Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eimai kakia?


Recommended Posts

Αντρια καλησπερα...δεν εχω διαβασει ολα τα μηνυματα που σου εχουν στειελει τα κοριτσια αλλα εγω στην θεση σου οχι δεν θα πατουσα να την δω, αλλα ουτε δωρο δεν θα επερνα...

Σε αυτα ειμαι σκληρη συγνωμη κοριτσια αλλα πως κανει ετσι λες κ γενναει η βασιλισσα κ φοβαται μην την βρουν τα ΜΜΕ....ΕΛΕΟΣ

Κ οταν διαβαζω ειδικα για τετοιους ανθρωπους που δεν περνουν κ ενα τηλεφωνο αχ....κρατηστε με....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aplws i8ela na akousw tis gnwmes sas giati pisteva pws mporei na kanw egw la8os pou den ipoxwrw GIA AKOMI MIA FORA k den deixnw anwterotita k na paw...As me poune kakia,egwistria,ekkentriki,idiotropi... Xes...ka aman pia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rafael mou an sou pw osa mou exei kanei 8a fri3eis...Einai provlimatiki i kopela ti na pw? Otan o aderfos tis me ipostirizei k i mama tis (alla pisw apo tin plati tis giati mprosta den leei tipota giati tin fovate) ti lete? to simperasma diko sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή εσύ να δείξεις ανωτερότητα και να πάς κι εκείνη να σε διώξει???Με τίποτα δεν θα πήγαινα.Αν έχεις καλές σχέσεις με την πεθερά σου (λέμε τώρα καλή σχέση και πεθερά δεν γίνεται!!) θα έπαιρνα ένα δώρο στο μωρό να της το δώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έγραψα την ιστορία της ζωής μου και με πέταξε έξω :laugh: :laugh: :laugh: λοιπόν πάμε από την αρχή...και γω θα συμφωνήσω με τη molly να στείλεις ένα αναμνηστικό ότι νάναι λουλούδια αρκουδάκι μπαλόνια με ένα να σας ζήσει, θεωρώ ότι μία από τις μεγαλύτερες αρετές στον άνθρωπο είναι η ανωτερώτητα για αυτό και συναντάται σπάνια...εσύ andria μου να είσαι κυρία και να φέρεσαι όπως πρέπει έστω και αν οι άλλοι δεν το αξίζουν, απλώς εσύ θα είσαι καλυμμένη ότι έστω στο τυπικό κομμάτι ήσουν σωστή απ εκεί και πέρα άστην άλλη στη μιζέρια γιατί η μικροπρέπεια είναι μιζέρια!!η απόφαση είναι σίγουρα δική σου και να κάνεις αυτό που κάνει εσένα να νιώθεις καλά αλλά φαντάσου μόνο τα μούτρα της όταν θα παραλαμβάνει το δεματάκι σας με τις ευχές σας...δε θα πρασινίσει από τα νεύρα της???? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΙΑ ..ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΣΑΙ ..ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΔΛΔ...ΑΚΟΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ?ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....ΕΝΩ ΑΛΛΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗ ΦΤΥΣΕΙ ΔΕ ΘΑΘΕΛΕ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Ν Α ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ...ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou den eimai ka8olou kala...3erw pws simera to poli avrio 8a parei i pe8era mou til na arxisei tis paratiriseis k na leei pws den itan swsto na min pame k alles tetoies aidies k den 8a ante3w 8a pw kammia vareti kouventa k meta 8a vgw egw i kakia..Eimai sta oria mou,eimai sta pro8ira na 3espasw...Proeidopoiisa k ton andra mou k tous goneis mou pws niw8w pws alli mia le3i k 8a spasw k 8a anoi3ei enas xeimarros k opoion vrei mprosta tou 8a ton parasirei...Niw8w pws katarrew...Kourastika ka8e mera na akouw k kati..Aste pou otan den tis apantaw tis pe8eras mou pernei tin mama mou til k tis leei tou kosmou ta logia alla i mama mou tis milaei kala k prospa8ei na kratisei tis isorropies giati 8 tou Mai einai o 8riskeutikos mas gamos...Meta ton gamo omws exei k i mama mou na pei polla..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τα ιδια και χειροτερα περναω απο τη νυφη του αντρα μου αλλα πιστευω οτι το παιδακι δεν φταιει σε τιποτα για τη μανα που εχει μια τυπικη επισκεψη θα την εκανα και θα την κανω και σε λιγο καιρο που θα γεννησει η δικια μου οσο δυσκολο και αν μου φαινεται θα ειναι ομως τελειως τυπικη γιατι εχω πικραθει παρα πολυ απο τη σταση της οπως τελειως τυπικες ειναι πλεον και οι σχεσεις που εχω μαζι της και δεν μπορει να με πιεσει κανεις για να ξαναφτιαξω τη σχεση μου μαζι της καλο κουραγιο και σε σενα οπλισου με υπομονη γιατι ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ τουλαχιστον εγω δεν τους χαρακτηριζω ετσι ουτε τα ζωα δεν φαιρονται ετσι.... ευχομαι σε λιγο καιρο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια... και εγω εχω χασει μωρακι και ξερω πως ειναι... χρειαζεσαι πολυ δυναμη για να ξαναπροσπαθησεις και μην καθεσαι να ασχολεισαι με βλαμενους σορρυ κιολας. εχεις καλυτερα πραγματα να ασχοληθεις οσο και αν ποναει... ειμαι παθουσα και γνωριζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα φιλους στισ χαρες σου θα βρεις πολλους, στις λοιπες ομως και στις αναποδιες φαινονται οι ανθρωπου που πραγματικα σε αγαπανε.

