Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ - ΜΑΡΤΗ 2010 !!!


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες κ μωράκια!!!!!!!!

τι μου κάνετε????

δώστε πολλά φιλάκια στα μωράκια σας από μένα....

εμείς είμαστε μια χαρά αν κ μας ενοχλούν πολύ τα ούλα μας.

Του πήρα ένα μασιτικό της avent πολύ καλό κ νομίζω ότι το έχει ερωτευθεί...όταν γκρινιάζει του το δίνω κ το μασάει με μανία κ γελάει του αρέσει...

σήμερα το πρωί που έφυγα για τη δουλειά κ τον τάιζε η γιαγιά έκανε ένα εμετό κ δεν του κάναμε τελικά εμβόλιο. Πήραμε τηλ τη γιατρό κ είπε καλύτερα όχι να σιγουρευτούμε πρώτα ότι δεν είναι ίωση. Βέβαια είναι μια χαρά οπότε δεν είναι τίποτα αλλά δεν πειράζει για πιο σίγουρα θα το κάνουμε Δευτέρα. κ εγώ έλεγα Παρασκευή για να είμαι σπίτι αλλά οκ τι να κάνω?

Πόπη κ εγώ ντεπόν πάνω από 38 του έδωσα κ αφού τον κάνω μπάνιο κ δεν πέφτει. Γιατί το πρώτο εμβόλιο μου έκανε 37,8 τον έκανα μπάνιο κ έπεσε χωρίς ντεπόν. Στο β εμβόλιο μου έκανε 38,3 κ τότε του έδωσα. Τώρα θα δούμε αν θα μου κάνει....

Ac έβαλα κ εγώ γιατί δεν παλεύεται κορίτσια...αν κ προσπαθούσα να μην βάλω νύχτα χτες κοιμηθήκαμε με ac κ σήμερα το ίδιο. Υγραντήρα έχετε? είναι απα΄ραίτητος λέτε?

Χαρά έτοιμη η βάπτιση? εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα...

πρέπει να αγχωθώ λέτε ή προλαβαίνω?

Λέω κ εγώ για αρχες Νοέμβρη...

Σε όλα τα κορίτσια Φιλάκια κ καληνύχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia mou!ouf ki emeis skasame re koritsia!air condition stous 27 mas eipe o giatros..ouf oli mera mesa ti bgalame xtes kai ap oti fenetai kai simera:-( bradaki mporei na pame gia kana potaki i gia fai blepoume...ayta ta nea mas ego akoma me ti baftisi den exo kataferei oute tous kalesmenous na grapso hehehhe!me exei piasei i baremada mou...filia sta morakia sas kai kalo sabbatokiriako na exoume!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!

Ki ego to air condition to bazo stous 27 me tin porta anoixti.Kai i epomeni bdomada problepetai 8ermi.

Sta embolia kai se mena i paidiatros eipe na doso depon an o piretos einai >38.

tzenaki kai popi tora eimaste sto aptamil comfort exoume kapoia beltiosi alla einai me tis meres tou

popi etsi einai tora me to moro , diakopteis sinexeia. Exeis dikio einai pio kourastikes oi douleies me ta dialeimmata , ais8anomai oti den teleiono pote. prospa8o na gino pio grigori giati skeftomai ti exei na ginei otan 8a piaso douleia to Septembri.

konna den exo igrantira kai de nomizo na paro. oso gia ti baptisi min anisixeis , baptizo mesa septembri kai tora ksekinisa tis etoimasies

gai an kaneis ti lista ton kalesmenon ola ta alla einai efkola, ki ego 8elo na tin olokliroso kai koitazo poion na kopso apo tous siggeneis :S

8a pame mia bdomada stin aigina kai prepei na paketaro , ka8e xrono stis diakopes epairna ena sakidio kai imoun etoimi fetos kanoniki metakomisi :silly: elpizo na min ksexaso kati simantiko proti fora pame kapou me ton mpempi. 8a kanoume kai ta prota mpanakia an den klaiei. Genika ta paei kala me to nero.

polla filia stis manoules kai ta morakia sas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανούλες! Τι κάνεετ; Μπαίνω γρήγορα γιατί ξυπνησε ο μπέμπης μου! Είχσ μέρες να μπω γιατί δεν είχα υπολογιστη. Είστε όλες καλά; Εμεις πολύ καλα! Πολυ ζέστη!

