Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ - ΜΑΡΤΗ 2010 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειαααααα!!!

τελικα οι περισσοτερες "εφυγαν" :( λιγες μειναμε...

εφυγε η Νικη, η Μαρια(μανμ), η Αναστασια, .....η Ιωαννα (Ιμανθ).... και πολλες πολλες αλλες!

αν μας "διαβαζετε" να'στε καλα και φιλακια στα μωρακια σας!!!

Τζενη μου δεν νομιζω να πειραξει το μωρακι να το παρετε μαζι σας, μη σου πω πως θα την κοιμησουνε τα τραγουδακια! παρε καμια λεπτη κουβερτουλα μονο! οπως ειπε και η Ποπη δεν θα καθησετε και διπλα στα μεγαφωνα...!!!

Ποπη μου τουλαχιστο εγω δεν πηγα μεχρι τωρα παραλια, οποτε... δεν χαθηκα στην... πλαζ!!!

πριν λιγο πηγαμε βολτουλα και καθησαμε και σε μια ταβερνουλα και η Πριγκιπισσα μας στην αρχη κοιμοταν και μετα που ξυπνησε ηταν ησυχη και τα παρατηρουσε ΟΛΑ!!!

τις τελευταιες 3 μερες αρχισε και ... μιλαει!!! και υψωνει και την φωνη της και λεει τα... δικα της!!! εχει τοοοση φαση πραγματικα!!!

αποψε γλυτωσαμε απο την ιδιοτροπια του βραδυνου που την πιανει τελευταια... της αρεσε η ταβερνουλα μου φαινεται!!!

Τζενη μου μπορει να ειναι τα δοντακια της Νεφελιτσας, ή παλι να ζεσταινοτανε...!!! περαστικα να ειναι!

φιλια σε ολες και καλο βραδυ!

Ελινακι καλως ηλθες και να σου ζησει το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΕΒΑΡΗΣ

DrMommy 2/2 K.T. Μαρίλια

gwgw100 04/2 Κ.Τ. Στεφανος

Labrinip 18/2 K.T. Σταυρούλα-Χρυσοβαλάντου

Andriani 27/2 Φ.Τ. Δημήτρης

ΜΑΡΤΗΣ

Gai 2/3 Φ.Τ. Δέσποινα

ΤΖΕΝΑΚΙ1 3/3 Φ.Τ. Γιάννης

Anthropaki 10/3 Κ.Τ. Νεφέλη

Popi 12/3 Κ.Τ. Γιάννης

ΚΟΝΝΑ 13/3

Haroullini 19/3 Κ.Τ. Νάγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμαστε για το βιβλιο που σας ειπα .... προσφατα.... λοιπον... μεσα σε 2-3 μερες διαβασα 150 σελιδες!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρουλίνη ΤΣΑΑΑΑΑ :laugh: !!! Σε πέτυχα μέσα!!!

Η βολτούλες πάντως πράγματι είναι το μυστικό της επιτυχίας όταν κάτι τα ενοχλεί..Οπότε ας το εκμεταλευτούμε ;) !!! Και εμεις πριν καμια ωρίτσα γυρίσαμε απο την απογευματινή μας βολτούλα κ κοιμάται το μικρούλι μου :) !!! Δεν πειράζει που μείναμε λίγες..λίγες κ καλές ;) ! Απο Σεμπτέβρη ίσως να μας ξανα πουν τα νεα τους, κάποια απο τα κορίτσια μας.. Η μικρή Νάγια κοιμάται?

elinakki καλώς όρισες!!! Να σου ζήσει το αντράκι σου!!!

Πόπη μου αρχικά φιλάκια :kiss: ! Τι κάνεις ο Γιάννος σου???

Βαλε καμία φωτο βρε να τον καμαρώσω!!!

