Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

ΜΕ ΤΑ GLUCOPHASE ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ...

ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.ΕΠΑΙΡΝΑ 1 ΠΡΩΙ Κ 1 ΑΠΟΓΕΥΜΑ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΙΝΩ ΑΠΟ 1/2..4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.

Κ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ήξερα βουλα μου οτι είχατε κανονίσει συναντηση μάλλον συνατήσεις,είμαι σχετικά καινουργια και είχα περάσει και κάποιο καιρο,που με είχε πάρει πολύ απο κάτω, καιδεν ήθελα να βλέπω ανθρωπο και ουτε και στο φόρουμ έμπαινα . κρίμα,όμως γιατι θα είχα έρθει και εγω.

Παντως αν γίνει πάλι συναντηση θα χαρώ πολύ να έρθω,δεν δουλευω αυτο το καιρο οπότε είμαι ελευθερη και αυτοκίνητο έχω οπότε οπου και να γίνει θα έρθω!!!καλά και με λεωφορείο θα ερχομουν,αλλα λέμε τώρα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παιρνες και εσύ,ε?

(αργώ λίγο τώρα είδα την απάντηση σου,βουλα)και σου έφτιαξαν και εσενα τον κύκλο?είχες και πολυκυστικές ωοθήκες? γιατι αν θυμαμαι η θρομβοφυλία (ελπίζω να το λέω καλα :P )σε ταλαιπωρούσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ...

ΤΑ GLUCOPHASE ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ...

ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.

ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΣΑΙ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σου barcelonita ;) αυτα που πρεπει να κρατας του γιατρου ειναι οτι εξετασεις εχεις κανει το τελευταιω τριμηνο.νομιζω και για το στιγμα και απο τους δυο,για το τοξοπλασμα+ορμονικες που ειναι αιματος.οταν γραφης σαλμικ... ενοεις σαλμπιγγογραφια!!!αν ειναι αυτο γινετε στο μητερα,ποναει λιγο αλλα ειναι αναλογοσ τον οργανισμο μια φιλη μου δεν πονεσε καθολου ενω εγω πονεσα,αλλα μπρος σε ενα μορουλινι τι ειναι ο πονος :unsure: .για τα χαπια εγω επερνα τα glucophage ειναι τα ιδια τα δικασας???,ασε που ειχα εμετους και ζαλαδες δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου,και τα σταματησα!!Απο δουλεια δεν δουλευω ψαχνω και εγω αλλα με την κριση που περναμε τα βλεπω σκουρα τα πραγματα.

οποτε οτι ωρα σας βολευει το κανονιζουμε. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα αφου έκανες τη θεραπεία τωρα δεν εχεις πρόβλημα,Ε? μπορεις να μείνεις εγκυος οποτε θες και χωρίς εξωσωματικη,έτσι δεν είναι?

στελίτσα ούτε εγω δουλεια ,ούτε εσυ ,τι να κάνουμε δε βρήσκω πουθενα και εγω,αλλα να και ένα καλο είμαστε ελευθερες να κανονίσουμε συναντηση,έτσι να βλέπουμε τα θετικά μονο.

Οπότε barcelonita μου εσύ αποφασίζεις πότε και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ????

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΡΙΝ.ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ.1 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΠΡΙΝ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα, δεν το ειχα καταλάβει καλά, νόμιζα οτι οι ενέσεις που έκανες θα εξάλειπταν το πρόβλημα,δηλαδη όταν ξανα μήνεις έγκυος θα κάνεις πάλι ενέσεις?

