Μετάβαση σε περιεχόμενο

φιληναδες εχω προβλημα


Recommended Posts

mikroulaxristos,,,τωρα ειδα ορι εισαι εγκυοςμπραβοοοο παρα πολυ χαρικα,να εχεις τελεια εγκυμοσυνη,σε θυμαμαι ποσο το ηθελες..αντε θα ειμαστε και παρεουλα,εγω ειμαι 6 εβδομαδες και 1 μερα....οσο για τον μπαμπα σου ειδες ?δεν υπηρχε περιπτωση να νευριασει ολα πηγαν καλα μπραβο..εμ τι ολοκληρο εγγονακι θα του δωσεις...πολλα φιλακια και να προσεχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου. ολα καλα θα πανε αφου ξεπεραστηκε και αυτο. να ξεκουραζεσαι και παρε και ενα καρματακι για να ανεβεις ακομη πιο πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαμπα το αγχος λοιπον!!!! :P

ακομα και ο πιοο σκληρος μπαμπας στο ακουσμα

τετοιου νεου παραδινεται...

Σας ευχομαι με το καλο ο γαμος,εσυ κατσε αραχτη

και προσεχε το μπεμπακι σου .

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina oute ego to iksera gia sena!!! sigxaritiria kopela mou!!! mazi imaste peripou!! xaxaxxxaax

xmaria plaka exeis !!! :P

didinoulis... na sai kala se eyxaristo polu polu!!! :) xathikame kiolas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos παρακολουθούσα το θέμα σου αλλά δεν έχουμε μιλήσει ποτέ, πολύ χάρηκα που ο πατέρας σου το πήρε νορμάλ το θέμα.. τι άλλο θα μπορούσε άλλωστε να κάνει? ;) με το καλό ο γάμος σου και το μπεμπάκι! η ώρα η καλή σου εύχομαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλεναδα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κλαμα εριξα οταν ειδα οτι εχεις προβλημα πριν καν ανοιξω το θεμα για να δω τι εγραφες χεστηκα απανω μου (παει βρωμισα και εδω) και σε επαιρνα τηλ να δω τι εγινε !πραγματικα κουκλαρα μου να μου προσεχεις!να προσπαθησεις να μην κουραζεσαι και οτι μα οτι χρειαστεις ξερεις πολυ καλα οτι μεχρι να μετακομισεις ειμαστε ενα τηλεφωνο μακρυα!παιρνεις και τρεχω!και δεν κανω πλακα ξερεις ποσο χαρηκα για την εγκυμοσυνη σου!!θα μιλησουμε!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...