Για τους mazoy and the zoo..to σκέφτομαι πολυυυ σοβαρά :laugh: ! Τώρα σχετικά με τα λογάκια στα τραγουδάκια τους, μια χαρά νοημα έχουν καλέ..παιδικά τραγουδάκια είναι τι θέλουμε να αναπτύσσουν την θεωρία του χάους :P:P:P Τα βρίσκω πολύ cool B) ..Μου αρέσει πολύ η αλεπου :silly: ..που που που που που να πήγε η μπουμπου?????, που να πήγε η μπου μπου??? :silly: :silly: :lol: :laugh: Επίσης ..είναι μια καμηλααα..είναι μια καμήλαα.. μια καμήλα όμορφη όμορφη που μασαει φυλλά!!! ΚΑΙ φυσικά..σκα σκα είναι ενας σκατζόχοιρος που γελάει ολη μέρα (χιχι( κρατάει με την αγκαλία του την Κατερίνα που είναι μια μικρή γλυκούλα σκατζοχοιρίνα :silly: :lol:B) !!! Θέλω mazoo τώρα :laugh:

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενη μου πραγματι! η βολτα βοηθαει!!!

βαλε μας κανενα τραγουδακι απο το you tube εδω περα!!!

παλι νυσταξα!!!

παω να κανω παρεουλα στην Ναγια!!!

ονειρα γλυκουλικα!

Εφη και Νικη φιλια πολλααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες να'μαι πάλι! Πήγαμε κι εμείς βόλτα στους δικούς μου στο χωριο και γυρισαμε κατά τις 10:30. Κάναμε μπανάκι τον αντράκο μας, έφαγε και κοιμηθηκε!

Χαρούλα μου όντως οι βόλτες βοηθάνε πολύ...το έχουν και τα μικρούλια μας ανάγκη να αλλάζουν παραστασεις! Όσο για τα κορίτσια που δεν μπαίνουν... καλύτερα να απαριθμούσες αυτές που μείνανε!!!! Είναι πολύ λιγότερες. Μείναμε 7-8 νομίζω... όπως είπε και η Τζένη, ίσως μετά το καλοκαίρι γυρίσουν κάποιες. Ωραία η λιστούλα που έκανες! Πως γίνεται;;; Ακόμα δεν έχω καταλάβει το κόλπο!! :(

ανθρωπάκι μου :kiss: ! Θα περάσω καινούργιες φωτό από το κιν και τη φωτογραφική και θα βάλω κάποια στιγμή. Θα πάτε τελικά στη συναυλία; Εγώ λέω να πάτε! Καλέ κι εμένα μ'αρέσουν τα τραγούδια τους! Απλά κάποιοι στίχοι δεν έχουν νόημα και ροή, αυτό εννοούσα! Δλδ ούτε τα παιδιά δεν καταλαβαίνουν που κολλάει το ένα με το άλλο. Εμένα μ'αρέσει και ο ντρούλης ντρούλης ντρούλης, χοντρούλης ελέφαντας! Και ο γορίλας!!!

Πάω για νάνι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου δεν ειναι και τιποτα δυσκολο να φτιαξεις στην λιστα,....

-πατας για "Απαντηση"

-πανω απο το κειμενο εχει καποια κουμπακια...

-εχει ενα τετραγωνο πολυχρωμο κουτακι

-το επιλεγεις

-μετα επιλεγεις την λεξη/φραση που θες να γινει χρωματιστη

-και επιλεγεις το χρωμα

με τον ιδιο τροπο επιλεγεις και την γραμματοσειρα κτλ!!!

ευκολοτατο!!!

κοριτσιαααααααααααααααααα...........................

θελω δευτερο μωρακι!!!

αλλα ο γιατρος μου πε να μεινω εγκυος(τοτε που με τσεκαρε μετα που γεννησα) μετα απο 1 χρονο...λογω καισαρικης.... για να αναρρωσει ο οργανισμος αλλα και για να επουλωθει η τομη!!!

θελω κι αλλο μωρουλινι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Χαρουλίνη...αλήθεια θέλεις κ δεύτερο μωράκι απο τώρα???? Καλέ κάνε λίγη υπομονή!

Αλήθεια κορίτσια ποσα παιδάκια θέλετε να κάνετε???