ντεπόν έδωσα γιατί από 37,2 ανεβηκε σε μιση ωρα 37,8 και επειδη θα κοιμόμασταν του εδωσα προληπτικα γιατί είχε ανοδικη πορεία ο πυρετος του! αν δε του έδινα σιγουρα θα ανέβαινε μεσα στη νυχτα. ξυπνησα βεβαια αλλα του εδωσα για να μη ζριστει και ξυπνησει... Αυτα! παω να κμανω γαλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Ήρθα στο σπίτι που έχω ιντερνετ για να κάνω την απογραφή. Ακου βλακεία το κράτος δεν ξέρεις τους υπάλ. που πληρώνει :huh: ...Άσε που εκτός από συγκεκριμένη ημέρα, έβαλαν να μπορείς να απογραφείς κ συγκεκριμένη ώρα :blink: . Τέλος πάντως απογράφηκα κ τελείωσα :) .

Εlinakki, σωστά τα λες.. Ηδη είμαι πιο κουλ, σχετικά με την κρίση ηλικίας κ.τ.λ..αλλά αυτές τις φάσεις δεν μπορείς να τις κοντρολάρεις απόλυτα. Τις περνάς σαν ίωση :laugh:, απλά θέλουν τον χρόνο τους..

Τζενάκι μεγάλωσε πολύ ο μπεμπάκος σου!!!!

Πράγματι κορίτσια πολύ ζέστη.. Το κλιματιστικό επιβάλετε, μην το συζητάτε καθόλου. Η Νεφελιτσα είναι λίγο ανήσυχη αυτόν το καιρό με τα δοντάκια της, αλλά κατά τα άλλα καλά. Καταφέρνω κ πάω και στην θαλασσιτσα με το που βρίσκω ευκαιρία κ κολυμπάω όσο περισσότερο μπορώ. Το καλό είναι ότι όλοι μου λένε ότι αδυνάτισα :cheer:. Την ζουζου μου δεν την έχω βάλει μέσα ακόμα. Μόνο όταν πέσει ο ήλιος πάμε ένα τσακ οικογενειακός στην παραλία!

Κορίτσια χάνει πολλά μαλάκια, εσάς? :P

Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου με τον καλό μου κ μου έκανε δώρο ένα ζευγάρι υπέροχα γυαλιά ηλίου! Το βράδυ τους βγάλω για φαγητό (την Νεφελίτσα κ τον μπαμπά της :) ), λέω να πάμε κινέζικο. Έχει ένα υπέροχο κινέζικο με κήπο γεμάτο δεντράκια κ γκαζόν.

Για να πω την αλήθεια, νιώθουμε περισσότερο κ γιορτάζουμε την επέτειο της γνωριμίας μας κ οχι του γάμου.

Χαίρομαι που είστε όλες καλά!!! Κουράγιο με την ζέστη κ φιλάκια στα μπαμπακιά σας

pS. H Λαμπρινή είναι ακόμα στο Κιάτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθε η μεγάλη στιγμή...αύριο ξεκινάμε διακοπές στο σπίτι μας στο νησάκι..το τί έχουμε πακετάρει ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! Δανειστήκαμε και μπαγκαζιέρα από τον αδερφό του άντρα μου γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να χωρέσουν όλα τα πράγματα του μωρού στο αυτοκίνητο..ρηλάξ, παρκοκρέβατο, μπανάκι, γυμναστήριο, παιχνίδια..αδιανόητο, έτσι? Ελπίζω να του αρέσει το νησάκι και η θάλασσα, εμείς λέμε να τον πάμε παραλία στην ομπρέλα με αντιηλιακό και μπλουζάκι κι αν του αρέσει καθόμαστε, έχει ένα ωραίο beach bar ο κουμπάρος μας και θα μας περιποιούνται κιόλας, θα βλέπει κι ο μικρός κόσμο που τρελαίνεται.. αλλοιώς..σπιτάκι με μπανιερίτσα!

