Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Θα περιμένουμε νέα σου αύριο από τον γιατρό κορίτσι μου 😊
    • Να πω την αμαρτια μου αν και δεύτερο μωρο πως είναι οι συσπάσεις δεν γνωριζω καθόλου 🤷‍♀️
    • Αχ ναι μωρέ μας το ξανά είπες ποτε είχες το ραντεβού αλλά δεν το θυμόμουν 😅 εγω ενδοκρινολόγο έχω 12:15 ραντεβού τώρα δεν ξερω τι ώρα θα με μπω μέσα στην παλιά που πήγαινα ειχε 1 ώρα αναμονή στο ιατρείο της  δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού για Doppler δεν πήρα τηλ
    • Αδιανόητο να μην υπάρχουν απευθείας πτήσεις για Θεσσαλονίκη!!! Δεν το περίμενα.. Ακόμα πιο αδιανόητο να βλέπουν πρώτη φορά την εγκυμονούσα στην 12η εβδομάδα!!!!!! Και τι γίνεται σε περίπτωση εξωμητριου ή που έχει σταματήσει η καρδούλα του μωρού;;; Ας ψοφήσει η άλλη αφού δεν έχει λεφτά, δεν μας νοιάζει, υπάρχουν και άλλες γυναίκες στο κόσμο;! Τι τριτοκοσμική περίθαλψη είναι αυτή;;;;;;; Πω ρε φίλε.. νευρίασα πάλι.. όχι ότι θέλω και πολύ πλέον αλλά είναι δυνατόν;;;;;  😱😱😱
    • Καλημέρα κορίτσια μου! Ευχαριστώ πολύ για την θετική ενέργεια. 1,5 ώρα έμεινε και θα ξέρω.. @Θέτις Κ. Δεν πήγα χτες κορίτσι μου στον γιατρό, αλλά την προηγούμενη φορά που είχα κάτι καφέ ίχνη στο σκούπισμα. Έχουν περάσει 2,5 εβδομάδες από τότε. Οπότε είμαι σε τεράστια αγωνία αν θα είναι όλα καλά 🙏 @Kate1992 έκλαψα με το θα με μουτζωνει να στρώσω χαρακτήρα 😂😂 Ας είναι όλα καλά Παναγία μου και ας με βρίσει κιόλας 🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...