Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ.

ΝΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christina08 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?????????????

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?????????

Aς έρθει με το καλό η εγκυμοσύνη κι ότι θέλει ας είναι! Να είναι γερό!

καλή επιτυχία σε όσες έχουν μπεί στη διαδικασία! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΒΟΥΛΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΕΓΕΤΕ!

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα που είπε η Χριστινα για το αν μπορουν να διαλέξουν το φύλο το παιδιού θυμηθηκα και εγω κάτι να ρωτήσω.Δεν με ενδιαφέρει οτι φύλο και να είναι,ξερετε όμως αν πριν την εμβρυομεταφορά κάνουν κάποιες έξετάσεις στο έμβρυο ώστε να αποκλείσουν κάποιες ασθένιες που έχουν σχέση με τα γονίδια?΄πως ας πουμε το σύνδρομο νταουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμέρα,τι κάνετε? καλή εβδομάδα.

είχα μέρες να μπώ γιατι έκαναν κάτι εργασίες και δεν είχαμε τηλέψωνο.

είπα οτι θα σας έλεγα για το ραντεβού μου στο Μακρυγιαννακη την προηγούμενη Τρίτη,αλλα η κοπέλα που μου έκλεισε το ραντεβου έκανε λάθος και μου είχε κλείσει ραντεβου με άλλον γιατρο,

και όχι τιποτα άλλο, μου έλεγαν οτι τα ραντεβου αργουν, και αισθανόμουν τυχερή που είχα βρει ένα τόσο γρήγορα.

Τελος πάντων ξανα πήρα για ραντεβου και μου είπαν να πάρω τηλέφωνο μετα το Πάσχα για να κλείσω ραντεβου,θα ξαναπάρω όμως μεσα στη βδομάδα για να είμαι σίγουρη.

Ευτυχώς το Πάσχα φετος είναι νωρις !!!!!!!

και σε κανα μήνα ελπίζω να έχω ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ??ΕΓΙΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ???

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ....ΥΠΟΜΟΝΗ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ?ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ... ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!! :woohoo: :woohoo: ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ?ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πάλι συγνώμη κατι έχει γίνει και έχουμε συνέχεια πρόβλημα με το τηλέφώνο και το ιντερνετ,και εκτος αυτού η σελίδα του mammyland πάντα μου κολλάει λιγο.

Τέλος πάντων στο θέμα μας τώρα...

Βουλα μου,τί να σου πώ εκείνη τη μέρα γίνανε κάτι κουλα και το καλό με έμενα είναι οτι σε τέτοιες καταστάσεις, που γίνονται κουλά πράγματα, με πιάνει γέλιο.θα τα πώ και ελπίζω να μην σας κουράσω και barcelonita μην τα ακούς εσύ και αγχωθεις, μονο σε μένα τυχαίνουν,χα χα χα σε έσενα ολα θα είναι τέλεια(και σου το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου).

Που λέτε και απο το τηλέφωνο έκανε λάθος στο ραντεβου άσχετα που της το είπα τόσες φορές.Αλλα και όταν πήγα την Τρίτη το πρωι στο ΠαΓνη να το επικυρώσω, στη κοπέλα που μίλησα της είπα οτι είμαι για εξωσωματικη και οτι ηθελα τον κ. Μακρυγιαννακη και μου απαντα :"ναι εκει θα τα πείτε, εγω απλα θα σου βγάλω την καρτέλα και θα επιβεβαιώσω το ραντεβου" .

Πάμε λοιπόν απο το ιατρείο περίμέναμε μετα δώσαμε την καρτέλα μου και τη ρωτάω πότε θα έρθει ο γιατρός και μου λέει δεν ξέρω αλλα δεν θα αργήσει,καλά λέω και γυρνάω να πάω έξω και εκείνη την ώρα,πως μου ήρθε, και πάλι καλά που μου ήρθε τη ρωτάω ο κ.Μακρυγιανάκης,ετσι? και μου λέει όχι ο κ.Μακ/κης είναι για εξωσωματικη εδω είναι για υπογονιμότητα

