Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε πρήστηκαν τα χέρια σας ή/και τα πόδια σας?


Recommended Posts

jovanna έγραψε:

γλυκεια μου tsofi στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.....τα χερια μου και τα ποδια μου πρηστικαν απο τον 6 μηνα!!!δε οταν εφτασα στον 8 που ηταν και αυγουστος ειμουνα σαν τον srek..φανταζομαι τον ξερεις...χαλια κατασταση!!!

τωρα σε αυτην την εγκυμοσυνη...την βερα μου την εβγαλα πριν λιγες μερες αλλα οχι οτι δεν με χςρουσε απλα για προληπτικους λογους...και τα ποδια μου ακομα δεν εχουν πρηστει και να φανταστεις οτι σε λιγες μερεσ μπαινω στον μηνα μου:)ολα καλα θα πανε...

ποσο σε νοιωθω εγω ειχα πρηξιμο στα ποδια!!φρατζολακια ειχαν γινει!!Ο γιατρος μου ειχε κοψει μαχαιρι το αλατι στον 8ο γιατι ειχε τρομαξει ο ανθρωπος!!16 κιλα ειχα παρει οταν γεννησα και ειχα χασει ηδη 11 οταν βγηκα απο το νοσοκομειο!!νομιζω επαιξε ρολο και ο Αυγουστος που γεννησα!αχ τωρα παλι Αρχες Σεπτεμβρη θα γενναω..και ευχομαι να μη παθω παλι το ιδιο!!οχι αλλη κοροιδια!! :S:S:S (τα κουμπαρακια μου συνεχεια με πειραζαν για τα φρατζολακια μου..ακομα μου το λενε ολοι..μετα απο 10 χρονια!!!) :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala bre katrina tin patises mia fora pali ksana sepetmebrio gennas??????????!!!!

egw den iparxei periptwsi pote ksana na perasw egkimosini se aytouw tous mines!!!!!!!!!!!kai gia na min lew oti emoiaza me ton srek..as lew me thn princess fiona...xaxaxaxxaxaxaxxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

kala bre katrina tin patises mia fora pali ksana sepetmebrio gennas??????????!!!!

egw den iparxei periptwsi pote ksana na perasw egkimosini se aytouw tous mines!!!!!!!!!!!kai gia na min lew oti emoiaza me ton srek..as lew me thn princess fiona...xaxaxaxxaxaxaxxaxax

χαχα...φαντασου οτι τα παιδια μου θα εχουν 10 χρονια διαφορα..

οταν γεννησα την Ελενα μου ηταν 22 Αυγουστου..(Λεων, σαν τον αντρα μου..)και μου ειχε πει τοτε...και το επομενο ..Λιονταρακι θα ειναι..αμ δε...του ελεγα εγω..Παραταυτα..επειτα απο 4χρονια προσπαθειων... Δεκεμβριο επιασα..λεει η ΠΗΤ ..Παρθενακι..ομως επειδη ειναι το 2ο..τη βλεπω τη δουλεια να μου την κανει και το 2ο για Λιονταρακι..να δεις που 8α κοκορευεται παλι...χιχιχι :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πρήστηκαν τα πόδια μου πολύ λίγο στο τέλος... Δεν είχα πάρει και κιλά, μόνο 5,5!!! Πιστεύω ότι είναι στον οργανισμό. Η κουνιάδα μου πρήστηκε πάρα πολύ από τον 4ο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα καλά!!!!

Η αμαζόνα μου είναι 1825 γραμμάρια (3 εβδομάδες μεγαλύτερη) και είμαστε και οι 2 σούπερ!!

Τζάμπα οι ανησυχίες!

Σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...