Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πριγκηπάκια!!!


Recommended Posts

Κορίτσια αν και έχω καιρό να γράψω με χαρά σας ανακοινώνω ότι έκανα μια σελίδα με κατασκευές , δραστηριότητες , τραγουδάκια και άλλα πολλά για παιδάκια!!! :cheer::cheer::cheer:

Η σελίδα έχει σκοπό να μαζευτούμε άτομα που λατρεύουμε να δημιουργούμε μόνοι μας ή με τα παιδάκια μας ;) (τα δικά μας ή της τάξης μας...) και να παίρνουμε πρωτότυπες ιδέες για μια δημιουργική απασχόληση!!!

Σας περιμένω λοιπόν να βάλετε και εσείς τη προσωπική σας σφραγίδα!!! :silly: :silly: :silly:

http://prigkipakia.ning.com/

Σας δείχνω αυτό που έφτιαξα σήμερα για να πάρετε μια μικρή ιδέα

φιλιά πολλά

Να είστε καλά

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω άλλη μια!!!

Όσες κοπέλες δεν ξέρουν από κατασκευές να σας ενημερώσω ότι έχω μέσα στη σελίδα όλα τα πατρόν και φωτογραφίες με τη σταδιακή ολοκλήρωση..

Περιμένω όμως και δικές σας ιδέες ε; :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maggy μου το φόντο μου το σχεδίασε μια πολύ καλή μου φίλη.. Δεν σου αρέσει? Σου φαίνεται κουραστικό; Θα δω τι μπορώ να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ Bebisnik!!! Μπορείτε πάντα να μου λέτε τι θα θέλατε να φτιάξω!!!

Σε λίγο καιρό θα φτιάξω διάφορα χαρούμενα ζωάκια για τον στολισμό παιδικών δωματίων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maggy έγραψε:

πολυ ωραια η σελιδα σου

μηπως μπορεις να αλλαξεις το φοντο :blush:

Julie πραγματικά πολύ ωραία η ιδέα σου, η σελίδα και οι κατασκευές!!! :cheer::)

Θα συμφωνήσω όμως με τη maggy για το φόντο. :unsure:

Ενώ είναι ευφάνταστο και πρωτότυπο, κουράζει λιγάκι γιατί το μάτι εστιάζει στα μεγάλα σχέδια των πεταλούδων και των λουλουδιών κι έτσι η ανάγνωση των όσων γράφονται είναι δυσκολότερη.

Ελπίζω να βρεις μια λύση χωρίς να στεναχωρήσεις τη φίλη σου!!! ;)

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τη ρωτήσω αν γίνεται να το κάνουμε πιο αχνό!!! Κάθε πρόταση και ιδέα δεκτή!!! να είστε καλά όλες!!! φιλιά & καλό βράδυ χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie έγραψε:

καλημέρα και καλό μήνα!!! Το φόντο άλλαξε περιμένω τη γνώμη σας. φιλιά χχχ

Julie είχα μπει βιαστικά, προχτές νομίζω και είδα ένα δεύτερο, πολύ πιο ξεκούραστο πραγματικά!!! :)

Σήμερα όμως που ξαναμπήκα, είδα το κίτρινο φόντο και ειλικρινά ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΑ!!! Ήρεμο, ξεκούραστο και ταιριαστό!!! ;):cheer:

Θα σε επισκέπτομαι σίγουρα!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντζουλη και εγω τρελενομαι για τετοια,εχω σποδασει βοηθος βρεφοκομος και ειμαι τρελαμενη με αυτα θα γραφτο σηγουρα στη σελιδα σου :P:P:P:P:P:P;););););););):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια , περιμένω πάντα και τη δική σας συμμετοχή στη σελίδα http://prigkipakia.ning.com/ .

Debbie871 ξέρω ότι στη δική σας σχολή κάνετε πολλά μαθήματα με κατασκευές και χειροτεχνίες, ισχύει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini μ ενδιαφέρουν πάρα πολύ αυτού του τύπου οι κατασκευές. Όταν βρεις λίγο χρόνο θα χαρώ να μας πεις τις προτάσεις σου στα http://prigkipakia.ning.com/

φιλιά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!!!!!!!!.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

"ΤΑ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΙΑ" ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ.

ΣΤΙΣ 30 ΜΑΙΟΥ -ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ-ΒΑΠΤΙΖΩ ΤΟΝ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΘΕΜΑ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ "ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ"

ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα,

λόγω του ότι το ning θα γίνει συνδρομητικό αλλάξαμε στέγη και μεταφερθήκαμε εδώ http://www.paidikoxwrio.gr/

Σας περιμένω όλες και όλους!!!

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...