Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

κορίτσια μου καλημέρα,

τι κάνετε σήμερα?όλα καλά εύχομαι,εμένα δεν μου αρέσει ο καιρος με έχει ριξει λιγο,αλλα που θα πάει θα φτιάξει B)

Για πρωτομαγια δεν θα πάμε κάπου ,οπότε και Παρασκευή μπορω και ΣΚ και μεσοβδόμαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οκ,Παρασκευή

έστειλα και στην Στελίτσα sms να μπει στο φορουμ για να κανονίσουμε θα τις ξαναστείλω για Παρασκευή,ελπίζω μέχρι τότε να έχουν μπει και οι υπόλοιπες και να βρεθούμε όλες μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλούσα με την Στελίτσα, κολούσε και ο υπολογιστης και οι απαντήσεις μου ηταν λίγο λακωνικες σορυ :P

Η Στελίτσα μπορει απο Δευτέρα,αν δεν μπορουν τα κορίτσια θέλεις να πάμε οι δυό μας?και απο βδομάδα κανονίζουμε όλες μαζι?ή να το μεταφέρουμε απο βδομαδα?

σου έστειλα πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω πρόβλημα … να πούμε για Δευτέρα;

Υπολογίζω την σπερματέγχυση να την κάνω Τρίτη και μετά θα είμαι μια κατάσταση γραφείο – καναπέ.

Καλύτερα για μένα θα ήταν η Δευτέρα.

Εσείς μπορείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει πάντα βέβαια μια επιφύλαξη…

Ελπίζω να μη μας τα κάνει ρόιδο η ωορρηξία … χιχι…

Την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο και θα ξέρω σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανω απο όλα μην αγχωνεσαι κανε με την ηρεμια σου τον υπερυχο να γίνει και η ωορηξια χαλαρα και εμεις δεν πειράζει(αφου είναι για ιερο σκοπο χιχι)σε βλέπουμε πιο μετα με φουσκωτη κοιλια χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την κατανόηση αν και κάτι μου λέει πως θα τα καταφέρουμε και θα το πιούμε το καφεδάκι την Δευτέρα!

Για την σπερματέγχυση πήρα Serprafar για 5 μέρες ώστε να κάνω περισσότερα ωάρια.

Ακριβώς όπως και την προηγούμενη φορά.

Μετά θα κάνω και την γνωστή ενεσούλα για να γίνει η ωορρηξία … και είμαι πανέτοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα κάνει και εγω θεραπεία με serpafar και cyclacur και την ένεση,αυτό που σκέφτομαι μερικές φορες είναι οτι και στην σκερματέγχυση παίρνεις τα ίδια φάρμακα,και σκεφτόμουν μηπως θα έπρεπε να είχα κάνει ήδη μια να βλεπαμε πώς θα πήγαινε,τέλος πάντων οτι έγινε έγινε τώρα κοιτάμε μπροστά,

Όταν κάνεις σπέρματέγχυση σου βάζουν μεγαλύτερη ποσοτητα σπέρματος απο οτι σε μια φυσιολογική επαφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι … μια επαφής σπέρμα σου βάζουν.

Αλλά το καθαρίζουν και το επεξεργάζονται πρώτα.

Σίγουρα έχει περισσότερα αποτελέσματα από την απλή επαφή.

Για αυτό και εγώ επέμεινα για να έχει και αυτός ο μήνας περισσότερες πιθανότητες.

Ήταν δική μου ιδέα και οι γιατροί συμφώνησαν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο αυτά που είχα διαβάσει δεν το είχα καταλάβει καλά αυτο και νόμιζα οτι υπήρχε πιθανότητα να σου έβαζαν 2 "δόσεις"

καλα,έτσι δεν υπάρχει!!! τι λέω σημερα?θέε μου,άκου 2 δοσεις να μας ακούσει και κανένας .... :lol: :silly: :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofilate νομίζω οτι ισχύει αυτό που είπες με τις "2 δόσεις"

Κάνουν διπλή σπερματέγχυση με διαφορά 12 ωρών...

irene valadia δεν ήξερα οτι με τα serpafar κανεις πολλαπλή ωορρηξία, νόμιζα οτι απλώς κάνεις κανονική ωορρηξία αλλά έγκαιρα για να κοντρολάρεις τον κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΚΟΥΩ Ε?ΑΝΤΕ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΜΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΒΡΕ...

ΕΧΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ

ΛΟΙΠΟΝ,ΕΛΕΙΞΑΝ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΕΡΓΕΙΕΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΟΥΣ -ΕΠΙΣΧΕΣΗ- ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ ,ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ).ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ,ΥΠΗΡΞΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΕ 10 ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΑΙΣΘ/ΓΟΥΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΤΣΙ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ Ο ΜΑΚΡΥΓΝ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..ΑΝΕΝΔΟΤΟΙ ΑΥΤΟΙ.ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ(ΤΟ ΒΙΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!)ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ!!ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ,ΑΝ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΝ ΛΕΝΕ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΘΗΝΑ.ΑΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΕΚΕΙ...Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Γράφω πρώτη φορά στο ποστ σας,σας διαβάζω και είμαι στο forum από τον περασμένο Οκτώβρη, τότε που έκανα και την 1η εξωσωματική στο ΠΕΠΑΓΝΗ.Δυστυχώς είχα βιοχημική κύηση.

Ο συγκεκριμένος γιατρός προσπαθεί να κάνει πολύ καλά τη δουλειά του, αλλά το δικό μας σύστημα υγείας είναι από μόνο του μια ανοιχτή πληγή.Είμαι σίγουρη ότι αν ήταν σε κάποια άλλη χώρα, θα προσπαθούσαν με κάθε τρόπο να βοηθήσουν στο έργο του όλοι οι σχετικοί φορείς.

Τη 2η εξωσωματική την έκανα σε μεγάλο κέντρο στην Αθήνα και το αποτέλεσμα ήταν αρνητική χοριακή.Ετοιμάζομαι λοιπόν να κάνω την τρίτη πάλι στο ΠΕΠΑΓΝΗ και ο θεός βοηθός για αυτά που ανέφερε η barcelonita παραπάνω.

Θα συμφωνήσω με την elina ότι και οι γιατροί είναι άνθρωποι και έχουν δικαιώματα τα οποία καταπατούνται και πολλοί δουλέυουν έχοντας να πληρωθούν μήνες,αλλά όχι βρε αδερφέ να αφήσεις και τον αλλο να πεθάνει.

Αν ήμουν στη θέση της γυναίακας θα έκανα καταγγελία,γιατί και οι η περίπτωσή της ήταν επέιγων περιστατικό.Νευρίασα πάλι. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...