Λιπάμαι για την απόλια που είχες,γιατι εχεις περάσει πόλλα,δες το όμως θετικά εμεινες μόνη σου έγκυος χωρις εξωσωματική και αφου ειχες μια πετυχημένη εγκυνοσύνη ξερεις τι να κάνεις για να έίναι η επόμενη το ίδιο πετυχημένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Η' ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήξερα τι είναι θρομβοφιλια,

ελπίζω και εύχομαι εκτος απο περίπτωση εγκυμοσύνης να μην χρειαστει να ξανακάνεις ενέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss::kiss: βουλα γεια σου, εχω μινι με το στομα ανοιχτω ,καταρχην μπραβο για το κουραγειο και την δυναμη που εχεις και μας ενθαρυνεις και εμας,συχαριτιρια για το υπεροχο κοριτσακι σου.ειχα ακουσει την λεξει αυτη αλλα δεν ειχα ιδεα περι τινος επροκοιτο,δεν υπαρχει θεραπεια!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απο μένα και εγώ αυτό σκεφτόμουν το πρωι οτι έχουμε καιρο να τα πούμε,μου έκανε πάλι νερα το ιντερνετ μόλις πήγαινα να γράψω μια απάντηση με πετούσε εκτός :angry::angry:

εσείς τι κάνετε?είχαμε κανένα νέο? barcelonita τελικά αδιαθέτησες?ελπίζω πως όχι και να μας ανακοινώσεις ευχάρισταααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγώ βρε κορίτσια τι να σας πώ είμαι στη 38η μέρα,κανονικά (που δεν υπάρχει κανονικά στη περιοδό μου) έπρεπε να έρθει τι να πώ?έτσι επίτηδες το κάνει για να μου σπάσει τα νεύρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ετσι,αυτό μένα δεν υπάρχει, όλο κάτι ξεχνάω :silly: :silly: και ξανα γράφω και 2ο μήνυμα :blink::blink:

στελιτσα εσύ πότε θα κάνεις πάλι προσπάθεια για εξωσωματική?και σου ευχομαι να είναι και η τελευταία ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: επιτελους ,βρε sofilate αρχισα να ανησυχω οτι δεν θα ξαναμιλησω με καμια σας,αλλα το οτι τα εχει παιξει το ιντερνετ ναι ειναι αληθεια :angry::angry: .κοριτσακι μου γεια σου ,χαιρομαι που εισαι καλα ;):kiss:εγω περιμενω να αδιαθετισω για να ξεκινησω με τις ενεσουλες daronda ,και στη συνεχεια με το πουρεγκον.μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τι φορα.εσυ για ποτε λες να ξεκινησεις??στου μακρυγιαννακη δεν πας και εσυ????τι φαρμακα εσυ θα παρεις ???τι γνωμη εχεις για τα κατεψιγμενα ωαρια :unsure:

σε ζαλισα με τις ερωτισεις μου :P:P .φιλακια :kiss::kiss::kiss:

barscelonita που εισαι :huh::huh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

σε ολες σας ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελίτσα μου χάρηκα που σε ακούω!!!!!!!

Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον Μακρυγιαννάκη,απο τα ραντεβου του ΠαΓΝΗ μου είπαν να πάρω μρτά το Πάσχα,οπότε δεν ξέρω πότε θα ξεκινήσω.

Για την εξωσωματική ξέρω μονο οτι έχω διαβάσει στο ιντερνετ και σε βιβλία,οπότε δεν ξέρω και τι φάρμακα θα μου πει να πάρω,

πώς με βρίσκεις? μεσα στην 'αγνοια είμαι!!!!!!

και μάλλον εγώ θα σας ζαλίσω με ερωτήσεις, σε λίγο καιρο που ελπίζω να ξεκινήσω!!!!

