Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ - ΜΑΡΤΗ 2010 !!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΟΤΟ!!

ΠΟΠΑΚΙ ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΣΑΙ!!!

ΕΦΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ.ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΔΗΛ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ?ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΟΡΘΙΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ.ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΡΕΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ Σ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΓΕΥΜΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια!

Ποπη μου τελειο το νυφικο! αντε και με το καλο,... Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!!

Ρωτησες τον γιατρο σου για το λαδακι που βαζεις στο κωλαρακι του μωρου? στο επιτρεπει?

Ιωαννα μου καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου για το γαλατακι! υπαρχει το φριζολακ και υπαρχει και το φριζολακ κομφορτ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ! κανει παααρα πολυ καλο! εντουτοις ρωτησε τον παιδιατρο σου αλλιως μπορει να φερει τα αντιθετα αποτελεσματα, πχ διαρροιες!

ΚΟΝΝΑ μου για τα μπουκαλακια για φυλαξη του γαλατος, υπαρχουν τα σακουλακια... και υπαρχουν και μπουκαλακια ειδικα για αυτο τον σκοπο. ΠΡΟΣΕΞΕ δεν μπορεις να φυλαεις το γαλατακι σου σε οποιοδηποτε μπουκαλακι,...ουτε και βαζακι λογω των θρεπτικων συστατικων!!!...αλλιως και δεν ασχοληθεις με τα θρεπτικα συστατικα τοτε ποιος ο λογος του θηλασμου!!! παρε ειδικα μπουκαλια... σιγουρα ειναι καποια χρηματα αυτα τα ειδικα μπουκαλια... ΑΛΛΑ!!!...πρεπει να ειναι ειδικο το μπουκαλακι για το γαλατακι της μανουλας και να διαβασεις πανω πως κανει ΚΑΙ για ψυγειο ΚΑΙ για καταψυξη το μπουκαλακι. υπαρχουν σε καταστηματα παιδικου εξοπλισμου αλλα και στο mothercare. αγορασα απο εκει τα μπουκαλακια της μαρκας medela ... η οποια μαρκα βγαζει και σακουλακια!

συμβουλη μου ειναι να βγαζεις καθημερινα και να τα αφηνεις οσο λιγοτερο μπορεις στην καταψυξη. στο ψυγειο διατηρειται το γαλατακι 24 ωρες! στην καταψυξη μεχρι 3 μηνες... βεβαια εννοειται οσο πιο συντομα το πιει το μωρακι σου τοσο το καλυτερο!

γνωμη μου βεβαια... οτι θες κανεις...

Λαμπρινη μου θα ειναι τελεια η διακοσμηση σου! αντε με το καλο!!!

Τζενακι υπομονη...τι να κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!

Καλέ τις ομορφιές!!!!!! Τι υπέροχα μαγουλίνια!!!

Αγνούλα, χάρηκα που είστε καλά κ μεγαλώνετε όμορφα!!! Επειδή μοιάζετε κ εσύ με τον σύζυγος σου, δεν είμαι σίγουρη σε ποιόν μοιάζει περισσότερο..! Υπέροχο γελάκι, τώρα πρέπει να ξεκαρδίζεται εε? Να το χαίρεστε το μωρούλι σας!!!

Πόπη μου, θα είσαι μια απαστράπτουσα νύφη!!! Δεν συζητάω καν την σιλουέτα που είναι ΣΟΥΠΕΡ!!!. Λίγο χρωματάκι μόνο κ είσαι σούπερ έτοιμη!!! Ξαμολήσου στις παραλίες το καλοκαίρι, κ θα είσαι πανέμορφη!!!

Καλέ τι όμορφο που έγινε το αντράκι σου κ τι υπέροχες μαγουλίθρες κ λαμπερά ματάκια!!! Είναι πολυυυυύ φατσάκι, να του φιλήσεις τα πατουσάκια :kiss:

Konna μου, κ εγω σε αυτή την φάση ψάχνω να βρω τι βολεύει περισσότερο με την αποθήκευση στην κατάψυξη (και ποιοτικά κ οικονομικά). Βασικά θέλω να βρω κάτι που να αποστειρώνετε κ να επαναχρησιμοποιείτε, οχι σακουλάκια κ.τ.λ. Δεν θέλω να αποθηκεύω πολύ, μερικές μερίδες απλά να υπάρχουν. Αν βρεις κάτι ενδιαφέρον στείλε μου pm please!

Ελπίζω το αντράκι σου να φτιάξει προγραμματάκι για να ξεκουράζετε κ η μανούλα του ειδικά τώρα που ξεκινάς δουλειά!

