Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

patata77 έγραψε:

Eπειδή το έχω χάσει λίγο.. ποιές περιμένουμε αποτελέσματα αυτές τις μέρες?

στο θεμα ποιες δεν περιμενουμε νο5 θα δεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σευχαριστω γλυκια μου για την ενθαρρυνση που μου δινεις ευχομαι γρηγορα και οι δυο να εχουμε τα αποτελεσματα που θελουμε οσο για το ανχος εχεισ απολυτο δικιο δεν βοηθαει καθολου μα καθολου..εμενα μου ηρθε σημερα αν με ρωτασ γι αυτο αλλα πιστευω οτι δεν υπολογισα τισ μερεσ μου σωστα (γονιμεσ)τελοσπαντων μην σε κουραζω με τα δικα μου απλα τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι τοσο πολυ ενω δεν πρεπει δεν μου κανει καλο πρεπει να χαλαρωσω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω γλυκια μου για την ενθαρρυνση που μου δινεις ευχομαι γρηγορα και οι δυο να εχουμε τα αποτελεσματα που θελουμε οσο για το ανχος εχεισ απολυτο δικιο δεν βοηθαει καθολου μα καθολου..εμενα μου ηρθε σημερα αν με ρωτασ γι αυτο αλλα πιστευω οτι δεν υπολογισα τισ μερεσ μου σωστα (γονιμεσ)τελοσπαντων μην σε κουραζω με τα δικα μου απλα τον τελευταιο καιρο το σκεφτομαι τοσο πολυ ενω δεν πρεπει δεν μου κανει καλο πρεπει να χαλαρωσω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ !!!

ΠΙΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.....................

next month !!!! :)

Ζούμπι, τελικά να δεις οτι τα υγρά και τα πονάκια χαμηλά θα ήταν ωορρηξία....... την άτιμη ! μου την έσκασε !

φτου φτου φτου !!! (χαχαχαχαχα !!)

δέν πειράζει ! τα επόμενα σποράκια θα έχουν ΠΗΤ Δεκεμβριανή !!

πάντα ήθελα να κάνω μωράκι τα Χριστούγεννα ..... !!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

κοριτσια αυτό το site είναι κόλλημαααααααααααααααα

ειστε όλες καταπληκτικές !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!!!!

elpizw oles na eiste kala!

de xerw gt, alla niwthw para poli aisiodoxi gia to oti o antras mou exei katharisei apo ta k..lomikrovia ( apotelesmata peripou 19/3) kai oti auton ton mina tha pane k ola ta upoloipa kala kai tha sas exw euxarista nea ton aprilio... ekpempete mia thetiki energeia edw oles k mou dinete poli kouragio kai stirixi!! apo tote pou egina melos peripou prin mia vdomada ,etsi niwthw!!!!

sas euxaristw oles pragmatika mesa apo tin kardia mou!!!

euxomai se oles oti kalitero!!!

filiaaaaaaaaaaaaaaaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ....ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΕΣΤ...

ΕΓΩ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ!!!

ΘΑ ΠΑΜΕ 4ΗΜΕΡΟ ΣΕ ΣΠΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας είχα γραψει και εγώ λίγες μέρες πρίν λέγοντας σας ότι περιμένω περίοδο στις 28 φεβ. ε λοιπόν νόμιζα ότι αδιαθέτησα γιατι το βράδυ στισ 28 φεβ είχα καφε υγρά αλλά αυτά δεν έγιναν περίοδο. Εκανα τεστ σήμερα το πρωι και ήταν θετικό, αλλα τα καφέ υγρά δεν σταματανε και δεν είναι καλό σημάδι. πήρα την γιατρό μου τηλ γιατι σημειωτεον ζούμε μακρια απο γιατρούσ και μου ειπέ να ξεκινήσω προγεστερόνη και ξάπλά. ξάπλα λογω οτι ζούμε μονοι μας δεν γίνεται μόνο βάρη θα αποφύγω να σηκώσω.Εντομεταξύ αυριο θα οδηγήσω και 30 χιλ για να κάνω χοριακή και ξανά την Δευτέρα να δούμε αν διπλασιάστηκε.Εχω ανχωθει πολύ γιατί δεν εχω βοήθεια και ΄΄εχω και ένα ακόμα παιδί.Αυτά θετίκή σκέψη πανώαπο όλα όπωσ λέει και ο αντρασ μου σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

