Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

kalispera koritsia.kai egw exw kleisei rantevou mesa apriliou me ton k.makr. kai exw polu anxos.dustuxws anikw stin katigoria tvn polukistikwn alla me polu thetiki skepsi pisteuw ola tha pane kala..eutuxws pou uparxei to mammyland ..voithaei polu..sas euxomai oti kalutero se oles tis kopeles..eiste uperoxes kai elpizw fetos na erthei to polupothito dwro:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειά σου είμαι η Σόφη καλώς όρισες και ελπίζω να σου φέρει τύχη το μαμμυ και να μείνεις γρήγορα έγκυος,εγω προσπαθώ να κλείσω ραντεβου με τον Μακρυγιαννάκη και λέω να πάω Μ.Πέμπτη που έχει 1η ο μήνας απο εκει μήπως μου κλέισουν γιατι απο το τηλέφωνο είχα κάτι μπέρδεματα.έχεις μιλήσει μαζί του ή είναι η 1η φορά που θα πάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer::cheer: καλως ορισες στην παρεα μας,fayna.το συνδρομο πολυκυστηκων ωοθικων,το εχω και εγω οπως και πολες γυναικες.αλλα τι να κανουμε,υπομονη και επιμονη,θετικες σκεψεις και προσευχουλες :):);) Σοφη δεν πειραζη και εμενα το ιδιο μου εκανε,αμαν δεν θα το φτιαξουν καμια φορα να νευρα μου :angry::angry:

Μα που ειναι ι barcelonita την χασαμε ελπιζω ολα να ειναι καλα :)

μετα το πασχα να κανονισουμε για κανενα καφεδακι ;):cheer::cheer: εχω βαρεθει συνεχεια στο σπιτι :S:S να γνωριστουμε κιολας,αν συμφωνητε και εσεις :):):) tsao bela sofi :kiss::kiss::P tsao bela fayna :kiss::kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,stelitsa σου έστειλα προσωπικό μήνυμα το είδες?

Barcelonita που είσαι? όλα καλά?η σαλπιγγογραφία πώς πήγε?

παντως κορίτσια και μέσα στη Μ.Βδομάδα να συναντηθούμε καλά θα ήταν,εγώ μόνο Μ.Τετάρτη και την Μ.Παρασκευή δεν θα μπόρω.

Εσύ fayna δουλέυεις ή έσυ και εσυ ελεύθερη (απο δουλειά) όπως η stalitsa και εγώ?

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: κούκλες μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia.euxaristw polu gia tis euxes makari na erthoun grigora ta mwrakia mas.sofilate den exw milisei akoma mazi tou..meta to pasxa an den allaksei tpt exw rantevou..vasika ithela na sas rwtisw kati..emena o kuklos mou einai 50-60 meres twra teleutaia..2 meres twra exw ponous periodou araies akatharsies alla apo aima tpt..sas exei sumvei?

sofilate twra den douleuw alla se ena mina pianw douleia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σημερα θα πάω στο ΠαΓΝΗ να δώ πότε θα έχει ραντεβου,όταν θα έρθω θα σας πω πότε εκλεισα

Fayna μπορει να καθαρίζεις απο την προηγούμενη περίοδο άλλα αν δεν αδιαθετήσεις κανονικά καλό είναι να κάνεις μια χοριακή να δεις τι γίνεται,και οτι αποτελεσμα και να δείξει το καλό είναι οτι θα ηρεμήσεις και δεν θα έχεις το άγχος της αβεβαιότητας,και αν είναι και θετικο!!!,που το εύχομαι ολόψυχα,πανηγύρι θα κάνουμε χα χα χα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

και καλή αρχή στη δουλεια :lol::lol::lol:

και αφου ξεκινάς σε ένα μήνα προλαβαίνουμε να πιουμε ένα καφε την άλλη βδομάδα!!!!!

Φιλιά σε όλες και Καλό Πάσχα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou euxomai na vreis rantevou gt kati akousa oti tha leipsei gia ena sunedrio..

meta apo 2 meres xwris akatharsies ksana emfanistikan ligo..tha deiksei..an den adiathetisw mexri tin triti tha paw na kanw mia xoriaki gia na min to skeftomai..an kai den tis antexw allo tis xoriakes..kalo pasxa na exoume kai me to kalo ena mwraki suntomaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,δεν σας ξεχασα,οποτε προσπαθουσα να μπω με πετουσε εξω,τωρα καταφερα να μπω.καλη αρχη σου ευχομαι fayna ,οσο για το κυκλο αν εχεις ορμονικο προβλημα δηλ.αλαλουμ τι μια ειναι οκ και την αλη κανεις να δεις περιοδο 50+70 μερες παιζουν ρολο και η πολυκιστικες ,αλλα με της οδηγιες του γιατρου ολα φτιαχνουν.δεν κανεις καμια χοριακι να δεις που ξερεις μπωρει να εχεις κανενα πασχαλινο δωρακη αχχχ μακαρι σου το ευχομαι.περιμενω νεα να ακουσω!!!σοφι μου τι κανεις εσυ κουκλιτσα?τι εκανες με το ραντεβου??κιοσο για το καφεδακι μεσα οποτε θελετε,καλο πασχα κοπελιες,και με ενα μωρακι η' δυοη' τρεια συντομα φιλακιαααααααααααααααααα:):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

:kiss::kiss: βουλα γεια σου, εχω μινι με το στομα ανοιχτω ,καταρχην μπραβο για το κουραγειο και την δυναμη που εχεις και μας ενθαρυνεις και εμας,συχαριτιρια για το υπεροχο κοριτσακι σου.ειχα ακουσει την λεξει αυτη αλλα δεν ειχα ιδεα περι τινος επροκοιτο,δεν υπαρχει θεραπεια!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!! :kiss:

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ.

Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΡΟΒΛΗΜΑ" ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ....

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ...

ΚΑΛΕΕΕΕ...ΠΗΡΑ ΦΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΥ.ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ,ΛΙΓΟ ΟΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ Κ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ.

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ??

BARCELONITA ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Χριστος Ανέστη,

είχα λίγες μέρες να μπώ, τη μια οι δουλείες για το Πάσχα και μετά την Κυριακή του Πάσχα αρρώστησα κατα τα αλλα όλα κάλα.

Καλως ήρθες και πάλι Βούλα και ελπίζω να σταματήσει να κολλάει γιατι μας έχει σπάσει τα νευρα και όσο για τις "παρεξηγησεις" αν λέμε το ίδιο ελπίζω να μην ξαναγίνουν.

Για το ραντεβου δεν έκλεισα αλλα χθες που ξαναπήρα μου είπαν οτι πρέπει να πάρω μετα τις 31/5,αυτο απο τη μια ακουγετε μακρυνο αλλα απο την άλλη χαίρομαι γιατι έχω μια ημερομηνια που πρεπει να παρω τηλάφωνο,και έχω ηρεμήσει μεχρι τώρα μας έλεγαν πιο μετα και πιο μετα..

Στελιτσα θα τον καθυστερήσουμε λίγο τον καφε γιατι είμαι αρρωστούλα και δεν θα ήθελα τωρα που προσπαθειτε να σας κολλησω καμια ίωση και μου βήχετε.ε,μην σαμποτάριστούμε και μεταξυ μας χα χα χα :P

εσύ τελικά σε ποιο στάδιο είσαι?αδιαθέτησες? ξεκίνησες θεραπεία?μακάρι να σου πάνε όλα καλά και σε κανα χρόνο να πηγαίνουμε τα μωρά μας βόλτα :woohoo: :woohoo:

fayna εσύ τι έκανες πήγες για χοριακή?μη τη φοβάσαι είναι φίλη μας γιατι μας λέει πάντα την αληθεια κι ας μην είναι αυτο που θέλουμε να ακούσουμε,τα τεστ στο σπίτι είναι λίγο υπουλα μας τα λένε αλλα αντι άλλων.Καλή επιτυχία με μια σούπερ θετική χοριακη

Barcelonita τι κάνεις που είσαι? τι έκανες με τις εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Σοφια μου!!!!!!!!!!!!

περαστικα σου!!!!!!!!!!

ναι..για τις ιδιες "παρεξηγησεις" λεμε....

κ εγω το ελπιζω,αλλα τωρα τελευταια εχουν παρει φορα κ δεν ξερω αν θα σταματησουν...

ελπιζω να σου κλεισουν σχετικα συντομα ραντεβου.

συμφωνω μαζι σου για την χοριακη.

τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι.εμενα μου ειχε βγει αρνητικο την προηγουμενη μερα απο την χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε μια φίλη μου που το κατάλαβε στον 5ο μήνα είχε κάνει ενα σωρο τεστς και της έβγεναν αρνητικά ,καλα εκείνη είχε περιοδο τους πρώτους μήνες,αλλα έκανε τεστ γιατι ειχε λιγο καθυστερηση τους πρώτους μήνες όταν τελικα πήγε και έκανε χοριακη της εδειξε καπου 30000,αν δεν κα΄νω λάθος.

Με τα ραντεβου είχαμε αρχισει να πιστεύουμε οτι χρειαζεται να έχεις μέσον, γιατι δεν μας έδειναν μια σαφη απάντηση για το πότε πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο για να κλεισουμε ραντεβου,ελπίζω η κοπέλα που μου είπε χθες οτι θα αρχίσουν πάλι να κλείνουν ραντεβου απο 31/5 να μας έλεγε αλήθεια.Εσύ το είχες κλείσει μόνη σου η το είχε κλείσει ο γυναικολόγος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ευχαριστω ,οπότε έχουμε 2 μήνες να χαρούμε τον ερωτά μας χωρις άγχος,να ηρεμήσουμε και λίγο και μετα ξεκινάμε χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ..χρονια πολλα ,χριστος ανεστη...

εγω εκανα ενα τεστ σημερα σελφ κλιαρ αλλα βγηκε αρνητικο..εξαλλου την δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο στο πεπαγνη και βλεπουμε.η περιοδος παντωσ αφαντη ακομα απο τις 6/2..και απο συμπτωματα μονο πονοι περιοδου τιποτα αλλο..μονο κατι κρυαδες εχω 2 μερες τωρα..