ε,εκει για να σας πώ την αλήθεια έμεινα λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγάλωνε πολύ η προηγούμενη απάντηση και είπα να τη χωρισω λοιπόν συνεχίζω

βγαίνω εξω το λέω στον άντρα μου και λέω τωρα τι κάνουμε?το σκεφτήκαμε λίγο και λέμε θα περιμένουμε να δουμε το γιατρο αφου έχουμε ραντεβου και κλεινουμε ένα αλλο ,σωστό αυτη τη φορα.Νετα απο 2 1/2 ώρες ο γιατρός δεν είχε έρθει οπότε λεέι αντρας μου να πάει να ρωτήσει που είναι το γραφείο της εξωσωματικής για να πάμε απο κοντα και να μιλήσουμε σε κάποιον.Μετα απο λίγο τον βλέπω να έρθετε με ένα περίεργο χαμόγελο (τωρα με αυτο που θα πω μαλλον θα γελάσετε το χαμόγελο ήταν περισσοτερο σκανταλιάρικο παρα ευχαρίστησεις)λέω και εγω κατι πολύ καλο θα του έιπαν.και έρχεται και μου λέει πρέπει να πάμε μέσω εισαγγελέα για να κλείσουμε ραντεβου!!!!!!!!ε, κατάλαβα γιατι είχε τέτοιο χαμόγελο ε,και εκεί μας πιάσαν τα γέλια,ενταξει αυτο δεν υπάρχει!!!!!εισαγγελέα? βρε μωρό μου λέω ποιόν ρώτησες?

-Στις πληροφορίες,μου λέει,ηταν μια κυρία και εκεινη δεν ήξερε και ρώτησε καποια άλλη και αυτό της είπε!!!!!,τι να πείς

μετα απο αυτό είπαμε να παμε ξάχνοντας να βρούμε το γραφειο κανα δυο που ρωτήσαμε (με στολή που δουλευαν στο νοσοκομείο)οχι μόνο δεν το ήξεραν μας κοιτούσαν και περίεργα

αφου κάποια στιγμή είπαμε μήπως όντως δεν υπάρχει

τέλος πάντων, για να μην πολυλογώ, απο τα πολλα το βρήκαμε,ήταν μια κοπέλα εκεί και της είπα οτι ήθελα ραντεβου για εξωσωματική και μου έδωσε ένα τηλέφωνο να πάρω μετά τις 2:30,στο σπίτι ανακάλυψα οτι ήταν το τηλέφωνο των ραντεβου και λέω φανταζεσαι να έχουμε πάλι τα ίδια!!!!!

Α, και όταν τελειώσαμε και κατεβήκαμε μετά απο τόοοση ώρα ο γιατρός ,που είχα ραντεβου,δεν είχε έρθει ακόμα,αυτά τα λίγα έγιναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΣΟΦΙΑ?ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ... ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!! :woohoo: :woohoo: ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ?ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΩΩΩΩΩΩΩ
μανάρι μου, εξετάσεις έκανα πέρισυ ,γιατι είμαι και "παλία καραβάνα" χα χα χα καλο,ε?εχω όρεξη σημερα!!!! προσπαθουμε 2 1/2 χρόνια,έκανα λοιπον αίματος,ορμονολογικες,υπέρυχο, καλιέργια κολπικών υγρων(έτσι νομίζω λεγετε)και σαλπιγγογραφία αυτά πέρισυ τώρα δεν έχω μιλήσει με το γιατρό για να μου πει αν χρειάζεται κάτι άλλες.

μην αγχώνεσαι,θα σε πάρουν τηλέφωνο,και αφου μπήκες στη τελική ευθεία για να κάνεις το μωρό σου πιστεύω οτι μέχρι τέλους του χρόνου θα το έχει αγκαλια και θα είσαι τρισευτυχισμένη

να σε ρωτήσω κάτι? εσύ σε ποιό τηλέφωνο πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ!!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ(ΣΤΗ ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ)ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΙΔΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΧΘΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΕΙ ΑΥΤΗ,ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ....ΧΑΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΠΑΡΕΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ,ΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανάρι μου, και εσενα σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις έγκυος,και ελπίζω αφού μεσολάβησε η γιατρός σου να έχεις σύντομα ραντεβου και να μου πείς και έμενα τι γίνεται,μήπως βγάλω και καμια άκρη χα χα χα

