,5 κ σημερα....73,9 :(

Εκανα κ τη βλακεια κ πηγα σε αλλο κεντρο σημερα,γιατι στο προηγουμενο θυμασται,αργησαν να μου τη βγαλουν κ ειπα να παω σε αλλο που ειναι πιο μεγαλο κ τα αποτελεσματα βγαινουν γρηγορα.

Δεν ειναι κ οτι καλυτερο,το ξερω...πηρα το γιατρο μου,μου ειπε τη Δευτερα το απογευμα να παω να με δει με υπερηχο.

Καθομαι κ σκεφτομαι τωρα....αν δεν ειχα παει την Τριτη στο μικροβιολογο και περιμενα την καθυστερηση,και πηγαινα σημερα για 1η χοριακη,ποσο διαφορετικα θα αισθανομουν ε...;;;

Τι να πεις....λετε ρε κοριτσια να ειμαι τοοοοοοοοοσο γκαντεμωωω;;;;;

Αντε τωρα να περιμενω ενα ολοκληρο σ/κ...θα με φαει η αγωνια.

Παντως τιποτα "περιεργο"δεν αισθανομαι,το στηθος μου συνεχιζει να ποναει,τα πονακια στην κοιλια ελαφρια υπαρχουν...

Εεεεε,ρε τι τραβαμε....

Χιλιες φορες να ειχα παρει ενα κολοτεστ απ'το φαρμακειο...

Πω,πω...χαλια ειμαι...με πηρε απο κατω....

ζούμπι μου καλησπέρα εγώ θα πήγαινα την δευτέρα ξανά στο 1ο κέντρο να κάνω χοριακή και οιστραδιόλη. ο υπέρηχος στην παρούσα φάση μάλλον είναι λίγο επικίνδυνος και χωρίς λόγο αφού ο σάκος φαίνεται πανω κάτω όταν έχεις πάνω απο 800 μονάδες και καλα όταν έχεις 1500 μονάδες. οπότε στην παρούσα φάση τι περιμένει να δει ο γιατρός σου στον υπέρηχο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Λοιπον...σημερα εκανα τη 2η χοριακη,αλλα...η πρωτη την περασμενη Τριτη ηταν 58,5 κ σημερα....73,9 :(

Εκανα κ τη βλακεια κ πηγα σε αλλο κεντρο σημερα,γιατι στο προηγουμενο θυμασται,αργησαν να μου τη βγαλουν κ ειπα να παω σε αλλο που ειναι πιο μεγαλο κ τα αποτελεσματα βγαινουν γρηγορα.

Ζούμπι μου να είσαι αισιόδοξη. Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια ότι η χοριακή πρέπει να γίνεται στο ίδιο κέντρο, γιατί ίσως "παίζουν" πάνω κάτω οι τιμές!

Το ξέρω, έχεις δίκιο να έχεις αγωνία, αλλά σκέψου...ταράζεις και το ζουζούνι σου!! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη (όσο γίνεται, τουλάχιστον)!

Θετικές σκέψεις!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι,να πας εκει οπου εκανες και την πρωτη και θα δεις οτι ολα ειναι καλα..αλλωστε πολλα κοριτσια εδω μεσα ειχαν παρομοιες εμπειριες με την χωριακη στις αρχες αλλα ηταν ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες για τα καλα σας λογια κ για τη συμπατασταση που μου δειχνετε.Διαβασα ξανα ολα τα post,σ'αυτα που γραφει η emi εχει δικιο.

Ο υπερηχος δεν δειχνει τιποτα αν οι μοναδες της χοριακης δεν φτασουν κοντα στις 1000.Για αλλη μια φορα ο γυναικολογος που ειχα τοσα χρονια κ ηθελα να τον αλλαξω,μου ειπε μ....ς κ μου επιβεβαιωσε τον λογο που ηθελα να τον αλλαξω.

