Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ


tselinkas

Recommended Posts

γιατι γλυκια μου δεν πας σε ενα νοσοκομειο να σε κανεις εξετασεις????

ακομα και αν θηλαζεις παρε μαζι το μωρο μαζι με μια κουβερτουλα και θηλασε μην το αφηνεις ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο καιρό;Ίσως χρειαστεί να ακολουθήσεις κάποια θεραπεία,ίσως δεν τρως σωστά κ οι τροφές σου προκαλούν πόνο.Δεν είναι τίποτα το είχα πάθει παλιότερα κ εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AMAN OΛΟΟΟΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΝΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΩ.ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ.ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ.ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ.ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΣΩΣΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΜΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΝΑ ΧΩ ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maggy έγραψε:

Σε ποσο καιρο εχασες τα 10 κιλα?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυτο ειναι που λεμε καθενας με τον πονο του!!!!!!

για να σε παρηγορησω σου λεω οτι εγω τωρα εχω χασει 2 απο τα 14 κιλα που πηρα στην εγκυμοσυνη!!!!τρεχω ομως για αυτο!!!πριν ειχα τη μανα μου και ημουν κολλημενη με το μωρο και δεν μπορουσα να κανω πολλα πραγματα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΧΑΣΑ.ΠΡΙΝ 2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΧΟΛΑΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΕΔΩ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΕΙ??ΧΑΧΧΑΧΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν αφησεις το ΒΥΖΙ σπιτι???ντοιν!!! Αστειο ηταν αυτο!!!αποτυχημενο μεν για αστειο το πηγαινα δε!!!

Περαστικα ρε τσελινκα..να σου ζησει το μωρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τσάλνικα πάλι αρρωστούλα είσαι μωρέ;περαστικά κοπέλα μου,πιθανόν να χρειαστεί να κάνεις γαστροσκόπηση για να δουν τι έχεις.Πάντως και εγώ που πριν καιρό είχα προβλήματα μου βρήκαν τελικά σπαστική κολλίτιδα λόγω άγχους γι'αυτό relax!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ?ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ?ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? :)

Μηπως ειχε διαβητη κυησης πανε ψαχτο εχασε πολυ γρηγορα κιλα μηπως στο στομαχι σου εχει ςσπυρακια απο κατω ?

δεν ειμαι γιατρος ουτε θελω να σε πανικοβαλλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι δεν νομιζω οτι ειναι κατι που πρεπει να ανησυχεις....θεωρω οτι ειναι απο το αγχος και το στρες πυ περασες με το μωρο.....αν δεις και δεν σε αφηνει πηγαινε σε εναν γιατρο.....και πιες κανενα χαμομηλακι.....πραστικααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω αλλα εχω χασει πολλα κιλα.και αυτα δεν τα χανεις απο αγχος.ευχαριστω.απο το στομα σου και στου θεου το αυτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

συμφωνω αλλα εχω χασει πολλα κιλα.και αυτα δεν τα χανεις απο αγχος.ευχαριστω.απο το στομα σου και στου θεου το αυτι.

an ανησυχεις τοσο πολυ καλυτερα να συμβουλευτεις το γιατρο σου...αυτος θα σου πει σιγουρα γιατι σε ποναει και γιατι εχεις χασει τοσα κιλα σε δυο εβδομαδες αν και σου λεω να μην ανησυχεις....το εχω παθει και εγω απο το αγχος...αλλα δεν ειχα χασει τοσα κιλα......ειναι και αναλογα με τον οργανισμο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou mhn anhsuxeis apto stress tha einai.emena aptis suspaseis espasan ta aggeia sto aristero nefro k ponousa 2 mhnes xwris na to kserw.ekana therapeia k ola diorthonontai siga siga.pare ena losec 1/2 wra prin to kurio geuma h to prwi molis ksupnhseis an ponas k tha deis diafora logika.pantws mhn to afhseis.pes se kapoion na erthei na sou krathsei to mwraki sou.parepiptontws na sou zhsei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselnika εχω κανει γαστροσκοπηση αλλα τοτε δεν ημουν εγκυος δεν νομιζω να αντδυκνειται στον θηλασμο,θα σου πει και ο γιατρος σου,περαστικουλια και ενημερωσε μας τι εγινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...