Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός σε δημόσιο χώρο


Recommended Posts

Ααα καλά και γω δε νομίζω να άφησα κανένα μέρος που δε θήλασα.

Τελευταία ήμουνα σε γαμο και έτσι όπως καθόμασταν στο στρογγυλο τραπέζι των 10 ατόμων τον έβαλα θήλασε και απλά τον είχα ψιλοσκεπασμένο με το σακάκι του. Δεν πήρε χαμπάρι κανείς!!!!!!!!!!!!!!! Νόμιζαν ότι κοιμάται :laugh: :laugh: Πέρασε εκείνη την ώρα μια μαμά μ'ένα μωράκι και μου λέει το θηλάζεις? Της λέω ναι. Και με κοιτούσε παράξενα. Μετά βγήκα έξω στον προθάλαμο και τον ξαναθήλασα και εκείνη καθόταν δίπλα μου με το μωρό και το τάιζε με το μπιμπερό. Μου λέει πάλι θα το θηλάσεις? Της λέω τώρα θα τον θηλάσω για να κοιμηθεί και μου λέει το ΘΕΙΚΟ "άντε να πάρουν μάτι και να πάρουν μάτι και οι υπόλοιποι"

....................................................................................................................

απλά χαμογέλασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παπακι σοκαριστηκα!!!!!!

Σε θαυμαζω που απλα χαμογελασες!!!!!!!!

Εγω προς το παρον μονο σε ενα παρκο κ μερικες φορες σε παρκαρισμενο αυτοκινητο στο κεντρο!(εννοειται κ σε ολα τα σπιτια που εχουμε παει!!)

Να σας πω την αληθεια...πιο πολυ φοβαμαι τι θα συμβει αν αφησει τη θηλη την ωρα που η μανικα παιρνει μπρος!!!!!! :laugh: :laugh:

Φανταζεστε τι θα συμβει????Θα νομιζουν πως βρεχει!!!!!!! :laugh: :laugh: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την αληθεια...πιο πολυ φοβαμαι τι θα συμβει αν αφησει τη θηλη την ωρα που η μανικα παιρνει μπρος!!!!!

μου εχει συμβει στο νοσοκομειο παλιοταν ηταν 3 μηνων!!!!!!!!οσες θηλασαν θα σε κοιτανε και θα γελανε και οι υπολοιπες θα σε κοιτανε σαν εξωγηινο!!!!!ειχα ντραπει τοσο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blush::blush::blush::blush:

ευτηχως τωρα οταν βγαινουμε εξω ειναι απασχολημενη να κοιταει αλλα πραφματα και δεν νιωθει συχνα την αναγκη την ταιζω ενοειτε και πριν βγουμε και ειμαι ηρεμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα...θηλαζω και θα θηλασω οπου να ναι...

οπως ειπε και pebii αν δεν θελουν ας μην κοιτανε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

οι υπολοιπες θα σε κοιτανε σαν εξωγηινο!!!!!!!!

σαν εξωγηινο πυροσβεστη που θηλαζει!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπερ-μάρκετ, πολυκαταστήματα, καφέ, εστιατόρια...όπου και να έχουμε πάει έχω θηλάσει. Η μικρή κάνει τόσο συχνά γεύματα που δε γίνεται αλλιώς.

Ζω στη Νορβηγία όπου ο θηλασμός σε δημόσιο χώρο είναι κάτι τόσο συνηθισμένο που δεν προκαλεί καμία αντίδραση. Οι μανάδες που δίνουν μπουκάλι μάλλον κρύβονται γιατί δεν έχω δει καμία :P

Το Πάσχα έρχομαι Ελλάδα και θα συνεχίσω να θηλάζω παντού -δεν έχω σκοπό να έρθω για να κλειστώ στο σπίτι- αν και περιμένω να ακούσω διάφορα... ήδη ακούω από το τηλέφωνο :S

Δε βαριέσαι...απ'το ένα αυτάκι μπαίνουν απ'το αλλο βγαίνουν πλέον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω ,πω αυτό δεν το είχα σκεφτεί καθόλου!!!Εγω ,με το καλό, περιμένω το αγοράκι μου τον Ιούνιο και αν μπορέσω θέλω πολύ να θηλάσω.Δεν είχα σκεφτεί οτι τόσο συχνά που τρώνε τα μωράκια, οταν αρχίσουμε τις βόλτες θα πρέπει να το θηλάζω έξω!!Το νοιώθω και εγώ κάτι πολύ προσωπικό αλλά φαντάζομαι οτι και να θέλω δεν θ γίνεται αλλιώς!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φιλη μου ηρθε προχθες με το μωρο της στο σπιτι και ηταν και ο κωστας,και μολις αρχισε να πειναει η μικρη,ο κωστας ειπε"εγω να σας αφησω τωρα μονες σας τις γυναικες"(βασικα το εκανε για να μην ειναι μπροστα)εφυγε και πηγε για καφε σε εναν φιλο του,πριν αρχισει να την ταιζει...η κοπελα ειπε "δεν εχω προβλημα,κατσε," αλλα εκεινος δεν ηθελε..ρε κοριτσια να σας πω την αμαρτια μου,θα με ενοχλουσε αν δεν εφευγε.....δε θα ηθελα να κατσει εκει περα..εσεις πως το βλεπετε???εγω στη θεση της θα πηγαινα μονη μου σε αλλο δωματιο..δεν ειναι καποιος περαστικος που θα το δει τυχαια και δε με νοιαζει..δεν ξερω,ισως αν αρχισω να θηλαζω το δω αλλιως το θεμα,αλλα παλι μονο οι γυναικες το βλεπουν σαν κατι μη προκλητικο..εχω την εντυπωση οτι οι αντρες το βλεπουν κατι προκλητικο..