και φαντάζεσαι σε λίγους μήνες να συναντηθούμε σε κανα διάδρομο και να τσουκρίσουμε και τις κοιλίτσες μας ,για να γνωριστουν και τα μωρά μας κιολας!!!!!χα χα χα ...καλά το προχωρησα πολύ,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα κοριτσια το ονομα μου ειναι στελλα,ειμαι και εγω απο ηρακλειο,εχω κανει 2 προσπαθειες,δυστυχως δεν ειχαν θετικο αποτελεσμα,τωρα θα ξεκινησω για την τριτη και ελπιζω και τυχερη.ο γιατρος μου ειναι ο κ.μακρυγγιανακης,πολυ καλος στη δουλεια του και σαν ανθροπως,με κατανοηση.ναι τα ραντεβου του ειναι καπως μακρινα αλλα οφειλετε στο οτι εχει παρα πολυ δουλεια.3χρονια ειμαι στη προσπαθεια τις εξωσωματικης.για τα ραντεβου ξερω οτι παιρνω την γραμματεα του και το κανονιζει,τωρα αν αλαξε δεν ξερω κοριτσια.το τηλ.ειναι 2810-392131.

αν θελετε κατι να ρωτησετε ελευθερα θα χαρω,να σας βοηθησω .καλη επιτιχεια σε ολες μας και συντομα με ενα μωρακι στιν αγγαλια.φιλακια.

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στέλλα, σου ευχομαι καλή επιτυχία και αυτή η φορά να είναι η τελευταία να έχεις ενα μωράκι ή καλύτερα δύο!!!!!!!!και να έχεις και μια τέλεια εγκυμοσυνη και μια καλή γέννα !!!!!!!!!!

Καλα, έτσι! εγω έφτασα και σε ξεγέννησα κιόλας!!!!!

τελικά βλέπω οτι είμαστε πολλές απο το Ηράκλειο ,ε?

μήπως θα έπρεπε να κάνουμε και εμεις καμια συνάντηση?γιατι όλο διαβάζω για τις κοπέλες, σε άλλες πόλεις που κάνουν και μετά μπαίνουν και λένε πως πέρασαν .....και ζηλεύω θελω και εγω :blush::blush::blush::blush:

εντάξει αρκετά ξεφυγα :silly: :silly: :silly: για σήμερα,στο θέμα μας τώρα

Στέλιτσα μου, στο νούμερο που λές εχω πάρει αρκετές φορές και δεν το σηκώνουν :( :( και όταν πήγα απο εκει μου είπαν να πάρω στο τηλέφωνο που κλείνεις τα ραντεβου του ΠαΓΝΗ

φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: και μην στεναχωριέσαι όλα θα πανε ...οχι απλά καλά,αλλα τέλειααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ξεχασα barcelonita σε πήραν για ραντεβου?αντε, να σε πάρουν σύντομα, έχω και εγω αγωνια

να μας πεις και τι σου είπαν

φιλάκια και υπομονή μανάρι μου όλα θα ειναι τέλεια!!!!!!!!!

ΌΠως καταλάβατε σημερα ξύπνησα με μια απεριόοοοοοοριστη ,όχι λαχτάρα όπως στη διαφημηση,αλλα αισιοδοξία :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

και νιώθω οτι αυτή η άνοιξη θα φέρει πολλά ζουζουνάκια στις κοιλίτσες μας!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάαααααακιααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια και καλος σας βρηκα. :):):):):):)

ευχαριστω sofilate μου για τα πολη καλα σου λογια και της ευχες σου :kiss::kiss::kiss: και σου ανταποδιδω το ιδιο(οσες ευχες απλοχερα οι αλλοι θα σου πουνε,εγω απλα σου ευχομαι αλιθεινες να βγουνε). :cheer::cheer::cheer: οσο για την συναντυσει μου ακουγετε τελεια

απο κοντα θα μπορουσαμε να τα πουμε καλυτερα αλλα και να γνωριστουμε,εσεις κοριτσια τι λετε!!!!!1 :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχχαριστώ ηταν πολύ ωραίο!!!!! :laugh: :laugh: Εγώ είμαι μέσα για την συνάντηση :woohoo: :woohoo: και υπάρχει μια κατηγορία στο φορουμ για συναντήσεις μελων ,λες να κάνουμε ένα θέμα εκει?σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλες κοπέλες που θα θέλουν.