Και εμείς καλά είμαστε, έχουμε χαζέψει τελείως με την νεραιδούλα μας!!! Εχτές πάλι βγήκαμε οικογενειακός κ γυρίσαμε στις 12:00. Η μικρούλα τρελαίνεται να σουρτουκεύει από τώρα... να δούμε πως θα την μαζεύουμε αύριο μεθαύριο :laugh: :laugh: . Τώρα που σε μια εβδομάδα τελειώνει ο μπαμπάκας της με τις εξετάσεις θα γυρνοβολάμε συνέχεια, γιατί ο καιρός είναι υπέροχος!!!. Τον Ιούλιο -Αύγουστο θα πάμε στο εξοχικό μας κ εκεί δεν έχω ιντερνετ, αλλά μια φορά την εβδομάδα θα περνάω από το σπιτάκια μας κ θα σας γράφω κ θα διαβάζω νέα.

Σας βάζω μια 2 ακομα φωτο απο τις 1.0000000000000 που τραβάμε συνέχεια το κολοκυθάκι μας :kiss: .

DSC01164.jpg

και μια με τον μπαμπούλη της εχτές , πριν την κάνουμε μπανάκι! Δεν είναι ιδια ο μπαμπάς της?

DSC01302.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki έγραψε:

Καλημέρα καλημέρα!!!

Καλέ τις ομορφιές!!!!!! Τι υπέροχα μαγουλίνια!!!

Αγνούλα, χάρηκα που είστε καλά κ μεγαλώνετε όμορφα!!! Επειδή μοιάζετε κ εσύ με τον σύζυγος σου, δεν είμαι σίγουρη σε ποιόν μοιάζει περισσότερο..! Υπέροχο γελάκι, τώρα πρέπει να ξεκαρδίζεται εε? Να το χαίρεστε το μωρούλι σας!!!

Και εμείς καλά είμαστε, έχουμε χαζέψει τελείως με την νεραιδούλα μας!!! Εχτές πάλι βγήκαμε οικογενειακός κ γυρίσαμε στις 12:00. Η μικρούλα τρελαίνεται να σουρτουκεύει από τώρα... να δούμε πως θα την μαζεύουμε αύριο μεθαύριο :laugh: :laugh: . Τώρα που σε μια εβδομάδα τελειώνει ο μπαμπάκας της με τις εξετάσεις θα γυρνοβολάμε συνέχεια, γιατί ο καιρός είναι υπέροχος!!!. Τον Ιούλιο -Αύγουστο θα πάμε στο εξοχικό μας κ εκεί δεν έχω ιντερνετ, αλλά μια φορά την εβδομάδα θα περνάω από το σπιτάκια μας κ θα σας γράφω κ θα διαβάζω νέα.

Σας βάζω μια 2 ακομα φωτο απο τις 1.0000000000000 που τραβάμε συνέχεια το κολοκυθάκι μας :kiss: .

DSC01164.jpg

και μια με τον μπαμπούλη της εχτές , πριν την κάνουμε μπανάκι! Δεν είναι ιδια ο μπαμπάς της?

DSC01302.jpg

Καλημέρα!!!!

anthropaki σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!!Η μικρή σου κούκλα και πραγματικά μοιάζει πάρα πολύ στον μπαμπά της!!!!Να είστε καλά να την καμαρώνετε!!!

Εμένα η μικρή πλέον γελάει με ήχο όπως είπες ξεκαρδίζεται φτου φτου μην την ματιάσω είναι πολύ χαρούμενο μωρό!!!!Οσο για το σε ποιον μοιάζει όπως είπες επειδή με το συζυγό μου μοιάζουμε η μικρή είναι ένα μιξ και των 2!!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ????

ΕΜΕΝΑ Ο ΣΤΑΥΡΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ..ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ..ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ,ΚΙΤΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΝΑΝ..

ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΣΑΛΑΚΙΑ!!!!ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΑΛΑΚΙΑ???ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ "ΣΚΑΕΙ" ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ "ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ" ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ...ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ..

Α!!!Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ "RAINFOREST" FISHER-PRICE ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ!!!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ....ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΧΑΖΟΜΑΜΑ "ΚΟΥΝΙΑ-ΜΠΕΛΑ" ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΤΑΝ ΣΑΤ ΓΕΛΙΑ.....ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ...

ΤΖΕΝΑΚΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Π.Μ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ να μαι πάλι...Ξέρω καιρό είχαμε να τα πουμε :laugh: :silly: 1

Η Νεφελίτσα αφου έκανε μια βομβα με κακάκια :laugh: , ξανα κοιμήθηκε! Το σπίτι είναι πεντακάθαρο γιατί εχτές είχα κοπέλα κ εκανα κ εγω ενα κάρο δουλίτσες κ βαριέμαι...Την περιμένω να ξυπνήσει να την πάω βολτούλα με το καροτσάκι της κ να δει κ τον παππούκα της! Κορίτσια πρέπει οπωσδήποτε να παω οδοντιατρο γιατί εχω μια γενική ενοχληση στα δοντάκια μου. :( ..

Μαρια 86, είναι πανέμορφος ο πιτσιρικάς!!!! Να σου ζήσει!!!

Αγνούλα, σε ευχαριστούμε! Σου αφιερώνουμε μια φωτο με την Νεφελίτσα που νομίζω οτι μοιάζει λίγοο (γιατί είμαστε κ πιο σποράκια, η δική σου είναι ο αρχηγός στα μωράκια Μαρτίου - Φεβρουαρίου!!!) με την δική σου :kiss:

DSC01206.jpg:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα ΤΕΛΕΙΕΣ ολες οι φωτο!!!

να'μαστε ολες καλα να μεγαλωσουμε τα μωρακια μας!!!

Αγνη μου ... που χανεσαι βρε! πραγματι... μιξ το μωρακι σας!

Ποπη μου πολυ ωραιο το νυφικο....νομιζω στο ξανα-ειπα?

κουκλακια οοοολα μας τα μωρακια! ο Θεουλης να τα προσεχει!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kouklia ta morakia sas kale!distixos ego apo ayton ton ipologisti den mporo na balo foto giati den xsero pos na tin mikrino!kai exo toses polles...mono apo to laptoppou to exo sto xorio mporo na sas steilo!popi teleio to nifiko!bre koritsia to sabbato exo baftisi kai thelo na bapso ta mallia mou giati den xsero an epitrepetai ston thilasmo...rotisa ton paidiatro kai mou eipe na ta bapso apla na petaxso to proto gala...exei rotisei kamoia sas gi ayto to thema?giati psilofobamai na ta bapso...gia peite mou ti gnomi sas!filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakiaaa geia sas shmera voltarame voltarame oloi mera mes sthn trelh xara o giannos moy :) eida ths foto paidia den thelw na to peneytw alla ta mwrakia flevarh marth 2010 einai soyper koyklia :kiss::kiss::kiss:

alla den paizw ola ta ninakia sas exoyn mpolika malia mono o dikos moy den exei :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:

popi ftoy ftoy koritsaki mas teleio soy erxetai to nyfiko oyte fenetai oti exeis gennhsei tora konta xixi kala stefana :cheer::cheer:

maria _86 phstevw na to ekana kala giati eimai ligo asxeth perimeno pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

gai μου εμένα ο γυναικολόγος μου είπε ότι μπορώ να τα βάψω με φυτική βαφή του Κορρέ ή πάρε της apivita αν θες. Πάντως του Κορρέ συστήνουν οι περισσότεροι γυναικολόγοι από όσο ξέρω κ στην εγκυμοσύνη κ στο θηλασμό.

Εγώ έχω να τα βάψω προ εγκυμοσύνης αλλά τώρα το σκέφτομαι κ εγώ...

Κατά τ άλλα είμαστε μια χαρά γελάμε, τρώμε κ μέρα με τη μέρα μεγαλώνουμε...όλοι έχουν τρελαθεί μαζί του κ εμέις εν το χορταίνουμε..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Καλέ τι ομορφιές είναι αυτές που βλέπω .

Αγνουλά τι να πω η μικρή σου κάθε φορά είναι και πιο όμορφη αχ θα μας τρελλάνουν αυτά τα παιδιά θα αλλάζουμε πάνες και εμείς σε λίγο.

Αnhtropaki τι χαμόγελα είναι αυτά καλε μπράβο έτσι να γελάτε σε όλη σας τη ζωή.

Ποπη τέλειο το νυφικό και ο μπέμπης επίσης.

Σχετικά με την βαφή εγω τα έβαψα μια φορά με του κορρέ αλλα ξανθά δεν έγιναν με φυτική δυστυχώς μέχρι καστανοκόκκινο βγήκαν, και πρίν 20 μέρες έκανα αντάυγιες και ρεφλέ για να ανοίξει λίγο ακόμη μια χαρά δεν πάθαμε τίποτα. Ο παιδιάτρος μου μου είπε βάλε και κανική βαφή αν θες απλώς πέταξε 2 γάλατα μετά την βαφή και όλα καλά.