Πηρα τηλ.τον γιατρο που θα εχω απο εδω κ περα,να'ναι καλα ο ανθρωπος ,μια ωρα μιλαγαμε στο τηλ.και μου εξηγησε τα παντα αναλυτικα.Η περιπτωση μου πιθανον να ειναι μια βιοχημικη εγκυμοσυνη,απο οτι δειχνουν οι τιμες.Θα κανω αλλη μια χοριακη τη Δευτερα το πρωι αλλα...χλωμα τα πραγματα.Δεν υπαρχει λογος να κανω υπερηχο τωρα γιατι δεν προκειτε να δει τιποτα.

Προτιμω αυτον τον ανθρωπο που μου μιλησε ξεκαθαρα κ ξερω τι να περιμενω.Βεβαια δεν μου απεκλεισε το γεγονος να εξελιχθει καλα η εγκυμοσυνη αλλα απο τα δεδομενα μεχρι στιγμης,δεν φαινετε κατι καλο... :(

Μαλλον ολο αυτο που μου συνεβη ηταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο.Απο οτι μου ειπε ομως το οτι ακομη εχω τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ενα +,το οτι βεβαια δεν εχω αιμα ειναι κ αυτο καλο.

Τελος παντων....μη σας κουραζω,το θεμα ειναι οτι οσο δυνατη κ αισιοδοξη να θελω να ειμαι...λυγιζω κ δεν μπορω.Χιλιαδες σκεψεις περνανε απ'το κεφαλι μου...

Αναρωτιεμαι μονο τι αλλο θα μου τυχει;;τι αλλο μου επιφυλλασει η ζωη;;

Αναμενω σε ενα ακομα θαυμα μεχρι τη Δευτερα,αλλα....ποσα θαυματα ποια να στειλει ο Θεος μαζεμενα ε;;...ποσα....;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zoύμπι μου δεν έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες.. αλλά καταλαβαίνω από αυτά που γράφεις τι έχει παιχτεί. Δεν ξέρω τι να σου πω..

Το μόνο που μπορείς να κάνεις για να βοηθήσεις την κατάσταση είναι να'σαι όσο πιο χαλαρή γίνεται, να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά γίνεται και να περιμένεις το θαυματάκι να συμβεί.

Καταλαβαίνω αυτό που λες, "το θεμα ειναι οτι οσο δυνατη κ αισιοδοξη να θελω να ειμαι...λυγιζω κ δεν μπορω", το καταλαβαίνω απόλυτα.

Αλλά να σου πω πως ξέρω ιστορία κοπέλας (είναι κι εδώ στο μάμι μέλος) που είχε ελάχιστη αύξηση χοριακής και στο παρά ένα, ούτε καν στο παρά πέντε, στο παρά ένα από την απόξεση στην 9η εβδομάδα, τελικά άκουσαν καρδιακό παλμό και τώρα έχει έναν παίδαρο στην αγκαλιά της. Ό γυναικολόγος της την κράτησε τόσο πολύ γιατί είναι φίλος, άλλος να'ταν θα'χε κάνει απόξεση πολύ νωρίτερα..

Η ψυχολογία της ήταν αυτή που μπλόκαρε την ανάπτυξη του παιδιού και την αύξηση της χοριακής - ταυτόχρονα με την ανακάλυψη της εγκυμοσύνης της, έμαθε ότι η μητέρα της έχει καρκίνο. Κι όπως καταλαβαίνεις είχε τρομερή στεναχώρια κι όλο αυτό μπλόκαρε την εγκυμοσύνη. Κι όμως, το σποράκι της βγήκε πιο δυνατό και τα κατάφερε!

Στα λέω όλα αυτά για να σου τονίσω το πόσο σημαντικό είναι αυτήν την στιγμή να βοηθήσεις το σώμα σου με την ψυχολογία σου να στηρίξει αυτήν την κύηση. Οτιδήποτε άλλο, δε βοηθάει! Κι ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!