Φιλενάδες μου, θα μπαίνω όποτε μπορώ να μαθαίνω νέα σας, να περάσετε όλες τέλεια με τα μωράκια σας και να είναι αυτές οι διακοπές γεμάτες γέλια και ευτυχισμένες στιγμές! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki na zisete na eiste panta mazi kai agapimenoi!elinaki akoma na teleioso me tous kalesmenous!xaroullini kairo exo na do nea sas!trexeis me ti baftisi?adriani euxomai na perasete teleia!perimenoume foto ennoeitai!popi mou fila mou ton mpempi sou!tzenaki den peirazei apo tou xronou diakopes emeis!kalo brady!filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Δεν πολυμπαίνω γιατί ακόμα έχει ο κουνιάδος μου το λάπτοπ μου... φεύγουμε και όποτε μπορούμε από το σπίτι γιατί βράζουμε εδώ! Πολύ ζέστη. Λιγοστέψαμε εεε;;; Τυχερές όσες κάνετε διακοπές... σας φιλώ όλες! Ελπίζω σύντομα να ξαναμαζευτούμε και να τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! τι γινεται???

σας πεθυμησα! πηγαμε για διακοπες, για 1 βδομαδα,... με το μωρακι φυσικα! τριγυρνουσαμε με το αυτοκινητο,.... μεναμε σε ξενοδοχεια.... οοοοολη μερα και βραδυ βολτες με το αυτοκινητο και το καροτσι! η Ναγια τρελλαθηκε! ητανε πολυ ευκολη.... δεν το περιμενα να ηταν τοοοσο ευκολη....

χθες επιστρεψαμε και ηδη της βαρυ-φανηκε! περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!! πηγαιναμε στο ξενοδοχειο μονο για μπανιο και υπνο!

ηταν οι πιο ωραιες μας διακοπες!

πακεταραμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ .... ολοκληρη μετακομιση... εκτος απο κρεβατι και παρκο που μας το προσφερε το ξενοδοχειο!

διαβασα με μια γρηγορη ματια τα νεακια σας!

θα σας απαντησω αργοτερα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε???????????

εμείς μια χαρά, μόνο που εγώ τρέχω κα δεν φτάνω...

χαμός, πολύ δουλειά, δουλειές στο σπίτι, κάθε μέρα κοιμάμαι στη 1 τη νύχτα.. προσπαθώ πότε πότε να κάνω κ ένα μπάνιο κ δεν έχω χρόνο να μπω...

εσείς πήγατε διακοπές? Χαρά κ Ανδριαννή τέλεια!!!

Ιωάννα εσείς στη Ρόδο δεν έχετε ανάγκη διακοπές, είστε super!!!

κ εμείς πάλι καλά που έχουμε θάλασσα...τον κάνω βόλτες κ ΄τρελάνεται να χαζεύει τον κόσμο. Μπάνια όχι μας είπε η γιατρός μας.

Τη Δευτέρα έκανε δυο εμβόλια. ¨ολα καλά ούτε ντεπον δεν ήπιε, μου έκανε πυρετό μέχρι 37,8 κ τον ρίξαμε με μπάνια.

Μόνο που δεν πήρε πολύ βάρος αλλα η γιατρό είπε ότι είναι φυσιολογικό το καλοκαίρι αφου τρώει λιγότερο κ το μητρικό γάλα είναι κ λιγότερο λιπαρό λόγω ζέστης. Τον άλλο μήνα θα ξεκινη΄σουμε κρέμες κ θα πάρει πάλι βάρος. Βέβαια στις καμπύλες στο βιβλιάριο είμαστε στο μέσο όρο ενώ κεφάλι κ ύψος στις πάνω-πάνω καμπύλές.