Φιλάκια πάμε βολτούλα δεν μαζευόμαστε 2 ώρες το πρωί έξω και 2 το απόγευμα μήπως και χάσω κανενα κιλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνουν τα μωρούλια μας??? Εσείς πως είστε???

Κωνσταντίνα κ gai, για το θέμα με την βαφή είχα ανοίξει κ εγώ θέμα στο mammy πριν κανα 2 εβδομάδες κ οι περισσότερες κοπέλες μου έγραψαν ότι τα βάφουν κανονικά (αλλά είχαν γράψει μερικά αρνητικά σχόλια για του Κορρε :dry: )... Eγω ακόμα δεν τα έβαψα, δεν έχω προλάβει κ ψιλοβαριέμαι κιόλας αλλά σύντομα πρέπει.

Τελικά εχτές πήγα στο οδοντίατρο κ μου έκανε ένα καλό καθαρισμό κ είμαι οκ. Η Νεφελίτσα έμεινε με την γιαγιά της μερικές ώρες κ εγώ με τον αντρούλη μου (που έγραψε τέλεια εχτές :woohoo: ), κάναμε βόλτα στα μαγαζιά κ πήγαμε κ Πρωτοπορία κ Πολύεδρο και ξεσάλωσα... Έδωσα 160 ευρουδάκια ..., (δεν μπορούσε να με μαζέψει ο χριστιανός??? :P ). Είχα ομως πολύ καιρό να πάω κ βρήκα μερικά βιβλία που ήθελα πάρα πολυυύ!. Μετά αγοράσαμε κάτι πραγματάκια για την μπεμπούλα ήπιαμε κ μια σοκολατίτσα κ επιστρέψαμε. Όμορφα που ήταν!!!

Λαμπρινή κ εγω πρέπει να προσπαθήσω να χάσω μερικά κιλάκια. Αντε ελπίζω να τα καταφέρουμε!!!φιλάκια στο μπουμπουκάκι σου!!!

Καλημέρες!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλενάδες! Πως είστε; Εμείς πολύ καλά! Ο μπουμπούκος κοιμάται πάλι και είπα να μπω λίγο... Αύριο θα πάμε Αλεξανδρούπολη για Σαβ/κο σε κάτι φίλους μας. Να δούμε πως θα είμαστ εκτός σπιτιού και τι θα κουβαλήσουμε μαζί!

Ανθρωπάκι τέλεια που έγραψε καλά ο αντρούλης σου! Άντε να τελειώνει με τα μαθήματα και να αφιερωθεί στα κορίτσια του!!! :kiss:

Κορίτσια και η Ολίβια χάθηκε. Ξέρει καμιά τι κάνει; Πως τα περνάει με τη μικρούλα της άραγε;

Πάω να κάνω καμιά δουλειά, ίσως ξαναμπώ. Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω καιρό να γραψω αλλα δεν πολυανοιγω τον υπολογιστη. Πως μου ειστε; Εμεις ολα καλα. Η μικρη ειναι ησυχη και φαγανη. Φιλάκια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι γινεται! βαλαμε το πρωτο μας εμβολιο,... μιας και ειμαστε απο τις "τελευταιες" της παρεας... και ηταν ανησυχη αυτες τις μερες...

για την βαφη-θηλασμο που λετε δεν γνωριζω να σας βοηθησω... καλυτερα τετοια πραγματα ρωτατε τον παιδιατρο σας!

πολλες απο τις κοπελες δεν γραφουν πλεον... ουτε και η Αγελαδακι, η Νικη αλλα ουτε και η Μαμολι... και πολλες αλλες...

που χαθηκατε βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες..χάθηκα όντως!τρέχω συνέχεια!δουλειά , μπέμπης άντρας που χρόνος για internet και χάζεμα!

ο μπέμπης μου είναι 2,5 μηνών(στις 8/6 θα γίνουμε 3)..τον θηλάζω αποκλειστικά όμως τώρα τελευταία μου κλάιει-άνοιξα σχετικό ποστ εδώ στο φορουμ!

ποιες θηλάζετε αποκλειστικά?