ωραίααααααααααα θα τα πούμε απο κοντά !!!!!!!πολύ χαίρομαι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ειμαι μανάρι μου,εσύ?για το θέμα εξωσωματικη δεν έχω κατι καινουργιο.και εγω δεν εμπαινα συχνα και δε πετυχαίναμε η μια την άλλη,αλλα και σήμερα εχω πρόβλημα όλο έξω με πετάει εχω γράψει την κάθε απάντηση απο δυο φορες :(:(:angry:

αφου να φανταστεις τώρα είδα οτι είχες μπει.

εσυ, μανάρι μου μένεις Χανια,ε? γιατι ήθελα να κανουμε μια συνάντηση και να μαζευτουμε όλες,να τα πούμε και απο κοντά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙ ΚΑΙ ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. B) ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΡΩΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΥΚΟΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΕΙ....... ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΣΑΛΠΙΓΚ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΩΑΡΙΩΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΦΤΟΥ! :huh: ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ GLUCOPHASE ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ Η' ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΠΑΛΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα barcelonita εγω δεν δουλευω,στο ψάξημο είμαι,οπότε οποτε σας βολευει το κανονίζουμε.

σου είπε να κάνεις εξετάσεις?καινούργιες ή επανάληψη ,η εξεταση αποθήκης ωαρίων τι είναι?

τα GLUCOPHASE μου ειπε και εμενα ο γιατρος να τα πάρω μέχρι να βρω τον κ.Μ να κανονίσουμε για εξωσωματική,αλλα οταν τα ξεκίνησα με επιασε το στομάχι μου και δεν τα πήρα τελικα,αυτο που πέρνω τώρα ειναι φολικο οξυ.

Πάντως σου εύχομαι να μην χρειαστει να κάνεις εξωσωματική και να είσαι έγκυος :woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλά τέλεια θα είναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΗ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΤΩΝ ΩΑΡΙΩΝ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΑΝΤΑΚ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΛΑΙΤ ΚΑΙ ΦΙΔΕ!ΟΜΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ ΩΑΡΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΤΙΣ 26 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 30 31 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ!!ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 30Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΤΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΚΑΝΙΑ ΚΥΣΤΗ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ. ΨΑΧΝΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε?ΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ....

ΤΡΕΧΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΡΕΘΥΜΝΟ Κ ΧΑΝΙΑ.

ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ.ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ ΘΕΜΑ...

ΔΕΣ ΕΔΩ...

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=184353

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ,ρε!!!!!!!!! :ohmy::ohmy: σου έφτιαξαν τοσο πολύ τον κύκλο!!! και τα παίρνεις καιρό τα χαπια?μαζι με άλλα ή μόνα τους?πολυκυστικές εχεις,ε? και εγώ και ο κύκλος μου ειναι απο 30-50 και μια φορα είχε φτάσει 60,εκει να δεις γλέντια :unsure::unsure::unsure: πάντως εγω πιστεύω οτι θα είναι νινάκι,αφου σου είχε στρώσει ο κύκλος τόσο καλα και αν κατάλαβες οτι η ωορηξία εγινε στην ώρα της.......κατι υποπτο τρέχει... χα χα χα

και κάνε και καμια χοριακη να δεις ,ουτως η άλλως αυτό θα σου πει και ο γιατρος.

καλά, παραδεχεσαι? εγινα και γιατρος τρομάρα μου :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

οσο για δουλεια έχω τελειώσει 2 ιεκ ένα λογιστικά και ένα υπολογιστές και θα ήθελα κάτι πάνω σε αυτα,αλλα μια οποιαδηποτε δουλεια αυτή τη στιγμη δεν θα με χαλαγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...