Όπως έγινε το θαύμα εκεί που δεν το περίμενες, μπορεί να γίνει ξανά!!!

Σε φιλώ κι εύχομαι όλα μα όλα να εξελιχθούν καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου πρεπει πρωτα απο ολα να ηρεμησεις και οσο μπορεις να μη βαζεις ασχημα πραγματα στο μυαλο σου..

παρε παραδειγμα απο αυτο που σου εγραψε η crazy και οσο μπορεις κανε ομορφες και θετικες σκεψεις..

ευχομαι να πανε ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνεις υπομονή και να είσαι ήρεμη για να βοηθήσεις και το σώμα σου να ανταπεξέλθει σε αυτή τη κατάσταση, όσο το δυνατόν πιο ήρεμα.

Σου εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά, γι' αυτό υπάρχουν και τα θαύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΖΟΥΜΠΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΤΟ ΦΕΡΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟς.ΕΓΩ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpi mou min stenaxwriesai... eipame oti tha eimaste mazi egguoules k tha eimaste... ola tha pane kala k eimai sigouri oti to sporaki sou megalwnei mia xara to idio k i xoriaki sou!!! anevainei k auto logika einai kalo!!!

etsi gia na se ftiaksw thasou pw ti mou eipe simera o giatros mou....

ton pira til to apogeuma na tou pw oti i timi tis xwriakis mou proxthes itan 16,78 k simera 49,92 k gurnaei k mou leei: "kala krasia... ksanakane xoriaki k ksanapareme til k vlepoume" katalavaineis ti sou lew??? min apelpizesai koritsaki mou ola tha pane kala!!! tha deis...

oli mou i thetiki skepsi einai mazi sou... se filw gluka esena k to mpempaki sou...

(sou exw steilei k pm)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και το μωράκι σου να βγεί νικητής από όλη αυτή την ιστορία!!!

Όοοοοοσοοο μπορείς να έχεις θετική σκέψη!

Σε φιλώ γλυκά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Zoύμπι μου δεν έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες.. αλλά καταλαβαίνω από αυτά που γράφεις τι έχει παιχτεί. Δεν ξέρω τι να σου πω..

Το μόνο που μπορείς να κάνεις για να βοηθήσεις την κατάσταση είναι να'σαι όσο πιο χαλαρή γίνεται, να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά γίνεται και να περιμένεις το θαυματάκι να συμβεί.

Καταλαβαίνω αυτό που λες, "το θεμα ειναι οτι οσο δυνατη κ αισιοδοξη να θελω να ειμαι...λυγιζω κ δεν μπορω", το καταλαβαίνω απόλυτα.

Αλλά να σου πω πως ξέρω ιστορία κοπέλας (είναι κι εδώ στο μάμι μέλος) που είχε ελάχιστη αύξηση χοριακής και στο παρά ένα, ούτε καν στο παρά πέντε, στο παρά ένα από την απόξεση στην 9η εβδομάδα, τελικά άκουσαν καρδιακό παλμό και τώρα έχει έναν παίδαρο στην αγκαλιά της. Ό γυναικολόγος της την κράτησε τόσο πολύ γιατί είναι φίλος, άλλος να'ταν θα'χε κάνει απόξεση πολύ νωρίτερα..

Η ψυχολογία της ήταν αυτή που μπλόκαρε την ανάπτυξη του παιδιού και την αύξηση της χοριακής - ταυτόχρονα με την ανακάλυψη της εγκυμοσύνης της, έμαθε ότι η μητέρα της έχει καρκίνο. Κι όπως καταλαβαίνεις είχε τρομερή στεναχώρια κι όλο αυτό μπλόκαρε την εγκυμοσύνη. Κι όμως, το σποράκι της βγήκε πιο δυνατό και τα κατάφερε!