το ραντεβου εγω το ειχα κλεισει τηλεφωνικα το γεναρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε μαναρι!!!!!!!!!!!!!απο 6/2 δηλαδη 60 μέρες? ασε τα έχω περάσει και εγω και οχι μια και δυο,αλλα κάθε φορα που μου συμβαίνει ή ακούω οτι συμβαινει σε άλλη κοπέλα σοκάρομαι

καλύτερα πάντως να κάνεις μια χοριακη

μην νομίζεις οτι προσπαθω να σου δωσω ψευτικες ελπίδες(το λέω ετσι γιατι και εγω όταν έχω καθυστερηση και μου λένε να κανω χοριακη εγω λέω αποκλειεται να ειμαι και όταν βγαινει αρνητικη και εγω στεναχωριεμαι και ο αλλος αισθανεται άσχημα)αλλα η χοριακη είναι η μόνη σιγουρη και ξεμπερδευεις αμέσως αν είναι αρνητικη το πέρνεις απόφαση και αν είναι θετική πετας στα ουράνια,δεν υπαρχει αυτη την αμφιβολια που μας τρώει είμαι, δεν είμαι.

το ραντεβου δηλαδη,που ευχομαι να μην το χρειαστεις ;) ,το έκλεισες πριν 3 μηνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το εκλεισα μεσα του γεναρη..μακαρι να μην το χρειαστω αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος..εξαλλου δεν ειναι πολλες μερες μεχρι το ραντεβου μου οποτε θα περιμενω να παω στο γιατρο..ο τελευταιος γιατρος που με ειχε δει παντως δεν του αρεσε καθολου η εικονα των πολυκυστικων μου :( ..δεν πειραζει..υπομονη εχω παρολο που προσπαθω 2 χρονια και με ιστορικο ψευδων θετικων τεστ ειπα οτι δεν θα με βαλει αυτο κατω ..το πιστευω οτι ολες οι γυναικες σημερα μπορουν να κανουν παιδια..γιατι οχι και εμεισ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες θα κάνουμε παιδακια άλλες ευκολα αλλες δυσκολα,το θαυμα θα γίνει :laugh: :laugh:

γιατι δεν του άρεσε η εικόνα το πολυκυστικών?έχεις κάνει κάποιες θεραπείες η πάτε κατευθειαν για εξωσωματική?

και Μπράβο σου που έχεις υπομονη γιατι έτσι αποφευγεις ένα μεγαλο ποσοστο άγχους να 'σαι καλά και όλα θα γίνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα κανει 6 μηνες θεραπεια με κλομιφαιν αλλα μονο τον ενα μηνα εκανα ωορηξια.μετα εκανα εξετασεις ορμονικες , ολα φυσιολογικα καναμε σπερματοδιαγγραμα το οποιο ηταν λιγο πεσμενο..κακη μορφολογια..

και φτασαμε στο σημειο πριν τισ ενεσεις αλλα επειδι εγω θελω να ειμαι σιγουρη προτιμισα να παω σε αλλο γιατρο και να το ψαξω λιγο παραπανω..η εικονα των πολυκυστικωνμε βαση τον τελευταιο γιατρο ειναι βαριας μορφης και χρειαζεται παρακολουθηση απο ειδικευμενο γιατρο..γιαυτο μου προτεινε να παω σε κεντρο εξωσοματικησ..

εσυ εχεισ κανει θεραπειες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κάνει θεραπεία με σερπαφαρ και σικλακουρ για ένα εξάμηνο μετα απο ενα εξάμηνο χωρις φαρμακα έκανα ενέσεις αλτερμον και χάπια σικλακουρ και πρεγκνιλ για την ωορορηξια αυτο το έκανα για μόνο 2 κύκλους,σε αυτους τους κύκλους έκανα αρκετα ωάρια την μια 5 και την άλλη 6,αλλα απο έγκυμοσύνη τιποτα και έτσι είπαμε να πάμε για εξωσωματικη.

σου ζητώ συγνωμη πρέπει να φύγω,θα μπω όμως και αργοτερα να συνεχίσουμε την κουβέντα μας.

φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη, χρονια πολλα.

ειμαι καινουργιο μελος εχω κλεισει και εγω ραντεβου με το μακρυγιαννακη στο πεπαγνη στις 19/04 απο τον ιανουαριο, παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες στην ωραια μας παρεα annie και χρονια πολλα.οντως και εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για τον γιατρο..γνωρισα και μια κοπελα που δουλευει εκει και μου ειπε τα καλυτερα.σου ευχομαι οτι καλυτερο και γρηγορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες annie και χρόνια πολλα και εγω έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Μακρυγιαννακη ,αλλα δεν εχω καταφέρει να κλείσω ακόμα ραντεβου,οπότε κορίτσια όταν με το καλό πάτε θα μου τα πείτε όλα,ε? :P τι σας ρωτησε πως σας μίλησε τι εξετάσεις ζητησε,ετσι όταν παω να είμαι προετοιμασμένη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...