Είναι πολύ καλός μας είπε. Βάρος 6220 ύψος 67 , κεφάλι 42 πόντους.

είναι πολύ γελαστός κ παίζουμε συνέχεια όταν είμαστε μαζί...μου λείπει τα πρωινά...

Αυτά τα νέα μας...πάω γιατί ξύπνησε..

φιλιά σε όλες κ καλές διακοπές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Κορίτσια γυρίσαμε και περάσαμε καταπλήκτικά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας σιγά σιγά. Θα τα πούμε η μπουμπού μου είναι μια χαρά και αύριο μαλλον πάμε για εμβολιο τρώμε το ρυζάλευρο βανίλια κανονικά κάθε πρωί αλλα το βράδυ πάλι ξυπνάμε για να θηλάσουμε κάθε 3-4 ώρες να δουμέ πως θα κοπέι το βραδυνό. Θα τα πούμε άυριο με καλέι το καθήκον.

Φιλίά

Μου λείψατε.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Έχω πολύ καιρό να μπω και να διαβάσω τα νέα σας- ελπίζω να είστε όλες καλά. Δεν μπορώ να πολυμπαινω στο internet πια. Εμεις είμαστε διακοπές σε νησί. Ο γιατρός μας επέτρεψε τα μπάνια και η μικρή έχει κάνει 5-6. Δεν φοβήθηκε πάντως με τη θάλασσα. Κατα τα άλλα όλα καλά. Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να σας γραψω. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας και στα παιδάκια σας. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! φανταζομαι ειστε ολες διακοπουλες!

Ποπη, Λαμπρινη, Ανδριανη, Κοννα, Τζενακι1, Ελινακι, Ιωαννα, Γωγω, Στασα, ..... και οοοοολες οι υπολοιπες!..... ελπιζω να ειστε ολες καλα και σεις και τα μωρακια σας!

ο παιδιατρος μας δεν μας εδωσε "αδεια" για μπανακια στη θαλασσουλα!

σημερα γυριζαμε οοολη μερα στα καταστηματα ... γενικα διαφορες εξωτερικες δουλειες και το βραδακι βολτιτσα! φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλενάδες! Τι κάνετε; Εμείς πολύ καλά. Τρέχω με τις ετοιμασιες. Σε 5 βδομάδες είναι η γαμοβάφτιση μας!!! :woohoo: Έχω τελευταίες λεπτομέρειες να κανονίσω, τα πολλά και βασικά τα 'έχουμε κάνει. Γυρνάμε όσο μπορούμε και ο μπέμπης ειναι πολύ βολικός. Του αρέσουν οι βόλτες!! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoules! kales diakopes se oses leipoun!

Epistrepsame xtes apo aigina opou meiname mia bdomada.

Paratiro oti ka8e paidiatros leei ta dika tou gia to mpanio.

Ego pantos ton ebala sti 8alassa 5-6 fores kai tou arese poli( meta tis 5 to apogevma giati eixe poli zesti). Ka8omastan kai arketi ora mesa sti 8alassa. Epairna mazi mou kai mpoukalia me nero kai ton kseplena amesos.

Mou fainetai oti i eksoxi ton ofelise , blepo omos pos zoirepse ligo.

Mazepsa xtes ta polla polla kai simera exo plisimata.

Na doume an 8a mporesoume na pame pou8ena allou fetos tora pou pirame to kolai.

An8ropakina zisete!

Konna kouragio :S , ki ego skeftomai to septembri ti exei na ginei otan piaso douleia , tora exo parei 2 mines anef apodoxon giati mou teleiose i adeia.

popi kalo treksimo :woohoo:

Filia se oles :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popi ante me to kalo na ginei i gamobaftisi sas!ego exo arxisei tora na psaxno gia fotografo ktl tis baftisis!kathe mera eimaste exso!konna mou fantazomai oti sou leipei to moraki sou tora pou douleueis!haroullini ti ekanes me ta prosklitiria?emena mallon to thema mou tha exei na kanei me iroes tis disney mias kai i despinoula exei adunamia se ayta!filia se oles!pao na koimiso tin mpouzoukobia kori mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Ιωαννα μου! κι η δικια μου κορη εγινε του "εξω"..... με τοσες βολτες που την μαθαμε... δεν της αρεσει μεσα στο σπιτι! θελει βολτες!!!