Στα λέω όλα αυτά για να σου τονίσω το πόσο σημαντικό είναι αυτήν την στιγμή να βοηθήσεις το σώμα σου με την ψυχολογία σου να στηρίξει αυτήν την κύηση. Οτιδήποτε άλλο, δε βοηθάει! Κι ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!

Όπως έγινε το θαύμα εκεί που δεν το περίμενες, μπορεί να γίνει ξανά!!!

Σε φιλώ κι εύχομαι όλα μα όλα να εξελιχθούν καλά! :)

Ρουλακι,σε ευχαριστω για οσα μου γραφεις.Εχεις δικιο για οσα λες.Το ξερω πως το παν ειναι η ψυχολογια,αμα τα ηξερα ολα αυτα δεν θα ειχα κανει τοσο νωρις χοριακη,θα περιμενα.Τα συναισθηματα ειναι ανακατα,μια πανω,μια κατω...προσπαθω να ειμαι χαλαρη κ αισιοδοξη,καμια φορα "του μιλαω"κιολας μηπως κ με ακουσει κ κρατηθει...εχω χαζεψει;;αστα...καποιες ωρες με χωριζουν απ'την επομενη χοριακη...περιμενω κ ελπιζω,ελπιζω κ περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zoυμπουλακι μου γλυκο δε θα σου πω τιποτα παραπανω απ' οτι σου ειπαν τα κοριτσια, μονο Θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα :) Φιλακια πολλα :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κουκλιτσα bibibo!!!Ευχαριστω κοπελιτσα μου,να ξερεις οτι προσπαθω παααααρα πολυ για αυτες τις θετικες σκεψεις!Το παλευω!Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι έχω την αισθηση οτι στο τέλος ολα θα πάνε καλά. Κοιτα να εισαι ήρεμη κ θα δεις που θα εχεις τα θετικά αποτελεσματα που τοσο επιθυμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla έγραψε:

κοριτσάκι έχω την αισθηση οτι στο τέλος ολα θα πάνε καλά. Κοιτα να εισαι ήρεμη κ θα δεις που θα εχεις τα θετικά αποτελεσματα που τοσο επιθυμείς

Ευχαριστω zetoyla,μακαρι η αισθηση σου να βγει αληθινη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

αφου ειναι ακομα πρησμενο το στηθος καλα παμε :) πηγαινε καμια βολτιτσα και προσπαθησε να εισαι χαλαρη,χωρις στρες.

Λες βρε κοριτσακι;;;Μακαρι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι Καλημερα!!!! :) Θελω να σου ευχηθω να πανε ολα καλα και η επομενη χοριακη να δειξει τεραστια ανοδο!!!!!!!!!

Ειμαι σε παρομοια κατασταση με σενα. Εγω εκανα εχθες την πρωτη χοριακη και βγηκε 25, οπως καταλαβαινεις ο γιατρος δεν εδειξε μεγαλο ενθουσιασμο και μου κοψε τα ποδια. Τωρα περιμενω την Δευτερα για να επαναλαβω την χοριακη και βλεπουμε..... Ελπιζω ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπιιιιιιιιιι, κρατήσου!!!!

Ψυχραιμία,κοίταξεναχαρείς το Σ/Κ,χαλάρωσε διώξε όποια αρνητική σκέψη έχεις κ πέρασε καλά. Αστα όλα για την Δευτέρα. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για όλα αυτά. Θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά. Μην κουράζεσαι όυτε σωματικά ούτε ψυχικά και όλα θα γινουν.

Απόλαυσε τις στιγμές με τον καλύτερο θετικό τρόπο σκέψης.

Την Δευτέρα θα είναι όλα καλύτερα όπως κ να έχουν τα πράγματα.

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τωρα το ειδα...

ζουμπι μου ολα θα πανε τελεια. ξεκουρασου μη κανεις τιποτα και αθ δεις τη δευτερα που θα εχει ανεβει...ναι το θαυμα θα συνεχιστει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...