κλαιει τ μωρούλι μου θα μπω μεταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!koimatai i mikri kai eipa na po ena grigoro geia!na kalosoriso ki ego tis kainouries kopeles!na xereste ta morakia sas!haroullini euxaristo gia tis prirofories sxetika me to biblio molis kata fero kai to diabaso tha sou po ti gnomi mou!gia na les esi oti einai kalo tha einai super!anthropaki oso geia to posa paidakia thelo kai 10 tha ta ekana mias kai eixa mia iperoxi genna kai mia arketa kali egumosuni...to thema mou einai to oikonomiko!edo me to 1 kai exoume strimoxtei ligoulaki..tora prepei na kano alla 2 xronia sti douleia na mazepso pali ta apaitoumena ensyma gia na paro ta epidomata giati xoris ayta...katalabaineis...ki ego tha ithela ki allo moraki koritsia...thimamai kiolas prin ena xrono sxedon poso eytuxismeni imoun pou ematha oti eimai eguos!prospathousame 1,5 xrono sxedon me ton antrouli mou kai katalabenete ti xara mas!na fantasteite to test mou eixe bgei arnitiko kai epemena na pao na kano kai xoriaki!toso sigouri imoun!ax ti oraia.........thelo ki allo!!filakia pao na kano kamoia douleia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΕΒΑΡΗΣ

DrMommy 2/2 K.T. Μαρίλια

gwgw100 04/2 Κ.Τ. Στεφανος

Labrinip 18/2 K.T. Σταυρούλα-Χρυσοβαλάντου

Andriani 27/2 Φ.Τ. Δημήτρης

ΜΑΡΤΗΣ

Gai 2/3 Φ.Τ. Δέσποινα

ΤΖΕΝΑΚΙ1 3/3 Φ.Τ. Γιάννης

Anthropaki 10/3 Κ.Τ. Νεφέλη

Popi 12/3 Κ.Τ. Γιάννης

ΚΟΝΝΑ 13/3 Αντώνης

Haroullini 19/3 Κ.Τ. Νάγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες........

τι μου κάνετε? εμείς καλά είμαστε...

διάβασα κ χτες τα νέα σας αλλά δεν με άφησε ο γιός μου να απαντήσω, έκλαψε κ έφυγα...

πιάσατε συζήτηση για μωράκια ε? κ εμένα ο γιατρός μου είπε σε ένα χρόνο αλλά εγώ μάλλον σε 2 χρόνια με βλέπω για δεύτερο παιδάκι. δεν είχα εύκολη εγκυμοσύνη κ θα ήθελα να μεγαλώσει λίγο ο Αντώνης να μην τον σηκώνω αγκαλιά κ να τρώει κανονικά...θα δούμε κορίτσια γιατί όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει που λένε...υγεία να υπάρχει κ με το καλό θα ξαναγίνουμε μανούλες...

όσον αφορά τα βιβλία εμένα μου προτίνανε το

1.Η συναισθηματική νοημοσύνη των παιδιών σας

κ 2.Ο πλήρης οδηγός για την ανατροφή κ την ευτυχία των παιδιών σας.

Μου είπαν ότι είναι πολύ καλά κ τα παράγγειλα. θα σας πω εντυπώσεις όταν τα διαβάσω.

Χτες ξε΄κίνησα δουλειά :( το παλεύω όμως...

Λαμπρινή μου είδα χτες το βράδυ το μήνυμα σου, θα σε πάρω τηλ αν προλάβω γιατί αυτή η εβδομάδα είναι πολύ δύσκολη.

Α, βρίκαμε νονά...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ :) ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΒΡΑΔΥΝΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ :unsure: ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΜΕ ΑΠ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ(ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ)ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ.ΕΧΩ 2 ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ :) ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΠΑΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠ ΤΗ ΑΡΧΗ ΚΛΑΜΑΤΑ,ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΞΕΝΥΧΤΙΑ Κ.Α ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΣΤΙΣ 19/9 ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου κι εγω θα θελα αρκετα παιδακια,... κατακριβειαν 3-4 αλλα οπως λες κι εσυ ειναι το οικονομικο το ενα θεμα αλλα επισης να μπορεις πραγματικα να τα μεγαλωσεις(περα του οικονομικου!) οποτε..... μεχρι τα 2 .... με το καλο, πρωτα ο Θεος!

φυσικα και θα περιμενω,.... να περασει ο καιρος, θα δουμε στην πορεια βεβαια, και οπως λεει και η Κοννα δεν κανει να κανουμε τετοια σχεδια!.... εξαλλου τωρα ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ... εξαλλου θα ηταν πολυ δυσκολο που ειναι πολυ μικρουλα η Ναγια!

Καλε Τζενη εσυ δεν θες να κανεις αλλο παιδακι? ποσα παιδακια σκεφτεστε να κανετε?

