Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου. Η πείνα νομίζω θα φτάσει κόκκινο... Υπομονή... Έχεις παρεούλα τουλάχστον;
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Μολις πήγα για την εξέταση και τώρα αναμονή μέχρι το μεσημέρι ❤️
    • Καλημέρα κορίτσια! Ήρθα σήμερα για τις εξετάσεις και την καμπύλη..Δεν περνάει η ώρα με τίποτα..Ήπια τη γλυκόζη εύκολα σχετικά ,το περίμενα χειρότερο..Τώρα αναμονή κ μια κάποια πείνα 😋
    • Ωωωωωω!!!!! Εφτασε η μεγαλη μερα!!!! Μεγαλη μεχρι την επομενη πιο ΜΕΓΑΛΗ!!!! Ειμαι σιγουρη οτι ολα θ πανε τελεια Μαριλου μου!!!! Θα αγωνιω μαζι σου αυριο κ θ μπω ν δω τα νεα σου!!!❤️❤️❤️✨️
    • Αχ κοριτσια μου χαθηκα γτ τρεχω πολυ... φιλοξενουμε κοσμο στ σπιτι απ πριν το πασχα κ ετρεχα να μαγειρεψω, να πλυνω, να κανω δουλειες... συν η δουλεια στο γραφειο... μια τρελα... Κ την τελευταια εβδομαδα ειμαι στη λατρεμενη μου Σαλονικη!!!🥰🥰🥰🫶🫶🫶🫶 μ τη δουλεια ηρθαμε αλλα ξεκλεβω χρονο κ βλεπω παλιους φιλους οσο προλαβαινω!!!❤️ @elissavet90μου φανταζομαι πως νιωθετε... υπομονη κ πιστη!!!! Ολα θ πανε τελεια θ το δεις!!! Προσευχησου στην Παναγια ν παρεις δυναμη!! 🙏  εγω περιμενω ν αδιαθετησω, εχω ηδη καθυστερηση 2 μερες (εννοειται εκανα τεστ πρωιμης κ βγηκε αρνητικο) κ φανταζομαι φταιει ο 1ος κυκλος μετα την ωοληψια... Ελπιζω ν πανε ολα καλα κ τον ιουνιο ν προχωρησουμε κι εμεις σε ετ!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...