Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

fayna,εσυ τι έξετάσεις έχεις κάνει?φαινεται και στις αιματολογικές όταν δεν κάνεις ωορηξία?ή μονο απο τον υπέρυχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fayna έγραψε:

μην ανησυχεις..θα σε κατατοπισω πληρως..δεν περνανε οι μερες ομως... :P

να 'σαι καλα μαναρι ,έχετε τα δικά σας,σας ζαλίζω και εγω που δεν ξέρω τι μου γίνεται

σου είπα/ μου είπαν να πάρω μετα τις 31/5 για ραντεβου .

το γεγονος οτι δεν τον έχω δει ακόμα και δεν ξέρω τι εξετασεις θα ζητησει ,τι θα μας πει για τη περίπτωσή μας,με αγχώνει λίγο,λιγο όμως δεν το αφήνω να με "φάει" όπως παλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κανει ενα πληρες προγγενητικο ελενχο και σαλπιγογραφια που ευχομαι να μην την ξανακανω.την ωορηξια την ελενχα με υπερηχους καθε μηνα ..την 12 μερα εκανα συνηθως υπερηχο παραλληλα με την θεραπεια κλομιφαιν..απο τοτε που σταματησα την θεραπεια δεν ξερω αν κανω και ποτε...βασικα εχω κατι ποναλακια σημερα περιοδου αλλα τιποτα..και λιγο με ανχωνει αυτο..αν συνεχιστει αλλες 2 μερες λεω να παω να κανω την χοριακη..εγω παντα ειχα πρησμενο στηθος πριν την περιοδο , νευρα αλλα τωρα τιποτα μονο ποναλακια..σου εχει συμβει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ Εχω κα΄νει σαλπιγγογραφια και ευχομαι να μηντην ξανακάνω,

δεν έχω σταθερα σημάδια περιόδου πότε τα έχω όλα, πότε δεν έχω τίποτα,αλλα με τα φάρμακα πριν αδιαθετήσω πονούσε το στηθος μου και ήταν πρισμένο και είχα και ανακατοσούρες στο στομάχι,αφου να φανταστεις την πρώτη φορα που τα πήρα πιστευα οτι είχα μείνει έγκυος και οταν αδιαθέτησα,και άλλη μια παρενέργεια των φαρμακων είχα πολύ λίγο αίμα 1,5 μέρα μόνο,πάλι δεν ήμουν σίγουρη και έκανα και μια χοριακη η οποια βέβαια βγήκε αρνητικη

πάντως μανάρι μου, μην αγχώνεσαι και αν σου λέω να κάνεις χοριακή ειναι γιατι θα ξέρεις σίγουρα,το έχω περάσει και το να μην ξέρεις είναι πολυ ψυχοφθόρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα πριν 12 μερες ειδα λιγες ακαθαρσιες και νομιζα οτι αδιαθετησα αλλα την επομενη μερα τιποτα..απο τοτε εχω αυτα τα ποναλακια αλλεσ φορες εντονα αλλες ηπια..τι να πω πια..αυτεσ οι πολυκυστικες πολυ μας ταλαιπωρουν..και απο οτι μου ειπε και ο γιατρος εγω θα τις εχω παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ,αγαπη μου πήγαινε αυριο να κάνεις μια χοριακη αυτο το λίγο αιματάκι που είδες μπορει να ηταν οταν ακουμπησε το νινι στη μητρα και έμεινε εκει,γιατι βολευτηκε χα χα

αχ, δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλα,αλλα πολύ θα χαρω να είσαι έγκυος,θα είναι μια νίκη για όλες εμας που έχουμε πολυκυστικες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι...σ'ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση

το 2010 θα ειναι η χρονια μας θα δεις..και σε ολες τισ κοπελες που προσπαθουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι οι ευχές μας να ακουστουν και να γίνουν πραγματικότητα και αν είναι και μέσα στο 2010 ακόμα καλύτερα!!!!!!!!

