Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Τι να πω!!!Εχω στενοχωρηθεί πολύ με όλα αυτά.Για τη συγκεκριμένη κοπέλα ειλικρινά λυπάμαι!!!Θυμάμαι τότε που γεννούσε έτρεχαν τα κορίτσια στα μαιευτήρια για να μην νιώθει μόνη της. Το μυαλό μου ήταν τότε μαζί της και στενοχωριόμουν που δεν είχε κάποιον να τη στηρίξει παρά μόνο τον άντρα της...Και τώρα...Όλα ψέματα????Γιατί????Βέβαια δεν φτάει εκείνη αλλά εμείς που δενόμαστεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ δεν είπα κάτι εναντίων της Λένας :huh:

και δε μίλησα μόνο για chatrooms.

προσωπικά, αν υπάρχει, ή δεν υπάρχει Νέλλυ,

αν δεν είναι Νέλλυ αλλά Νέλλος, δε με απασχολεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenitsa_2 έγραψε:

εγώ δεν είπα κάτι εναντίων της Λένας :huh:

και δε μίλησα μόνο για chatrooms.

προσωπικά, αν υπάρχει, ή δεν υπάρχει Νέλλυ,

αν δεν είναι Νέλλυ αλλά Νέλλος, δε με απασχολεί.

Ελενη μου μαλλον κατι αλλο θα εβλεπες! Μονο ο διαχειριστής εχει πρόσβαση σε τέτοια στοιχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ρουλα εμενα δεν με ενδιαφερει η νελλυ την αποψη μου την ξερετε απο την αρχη για την γαλλια δεν το εφαγα, χωρις στοιχεια δεν μιλαγα απλα, οταν βγηκαν και εγραψαν η ιφιγενεια η μπελ και η φρανιτα ηταν δικαιωμα τους, οσες θελαν ας το πιστευαν οσες παλι οχι, μετα ομως ακουστηκαν σκληρα λογια, οτι αλλες επρεπε να εφευγαν απο το σαιτ, οτι δεν εχουν ζωη, οτι ζηλευουν την νελλυ και ειναι κατωτερες, και παλι δεν μιλησα οσο και αν κρατιομουν και με κραταγατε, προσωπικα οτι και να πει η νελλυ γιατι να την πιστεψω δεν ειπε απλα οτι παει στη γαλλια, ειπε οτι θα παει και διακοπες μετα στη γαλλια να την γνωρισει καλυτερα, οτι θα παει στη disneyland ακολουθησαν πολλα ψεματα!! εμενα με ενδιαφερει αυτες που ενω δεν ηταν σιγουρες αν η νελλυ λεει αληθεια η οχι προσβαλαν τις συγκεκριμενες κοπελες με πολυ ασχημο τροπο, και θα ηθελα να δω αν εχουν το ιδιο θαρρος οπως προσβαλαν να ζητησουν και συγνωμη γιατι εγω προσωπικα θα το ειχα!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ήθελα να απαντήσω στο άλλο θέμα γιατί εγώ με την "Νέλλυ" είχα έρθει κοντά και είχαμε πει και κάποια πράγματα παραπάνω, ίσως εγώ σαν Ελένη να μην ήθελα να πιστέψω αυτά που λέγανε γιατί δεν ήθελα να νίωσω ότι με κορόιδεψε έτσι, πραγματικά λυπάμαι, γιατί ένιωθα πως αυτή η κοπέλα ήταν αξιοθαύμαστη και τώρα έπεσα από τα σύννεφα με όλα αυτά. μακάρι να υπάρχει μια λογική εξήγηση σε ότι έχει συμβεί. αλλά έχω πικραθεί πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Παρολο που εχω αποχωρησει και θα εμμεινω σε αυτη την αποφαση, μπηκα μονο να πω δυο τελευταια λογια...μου ειπαν οτι η Λενα ελεγξε το ΙΡ και διαβασα την ανακοινωση της...Θα μιλησω με απλα λογια χωρις ρητορειες και αμπελοφιλοσοφιες ωστε να γινω συμπαθης...Ειχα πει σε διαφορα ποστ οτι εμμενω στην αποψη μου και ειμαι σιγουρη οτι εχω δικιο..Το στηριζα στις ανακριβειες της ιστοριας της "Νελλης" και σε οσα ειχε πει για τη Γαλλια, μια χωρα που εζησα 7 χρονια και γνωριζω καλυτερα απο την Ελλαδα.. Εαν δεν ημουν σιγουρη δεν θα μιλουσα...Εβαλα κατω την ιστορια της και συνεδεσα το παζλ..Αναστασια ναι δε θυμομουν αν εχεις παιδια γιατι εσυ δεν ειχες πει ποτε κατι περιεργο οποτε δεν μου τραβηξε την προσοχη η ιστορια σου..Η Νελλη ειπε πολλα και για αυτο ασχοληθηκα...Δεν θελω να αρχισω καταλογο με τις ανακριβειες της, θα το κανω ομως αν ζητηθει, θεωρω ομως το θεμα ληξαν εφοσον αποδειχτηκε ηδη ενα τεραστιο ψεμμα..Και αν εχει μια ετοιμη απαντηση-δικαιολογια δεν με ενδιαφερει καθολου γιατι θα ειναι ψεμμα και αυτο...Κατηγορηθηκα οτι δεν εχω ζωη, ειμαι κατωτερη..μαλιστα σε προσωπικο μηνυμα μου ειπωθηκε οτι δεν ειμαι νορμαλ εγω γιατι εγραφα για τη σοβαρη καταθλιψη στην εγκυμοσυνη και καποια αλλα τετοια χαριτωμενα...Ειλικρινα δε με πειραξε καθολου οποιαδηποτε κατηγορια..Διοτι γραφω δημοσια με το ονομα μου, και εφοσον γραφω δημοσια θα δεχτω και χαρακτηρισμους, εγω ομως μπορω να αποδειξω το αντιθετο χωρις να γραψω εκθεση ιδεων...Με λενε Φραγκισκα Μεγαλουδη και αν κανετε μια ερευνα στο google με το ονομα μου στα λατινικα θα δειτε αν ειμαι κατωτερη και αν εχω ζωη η οχι...