Οχι καλη δεν εισαι κακια,αστηνα να "χαρει"...και οταν θα ερθει η δικη σου σειρα- γιατι θα ερθει που θα παει...μπορεις να την ενημερωσεις εντελως τυχαια..α!!! αυριο γενναω..η μαλλον μην της πεις τιποτα..μην σε γρουσουζεψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει,το παιδακι δε φταιει τιποτα..!!Αλλα αν οι γονεις του δειχνουν τετοια συμπεριφορα κ φερονται ετσι στους ιδιους τους τους συγγενεις,τι να πατε να κανετε εκει??Να ακουσετε κ προσβολλες απο πανω???Κ τι θα καταλαβει το μωρο?Αν πηγατε ή οχι?

100 φορες να πατε να το δειτε...αχρηστες θα ειναι με τα λογια που προφανως θα του βαλει η μανα του!!

Καθολου κακια δεν εισαι για ο,τι σκεφτεσαι!!!Να κανεις αυτο που πραγματικα θα σε κανει να αισθανεσαι καλα!!Δεν ειναι κακο να σκεφτομαστε καμια φορα κ τον εαυτο μας κ την ψυχολογια μας,ειδικα οταν οι αλλοι δε μας σκεφτονται ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw OLES gia tis apantiseis sas...Se oti exete pei exete dikaio k simfwnw apolitws...Me kourasane oles autes oi istories 8elw na meinw moni mou,na vrw ton eauto mou,tin iremia mou k den me afinoune...Ti 8eloun kale? na mas xwrisoun? Na me doune sto 4ixiatrio?Perasa ta oria mou...E3antli8ika...Den tous apantw to til k pernoune tin mama mou k mou tin kanoun rakos..ELEOS PIA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria δεν είσαι κακιά, λυπάμαι πολύ για την κατάσταση, όχι γιατί είναι κομπλεξική η κουνιάδα σου αλλά γιατί σε βάζουν εσένα σε διαδικασία να νιώθεις οτι πνίγεσαι και να είσαι ράκος ψυχολογικά. :(

Το αν θα πάς να τη δείς ή όχι δε το βρίσκω σημαντικό.... το σημαντικό είναι να είσαι εσύ και ο άντρας σου καλά και κάνε οτιδήποτε θα σε βοηθήσει να το πετύχεις αυτό.

Ένα πράγμα να σκέφτεσαι, η οικογένεια σας πάνω απ'όλα και όοολοι οι υπόλοιποι να κόψουν το λαιμό τους...

