Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε γεννητούρια!!!! (Mamoli)


Crazy

Recommended Posts

Ολιβιάκι μου να σας ζήσει!!! Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε κάθε μέρα!!! Θα περιμένουμε την επιστροφή σας για να μας πεις την εμπειρία σου και πως θα περνάτε με την κουκλίτσα σου!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα σου ζήσει!Μου φαίνεται απίστευτο πως περνάει ο καιρός...θυμάμαι που διάβαζα το άρθρο του άντρα σου γισ τα δημόσια νοσοκομεία και τώρα βρίσκεστε εκεί μαζί με το μπεμπάκι σας!Τι τέλεια!Εύχομαι να απολαύσεις ερόπλεπς όλα τα δευτερόλεπτα μαζί της!Περιμένουμε νέα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια!μειωνεται η λιστα σας κοριτσακια κ συντομα θα κρατατε τα αγγελουδια σας!!να σου ζησεο ολιβια μου κ ολα τα καλα του κοσμου στα ποδια της!!περιμενουμε αναλυτικη περιγραφη οπως αλλωστε μας εχεις συνηθισει!!!!!1καλη λοχεια ψυχουλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβιάκι μου να σου ζήσει η κουκλίτσα!!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία να έχεις και να καμαρώσετε την κοπελάρα σας όπως ποθείτε!!!!

Περιττό να σου πω πως είναι ολόιδια ο πατέρας της!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και το Μamolάκι μου κοιμάται, βρήκα την ευκαιρία να μπω λίγο από το κινητό και να σας ευχαριστήσω για τις ευχές και τα γλυκά σας λόγια!! Είμαστε ΗΔΗ φοβεροί χαζογονείς!! Η Αθηνούλα μας έχει κάνει να παραμιλάμε!

Θέλω να ευχαριστήσω τις: Δήμητρα, Έλενα, Μαρίτσα, Ρούλα και Σίσσυ, παλιά και γνωστά μέλη του Μammy για τη φοβερή υποστήριξη τους στο τελευταίο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου! Ευχαριστώ, κοριτσάκια μου!

Ένα μεγάλο φιλί και στα κορίτσια από τα μωράκια Φεβρουαρίου Μαρτίου 2010!! Και φυσικά, Εύχομαι σε όσα τα μέλη του mammy τα καλύτερα! Θα επιστρέψω σύντομα με τις λεπτομέρειες της γέννας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η γλυκιά Αθηνά!!!!!!!!!! Να έιστε μια ευτυχισμένη οικογένεια πάντα και να είναι η Αθηνούλα υγιέστατη και χαρούμενη στη ζωή της!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβια μου να σας ζησει!!!! Να ειναι γερο , δυνατο και καλοτυχο!!!! Σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειστε γεματοι δυναμοι για να γινεται καλυτεροι δυνατοι γονεις για το αστερακι που εχετε αγκαλια!!!!

Περιμενουμε με ανυπομονησια την ιστορια σου!!!! Καλη λοχεια κουκλα μου!!!! Φιλακια πολλα στο αγγελουδι σου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Μιας και το Μamolάκι μου κοιμάται, βρήκα την ευκαιρία να μπω λίγο από το κινητό και να σας ευχαριστήσω για τις ευχές και τα γλυκά σας λόγια!! Είμαστε ΗΔΗ φοβεροί χαζογονείς!! Η Αθηνούλα μας έχει κάνει να παραμιλάμε!

Θέλω να ευχαριστήσω τις: Δήμητρα, Έλενα, Μαρίτσα, Ρούλα και Σίσσυ, παλιά και γνωστά μέλη του Μammy για τη φοβερή υποστήριξη τους στο τελευταίο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου! Ευχαριστώ, κοριτσάκια μου!

Ένα μεγάλο φιλί και στα κορίτσια από τα μωράκια Φεβρουαρίου Μαρτίου 2010!! Και φυσικά, Εύχομαι σε όσα τα μέλη του mammy τα καλύτερα! Θα επιστρέψω σύντομα με τις λεπτομέρειες της γέννας μου!

OΛΙΒΙΑΚΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! :woohoo: :woohoo:

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟΛ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!! :laugh: ;)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...