Το ερωτημα που τιθεται ειναι γιατι πρωτη εκανα τον υπαινιγμο?? γιατι ανελαβα να γινω ο η αστυνομια του φορουμ χωρις να μου ζητηθει...Μαμολι δε φταις εσυ και οι αποκαλυψεις σου..Το θεμα με τη Νελλυ το παρακολουθουσα απο πριν...Δεν θα μιλουσα αλλα ξεπερασε τα ορια οταν μπηκε στο θεμα της Ελβιρας (οπου και των δυο εσπασαν τα νερα on line) και εκανε και παρεμβαση για τους ψευτες και πως να προστατευσουμε τα παιδακια μας...Το θρασσος και η κοροιδια επρεπε να σταματησει εδω...Δεν ειμαι αυτοκλητος προστατης κανενος ομως επειδη και εγω της απαντησα σε ενα θεμα, επειδη και εγω εμπαινα στο φορουμ και ελεγα αληθειες, και ναι οπως και να το κανουμε η ατμοσφαιρα στο μαμμυ ηταν πιο πολυ παρεα παρα ενα σκετο φορουμ, ηθελα να καταλαβει οτι κανεις δε μπορει να κοροιδευει για τοσο καιρο τοσα ατομα χωρις συνεπειες...Ακομα και η απαντηση που εδωσε με αρκετη ευγλωττια, και επεισε καποιες κοπελες δεν με επεισε διοτι οτι λεει μπορει ανετα να απαντηθει και να αναιρεθει...