και ο ιδιος μου λεει οτι δε θα ηθελε να θηλαζω μπροστα σε κοσμο(μπροστα σε αντρες δηλαδη),και ετσι με επηρεασε και θεωρω οτι θα με κοιτανε προστυχα αν θηλασω η οτι κοιτανε ολες τις κοπελες που θηλαζουν προστυχα και ισως γιαυτο ενοχληθηκα με τη φιλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξε να δεις πηγες να δεις τη φιλη σου ο αντρας της η καποιος αλλος γνωστος για να σας κρατησει παρεα ηταν εκει η ηταν μονη????

αν ηταν μονη δεν μπορουσε να σας αφησει μονους για ενα μισαωρο και να σξκωθει να φυγει η μια ωρα γιατι στην αρχη τοσο θελει το μωρο να θηλασει η και παραπανω

τωρα αν ηταν ο αντρας της μαζι σας θα πηγαινα και εγω μεσα εστω και για 15 λεπτα

παντως εχω αναγκαστει να θγλασω και μπροστα στον πεθερο μου στο νοσοκομειο με κουωερτουλα βεβαια αλλα τι να γινει 3 μηνων μωρακι δεν εχει αλλο γαλα εκτος απο το δικο σου οποτε δεν θα επρεπε να την παρεξηγησεις :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALKOST MOY ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ "ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ" ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΩΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΛΟΓΙΚΟ-ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ-! ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΡΙΑ! ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ πχ. ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΕΜΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ;;; ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ! ΛΟΓΙΚΟ! ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ; Ή ΘΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ (ΕΓΚΛΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΛΟΓΟ) Ή ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΕΙΣ Ή ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΡΓΑ ΜΑΣ!

ΜΗΝ ΠΡΟΕΞΟΦΛΕΙΣ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ...

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΑ, ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΖΩ! ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΚΟ ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑΙΣΕΙΣ, ΝΑ ΘΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΣΟΥ, ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ!

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ;;; ΟΠΟΤΕ ΤΙ;;; ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ, ΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟΥ ΑΕΡΑ Ή ΕΑΝ ΘΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΩ;;; ΟΧΙ! ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ! ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ηρθε στο σπιτι μας μονη της με το μωρο της για βολτα και ο δικος μου ειχε ρεπο και εκατσε λιγο μαζι μας να δει το μωρο..θα εφευγε μετα ουτως η αλλως να μας αφησει να τα πουμε,απλα εφυγε μια ωρα αρχιτερα..δε ενοχλησε και τοσο εκεινη απλα θα με ενοχλουσε αν καθοταν ο κωστας εκει..δεν νιωθω και πολυ ωραια που το λεω αυτο,αλλα ισως δεν εχω εξοικειωθει με το θεμα αυτο και μου φαινεται παραξενο ακομα

..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως και να χει τη θαυμαζω την κοπελα,το μωρο της ειναι ηδη εφτα μηνων και το θηλαζει ακομα και θα το συνεχισει κι αλλο..δεν ειμαι κατα του θηλασμου,απλα ενιωσα ετσι και δεν μου αρεσε και ηθελα να σας το πω για να με κανετε να νιωσω διαφορετικα εσεις που γνωριζετε..ισως φταιει οτι δεν το εζησα ακομα,εχεις δικιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost δεν είναι παράλογο να σκέφτεσαι έτσι γιατί απλά στην Ελλάδα δεν έχουμε συνηθίσει την εικόνα ης μαμάς να θηλάζει το μωρό της πόσο μάλλον σε δημόσο χώρο.

Όμως πραγματικά δεν υπάρχει τίποτα προκλητικό στο θηλασμό. Με λίγη εμπειρία και με τα σωστά ρούχα μπορείς να βάλεις το μωρό στο στήθος χωρίς να φανεί απολύτως τίποτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια,ξερω οτι δεν πρεπει να το βλεπω ετσι το θεμα και ειδικα επειδη θα γεννησω καλοκαιρι δε γινεται να ειμαι κλεισμενη στο σπιτι,και οταν βγαινω βολτα θα πρεπει να θηλασω κιολας οποτε αναγκαστικα θα μου φυγει το ταμπου..