και όσο για την συμπαράσταση ούτε κουβεντα γι'αυτο είμαστε εδω για να είμαστε η μια διπλά στην άλλη,σήμερα είσαι εσυ αυριο εγω και μην νομίζεις το αυριο δεν αργει, σε καμια 20αρια μέρες που θα είναι να διαθετήσω.... :P:P

θα μου λέτε αυτά που λέω τώρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια πως πάτε?

fayna αδιαθέτησες?τηνΔευτέρα έχεις ραντεβου,ε?μακάρι να πάνε όλα καλά

Στελίτσα με εσένα τι έγινε?πώς πήγε το ραντεβου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου :woohoo: .......χριστος ανεστη χρονια πολλα. :woohoo:

πως περασατε καλα ;) ? σοφι μου περαστικουλια σου :unsure: ,αλλα μια απο τα ιδια και εγω, :blink: αλλα εμενα ειναι οι δευτερη φορα που σταματαω τι διαδικασια λογο ιωσις :angry: ,στην ουσια ειναι σαν να εχω κανει 1 ολοκληρωμενη εξωσωμ.και 4 διακεκομμενες,διλ την πρωτη εξωσ.ολα καλα τιν 2ξεκιναω στη μεση αροστενω με πυρετο 39 σταματαω ξαναξεκινω και φυσικα με αρνιτικοι χοριακι τωρα στιν 3 προσπαθεια ξεκινισα ελα ωμος που ξαναμανα τα ιδια πυρετος39 περνο τηλ.το γιατρο ,σταματαμε μου λει ,15 μερες επερνα αντιβιωσι και μολις τιν τελιοσα την μεγαλοβδομαδα με επιασε ο λεμος ξανα αντιβιωσι ,τωρα δοξα το θεο καλα ειμαι περιμενω να αδιαθετισω για να παρο τηλ.να ξεκινησω παλι της βελονες ξανα.βουλα μου φιλακια ολα καλα?? :kiss: :kiss:fayna κοριτσακι μου εσυ τι κανεις κανενα νεο....ευχαριστο αδιαθετισες??εσυ σοφι μου ???κουκλιτσες μου φιλια σε ολες σας τα λεμε αυριο :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστηκά σου μανάρι μου,και σου ευχομαι αυτή τη φορα να είναι όλα τέλεια,τι στο καλό καλοκαίρι έρχεται,δε πιστεύω να ξανα αρρωστήσουμε και εγω φετος,που δεν αρρωσταίνω συχνα έχω αρρωστήσει 2 φορές με βήχα κιόλας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε??αρρωστουλες και οι δυο??.περαστικα σας.. κοριτσια πλησιαζει η δευτερα και η περιοδος ακομα να φανει..δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ουτε εγκυμοσυνης αλλα ουτε περιοδου παρα μονο τα λιγα ποναλακια..θα με σκασει η ατιμη...να δειτε που δευτερα πρωι θα αδιαθετησω.. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια

fayna μακάρι να μην σου έρθει η άτιμη και να πας και να μην χρειαστει να κάνεις εξωσωματικη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλά,ε!πολύ θα χαρω,έτσι έτσι να πιάμουμε μόνοι μας!!!!!!!!

μάλλον και η μήτρα μας φοβέρα θέλει χα χα χα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss::kiss::kiss: καλημερουδια κοπελαρες μου γεια σου νικολ μου σε εχασα τι μου κανεις :P ποτε θα ξεκινησεις ξανα?δεν το βαζουμε κατω,εγω μετα απο τοσες περιπετιες και ειμαι :cheer::cheer: και λιγει τρελα χριαζετε.fayna μακαρι να εισαι εγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να περνουμε σηρα .σοφι μου καλημερα ασε τρεμει η ψυχει μου μην αρωστησω ξανα ,ο παθολογος μου ειπε οτι εχει εξαντλιθει ο οργανισμος απο της ορμονες και της ιωσεις γιαυτο και ειμαι τοσο ευεστητι,να προσεχω και καλη διατροφη, :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες.σοφι μου για τον καφε δεν εχω προβλημα,οποτε θες ,μολης γινουμε καλα :woohoo: :woohoo: ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανάρι μου καλημέρα,δηλαδη μπορει να φταίνε και οι ορμόνες που έχω αρρωστήσει 2-3 φορές φετος? :(