Δεν μου χρωσταει ΚΑΝΕΙΣ καμια συγγνωμη...οποιος δε με γνωριζει προσωπικα ας εχει οτι γνωμη θελει για μενα, αλλα αν εμμενει στην αποψη αυτη τον προκαλω να ψαξει το ονομα μου να δει ποια ειμαι και τοτε το συζηταμε παλι...Δεν μετανιωνω που το ξεκινησα, μετανιωνω που ενω ποτε δεν εχω ασχοληθει με καποιον, ασχοληθηκα πολυ με τη Χοουπ, Νελλη η οπως αλλιως, εκει ναι δεν αξιζε την ενεργεια μου και το χρονο μου....Επισης μετανιωνω που δεν της το ειπα δημοσια μεν αλλα απευθειας οταν την επιανα να λεει ανακριβειες...Τελος ας εχουμε ολοι την ευθυνη των λογων μας... Εγω επεμενα σε οτι ειπα απο την αρχη και δεν τα γυρισα ποτε, καποιες ομως που ασχοληθηκαν και με εβριζαν τωρα λενε οτι δεν τους ενδιαφερει η Νελλη καθολου...τους ενδιεφερε ομως αρκετα για να την υπερασπιστουν με παθος προσβαλλοντας αλλους...Σας χαιρετω και ελπιζω το θεμα να ληξει και να γινεται παλι η ομορφη παρεα που ησασταν..Εγω δεν ανηκω πλεον αλλα σας ευχομαι τα καλυτερα, να ζησουν τα παιδακια σας, καλες γεννες και οσες προσπαθειτε οτι καλυτερο..Δεν θα απαντησω σε τιποτα αλλο

Είσαι τζάμι, Franita! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ. Δέχτηκες και προσωπική επίθεση, ε; ΕΛΕΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν έγινε μέλος η Hope89 ήταν λίγο το διάστημα που είχα γίνει κι εγώ μέλος. Η αλήθεια είναι ότι συγκλονίστηκα με την ιστορία της.

Στην συνέχεια έβλεπα ,ενεργά μέλη με πολλές δημοσιεύσεις, να την ψάχνουν όταν 'γεννούσε' και μάλιστα να ανοίγουν θέμα για το ποιες κοπέλες θέλαμε να βοηθήσουμε οικονονικά το ζευγάρι μιας και πεθερικά / γονείς τους 'ειχαν διώξει'. Απαντήσαμε πολλές κοπέλες θετικά. Στην συνέχεια ζήτησαν από την Λένα να διαγράψει αυτό το post γιατί αν το διάβαζε η 'Νέλλυ' θα τρόμαζε και θα έφευγε από το forum.

Κανείς τότε δεν άφησε μία υπόνοια ότι μπορεί να είναι ψέματα. Όλες το πιστέψαμε. Και γιατί όχι;

Εγώ τότε που 'γεννούσε' η Νέλλυ έλαβα μήνυμα από ένα παλιό μέλος (το οποίο μπήκε στην διαδικασία να ψάξει όλα τα μαιευτήρια και μπράβο της για την καλοσύνη της) το οποίο ζητούσε να μην κάνουμε αναφορά στην 'Νέλλυ' για το ότι συζητούσαμε να την βοηθήσουμε οικονομικά και ότι θα αναλάμβαναν 2 με 3 άτομα να την προσεγγίσουν προσωπικά και να της το έφερναν με τρόπο και ότι θα με ενημέρωναν για τις περαιτέρω κινήσεις μας..

Από'κει κι έπειτα, δεν ξαναέλαβα κανένα μήνυμα και ούτε που διάβασα πουθενά ότι η 'Νέλλυ' δεν δέχτηκε ποτέ αυτά τα κορίτσια στο σπίτι της και ότι είπε ότι δεν θέλει προσωπικές σχέσεις. Τώρα μόνο τα διαβάζω..

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ίσως κάποια κορίτσια να παρασύρθηκαν με το θέμα της Hope89 και να την υποστήριξαν λίγο παραπάνω γιατί ίσως να μην γνώριζαν όλα τα γεγονότα.

Αυτό που πρέπει να μας κάνει υπερήφανες (τουλάχιστον τα πραγματικά μέλη) είναι ότι υπάρχουν κοπέλες, δεν παίζει σημασία ο αριθμός, οι οποίες είναι ψυχούλες! και πρώτες και καλύτερες είναι αυτές που έψαχναν τότε την 'Νέλλυ'. Γιατί η 'Νέλλυ' μπορεί να είναι ψεύτικη αυτές όμως είναι αληθινές, πράγμα σπάνιο στις μέρες μας και πόσο μάλλον μέσα σε ένα forum. Δυστυχώς δεν τις θυμάμαι όλες αλλά σίγουρα θυμάμαι τις mikroulachristos, crazy και Dimitroula (νομίζω..).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena σ'ευχαριστούμε πολύ! Καιρός ήταν να μπουν τα πράγματα στη θέση τους! Προσωπικά δε με ενδιαφέρει καμία εξήγηση από τη Hope για τη συμπεριφορά της. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να πιστέψω τίποτα απ'οτι κι αν πει. Δεν πιστεύω καν ότι η ιστορία που παρουσίασε από την αρχή είναι δική της... Όταν δεν επιδιώκεις καμία άλλη επαφή και το μόνο που σ'ενδιαφέρει, όπως η ίδια είπε, είναι ό,τι αφορά τη μητρότητα και μόνο δεν κάνεις 2.500 δημοσιεύσεις ούτε συμμετέχεις όλη μέρα κάθε μέρα σε όλα τα θέματα. Είμαι σχεδόν 6 μήνες μέλος και έχω 130 δημοσιεύσεις περίπου? Εκείνη ήταν πόσο? 10 μήνες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω τι να σχολιασω εγω ειχα πεσει στην 'παγιδα'