παντως ειναι μεγαλο θεμα απο οτι εχω καταλαβει και εγω δεν ειμαι καθολου ενημερωμενη με αγχωνει λιγο..θα παω να παρω καποιο βιβλιο μου φαινεται να αρχισω σιγα σιγα να μπαινω στο κλιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως 7 μηνων αυτο που κανω τωρα ειναι αν ξερω απο πριν οτι θα βγω να ετοιμασω μια κρεμα στην μικρη για να φαει εξω ελπιζωντας οτι θα ξεχαστει και δεν θα ζητησει μετα μαμ για καποια ωρα!!!!!!!!!1τωρα κανουμε 3 γευματα προς το παρων αλλα οταν ειμαστε μεσα θηλαζουμε και μετα το γευμα αλλα οταν ειμαστε σε αγνωστο μερος ειναι 50 50 να μην ζητησει μετα αλλα μπορεις ενα τεταρτο αφοτου δωσεις κρεμα να το καθυστερησεις και μετα να πας στο αυτοκινητο να θηλασεις!!!!

εγω δε εχω ακομα (αυτοκινητο)!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ημασταν ολη μερα εξω!!!και ναι!!!εκανα τους 2 πρωτους δημοσιους θηλασμους μου!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

σε ιατρειο και σε ταβερνα!!!!δεν ειχε κοσμο και δεν μου ειπε κανεις τιποτα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou poso xairomai pou oles den eixate komplex!para polu xairomai!!egw zw sto eskwteriko kai koritsia den ntrepontai ka8olou na sto deiksoun kai oloklhro to sth8os tous!akompleksaristoi paidi mou!eixame kalesei ena filiko mas zeugari(ksekoi autoi) kai to mwraki tous einai 10 mhnwn kai akoma 8hlazei.koritsia mprosta mas evgale to sth8os ths kai thn 8hlase!kanenas den prokeitai na pei tpt edw!oute se kafeteries,pou8ena!sthn ellada an to kaneis se 8ewroun gufto.to diko mou mwraki einai sthn koilitsa mou,otan me to kalo to gennhsw 8elw san trelh na to 8hlazw pantou! :):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σου αξιζει ενα καρμακι!!!λολ!!!!!!! :P

alkost εγω γεννησα 26 ιουνιου 2 μηνες δεν ειψα διαθεση να βγω απο το σπιτι γιατι ημουν ολη μερα με την μικρη αγκαλια και κυκλοφορουσα με τα εσωρουχα!!!!!! :blush:

κλιματισδτικο δενμπορουσαμε να αναψουμε ηταν πολυ μωρο και δεν θελαμε να την κρυωσουμε :S:side: ειχα σκασει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αρχή ντρεπόμουνα να θηλάσω σε δημόσιο χώρο

και πήγαινα συνήθως στο αυτοκίνητο.

Στην πορεία όμως και βλέποντας κι άλλες κοπέλες

να θηλάζουν δημόσια (σε συνάντηση του mammyland) :)

άρχισα να θηλάζω κι εγώ.

Πάντως χαίρομαι που βλέπω όλο και περισσότερες

μανούλες να θηλάζουν σε δημόσιους χώρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi έγραψε:

σημερα ημασταν ολη μερα εξω!!!και ναι!!!εκανα τους 2 πρωτους δημοσιους θηλασμους μου!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

σε ιατρειο και σε ταβερνα!!!!δεν ειχε κοσμο και δεν μου ειπε κανεις τιποτα!!! ;)

Μπραβο φιλεναδα!!

Αν ειμαστε διακριτικες δεν ενοχλουμε κανεναν ;)

Εγω θυμαμαι στα goody's..

θηλαζα κ με κοιταει μια ετσι :ohmy: ..

κ της κανω κ εγω :blink: :laugh:

κ να φανταστεις οτι δε φαινοταν τπτ!! χαχαχα!!

φιλησε μου πατουσακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGO EXO LIGES MEROULES AKOMA GIA NA PARO AGALIA TH MIKROULA :lol: MOU OMOS ITHELA NA SAS PO OTI EGO EXO BREI TO EKSEIS KALO..... :) ANAKALUPSA OTI UPARXEI MPLOUZA THILASMOU :woohoo: !!!NAI NAI THN PEIRA APO TA PRENATAL PROXTHES K MALISTA SE PARA POLU KALH TIMH 9.90

NOMIZO OTI THA BOHTHISEI POLLES KOPELES POU ISOS NIOTHOUN KAPOS ABOLA!!!

GIATI EXEI STO STHTHOS 2 UFASMATA.... TO ENA EINAI KANONIKO K TO APO MESA EXEI KENO STO KENTRO K AFINEI AKALIPTH TH THILH!!!! DEN KSERO AN BOITHISA NA SAS PO K GO PISTEUO OTI THA NIOTHO KAPOS ABOLA ALLA THA PROSPATHO NA EIMAI DIKRITIKH K MPORO NA EXO MIA KOUBERTOULA OSTE NA MIN FENETE KATI...

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι ζουζου μου!!!!!σιγα μην αφησουμε τα μωρα μας να πεινανε επειδη καποιοι κοιτανε ετσι :ohmy: χαχαχα!!!!!! :P

φιλακια στην κοιλιτσα και στην ελευθεριτσα!!!!

ελενηχ,παρε κι εσυ καρματακι!!!!φιλιααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...