πάντως για τα κατεψυγμένα ωάρια, εγω θα κρατούσα,σε περίπτωση που η 1η εξωσωματική δεν πάει καλα,εχεις ακούσει κάτι αρνητικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την πρωτη μου φορα,το ειχα ζητησει απο το γιατρο,αλλα μου ειπε οτι προτιμα να ειναι φρεσκα, γιατι οταν ειναι κατεψυγμενα υπαρχει και μια απολεια του 5%απο τα αβγουλακια,οποτε το αφησε πανω μου και στον αντρα μου,το συζητησαμε και ειπαμε να κανουμε μα φρεσκα.κατι παραπανω δεν ξερω.καλημας επιτυχια καληνυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!ΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΠΑΝΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: γεια σας κοριτσακια μου τι μου κανετε!!barcelonita πος πηγε ι σαλλπ??πονεσες :( εγω οταν την εκανα πονεσα τοσο που λιποθυμησα :S ευτυχως τιν κανεις μια μονο φορα.ολα καλα λοιπον!!!sofilate εσυ κοριτσακι μου τι κανεις, ;)τα νεα σου?? κοριτσακια μου σας ευχομαι καλο πασχα καλη ανασταση και αυτη την φορα να γινουμε μανουλες :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

προσπαθω να μπαινω στο ιντερνετ αλλα τις ποιο πολες φορες με πεταει εξω :angry::angry: αντε να φτιαξουμε και κανενα τσουρεκι πασχαλινο να ξεχαστουμε λιγο :P;) ,να δω πως θα χασω αυτα τα ρημαδια τα κιλα :blink::blink::blink::blink::blink::blink:φιλακια πολλα κουκλιτσες μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γειά σας,αδιαθέτησα και εγω μετά απο 42 μέρες.ετσι αργει για να μου σπάει τα νευρα :angry: και ετσι απο φάσισα να πάρω τα glucoghase (ελπίζω να τα γράφω σωστά) που μου είχε πει ο γιατρος να παρω,αν θέλω μέχρι να πάω στον μακρ/κη να τα πάρω,μήπως και στρώσει ο κύκλος μου.

Barcelonita,δε σε πήραν ακόμα?υπόμονή τι να πώ, και εγω θα πάω 1η του μήνα απο εκεί μήπως μου κλείσουν ραντεβου.

Η ΑΜΗ ποια εξέταση είναι είπαμε,γιατι μπερδεύτηκα,αυτη που βλέπουν πόσα ωάρια σου έχουν απομείνει ή αυτή που βλέπεις για τα natural killers?σε ρωτάω γιατι σκεφτόμουν και εγώ να τις κάνω.Στην Σπάνακη πάς? και εγώ εκει πάω ,είναι δίπλα στο πατρικό μιας φίλης μου και είναι κααλό και γρήγορο εργαστήρι και καινούργιο.

Stelitsa εσύ αδιαθέτησες? ξεκίνησες?

και μια ερώτηση και για τις δύο σας,τις εξετάσεις που κανατε σας είπε ο Μακρυγιαννακης να της κάνετε στο πρώτο ραντεβου?ή όταν πάμε εκει πρέπει να της κρατάμε ,να της εχουμε ηδη κάνει?γιατι εγω έχω να κάνω κοντά 1,5 χρόνο και πρέπει μάλλον να τις ξανακάνω να πάω αμα είναι να τις κάνω πριν πάω

κορίτσια είχα καιρο να μπώ και σας ζάλισα :blush::blush::blush::blush:

ευχομαι καλή επιτυχια σε όλες μας

stelitsa καλό ξεκίνημα και με αίσιο τέλος, σε ένα μήνα θα περιμένω να μας ανακοινώνεις εγκυμοσύνη!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Barcelonita γρήγορα να σε πάρουν τηλ και μετα θα περιμένω και απο σένα ανακοινώσεις ευχάριστες,εγκυμοσύνη σε όλες μας!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα είχαμε καιρό να μπούμε και τώρα δεν προλαβαίνουμε τις απαντήσεις :lol::lol::lol::lol::lol: ωραία!!!!!