νιωθω πραγματικα ηλιθια που τα ειχα πιστεψει τοσο πολυ,που ειχα τρεξει,που ηθελα τοσο να συμπαρασταθω απο ανθρωπια και μονο......

γιαυτο και στο αλλο ποστ ρωτησα να υπαρχουν αποδειξεις....και τελικα να που κατι υπαρχει ε????

τι αλλο να πω πια, ενα χρονο σαυτο το site δεν εχω νιωσει ποτε μα ποτε τοσο ΗΛΙΘΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εχω πεσει απο τα συννεφα.... :(

δεν ξερω τι να πω...εγω γραφτηκα εδω γιατι νομιζω πως εκτος απο παρεουλα κ κουβεντουλες, βρισκω κ πολλες λυσεις στα ερωτηματα που εχω σχετικα με το παιδι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Αναστασια ναι δε θυμομουν αν εχεις παιδια γιατι εσυ δεν ειχες πει ποτε κατι περιεργο οποτε δεν μου τραβηξε την προσοχη η ιστορια σου..

Δλδ επρεπε να εχει κατι πικαντικο η ιστορια μου για να παρατηρησεις στο εξπρες ολοκληρο τσαχπινικο τικερ???Ή εστω την παρουσια μου σε μια παρεα θηλαζοντων???Τεσπα...αυτο ειναι αλλο θεμα που απλα το ανεφερα για να τονισω το κενο που μπορει να εχεις επειδη δεν εδωσες σημασια ή δε σε ενδιεφερε....

μαλιστα σε προσωπικο μηνυμα μου ειπωθηκε οτι δεν ειμαι νορμαλ εγω γιατι εγραφα για τη σοβαρη καταθλιψη στην εγκυμοσυνη και καποια αλλα τετοια χαριτωμενα.

Τα χαριτωμενα κλπ να τα λες εκει που σ'ακουν κ σε ακολουθουν τυφλα!

Τα εισαγωγικα υπαρχουν για να αλλαζουν καπως τη σημασια μιας λεξης δινοντας εμφαση κ κατευθυνση στην αντιθετη της λεξεως ερμηνεια!...

Mamoli έγραψε:

Υ.Γ. Δέχτηκες και προσωπική επίθεση, ε; ΕΛΕΟΣ!!

Οχι Ολιβια...Δεν ηταν προσωπικη επιθεση κ δεν γραφτηκε μονο σε πμ.

Εγω το εγραψα ΚΑΙ στο φορουμ για να της δειξω πως δεν πρεπει να κρινουμε κ να κατακρινουμε ουτε τα νορμαλ αλλα ΟΥΤΕ τα "νορμαλ"...

Δεν ξεκινησα εγω διαλογο με πμ...Εγω οτι ειχα να πω το ειπα στο φορουμ!Αλλα οχι κ να μας κατηγορησει η Φρανιτα πως της επιτεθηκαμε κ κριναμε τη ζωη της!Αντιθετως της ειπα πως κανενας δεν εχει λογο να κρινει κ να ψαξει κανεναν.Αν και ειναι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ ευκολο να μας επιτεθουν κ να μας κατηγορησουν οπως εκανε ΕΚΕΙΝΗ ΧΩΡΙΣ να υπαρχει λογος....ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!!!

ΛΕΝΑ μια ερωτηση(αν δεν την δεις θα σου στειλω πμ).