οσο για την βαπτιση, εκλεισα τα εξης απο πριν.... εκκλησια, εστιατοριο, ανθοπωλειο-διακοσμητρια (2σε 1!!!), φωτογραφο.... ολα τα βασικα....

για τα προσκλητηρια θα τα φτιαξω εγω.... εχω χρονο ακομη.... 7 Νοεμβριου θα την βαπτισουμε....εχω μπολικο χρονο και το θεμα μας θα ειναι Πριγκιπισσα.... μιας και ειναι μια πριγκιπισσα.....!!! πηρα καποιες ιδεες απο το διαδυκτιο...

δεν αγχωνομαι γενικως γιατι η νονα της εχει τελειο γουστο και τελειες ιδεες....και πειρα... και γενικα συμφωνουμε....!!! ;););)

εχασα μερικα κιλακια και νιωθω πολυ σουπερ ψυχολογικα.... :silly: :silly: :silly: βεβαια πανω απ'ολα η υγεια...!!! εφτιαξα και το μαλλι εδω και καιρο,... συντομα θα το ξαναφτιαξω το μαλλακι παλι.... μεχρι την βαπτιση ελπιζω να χασω τα υπολοιπα κιλακια που εμειναν :dry::dry::dry: ( ειπαμε... της εγκυμοσυνης τα εχασα.... εχω απο πριν...)

Η Ναγια μου μεγαλωνει και γελαει και το τελευταιο διαστημα βλεπουμε πολυ μεγαλες αλλαγες!!! γιουχουυυυυ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

φυσικα και πρεπει να περιμενουμε .... ΕΙΠΑΜΕ!!!.......ΠΡΕΠΕΙ!!!

σαν αυριο, 28/7 εμαθα απο το χημειο,.... ακριβως πριν 1 χρονο πως ημουνα εγκυος... και σημερα,... πριν λιγο εμαθα πως αυριο ειναι η γιορτη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου!!!....δεν νομιζω να ειναι τυχαιο κοριτσια!!! :blink::blink::blink:

Ποπη μου με το καλο η γαμοβαφτιση! ολα θα πανε σουπερ!

προσπαθησε...οσο γινεται... να τελειωσεις ολες τις λεπτομερειες που σου εμειναν.... το συντομοτερο....δυνατον.... για να εισαι χαλαρη μετα!!!

Ελινακι καλα πλυσιματα.... ετσι εκανα και επαθα και εγω οταν επιστρεψαμε!!! ;)

φιλια σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια,

Σήμερα είναι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου και η μικρή μου γιορτάζει μιας και το 2ο όνομα θα είναι αυτό με βοήθησε πάρα πολύ η αγία και η εγκυμοσύνη πέτυχε όντως Χαρά δεν είναι καθόλου τυχάιο η ημέρα που έμαθες ότι είσαι έγκυος να μας φυλάει λοιπόν η Αγία και να μας προστατέυει σε όλη μας τη ζωή. Χαρά μου μεγαλώσατε αντε με το καλό η βάφτιση αν και έχεις χρόνο πολύ κι εγώ τα έχω ετοιμάσει όλα το θέμα θα είναι disney με πρωταγωνίστρια τη mini. Κι εγώ θέλω κι άλλο μωράκι με βλέπω μετά το καλοκαίρι να τρέχω στον Αρκουλή για ivf παλι...

Gai φιλάκια στην μπουζουκόβια σου το ίδιο θέμα έχουμε στη βάφτιση.

Popi με το καλό να τελειώσετε την προετοιμασία του γάμου - βάφτισης ο γλυκούλης σου μπράβο του που είναι τόσο καλός δώστου ένα φιλάκι απο εμάς όλα τέλεια θα είναι θα δεις ο γάμος της χρονίας!!!

