Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τί φοβάστε?


liberty81

Recommended Posts

Ax εγω φοβαβαι τη μοναξια!!Την ουσιαστικη,οχι το να ειμαι μονη στο σπιτι καμια μερα κτλ!Αυτο το απολαμβανω που κ που :P

Κ το να χασω τα αγαπημενα μου προσωπα(να απεβιωσουν δλδ)...ειναι εγωιστικο αυτο βεβαια αν το σκεφτεις καλυτερα!Εσυ ζεις κ ο αλλος εχει φυγει...!Δε ξερω ομως πως θα μπορεσω να αντιμετωπισω αν μου συμβει ,ουτε να το σκεφτομαι δε θελω :dry:

Κ τις ανιατες ασθενειες που οδηγουν στο παραπανω αποτελεσμα!Καλυτερα μια κ εξω...τι λεω Χριστε μου πρωι πρωι :woohoo:

Α κ τις κατσαριδες!!!!!Αυτες μπορει να φοβουνται πιο πολυ εμενα ειναι η αληθεια,αλλα ουτε να τις βλεπω στο χιλιομετρο δε μπορω!!

Mama-xina οταν πρωτομπηκα στο μαμμυ ειχα διαβασει την ιστορια σου...κ οτι κ να σου πω ειναι λιγο κ δε θα εχει νοημα!Ειχα συγκλονιστει...Δε ξερω στη θεση σου πως θα τα ειχα καταφερει εκεινη τη δεδομενη στιγμη να τα αντεξω ολα...

Εισαι δυνατη,γερη ,νεα κ κουκλα...μη σκεφτεσαι ετσι κ χαλας την ψυχουλα σου!!Ολα γινονται για καποιο σκοπο κ απο τις δυσκολιες βγαινουμε πιο δυνατοι!Σιγουρα θα γινεις μια υπεροχη μανουλα :) Εχεις κ τον προσωπικο σου αγγελο...κ αυτοι ειναι για να μας προσεχουν κ να φροντιζουν για το καλο μας ;)

Πολλα ειπα τελικα :blush: Σε φιλω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επίσης φοβάμαι οτι:

- θα μας ταράξουν στη φορολογία και στα έκτακτα μέτρα και δεν θα μπορούμε να ανταπεξέλθουμε

- θα συνεχίσω για πολύ καιρό να μην κάνω απολύτως τίποτε στη δουλειά γιατί δεν υπάρχει καθόλου δουλειά τώρα

- το Πάσχα θα το περάσουμε με βρόχή, καμία ελπίδα δηλαδή ν΄αλλάξει η διάθεση

-ότι αν συνεχίσω να γράφω θα αρχίσω να λέω βλακείες

Τέλος όμως δεν φοβάμαι καθόλου τις ακσταρίδες, αν σκεφτεί κανείς ότι κάθε βράδυ βολτάρουν στην κουζίνα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανουν στη κουζινα σου λεει???

το πιο ομορφο πραγμα στο σπιτι του αγγελου ειναι οτι δεν υπαρχουν κατσαριδες!

στο πατρικο μου αν ξυπναγα το βραδυ και εβλεπα καμμια ξυπνουσ ολη τη γειτονια!

κατι προς την πιο γλυκια φωκια του μαμμυ...σε ευχαριστω!αυτο που περασα εγω ευχομαι να γινει μαθημα και σε εσας!ποτε να μην ειμαστε αχαριστες για οσα εχουμε!οταν και αμα κανω παιδι θα παλεψω να ειμαι σωστη μανα,βλακεια να πρεπει να χασεις κατι για να καταλαβεις την αξια του αλλα ετσι μας επλασε εμας τους ανθρωπους ο θεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα χηνα ποσο δικιο εχεις...πολλες φορες εχω πει οτι εχω κουραστει με τη μπεμπα μου κ εχω σκεφτει οτι αν δεν ειχα κανει παιδι θα ημουν ελευθερη να κανω ο,τι θελω....κ αμεσως σκεφτομαι οτι δεν πρεπει να ειμαι αχαριστη γιατι αλλες κοπελες ειχαν πολυ ασχημη εμπειρια η δε μπορουν να κανουν παιδι..

ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις ενα υγιεστατο μωρακι κ θα εισαι πολυ σωστη μητερα.οι κοπελες που ειχαν τοσο ασχημη εμπειρια ειναι διπλα καλες μαμαδες κατα τη γνωμη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβαμαι πολυ τον θανατο ....

μην χασω τους αγαπημενους μου ανθρωπους

αν μου κολλησει αυτο στο μυαλο

πεταγομαι στον υπνο μου κλαιγοντας ....

φοβαμαι μηπως δ μπορεσουμε τελικα να κανουμε παιδακι

κ αν κανουμε να μην ειναι υγιες..τρεμω στην ιδεα κ μονο

φοβαμαι για τον αδερφο μου κ την αδερφη μου

ο μικρος ειναι 12,5 ετων κ βγαινει εξω κ παιζει

κ γω τρεμωωωωωωωωωωωωωωω φοβαμαιαιαιιαια

μην μπλεξει μην τον χτυπησουν

κ αμεσως περνω τηλ να δω που ειναι :P

ειναι το μικρουλακι μας κ τον αγαπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω φοβαμαι μην χασω τον αντρουλη...δεν ξερω τι θα εκανα...θα τρελενομουν :(:(

φοβαμαι μην μου παθει κατι το μπεμπακι που περιμενω...

και τελος φοβαμαι τις κατσαριδες..μπλιααααξξξ και τις αραχνες που δεν μου φτενε σε τιποτα οι αραχνουλες αλλα αμα δω μετα νιωθς ολο το βραδυ οτι περπατανε μαμουνια απανω μου....

να φανταστειτε οταν ανοιγω τα ντουλαπια παιρνει η ακρη του ματιου μου την βιδα και νομιζω οτι ειναι μαμουνι... :( μετα ξαναβλεπω και δεν ειναι τιποτα..ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-Φοβάμαι ότι σε λίγο θα πεινάσουμε πραγαμτικά στην Ελλάδα και το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρω κατά που να μεταναστεύσω.

- Φοβάμαι ότι το αφεντικό μου δεν θα με πληρώσει μετά τη γέννα.

- Φοβάμαι αν σκεφτώ, γιατί μόνο αρνητικές σκέψεις μπορώ να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi εγραψε: To μόνο πράγμα που φοβάμαι είναι οι ανίατες ασθένειες κοριτσάκια μου! Όχι μόνο για μένα,για την μικρούλα μου,για τον αντρούλη μου,γενικά για όόόλους όσους αγαπώ!!!!!

ΥΓΕΙΑ κ για όλα τα άλλα έχει ο Θεός...........

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...