πως τα πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!! Μπήκα για ένα γεια στα πεταχτά... Πως είστε; Εμείς τέλεια! Πήγαμε Σαβ/κο στην Αλεξανδρούπολη σε κάτι φίλους μας και περάσαμε πολύ όμορφα. Ξεσκάσαμε κι εμείς, αλλάξαμε παραστάσεις! Ο μικρός ήταν πολύ ήσυχος, του αρέσουν οι βόλτες!!! Σας φιλώ όλες! Καλό βράδυ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Οταν η Νεφελίτσα κοιμάται δεν γίνεται να μην μπω να ρίξω μια ματιά..Τόσα μοιραστήκαμε..Άλλωστε ο χρόνος μου όταν δεν είμαι με την μικρή κ δεν εχω άλλες δουλίτσες, πάλι εχει να κάνει με την μικρή. Ή θα μπω στο mammy ή θα διαβάζω οτι εχει να κάνει με μωράκια κ.τ.λ. Εχω φαει κόλλημα.

Σήμερα στενοχωρήθηκα πολύ, γιατί η μανα μου γλυστρησε κ επαθε καταγμα στο πόδι.. Ευτυχώς που δεν χτύπησε κανένα κεφάλι, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι... Για 6 εβδομάδες θα είναι σε γύψο κ εχω αγχωθεί γιατί είναι κ ο μπαμπάς μου ημιπληγικός κ η αδερφή μου θα λείπει. Είπαμε να πάρουμε γυναίκα να τους βοηθάει αυτές τις ημέρες κ θα πηγαίνω συνέχεια κ εγω. Η βλάκεια είναι οτι εξαιτίας της καισαρικής δεν μπορώ να σηκώνω τον πατέρα μου (δεν είναι κ ελαφρής), όπότε η γυναίκα σε αυτή την φάση είναι μονόδρομος. Θα περάσει κ αυτό..Ευτυχώς που γλιτώσαμε τα χειρότερα.

Ασχετο, η Ολίβια εχει φτιάξει site, www.eimaimama.gr, εγω γράφτηκα.

Ποπη μου φιλάκια (σου έστειλα pm)

Χαρουλίνη φιλάκια στην μικρή Νάγια..πραγματι έχουμε μείνει λίγες..

:kiss: Σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ανθρωπακι μου πραγματι μειναμε λιγες! περαστικουλια στη μαμα σου! ευτυχως οπως λες που δεν παθατε χειροτερα! δυσκολη φαση ... αλλα θα περασει! παρτε γυναικα οπως λες... δεν υπαρχει αλλη λυση εκτος αν εχετε αλλη βοηθεια... υπομονη και θα περασει κι αυτο! εξακολουθουμε να προσεχουμε την τομη μας!!! προσεχε!!!

οσο για την Ολιβια... γραφτηκα πριν λιγο κι εγω στο σάιτ!!! ποιο ειναι το το νικ σου???

Ποπη μου ωραια η πρωτη εκδρομη με τον μικρουλη ε? φανταζομαι πηρες μαζι σου το μισο σπιτι για ενα μονο ΣΚ ε? ...τι μπορουσες να κανεις αλλωστε με τον μικρουλη!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia moy ekana kati meres ma mpw alla o kairos htan toso kalos poy den mporoysa na ton krathso mesa ton gianno moy arkta perase kai ekatse mesa tora kairos na pareis toys dromoys :laugh: ektes malista vghkame ektos salaminas phgame se ena monosthrh kai meta gia mam to paidaki moy htan kyrios gyrhsame ksekoyrastikame kai meta vghkame pali eixame gelethlia na pame ston vaptisio moy mia xara :)

xara moy pws paei h prigkiphsa soy

anthropaki perastika sthn manoyla soy ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KAI APO EMAS!!EIMASTE I MARIA(MAMA)KAI I EYA(KORI).GENNITHIKAME STO GENIKO NOSOKOMEIO ARTAS(MENOUME LEFKADA)ME KAISARIKI.TO BAROS MAS 3480GR KAI TO IPSOS MAS 52CM.TORA EIMASTE 7180GR KAI 63CM.FILAKIA POLLA SE OLES TIS MANOULES KAI TA MORAKIA TOUS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΑΓΕΛΑΔΑΚΙ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ...

ΚΑΙ ΓΩ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΟΛΙΒΙΑΣ (glikeria)

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ...

ΧΑΡΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Η ΝΑΓΙΑ?ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ?

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια!!

να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!! .Γερά και Καλότυχα να είναι!!!

Εγώ γέννησα στην 36η εβδομάδα.Έσπασαν τα νερά στο καφέ και έτ :lol::lol: σι,στις 21/02/2010 γεννήσαμε φυσιολογικά μέσα σε 3 ώρες ένα αγοράκι(Δημήτρης),με βάρος 3240 και ύψος 51 εκ. :huh:Τώρα είμαστε στον 4ο μήνα,έχουμε ύψος 64 εκ. και βάρος 6200,μεγαλώνουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...