Κοννα καλη επιστροφη στην δουλεια! στην αρχη θα ειναι δυσκολο πιστευω.... υπομονη και θα συνηθισεις την επιστροφη στη δουλεια... οπως ολες μας αλλωστε!

θα περιμενω νεα σου περι των βιβλιων!!!

οσο για την νονα τελικα... ειναι συγγενης... φιλη...? ολα θα πανε καλα!

Γωγω μου αντε με το καλο.... καλο βολι!!!

και οσο για την βαπτιση, ...αρχισε σιγα-σιγα να τα φτιαχνεις απο τωρα.... χαλαρα!

φιλακιαααα

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α, ήθελα να συμπληρώσω για την Ανδριανή όσον αφορά το θηλασμό γνώμη μου είναι προσπάθησε ακόμα μέχρι να μπει στα φαγητά. Το ξέρω ότι κουράστηκες κ εγώ το ίδιο ειδικά τώρα που ξεκίνησα δουλειά κορίτσια τρέχω κ δεν φτάνω κ μέσα σε όλα βγάζω κ γάλα...

σκέ΄φτομαι όμως ότι αφού έχω γάλα κρίμα να σταματήσω από τώρα.

Ο Δημήτρης σου τρώει σχετικά λίγα γεύματα αν σκεφτείς ότι έχω φίλη που θηλάζει κάθε 2 ώρες κ 3 φορές ξυπνά τη νύχτα. Αυτά....φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου νονά βρίκαμε την καλύτερη τελικά, την αδερφή μου που τον αγαπάει τρελά. Από την αρχή το ήθελε αλλά σκεφτόταν το οικονομικό. κ εμείε να πω την αλήθεια είμαστε δύσκολα κ θα γίνουν αρκετές περικοπές σε τραπέζια κ περιτά έξοδα.θα σας πω όταν μπορέσω γιατί τώρα κλαίει ο μικρός, όπως κ κάθε βράδυ, τι παθαίνει λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxaristo gia to kalosorisma kai tis efxes!

8a i8ela allo ena paidaki gia na exei parea o mikros alla meta apo 1 xrono toulaxiston. Ergazomai ston idiotiko tomea kai einai diskolo na megaloso polla paidia etsi opos 8elo kai na tous prosfero ta aparaitita . 8avmazo omos tis ginaikes pou ta katafernoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaa moy :kiss::kiss::kiss: phga gia psonia me ton antra moy ax ti wraia psonisa psonisaaa kai meta me srtamathse oantras moy giati eperna synexeia gia ton giannomoy xaxa moy eipe ok peires arketa gia to zanaki mas twra seirasoy xixi phra kai kati egw alla htan teleia eniosa oti ananeothika me akoyte toso enthoysiasmenh giati den einai to ti psoniasa alla to ti o antras moy doylevei oloi mera kai ton vlepw mono bradi kai shmera poy perasa mazi toy mhsh mera e einai xara :) eimaste mazi 9 xronia apo ta 18 moy kai eimai akoma erwteymenh kai pio poly ton erwteytika otan kaname to paidaki mas :) koritsia gia paidi den tha valw se 2 mhnes alla toy xronoy to septemvrh 2011 ara o mikros mexri na gennhso tha einai 2-2,5 xronon , prota o theos symfono me konna den kseroyme ti mas ksymeronei

elinakki kalosorises na soy zhsei o giokas soy :)

KONNA h teleia nona gia to paidaki soy

xara moy oso anafora thn baptisi me thn prigkiphsa soy nagia :) exeis na moy doseis idees giati kai egw tha exw san thema antisthxa se arseniko vevea ton prigkipa phga kati eida alla niotho perdemenh

genika koritsia prototipes idees dektes me thema ton prigkipa :)

koritsia exw facebook eugenia faloyli perimeno na sas kano files oses theloyn xaxa :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!

Πριν κανα 2ωρο γύρισα, τακτοποίησα την μικρούλα μου κ μπήκα να διαβάσω τα νέα σας!!! Χαίρομαι που είστε όλες καλά κ τα μπαμπάκια μας επίσης!!!

