Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω να σας πω δυο λογια...


Recommended Posts

Ευχαριστω Aristina μου,τα θυμαμαι κ τα δικα σου...Σου ευχομαι κ εγω με τη σειρα μου,να δεχτεις με το καλο το μωρακι σου κ να ειστε ολοι σας γεροι παντα,αγαπημενοι κ ευτηχισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπη σε ευχαριστω που μου εφτιαξες τη βραδυα μου!

εχω κατασυγκινηθει!

η χαρα σου...ευτυχια μου!

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ και μπραβο για το αισιοδοξο και ελπιδοφορο μυνημα σου!

ολα τα καλα του κοσμου ευχομαι σε σενα και στην πανεμορφη οικογενεια σου που μεγαλωωωωωωνει!

τα φιλια και την αγαπη μου μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές πολλές ευχές για τα ευχάριστα νέα! Να έχεις μία ήρεμη εγκυμοσύνη.

Μακάρι να είχα και γω την δική σου δύναμη. Εγώ πλέον δεν μπορώ να πιστέψω σε θαύματα. έχω περάσει πολλά και το μωράκι δεν έρχεται. Έχω χάσει την πίστη μου αλλά χαίρομαι όλα τα κορίτσια που δεν το βάζουν κάτω, παλεύουν για μωράκι και βλέπουν το όνειρό τους να πραγματοποιείται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου,

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όσα έγραψες....

να ήξερες πόσο αισιοδοξία μου δίνεις πάνω που πάλι είχα απογοητευθεί...

θέλω να σου ευχηθώ μεσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο για την οικογένεια σου!!!!!!!!!!!!!!να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και με το καλό να έρθει το υγειεστατο μπεμπάκι σας!!!!!!!!!!!

Ειμαι σίγουρη ότι από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα θα έρχονται στη ζωη σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Μπορώ να σου...δώσω ένα φιλάκι? :kiss:

Είσαι πολύ γλυκιά και νομίζω απ τα γραφόμενά σου πήραν

κουράγιο πολλές κοπέλες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν...

Μετά από τόσα που σου συνέβησαν 'δικαιούσαι' μια ήρεμη εγκυμοσύνη, ένα υγιές μωρό και μια ευτυχισμένη οικογένεια...

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΜΕ ΔΥΟ ΚΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ <ΑΝΑΜΟΝΗ>.

ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ..ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ'ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΓΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΕΙΑ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΗ ΣΟΥ :kiss: .ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παααααρα πολυ κοριτσια!!!!!

Με τοσες ευχες εχω φτιαξει μια ασπιδα ναααααααααα!!!Τιποτα δεν θα με πειραξει!!!! :laugh: :laugh:

Ειστε φοβερες!!!Να ειστε ολες καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με άγγιξε αρκετά η ιστορία σου κ η δύναμη που βγάζεις!!Το πιστεύω κ εγώ οτι η δύναμη της θέλησης κ της πίστης σε κάτι είναι μεγάλη!!Ευτυχώς με τον άντρα μου συζητάμε αρκετά κ είπαμε οτι θα το παλέψουμε,παιδάκι θα κάνουμε,όποτε να ναι,ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα!Με την αγάπη μας κ την θέληση μας θα τα καταφέρουμε....κ είμαι σίγουρη!! :woohoo: :woohoo:

Συγχάρητηρια,εύχομαι να σου πάνε όοοολα καλά μέσα απ την καρδιά μου,να είναι ήρεμα όλα κ σε 9μήνες να έχετε το λουλουδάκι σας στην αγκαλιά σας!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙΙΙΙ!!!Ξαναγυρισες..και αυτη τη φορα βλεπω με πολυ ευχαριστα νεα..

Μακαρι κοριτσακι μου να πανε ολα καλα και να το χαρεις στην αγκαλια σου!!Πραγματικα χαρηκα που σε ξανα βλεπω εδω υπο αυτες τις νεες συνθηκες!!σε καταλαβαινω απολυτα..και αν ειχες διαβασει τα ποστς μου θα καταλαβεις τι εννοω!!Το αγχος παιζει πολυ μεγαλο ρολο τελικα!ειδες και εμεις...

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Υ.Γ δεν αν ελαβες μηνυμα στο τοιχο σου οταν εφυγες!!!Χαιρομαι πολυ ζουμπιτσα μου!!Περιμενω νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ανατριχιασα.Ζουμπι μου με το καλο να γεννηθει το μωρακι σου και σε μας οσες προσπαθουμε ακομα να εχουμε ενα καλο τελος , οπως η Ζουμπι.Θα κλαψω μιλαμε, απιστευτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι συγχαρητηρια!!!

ειμαι νεο μελος και ειλικρινα μου εδωσες πολυ κουραγιο!! προσπαθουμε εδω και ενα χρονο περιπου. εχουμε απογοητευτει και ειμαστε στη φαση των εξετασεων οι οποιες ευτυχως δεν δειχνουν πολυ κακες προς το παρον... θελω κατι να σε ρωτησω.. πως ακριβως χαλαρωσατε πραγματικα και το βγαλατε απο το μυαλο σας? μου φαινεται πολυ δυσκολο.. βασικα, στην περιπτωση τη δικη μου και του αντρα μου, αυτη η προσπαθεια δεν μας εχει ακομα (και ελπιζω ποτε) ξενερωσει τελειως.. εννοω πως παρολο που εχουμε κουραστει με το θεμα...οι επαφες μας ειναι χαλαρες και με παθος, ανεξαρτητα με τις γονιμες μερες.. προσπαθουμε δηλαδη να το ευχαριστιομαστε.. ομως για να πω την αληθεια, εμενα παντα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει το θεμα μωρο ακομα και αν δεν το σκεφτομαι συνειδητα.. καταλαβαινεις ετσι? μπορει να ευχαριστιεμαι παντα το σεξ αλλα τις γονιμες μερες δεν τις ξεχνω ποτε στην ουσια δεν πα να ειμαι και μεθυσμενη που λεει ο λογος!! γιαυτο σε ρωταω.. εσεις το ξεχασατε πραγματικα και εγινε? αληθεια, πως γινεται αυτο το κλικ να ξεχαστεις πραγματικα?... σ ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...