Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλησπέρα Lena! Εγώ έχω παραγγείλει πολλές φορές και δεν είχα πρόβλημα. Αυτά που παρήγγειλα ήταν πολύ καλη ποιότητα. Μόνο μια φορά είχα πάρει ένα ζευγάρι εσπαντρίγες που μου ξεκόλλησαν αλλά η άλήθεια είναι ότι ήταν πολύ φθηνά και δεν μπήκα καν στο κόπο να ζήτήσσω αντικατάσταση. Αν σου αρέσει κάτι παρτο, ειδικά τα φθηνά παιδικά ρούχα τα οποία ταλαιπωριούνται τόσο από τα καμάρια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παραγγειλει και γω.καλη ποιοτητα..τα παιδικα δε τα δοκιμασα..αλλα τα αλλα ειναι κουλ..οχι ουαου...αλλα οχι και μπλιαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγοράζω κι εγώ πράγματα από τη LA REDOUTE και

είμαι ευχαριστημένη!

Βέβαια δεν έχω πάρει ακόμη παιδικά ρούχα,αλλά

ανδρικά,γυναικεία και είδη για το σπίτι που

ψωνίζω, μου έχουν βγει καλά!

Προσοχή στα νούμερα των σουτιέν(πήρα ένα και

ήταν τεράστιο,δεν το επεστρεψα γιατί είχε

περάσει η ημ/νια αλλά τελικά το βαλα όταν

θήλαζα!!!!! :laugh:

Επίσης όταν κάτι είναι εξευτελιστικά φθηνό,

να βλέπεις στην περιγραφή,τον τύπο του

υφάσματος,γιατί πολλά είναι υπερβολικά λεπτά

και see through!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K εγω εχω παραγγειλει κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

Εχω παρει καμπαρντινα ,πουλοβερ,εσωρουχα,μπυτζαμες κ βερμουδες,οχι παιδικα ακομα κ μου βγηκαν πολυ καλα(δεν ηταν απο τα πολυ φτηνα,ειδικα η καμπαρντινα)!

Παντως με τα νουμερα οντως θελει λιγο προσοχη,συνηθως ειναι πιο μεγαλα απ'οτι τα υπολογιζεις!Εγω ευτυχως παινω το μικροτερο παντα κ δεν εχω προβλημα αλλα η πεθερα μου εχει χρειαστει να τα αλλαξει κανα δυο φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Μου ηρθε ενας καταλογος με παιδικα και ειδα κατι φοβερα μπλουζακια για τον μικρο και λεω να τα παραγγειλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παραγγειλει εχει τελεια πραγματα για τα παιδια τα νουμερα δεν παιζουν πολυ αλλα για μας αστα 1 νουμερο σιγουρα μεγαλυτερο απο οτι φορας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη εγω εψω παραγγειλει παρα πολλα πραγματα, και για το μωρο και για εμενα, και λευκα ειδη και ειδη σπιτου.

Τα παιδικα να παιρνεις στανταρ για αρκετα μεγαλυτερο γιατι εχουν την ταση να ειναι λιγακι στενα, εγω μπ του μικρου του φοραω για δικο τους 18 μηνων

Μου αρεσουν πολυ τα ρουχαλακια τους..αλλα να ξερεις οτι σε παρομοιες τιμες και ποιοτητα εχει και στα Marks & Spencer και H&M. Εχουν πολυ ωραια ρουχαλακια, δες τα γιατι της la redoute αφενος μερικες φορες αργουν να ερθουν και συνηθως στα καλα τα νουμερα εξαντλουνται πολυ γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολλα χρονια πελατισα τους.Εχω ψωνισει πολλα πραγματα,τα περισσοτερα τα εχω ευχαριστηθει πολυ!Για το μονο που δεν τρελαθηκα ηταν τα γυναικια παπουτσια.Ηταν πολυ χαμηλης ποιοτητας σε σχεση μαυτο που πληρωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

Επίσης όταν κάτι είναι εξευτελιστικά φθηνό,

να βλέπεις στην περιγραφή,τον τύπο του

υφάσματος,γιατί πολλά είναι υπερβολικά λεπτά

και see through!!!!! :blink:

Εχω αγορασει και εγω για τον μικρο αλλα οπως λεει και η molly θελει πολυ προσοχη! Πρεπει να ξερεις τα υφασματα γιατι μπορει να αγορασεις κατι που δεν ειναι και τοσο καλο! Για παραδειγμα τα λεπτα μπλουζακια που ειχα παρει για τον μικρο ηταν αθλια. Θελει μεγαλη προσοχη στα νουμερα συν οτι αμα θες να αλλαξεις κατι ειναι ταλαιπωρία μεγαλη διοτι τα στέλνεις πισω, σου στελνουν μετα επιταγη το ποσο που πληρωσες το οποιο εισπρατεις απο τραπεζα και πρεπει να παραγγειλεις εκ νεου!