Χαρουλίνη, γενικά νιώθω τελείως καλυμμένη με την Νεφελίτσα :). Θέλω να κάνω κ 2ο παιδάκι για να έχει κ η Νεφελίτσα αδερφάκι, αλλά φυσικά από την πρώτη στιγμή που θα αρχίσει να μεγαλώνει στην κοιλίτσα μου θα το λατρέψω το ίδιο!!! Πάντως έχω μια αδυναμία στα παιδιά κ μου αρέσει να ασχολούμαι πολύ μαζί τους, οπότε κ ένα δεύτερο παιδάκι θα είναι ευλογία!!! Μέχρι 2 νομίζω είναι καλά, γιατί πράγματι οι καιροί είναι δύσκολοι κ οι οικονομικές απαιτήσεις ενός παιδιού πολλές. Προς το παρόν δεν ξέρω πότε είναι ο καλύτερος καιρός για να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε...σίγουρα μετά τον χρόνο, αλλά το πότε δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα.

Κοννα σχετικά με τον θηλασμός να σου πω ΠΟΛΛΑ συγχαρητήρια κοπέλα μου, γιατί πέρασα την φάση των αντλήσεων με το θήλαστρο κ είναι απίστευτη ταλαιπωρία. Φαντάζομαι μαζί με την δουλειά θα είναι αρκετά κουραστικό. Και πάλι μπράβο σου κ φυσικά όσο μπορείς συνέχισε!!!

gwgw100 με το καλό σου εύχομαι να πετύχει με την μια η εμβρυομετάφορα κ το Σεπτέμβρη να είσαι πάλι εγκυούλα!!!

Σήμερα πήρα την κοπέλα που με βοηθάει στις δουλειες κ πήγαμε να καθαρίσουμε το εξοχικό :) ! Το κάναμε <<γυαλί>> κ έδειχνε πανέμορφο φροσκοβαμένο κ με τα καινούργια πραγματούδια που πήρα!!!. Μετά από κανα 3ωρο ήρθε κ ο αντρούλης μου με την Νεφελίτσα η οποία μόλις με είδε άνοιξε το στοματάκι σαν το ψαράκι γιατί είχε αρχίσει να πεινάει. Τελικά τελιώσαμε στις 10:00 το βράδυ. Κουραστικά αλλά άξιζε. Πήγα κάποια πραγματούδια αλλά έχω πολύ κουβάλημα ακόμα (βλέπετε απο φέτος είμαστε 3 :laugh: ) . Μέσα στην εβδομάδα λογικά θα πάμε να μείνουμε. Αχ έβλεπα την θάλασσα από το μπαλκονάκι κ η χαζή δεν είχα πάρει μαγιό να έκανα μια βουτίτσα στα γρήγορα..

Η μικρή μου σήμερα έκανε το πρώτα της κακαριστά κ πολύ δυνατά γελάκια. Γελούσε δυνατά κ χαριτωμένα εδω κ καιρό, αλλά το σημερινό ήταν τελείως τελείως διαφορετικό (σαν κοριτσάκι που ξεκαρίζετε)!!! Μεγάλωσε...!!!Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα...Πήρα τηλ. τον αντρα μου κ την άκουγε κ δεν το πίστευε :laugh: κ μετά κατουρήστικε από την χαρά του :P

Κλεινουν τα ματάκια μου...φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονόματη να το χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου!!! Πολύ μούρη με το γυαλάκι B) ο μικρός!!! Γιαυτό που λες για τον άντρα σου σε καταλαβαίνω α-π-ό-λ-υ-τ-α!!! Μεγιά τα ψωνάκια!!!

Κορίτσια κ κάτι άσχετο...περίοδος εχει έρθει σε ολες? Εμένα δεν μου εχει έρθει.. Στο γυναικολόγο δεν πήγα μόλις σαράντησα (με είχε δει τελευταία φορά όταν ήρθε κ μου έκοψε τα ράμματα) κ δεν μου είπε να ξανα παω..

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzenaki koukli to moraki sou!anthropaki teleia den einai ta gelakia?emeis exoume arxisei na milame sta kouklakia mas makari na mporousa na paro ki ego meros sti sizitisi!i periodos an thilazeis tha argisei na erthei emena apo tote pou mou irthe meiothike kai to gala mou opote min anipomoneis oso den sou erxetai exeis arketo gala!etsi mou eipe o ginaikologos mou!konna mou ipomoni kai kouragio!ego xristougenna gurizo douleia alla den thelo oute na to skeftomai!!!!!!kalo brady koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα! Τι κάνετε; Εγώ πάλι κάθομαι με τον μπουμπούκο μου και παίζουμε!

