Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ I'M BACK ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!


Stacey

Recommended Posts

Ναι κοριτσακια μου, ειμαι εγκυος!!!Επειδή είχα ενα προβλημα ευτυχως παροδικο με την μαμα μου ειχα αλλου το μυαλο μου και μετα απο 9 ημερες καθυστερησης εκανα τεστ και βγηκε αμεσως θετικο και η χοριακη το επιβεβαιωσε!!!Είμαι χαρουμενη το ξερω αλλα οι ορμονες μου εχουν βαρεσει διαλυση,ολο κλαιω...σκεφτομαι διαφορα και αμεσως βαζω τα κλαμματα!!!Ελπίζω να τελειωσει γρηγορα αυτο γιατι ολοι με μαλωνουν!!!

Κοριτσακια μου, οσα προσπαθειτε καλη επιτυχια και φοοουυυυυυυ πελαργοσκονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πελαργόσκονη... χαχαχα.. Τέλειο!!! :woohoo:

Συγχαρητήρια Stacey! Καλό ταξίδι προς τη μητρότητα!

Σε φιλώ! :kiss:

Α! Και μην κλαις μωρέ... Μόνο να γελάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας, αλλα και τωρα που σας διαβαζω παλι μου ερχονται τα κλαμματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stacey συγχαρητήρια!! :woohoo: :woohoo:

Να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό το μωρό σου!!!

Τι καλά!! Ο μήνας αυτός είναι τέλειος!!

Φύσα κι εσύ από δω λίγη πελαργόσκονη!! Όλες οι εγκυούλες μαζί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη γεματη χαρα και χαμογελα!!!!Ζεις τον θαυμα!Απολαυσε το!!!

Καλη συνεχεια και με το καλο ολα να πηγαινουν τελεια!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΑ (Κ ΔΥΟ ΔΥΟ) ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ Κ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΠΙΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ TΥΧΑΙΟ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!!!

ολα να σου πανε καλα ευχομαι!!!!!!

ειδατε τελικα????αμα δεν το σκεφτεσαι,ερχετε αμεσως!!!!!!

χαλαρωστε κοριτσια,θα ερθει σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxarhthria!!!!!!na exeis mia polu glukia,hremh,ksekourasth+teleiomhnh egkumosunh.mhn se anhsuxei auto me to klamma..egw na deis pws hmoun sthn arxh.me to paramikro!prospa8hse otan se pianei h tash gia na klapseis na apasxoleis ton eauto sou me otidhpote allo.h dia8esh mas prepei na einai euxaristh. :):) :laugh: :laugh: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτκι μου γλυκο συγχαρητηρια πολλα πολλα πολλα.......να εχεις παντα τετοια νεα στη ζωη σου που θα σε κανουν να πετας απο ευτυχια......με το καλο.....ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.....και με το καλο να κρατησεις το νινακι σου αγκαλιτσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μωρε συγκινιθικα παλι!

να εχεις μια μαγευτικη εγκυμοσυνη με πολλες κλωτσιτσες και ομορφες οικογενειακες στιγμες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ συγκινηθηκα βραδιατικα παλι....τα συγχαρητηρια μου, παλι θα γινω τετριμμενη και θα πω: με το καλο ενα μωρακι σαν τα ψηλα βουνα και εσυ ευτυχισμενη μανουλα να εισαι γερη και ο χαζομπαμπακας ο ευτυχισμενος....ολοι να ειστε γεροι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...