Stelitsa και εμενα μου κολλάει μάλλον εδω στις γουρνες θα έχει πρόβλημα δεν εξηγειτε αλλιώς

για μένα φέτος δεν έχει τσουρέκια και τίποτα άλλο ,κάνω διαιτα εχω χάσει 5,5 κιλά και προχωρώ,ελέγα μηπως συμορφωθει και ο κύκλος μου με λιγότερα κιλά, αλλα αυτός απτόητος κάνει ότι του κατέβει

σήμερα ήταν η σαλπιγγογραφια Barcelonita?ω,τι αφηρημένη που είμαι,πώς πήγε?καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως τα καταφερες και τα εχασες !!!!εγω δεν μπορω και προσεξε πρεπει να χασω τουλαχιστον 15,με τις 2 εξωσωμ.πηρα κιλα απο τα φαρμακα,πες μου το μυστικο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ με τα χάπια και τις ένεσεις πήρα αρκετα είχα φτάσει 73 κιλά και υψος 1,6 χάλια :( και εγω γύρω στα 15 πρεπει να χάσω.είχα προσπαθήσει με πολλες διαιτες εχανα κάποια και τα ξανα έπερνα αμέσως.

Τώρα έρχεται μια κοπέλα στο σπίτι είναι διατροφολόγος,έχει τελειώσει σχολη πανεπιστήμειο ή ΤΕΙ δεν θυμάμαι, και μας κάνει και έμενα και του άντρα μου διατροφη,σωστή όμως οχι όπως οι διαιτες που έκανα, οι στερητικές, τρώμε τα πάντα, δεν πεινάμε και επειδη είναι ισοροπημένη, πέρνουμε όλες τις βιταμίνες και τα στοιχεία που πρέπει και κάνει καλό στον οργανισμο αμα μεινω έγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αφου μου κόπηκαν και οι ζαλαδες που με ταλαιπορούσαν ,αν θέλεις να σου πώ το όνομα της

Α και η αμοιβή της είναι λόγική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι για πες μου το ονομα,με ενδιαφερει,εγω τωρα ειμαι75 κιλα,και υψος 1,59 η κοπελα αυτη ειναι και στο ηρακλειο η' ειναι μονο στις γουρνες??ασε φιλεναδα οσες διετες και να κανω θα χασω 2,3 κιλα και μετα δεν ξαναχανω,κολαω εκει.ειχα παει περυσι σε μια διατροφολογο ειχα χασει 8 κιλα αλα μεχρι εκει.ο γιατρος μου ειχε πει οτι τα φαρμακα εκτος του οτι σε φουσκωνουν κανουν κατακρατηση υγρων,οτι χειροτερο.ασε το τι λευτα εχω δωσει δεν λεγετε στους διατροφολογους,πανω κατω τα ιδια διετολογια δινουν κρεας ψαρι λαδερακ.τ.λ εσενα τι σου ειπε να τρως?? :dry::dry: για βοη :(:( θα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαναρι μου συγνωμη για χθές με πέταψε εξω.Η κοπέλα είναι απο το Ηράκλειο και είναι πολύ καλή και σαν ανθρωπος πολύ καλή και ευγενική και αυτό βοηθάει πάρα πολύ.Σε ρωτάει τι τρώς,τι σου αρέσει και κάνει ανάλογο διατροφολόγιο και γενικά σου μαθαίνει σωστό τρόπο διατροφης ωστε μετά που θα σταματήσεις να μην τα ξαναπάρεις, να φανταστεις διέκοψα την διαιτα για 2 μήνες και αυτά που είχα χάσει δεν τα ξανα πήρα.

Μόνο να ξέρεις οτι αν τύχει και κάνεις διαιτα και πέρνεις τα φάρμακα εκεινες τις 2 βδομάδες,που πέρνουμε ως συνήθως τις ορμόνες,θα χάσεις λιγότερα,αλλα μετα που θα φύγει το πρίξημο θα χάσεις περισσότερα.Στο λέω γιατι και σε εμενα που έκανα τις ενέσεις το πρώτο 15ημερο του κύκλου έχασα κάτω απο μισο κιλό,αλλα την επόμενη βδομάδα ξεπρίστηκα και έπεσα και σε κιλά.

θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα για το όνομά της

φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...