σας είχα γραψει και εγώ λίγες μέρες πρίν λέγοντας σας ότι περιμένω περίοδο στις 28 φεβ. ε λοιπόν νόμιζα ότι αδιαθέτησα γιατι το βράδυ στισ 28 φεβ είχα καφε υγρά αλλά αυτά δεν έγιναν περίοδο. Εκανα τεστ σήμερα το πρωι και ήταν θετικό, αλλα τα καφέ υγρά δεν σταματανε και δεν είναι καλό σημάδι. πήρα την γιατρό μου τηλ γιατι σημειωτεον ζούμε μακρια απο γιατρούσ και μου ειπέ να ξεκινήσω προγεστερόνη και ξάπλά. ξάπλα λογω οτι ζούμε μονοι μας δεν γίνεται μόνο βάρη θα αποφύγω να σηκώσω.Εντομεταξύ αυριο θα οδηγήσω και 30 χιλ για να κάνω χοριακή και ξανά την Δευτέρα να δούμε αν διπλασιάστηκε.Εχω ανχωθει πολύ γιατί δεν εχω βοήθεια και ΄΄εχω και ένα ακόμα παιδί.Αυτά θετίκή σκέψη πανώαπο όλα όπωσ λέει και ο αντρασ μου σας φιλώ

Βρε κορίτσι μου, αν ο γιατρός σου είπε ξάπλα πρέπει να μείνεις ξάπλα! :dry: Δε γίνονται όλα με θετική σκέψη μόνο, χρειάζεται να συμβάλουμε και μεις λίγο. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Droseroula έγραψε:

nan έγραψε:

Βρε κορίτσι μου, αν ο γιατρός σου είπε ξάπλα πρέπει να μείνεις ξάπλα! :dry: Δε γίνονται όλα με θετική σκέψη μόνο, χρειάζεται να συμβάλουμε και μεις λίγο. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι :kiss:[/quote:2fwouq66]

εχει δικιο αφου σου ειπε ξαπλα δεν μπορει καποιον θα βρεις να σε βοηθησει!!!ουφ και η οδηgηση!!!που μενεις αν επιτρεπετε??

σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα να προσεχεις πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ !!!

ΠΙΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.....................

next month !!!! :)

Ζούμπι, τελικά να δεις οτι τα υγρά και τα πονάκια χαμηλά θα ήταν ωορρηξία....... την άτιμη ! μου την έσκασε !

φτου φτου φτου !!! (χαχαχαχαχα !!)

δέν πειράζει ! τα επόμενα σποράκια θα έχουν ΠΗΤ Δεκεμβριανή !!

πάντα ήθελα να κάνω μωράκι τα Χριστούγεννα ..... !!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

κοριτσια αυτό το site είναι κόλλημαααααααααααααααα

ειστε όλες καταπληκτικές !

αρνητικο τεστ αλλα η περιοδο σου ηρθε???αμα δεν σου ηρθε εχεις ελπιδες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστήχως μένω στον εβρο και πιστέψτε με εκτόσ απο τον αντρα μου δεν εχω άλλη βοήθεια. α και εκανα λαθοσ στην ημερομηνία εχω χάσει την μπάλα απο το αγχος. περιμένα να αδιαθετήσω στις 7 μαρ δηλ την κυριακή που μας περασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μμμμμ... δεν έχετε και άδικο...

περιμένω Παρασκευή περίοδο αλλα εκανα το τεστ (digital) το νωρίτερο που αναφέρει πάνω το κουτί...

μακάρι να παίζει νινί τελικά αλλα δεν απογοητεύομαι :) ...

μόνο 4 μήνες εχουμε που ξεκινήσαμε... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

Δυστήχως μένω στον εβρο και πιστέψτε με εκτόσ απο τον αντρα μου δεν εχω άλλη βοήθεια. α και εκανα λαθοσ στην ημερομηνία εχω χάσει την μπάλα απο το αγχος. περιμένα να αδιαθετήσω στις 7 μαρ δηλ την κυριακή που μας περασε

αχ καλη μου ευχομαι να σου πανε ολα καλα βαστα γερα και προσπαθησε να μην κουραζεσε.

εγω μενω κωνσταντινουπολη ειμαστε κον τα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

...μμμμμ... δεν έχετε και άδικο...

