Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βελτίωση του forum


ΝεφέληΠ

Recommended Posts

Θα ήθελα να επισημάνω ότι με δυσκολεύει πολλές φορές ότι το φόρουμ είναι πολύ αργό.

Επίσης συχνά χάνεται η σύνδεση με τη σελίδα.

Έχω γρήγορη σύνδεση και το πρόβλημα υπάρχει μόνο με το mammyland.

Επίσης θέλω να ρωτήσω.Έθεσα ένα θέμα προ 3 εβδομάδων που ήθελα απάντηση από την ψυχολόγο αλλά δεν είδα τίποτα.Πως γίνεται να σου δώσει απάντηση;Πρέπει να στείλεις κάποιο ιδιαίτερο μήνυμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφελη μου το μηνημα σου θα χαθηκε μεσα στο γεννικο χαμο. Γιατι δεν δοκιμαζεις να στειλεις πμ στην Ψυχολογο.

Αυτο δεν το κανει μονο σε σενα, ειναι μερες που γεννικα κρεμαει το σαιτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφέλη μου, η αλήθεια είναι ότι η σύνδεση με το Mammyland έχει γίνει απαράδεκτη! Σχεδόν κάθε μέρα υπάρχει πρόβλημα, το οποίο συνήθως κρατάει ώρες! Πάντως ούτε εγώ έχω πρόβλημα με άλλες συνδέσεις.

Μαλλον μόνο η συγκεκριμένη έχει κάποιο θέμα, αλλά μου κάνει εντύπωση που παρά το γεγονός ότι υπάρχει τόση ανταπόκριση από όλες μας, δεν υπάρχει κάποιος ειδικός να βελτιώσει την ταχύτητα του φόρουμ ή έστω να κάνει κάτι ώστε να μην χάνεται η σύνδεση κάθε μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα στο προφίλ της κ. Κυριακοπούλου και είδα ότι δεν έχει κάνει σύνδεση εδώ και 17 μέρες.

Συμβαίνει κάτι;

Δεν χρειάζεται να στενοχωριέται η lena,κάθε κριτική ή υπόδειξη γίνεται νομίζω για καλό.

Απλά για παράδειγμα έχω γραφτεί εδώ και καιρό στο mammyland αλλά επειδή έβλεπα πόσο αργό είναι για 2 μήνες περίπου δεν ασχολήθηκα και τώρα το μετανιώνω γιατί μου αρέσει πολύ η παρέα σας.

Και συγχαρητήρια στη lena δεν είχα διαβάσει ότι είναι έγκυος,τώρα το είδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα δεν νομίζω καλή μου bourique ότι ευθύνεται η Λένα για αυτό!!!

Αλίμονο αν πίσω από ένα τόσο χρήσιμο site, υπάρχει μόνο ένα άτομο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai koritsakia mou kai egw tha ithela na episimanw to problima...

kala i kathisterisi edw kai 2 xronia pou mpainw einai monimo problima alla twra exw kai kamoia ebdomada pou otan anoigw thn selida na mpw...mou grafei correct error..kapws etsi..mou emfanizei leukh selida kai oxi to mammy....

to lenaki exei sporaki??????????????????????????????????

den to iksera...lena mou glikeia sou euxomai oti kalitero...mia geri egkimosini panw apo ola kai ena kalo kai omorfo mwro san esena:)teleia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...