Οπως ειπα δεν ειναι οτι δεν εχει καλα ρουχα απλα το βρηκα περιττό αφου μπορω να αγορασω με τα ιδια λεφτα ρουχαλακια και σε αλλα μαγαζια συν οτι βλεπω επιτοπου αν του κανουν καθως και την ποιοτητα. Εδω και πολυ καιρο μου ειχαν στειλει μηνυμα εχουν ανοιξει καταστημα στη Δαφνη! καποια στιγμη θελω να παω να ριξω μια ματια! Αυτα που ευχαριστήθηκε ο μικρος ηταν τα παντελονια, πουλοβεράκια και καποια μπλουζακια φλις που του ειχα παρει. Δεν ηταν ομως και φθηνά! δεν θεωρω παντως οτι ειναι οικονομικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να πω οτι σταματησα να ψωνισω διοτι ειχα κανει μια παραγγελία με καλοκαιρινα τα οποια εκαναν 2 μηνες να ερθουν γιατι δεν υπηρχαν αποθεματα με αποτελεσμα, οταν πια μου τα εστειλαν, να τα φορεσει 1 μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτο συμβαινει.

Ρμενα μου στελνουν του καταλογους πολυ νωρις, τους κυριως και αμα μου αρεσει κατι παραγελνω αμεσως και ετσι ερχονται σε μια ευδομαδα.

Αν πζ παραγγειλετε τωρα απο τον καλοκαιρινο καταλογο το πυθανοτερο ειναι να μην εχει ηδη νουμερα.

Παντςω να το ξαναπω οτι βρισκω εξισου ομορφα και ποιοτικα ρουχα και σε καλες τιμες και σε αλλα καταστηματα. Παρειγειλα περυση μωρουδιακα γιατι δεν μπορουσα να βγω και να ψωνισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

2 μηνες??????? :ohmy: συγγνωμη αλλα δεν θα τα παραλαμβανα

Δεν μπορουσα να ακυρωσω την παραγγελία και εγω αυτο ηθελα να κανω! Επρεπε ομως να τα πληρωσω, να τα παραλαβω, μετα να τα στειλω πισω, να μου στειλουν τις επιταγες και τελος να παω να τις εισπράξω! Λεω επιταγες γιατι η παραγγελία πολλες φορες ερχεται σπαστα οποτε και ξεχωριστες αποδειξεις αρα εκδίδεται διαφορετικη επιταγη για την καθε απόδειξη. Κοινώς πιαστο αυγό και κουρευτο! :P :laugh: Οποτε λεω παρτα τωρα να γλυτώσεις την ταλαιπωρία και απλα δεν ξαναψωνισα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα οταν αργει πολυ η παραγγελια μπορεις να μην την παραλαβεις- εχεις αυτο το δικαιωμα.

Εχω ειχα παραγγειλει ενα γουνινο φορμακι εξοδου απο τον φετινο ψειμερινο καταλογο και το πηρα αρχες φευρουαριου. Απλα ειπα στην κουριερ να το παει πισω και οτι δεν το παραλαμβανω.

Γυρησε πισω σαν επιστροφη.

Απο την ιδια εταιρια μου το ειπαν γιατι πηρα τηλεφωνο καποια στιγμη και τους εβρισα.

Το ειχα παραγγειλει Σεπτεμβριο και ημουν εξω φρενων, μου ειπαν οταν μου το φερουν να μην το παραλαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ . Κ ΕΓΩ ΨΩΝΙΖΩ ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΟΝΤ ΓΚΟΜΕΡΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΓΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ 74,00 ΤΟ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ 29,40 ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΛΕΠΤΑ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΦΤΗΝΑ .ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΦΤΗΝΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...