περιμένω Παρασκευή περίοδο αλλα εκανα το τεστ (digital) το νωρίτερο που αναφέρει πάνω το κουτί...

μακάρι να παίζει νινί τελικά αλλα δεν απογοητεύομαι :) ...

μόνο 4 μήνες εχουμε που ξεκινήσαμε... :silly:

καλε εχεις ακομα μακαρι να σε και μπραβο σου που δεν απογοητευεσε!!!!φυσηκα ειναι νωρις ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ !!!

Μην αγχώνεστε !!

ΟΚ... είναι απογοητευτικό να μην πιάνεις παιδί με τη μία αλλα πιστεύω οτι το πιό δύσκολο και σημαντικό είναι το μετά!

Η αφοσίωση που χρειάζεται η ανάθρεψη ενός παιδιού (τι να κάνω... εχω ωροσκόπο Αιγόκερω...)

Καλή επιτυχία σε όλες !

***ασε που γύρισε ορθοδρομος και ο Αρης... όλα καλά !!!!

βούρ στο ψητό όλες !!!

χιχιχιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 meres ka8isterisi!!! ante kai ayrio h evdomi...entometaksy proxtes eixa polu asxhmo pono stin mesh kai sthn koilia,fovhthika eipa na moy erxete periodos,stenaxwrhthika,alla telika lathos ekana......synhthos ayth einai proeidopoieish oti erxetai periodos,alla an ponaw erxetai thn idia mera...alla ayth thn fora oxi...kai synaixeia exw souvlies stin koilia...an eimai egkuos apo toso nwris exw ponous stin koilia????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τον προηγουμενο μηνα ειχες 10 μερες καθυστερηση,αστο λιγο ακομα.

Μηπως ο κυκλος σου ειναι μεγαλος και το θεωρεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κοριτσια μου. Καλη εβδομαδα.🩷🤍  θα ηθελα παρακαλω να μου απαντησετε αν καποια απο εσας εχει εμπειρια εξωσωματικης  απο το πανεπιστημιακο νοσοκομειο λαρισας ή εστω αν εχετε επισκεφθει καποιο γυναικολογο εκει! Καθε πληροφορια χρησιμη
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τον  χρόνο που αφιέρωσες να μου γράψεις το μήνυμα!!  Αναφορικά με τα πεθερικά ήταν η τελευταία ευκαιρία που τους δώσαμε με τον άντρα μου, καθώς έχουν γίνει τραβηγμένα σκηνικά και στο παρελθόν. Μου το ανέφερε μόνος του ότι οφείλει να προστατεύσει την οικογένεια του (εμένα και τα παιδιά μας) και για το λόγο αυτό ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί.  Για το αίμα, σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη... Θα μπορούσα να πάω στον γιατρό μου το απόγευμα εκτάκτως να με δει, αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη,  οπότε θα περιμένω μέχρι αύριο που έχουμε την αυχενική. Εξάλλου σήμερα έχω απειροελάχιστη ποσότητα και καθόλου πόνο. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μου δυστυχώς...  Καλημερα κοριτσάκι μου! Θα έρθει η μαμά μου σήμερα και αύριο και θα ξεκουραστώ. Ευτυχώς όταν έρχεται την αναλαμβάνει 100%, μόνο να τη θηλάσω μου την δίνει 😂. Κ γω πιστεύω λόγω κούρασης και βάρους που σηκώνω όλη μέρα έγινε αυτό. Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην σηκώνω πάνω από 5κιλα και η μπέμπα είναι 9.  Προσεύχομαι για όλες μας να πάνε όλα τέλεια, όλες οι γυναίκες είναι στις προσευχές μου, είτε εγκυουλες ή στην προσπάθεια για μωράκι ♥️♥️🙏🙏
    • Κοριτσιααα πάω για το doppler σήμερα ..άντε περιμένω πως και πως..
    • Ομοιοπαθουσα αλλά εντάξει απ' την άλλη λέω άστα να παίξουν κι ο δικός μου παρέα θέλει..μόνος του είναι ε.... Αλλά άν δεν είχα ήδη παιδί δεν το συζητώ δε θα το δεχομουν
    • Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση!!! Πες μου κιόλας ότι πέτυχε!!! Σ ευχαρτιστώ πάρα πολύ!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...