και όχι τιποτα άλλο το να μην είμαι καλά και να τρέχει η μύτη μου δεν με πειράζει,αλλα αυτός ο βήχας μου σπάει τα νεύρα,γιατί άμα έχεις βήχα που να μπορέσει να κρατηθει το μωρο

:unsure::unsure::unsure::unsure:

και αυτός ο βήχας με πιάνει λίγο μετά τις γονιμες, ας το καλό του :angry: ας με πιάσει πριν, δε με νοιάζει

μόλις γίνουμε καλα βούρ για καφε,δε το συζητω :lol::lol::lol: :silly: :lol:

τώρα να πίνεις πολλούς χυμους λαχανικά κανε και μια κοτόσουπα απο στήθος κοτόπουλου,αν βρεις και χωριάτικο ακόμα καλύτερα ;)

Νικολ και εσυ για εξωσωματική ετοιμάζεσαι?καλή επιτυχία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ.ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΝΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΙΑ ΕΝΔΟΜΙΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΑΔΕΝΩΜΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΦΥΣΗ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ.ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2η ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΑΦΟΥ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ(ΧΑΛΙΑ,ΜΕ ΠΡΗΞΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ).ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2009 ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ κ.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.ΕΠΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ Ε2 ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ (ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ) ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ.ΕΛΛΑΤΩΣΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ(ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ)ΕΠΑΙΡΝΑ ΒΙΤΑΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΜΑΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010!!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11η ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αννα :cheer::cheer: :woohoo: συχαριτιρια για το μορακι σου σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και με ενα πονο,ευχομε σε μας τις υπολοιπες να πανε ολα καλα. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: σοφι μου ναι απο τις ορμονες ειναι,ενα σωμα ειναι και αυτο τι να προτοπρολαβει. :S:S εχεις παρει αντιβιωση? αν βλεπεις και δεν σου περνα να πας σε ενα παθολογο να του πεις οτι εισε σε φαση για εξωσωμ.και να σου δοση μια εντιβ.οστε να σου περαση πληρως,παρε και το γιατρο το μακριγ.να του το πεις,μην αρχισεις τα φαρμακα και ξανακυλησεις γιατι θα σταματησεις τι διαδικασια,το κρυωμα ο πυρετος και γενικα μια ιωση εξασθενει την παραγογη ωαριων ,και οπος θα σουπει ο γιατρος ειναι τζαμπα η ολη διαδικασια,γιαυτο να προσεξεις, :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!αννα σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη..κοριτσια χυμους πολλους να πινετε να σας περασει το κρυωματακι..αυριο επιτελους θα σας πω τα νεα το απογευματακι με το καλο..βεβαια η ακατανομαστη απουσιαζει ακομα..ελπιζω αν δεν ειμαι εγκυος να μου ερθει συντομα γιατι συνεχεια κατι τρωω ..πολυ λαιμαργια..απαπα..φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

:kiss::kiss::kiss: καλημερουδια κοπελαρες μου γεια σου νικολ μου σε εχασα τι μου κανεις :P ποτε θα ξεκινησεις ξανα?δεν το βαζουμε κατω,εγω μετα απο τοσες περιπετιες και ειμαι :cheer::cheer: και λιγει τρελα χριαζετε.fayna μακαρι να εισαι εγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να περνουμε σηρα .σοφι μου καλημερα ασε τρεμει η ψυχει μου μην αρωστησω ξανα ,ο παθολογος μου ειπε οτι εχει εξαντλιθει ο οργανισμος απο της ορμονες και της ιωσεις γιαυτο και ειμαι τοσο ευεστητι,να προσεχω και καλη διατροφη, :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες.σοφι μου για τον καφε δεν εχω προβλημα,οποτε θες ,μολης γινουμε καλα :woohoo: :woohoo: ;);)