Χαρά εγώ θέλω κι άλλα παιδιά (ο σταυρός μου βγάζει ότι θα κάνω 2, ο Γιώργος θέλει πιο πολλά!) αλλά ακόμα δε νιώθω έτοιμη. Θέλω να μεγαλώσει λίγο ο Γιαννάκος μου, να τον χαρώ!

Τζενάκι κούκλος ο Γιανναρος σου!!! Να μου τον φιλήσεις. Όσο για τη χαρά του να είσαι με τον άντρα σου και το παιδί σου... δεν το συζητώ πως είναι ότι καλύτερο...κι εγώ όταν είμαι με τους άντρες μου είμαι μες στην τρελή χαρα!!!

Γωγώ εύχομαι όταν το πάρετε απόφαση τελικά, να πάνε όλα τέλεια! Υπάρχει κάποιος χρονικός περιορισμός για επόμενη εγκυμοσύνη;

Ανθρωπάκι η μικρή λιγουρεύτηκε τα μεμέ σου μόλις σε είδε εεε;;; Σου λεει "αυτή είναι η μαμα που με ταϊζει!!!" Άντε θα κάνετε και διακοπούλες, θα χαλαρώσετε...θα ακούς τα γελάκια της Νεφελίτσας!!! Τι πιο όμορφο;;; Πότε θα ανεβείτε προς τα πάνω;;;

ΚΟΝΝΑ υπομονή κοπέλα μου. Είναι δύσκολο φαντάζομαι με τη δουλειά αλλά αξίζει... για το αντράκι σου τα κάνεις όλα, αυτό να σκέφτεσαι όποτε σε παίρνει από κάτω!

Ιωάννα θηλάζεις ε; Δίνεις και συμπλήρωμα και δικό σου; Φιλάκια στο Δεσποινάκι σου!

Πάω να παίξω πάλι με τον μπεμπουλινάκο μου που ξύπνησε!! Αχ με βλέπει και χαμογελάει το καμάρι μου, χωρίς καν να του μιλήσω!!!

Σας φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΚΑΘΗΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ :silly: :silly: ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΗΔΗ :)ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑ :silly: ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ :woohoo: ΠΟΠΑΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ;)ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ :unsure: ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααααααααα

Κοννα μου μην ανησυχεις για την "οικονομικη" βαπτιση! οργανωσε τα εγκαιρα ωστε να εχεις τον χρονο για "εξερευνηση" φθηνων υλικων!!!

elinakki επιβαλλεται να περασει ο χρονος...ειδικα αν ηταν καισαρικη!

Τζενακι ωραια περασατε... οικογενειακα! ωραιες φασεις!!!

τελεια ποζα ο μικρουλης σου! πολυ κουλ τυπακι!!!

φιλια απο την πριγκιπισσα στον πριγκιπα!!! βρε λες να συμπεθερεψουμε??? για πες τι μας δινεις!!! :P:P:P .... και θα το σκεφτουμε.... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

οσο για το θεμα της βαπτισης...

-πριγκιπας βατραχος (μ'αρεσει πολυ)

-ο μικρος πριγκιπας (το ομωνυμο βιβλιο)

Τζενη ωραια φαση το γελιο του μωρου ε???

καλες διακοπες στο εξοχικο!

οπως σου πε η Ιωαννα για την περιοδο!

εμενα τωρα εμαθε να φωναζει αλλα και να στριγγλιζει.... και ενθουσιαστηκε που μπορει να το κανει και το κανει συνεχεια και δεν βαζει το γλωσσι της μεσα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειδικα το στριγγλισμα! :silly: :silly: :silly:

ασε που "μιλαει" και στα παιχνιδια της!

προχθες ελειψαν οι μπαταριες απο το παιχνιδι που ειναι πανω στο κρεβατι, που γυρνανε γυρω-γυρω και νευριασε και τους φωναζε θυμωμενα!!! δεν πιστευα στα ματια μου!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!....

φιλια πολλα!!!

............αυτο το διαστημα διαβαζω εκεινο το βιβλιο που σας ειπα.............ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα προσεξα την σελιδα 80.... μεχρι την 79 διαβασα πριν λιγο!

οποτε Τζενακι μου τελικα θα κανεις τον μικρο πριγκιπα!

τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...