Elinak καλωσήρθατε κι εγώ στη φάση του πλυσίματος είμαι αν και ξανφέυγω την Παρασκευή για Κιάτο και γυρνάω 20 Αυγούστου για δουλειά πάω αρχές Σεπτέμβρη άντε να δούμε γιατί απολύουν συνεχώς.

Antropaki ΜΟΥ να ΖΗΣΕΤΕ! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ,

Κοννα υπομονή με τη δουλειά.

Φιλιά σε όλες.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!

simera eixame poli gkrinia, mallon tou ponane ta oula.

8elo na ksanapame gia mpanakia alla stin attiki den me afinei i paidiatros :blink:

mporei na petaxtoyme sto loutraki kapoio triimero sti fili mou pou ekane ton iounio didimakia,exei ola ta accesoirs spiti tis kai de xreiazetai pali na kano metakomisi :P .

lamprini na xairesai tin kori sou

kalinixta se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα!!!

Λαμπρινη μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!

Ελινακι κι η δικια μου την ενοχλουν τα ουλα και αυξηθηκα και τα σαλια πααααρα πολυ!

καλες διακοπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα αγάπες! Τι κάνετε; Τα μωράκια μας είναι όλα καλά; Εμείς τέλεια! Ο μπέμπης είναι στα πολύ καλά του και δεν γκρινιάζει καθόλου εδώ και μέρες, παρά μόνο όταν πεινάει! Βγαίνουμε, έχουμε κόσμο συνέχεια, πάμε κι εμείς επισκέψεις και είναι όλα τέλεια και ήρεμα γιατί είναι πολύ καλό παιδί!

ΚΟΝΝΑ πως τα πας με μωρό και δουλειά; Κούραση αλλά φαντάζομαι με τι λαχταρα γυρνάς στο σπίτι! Φιλιά! :kiss:

Χαρά και Ιωάννα προχωράνε οι ετοιμασίες για τις βαφτίσεις σας ε; Άντε με το καλό να τα τελειώσετε όλα και να είναι τέλεια!

Λαμπρινούλα να ευχηθώ λίγο καθυστερημένα να σου ζήσει η κορούλα σου, αν και αβάφτιστη ακόμα! Γιατί είπατε με τη Χαρά για την Αγία; Είναι η προστάτης των εγκύων;

Εγώ 27/7 του αγίου Παντελεήμονα έμαθα για το μωρό!

Ελινάκι καλές διακοπές! Μάλλον βγάζει δοντάκια και γι’αυτό έχει γκρίνια. Υπομονή, θα περάσει κι αυτό!

Ανθρωπάκι ακόμα διακοπές κάνεις εεε;;; Τυχερή! Κάνε μια βουτιά και για μένα!

Τζενάκι φιλιά στον Γιαννάκη σου!

Κορίτσια εγώ τώρα θα μπαινω πιο συχνά γιατί ξαναπήρα τον υπολογιστή μου που τον είχε ο κουνιάδος μου. Σας φιλώ προς το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΕΒΑΡΗΣ

gwgw100 04/2 Κ.Τ. Στεφανος

Labrinip 18/2 K.T. Σταυρούλα-Χρυσοβαλάντου

Andriani 27/2 Φ.Τ. Δημήτρης

ΜΑΡΤΗΣ

Gai 2/3 Φ.Τ. Δέσποινα

ΤΖΕΝΑΚΙ1 3/3 Φ.Τ. Γιάννης

Anthropaki 10/3 Κ.Τ. Νεφέλη

Popi 12/3 Κ.Τ. Γιάννης

ΚΟΝΝΑ 13/3 Κ.Τ. Αντώνης

Haroullini 19/3 Κ.Τ. Νάγια

Ξαναβαλα τη λίστα, για να μη ξεχνιόμαστε! Ελινάκι δεν θυμάμαι πότε γέννησες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...