Γλυκιά μου stelitsa εδω είμαι δεω εχω λείψει πάνω απο μέρα, ήταν να κανω τη 2η με κατεψυγμένα το Μάιο αλλα καθυστέρησε η περίοδος και δεν ξέρω η επόμενη τι θα κάνει, Ιούνιο δίνω εξετάσεις...βλέπεις είμαι γεροντοφοιτήτρια :P

μάλλον Ιούλιο - Σεπτέμβριο...θα δούμε. Σε φιλώ εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια που θα σου πάνε με τέτοια προσωπικότητα που φαίνεται ότι έχεις...κοριτσάκια σε όλες εύχομαι τα καλύτερα κ στις μανούλες υγιή παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα-μπαμπης γειά σου,με το καλό το μπεμπάκι σου και σε ευχαριστουμε που μοιράστηκες μαζι μας την περιπτωσή σου και καλά αποτελεσματα στην αυχενικη διαφάνεια.

fayna θα περιμένουμε το απόγευμα να μας πεις ευχάριστα!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

στελιτσα μου δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον Μακρυγιαννακη μετα τις 31/5 μου είπαν να πάρω για ραντεβου,οπότε με βλέπω καλό καλοκαίρι.

αλλα βλέπω τα θετικά, μεχρι τότε θα είμαι και πιο ήρεμη θα έχω χάσει και κανα κιλο παραπάνω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισα..πολυ καλος ο γιατρος..μου εδωσε μια λιστα απο εξετασεις να κανω για μενα και για το συζυγο..μου εδωσε να περνω glucophage και βλεπουμε..θα παω αυριο να κανω μια χοριακη για να επιβεβαιωσω το αρνητικο για να παρω duphaston για να ερθει η ατιμουλα να κανω τισ εξετασεισ..απο τη μια νιωθω καλα γιατι μπαινω σε μια σειρα απο την αλλη νιωθω απογοητευμενη..παλι εξετασεις κουραστηκα..αν ειχα παει εξαρχης εκει θα ειχα γλυτωσει πολυ ψυχολογικη φθορα αλλα ....

μου ειπε επισης να ελαττωσω το τσιγαρο και αν μπορω να χασω 2-3 κιλα..

σοφι για ραντεβου ρωτησα κατω εκει που τα κλεινουν και μου ειπαν τελοσ του μηνα θα κλεινουν ραντεβου για τον ιουνιο..φιλακια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fayna μου σε ευχαριστω που με σκέφτηκες και ρωτησες εισαι παρα πολυ καλή

και συγνωμη που σε επριζα οτι μπορει να είσαι :unsure::P ,αλλα πραγματικα το πιστευα

τα glucophage τα πέρνω και εγώ τώρα,να τρώς καλά πριν τα πάρεις για να μην σε ενοχλουν

εξετάσεις που θα κάνεις?τις θέλει ο γιατρός απο το ΠαΓΝΗ ή δεν τον πειράζει απο ποιο εργαστήριο θα είναι?

αχ να δεις που όλα θα πάνε καλα και θα έχεις ένα μωράκι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλη μου μην το σκεφτεσαι..δεν με πριζεις σε τιποτα..πηγα τελικα τωρα το απογευμα και εκανα χοριακη και θα ξερω αυριο..παντα υπαρχει μια κρυφη ελπιδα μηπως και ειμαι..ο γιατρος εγραψε για το συζυγο σπερμ/μα ,καλλιεργεια και αποπτωση σπερ/τος( η οποια ειναι λιγο ακριβουτσικια). και για μενα απο ολες τις ορμονικες, διαφορες αιματος και την εξεταση ΑΜΗ..ξερει καμια κοπελα τι εξεταση ειναι????

για του συζυγου τις εξετασεις μου ζητησε να παω σε συγκεκριμενο μικροβιολογικο..για τισ δικες μου να παω οπου θελω εκτος απο το ικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...