Κουράγιο και ψυχραιμία... Σου εύχομαι τα καλύτερα και συντομά να έρθει το μωράκι που τόσο λαχταράτε. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου κάνε εσυ αυτό που πρέπει δηλαδή το σωστό και άσε τους άλλους με τις κακίες τους. Έτσι και αλλιώς μόνο οι κακίες μένουν σε αυτή τη ζωή να θυμόμαστε απο αυτούς τους ανθρώπους. Μην γίνεις και εσυ έτσι αφού είσαι διαφιρετικός άνθρωπος...μην σε κάνουν ίδια! Σίγουρα κάτι σοβαρό θα έχει γίνει που δεν μας έχεις πει για να φτάσουν τα πράγματα ως εδω. Ο άντρας σου έγινε θείος και πρέπει να του το θυμίζεις να είσαι εσυ αυτή που θα κρατάς τις ισοροποίες όσο δύσκολο και αν είναι. Έγω λέω να πάτε να δείτε το μωράκι στο σπίτι που θα είναι και η πεθερά σου μπροστά για ότι και αν υποθεί...! Μην γίνεσε και εσυ κακια ..και μην ξεχνάς ο θεούλης βλέπει...και τιμωρεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου μην ασχολεισαι με τις μικροτητες του καθενος,κοιταξτε να ειστε με τον αντρα σου ενωμενοι και να κοιτατε μπροστα γιατι το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ερθουν και σε σας οι χαρες και ειναι κριμα να εχετε κοντα σας ατομα που δεν το αξιζουν,και σας φερονται με αυτον τον τροπο.σιγα μωρε την ντιβα..αντε τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕ ΧΑΙΡΕΣΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ Η ΑΚΟΜΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ...

ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ.ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΚΟ.ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΑΠΛΑ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΑΤΕ ΑΝΗΨΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΧΑΡΕΣ.ΝΑ ΛΕΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ,ΚΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ,ΔΕ ΠΕΡΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΣΥ,ΠΟΥ ΔΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..

ΟΙ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΕΣ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ..ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ,,ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΕΙΟ ΚΑΙ ΘΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xara mou se ola auta ta minimata mou den anafera pws 8elw na pa8ei kati ekeini k eidika to mwraki...Anti8etws se ena minima mou euxi8ika to mwraki na einai kalotixo,iigiis k ola na tou pane de3ia stin zwi tou...Den eimai mikro4ixi na pw kati kako gia auti tin mikri ipar3i sto katw katw to mwro den ftaiei se tipota..Oute gia tin kouniada mou euxi8ika kati kako..Aplws den 8elw na exw sxesi me atoma pou den me 8eloun,den me ektimoun k den einai dipla mou stis diskoles mou stigmes k ena apo auta ta atoma einai ekeini...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα επειδη στο μηνυμα σου ανεφερες"μηπως ειμαι κακια που δε χαρηκα που γεννησε?"πανω σε αυτο απαντησα διοτι μου φανηκε λιγο ασχημο.αλλα τελικα συμφωνουμε απο οτι φαινεται.απλα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι καποιοι ανθρωποι ειναι "γαιδουρια"και δεν υπολογιζουν τους αλλους.μην ασχολεισαι με τετοιους χαρακτηρες το παν ειναι εσυ και ο αντρας σου να ειστε δυνατοι -αγαπημενοι και ευτυχισμενοι.απο εκει και περα εχουμε τη δυναμη της της αποφασης και κατ'επεκταση της επιλογης..επελεξε να μην την εχεισ στη καθημερινοτητα σου γιατι ισως αργοτερα να σου φερει προβληματα με "σου πα -μου πες" ....

η οικογενεια σου ειναι το παν οπως και η ψυχολογια σου ..μη χαλιεσαι!!!!!!εχουμε..ΣΤΟΧΟ...!!!!!!ΑΝΤΕ ...ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!(ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ...ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΑ!

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ......

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΙΑ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ "ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΝΑ ΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ" ΟΙ ΘΕΙΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΣ! ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ....

ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOY LOY mou i sigkekrimeni kopela einai genikws eirwnas,ola ta 3erei k apo olous nomizei pws einai kaliteri...To provlima 3ekinise otan mia mera egw k i pe8era mou ka8omastan mones mas stin kouzina k i pe8era mou arxize na mou katigora to agori tis koris tis egw den pira 8esi sto olo 8ema mono akouga k otan ir8e ekeini stin kouzina i pe8era mou epeidi tin fovate stamatise k ekeini ipo4iastike pws kati legame gia auti k arxise k fwnazei pws piga sto idio tis to spiti k tin katigorw k kati trella k tis apantisa k egw pws an i8ela na tin katigorisw den eimai toso xazi na tin katigorw stin mama tis k na to ma8ei alla se 3enous k pws exw alla tosa provlimata gia na ka8isw na lisw ta dika tis k xestika (me sigxwreite) tin kanei stin diki tis zwi k efiga k ap'ekeini tin mera opote me evlepe kleinotan sto dwmatio tis, i ka8otan ekei k me eirwnevotan, otan ka8omastan gia fagito epairne to piato tis k efeuge..Telika mia mera piga ekei k milisame k ipoti8ete pws ta "vrikame" alla ipirxe mia 4ixrotita anamesa mas..Mia mera me xreiazotan kati k telika den ta katafera egw k pige na steilei ston filo tis minima k katala8os to esteile se mena k elege: "EKEINI den mporei na paw" k to eide o andras mou k pige stin mama tou k tous ekane kauga..Genika egina polla k diafora alla to pio sovaro einai otan exasa to mwro mou den endiafertike oute ena til na mou kanei oxi emena alla ston aderfo tis alla auti exei tin apaitisi oloi na tin trexoume..Poia nomizei pws einai k ola ta fwta 8a einai strammena panw tis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο σε όλα όσα λες και σίγουρα οι δικοί σου άνθρωποι και η πεθερά σου ξέρουν ποιος έχει δίκιο...φαντάσου την φοβάται η ίδια της η μάνα....! Μην γίνεις όμως σαν αυτή...και στο σπίτι της πεθεράς σου θα ξαναπάς και αν δεν θέλει αυτή να κλειστεί στο δωμάτιο της. Σίγουρα σε ζηλεύει και σίγουρα είναι κακιά...το λυπάμαι το μωράκι για τη μαμά που θα έχει...Σημασία όμως έχει μην γίνεις σαν αυτή.Δεν είναι θέμα ανωτερότητας αλλά ανθρωπιάς...και είπαμε ο θεούλης είναι μεγάλος, τουλάχιστον εσύ θα έχεις κάνει το σωστό και θα είσαι εντάξει με τον ευατός σου! Μη στεναχιωρίεσαι υπάρχουν σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθείς.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw pws iparxoun polla pio sovarotera pragmata na asxoli8w k o kosmos exei polla pio sovara provlimata k gi'auto den 8a asxoli8w kan mazi tis,me to na tis milw tis dinw a3ia k den to a3izei..Aplws eime ligo down y mou ir8ane ola mazemena to teleutaio kairo k piestika poli..Trexw k gia to gamo mas allo agxos k auto..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξέρεις ότι το θέμα με το γάμό σου σου φέρνει και λίγο άγχος γι αυτό νιώθεις έτσι...! Τουλάχιστον για να είστε καλά στο γάμο σου και να έρθει και αυτή πήγαινε στο σπίτι της πεθεράς σου να της συγχαρείς για τη γέννα και να δεις και το μωράκι. Και μετά ο καθένας στο σπίτι του. Δεν σου λεω να κανεις πάντα πίσω αλλα αφού δεν υπάρχει και ουσιαστικός λόγος που τσακωθήκατε άστην να οργιάζει μόνη της. Σίγουρα σε ζηλεύει και με αυτό μπορείς να την κάνεις να σκάσει...χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOY LOY mou meta apo polles talaipwries, 8erapeies k eneseis katafera na meinw egkios k to exasa k den mpike kan sto kopo na me parei til na mou pei mia kali kouventa na dei3ei endiaferon estw k na prospoii8ei gia ta matia tou kosmou oxi na ertei na me dei...exasa oti pio polli i8ela stin zwi mou autos den einai ousiastikos logos gia na min 8elw na exw ka8olou sxeseis mazi tis?Den 3erw mporei na kanw la8os!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...