Αν εγω παω σημερα πχ στα Σκοπια κ μπω απο εκει,κ εσυ ελεγξεις το IP μου,θα δειξει Σκοπιανη Αναστασια σωστα???

Θα δειξει σκοπιανη αναστασια κ στα προχθεσινα μου ποστς?????

Θελω να πω....Μπορεις να δεις αν ηταν καποια στιγμη στη Γαλλια ή μονο το που ειναι πχ σημερα ή χθες...?

Ρωταω γτ η ιδια ειπε πως ηταν Αθηνα εδω κ μερες..... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a kai kati alo .

h lena eipai oti abnetrekse se post pou egrafe oti einai galia .

ara to ip apothikeuete kapos otan grafeis den allazei shnexeia gia ola ta post opou kai na pas .

an kanw lathos auto pou katalaba na mas to dieukrinisei h lena .

alla pisteuw oti gia na bgei na to grapsei etsi paei na pei oti einai sigourh oti e9inai sthn ellada kai den yparxei pithanothta na pigenoerxete .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

ΛΕΝΑ μια ερωτηση(αν δεν την δεις θα σου στειλω πμ).

Αν εγω παω σημερα πχ στα Σκοπια κ μπω απο εκει,κ εσυ ελεγξεις το IP μου,θα δειξει Σκοπιανη Αναστασια σωστα???

Θα δειξει σκοπιανη αναστασια κ στα προχθεσινα μου ποστς?????

Θελω να πω....Μπορεις να δεις αν ηταν καποια στιγμη στη Γαλλια ή μονο το που ειναι πχ σημερα ή χθες...?

Ρωταω γτ η ιδια ειπε πως ηταν Αθηνα εδω κ μερες..... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν υπαρχει καπνός χωρίς φωτιά. Κρίμα γιατί κάποιες αναστατώθηκαν πολύ με την απώλεια της Νέλης. Δεν ξέρω ποιά ήταν τα αληθινά σημεία και ποιά όχι, αλλά όταν ενα ατομο χάσει την αξιοπιστία του... ό,τι και να πει μετά τίθεται υπό αμφισβήτηση.

Η Φρανίτα μίλησε και το ξεκίνησε. Στην πορεία πολλές κοπέλες έδειξαν να έχουν την ίδια γνώμη. Αναστασία, μη μένεις στα εισαγωγικά. Προσπάθησε να δεις το νόημα των όσων γράφει. Γιατί θυμώνεις μαζί της ακόμα και τώρα; Για το ψέμα που αποκαλύφθηκε δεν έχεις να πεις; Για την Νέλη που μεχρι χτες υποστηριζε οτι μένει Γαλλία...;

Ας συνεχίσουμε το ευχάριστο κλίμα του φόρουμ. Η Φρανίτα αποχώρησε και πιθανόν να κάνει το ίδιο και η Νέλη. Εγώ και εσύ θα μείνουμε και μακάρι να διατηρήσουμε το κέφι μας όπως κάναμε τόσο καιρό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia eipa na pw tin gnwmi mou k egw giati ta exw diabasei ola ta post apo periergeia k mporw na pw oti me epireasan ta skeftomoun to brady.menw stin germania k bebaia i ip mou tha deixnei germaniki an erthw ellada k grapsw tote tha deiksei elliniki einai poly aplo i lena to egrapse kathara kiolas oti elegkse tin ip apo ttin dimosieusi pou elege oti itan stin gallia!!!!opote gia na leei eimai gallia simainei oti prepei na deixnei galliki ip den katalabainw ti den katalabate!!to an irthe k efyge den exei simasia mono ekeini i sygeksrimeni dimosieusi k ip!!!To an ekane kako i oxi einai allo thema egw den eixa parakolouthisei tin istoria tis giati den me endiefere alla sta apriliatika mwrakia opou k anoikw mporw na pw oti ena kako to ekane giati mas eipe oti exase to mwraki tis 13 ebdomadwn k mporw na pw oti egw epireastika k fobithika!!!pou kserete bebaia mporei k na itan alitheia alla apo tin stigmi pou yparxei ena psema mporei na yparxoun k alla!!Apo edw k pera omws kalo tha itan na ginomastan pali manoules glykies k mellouses manoules k na asxolithoume ta mwrakia mas k me ola auta ta sobara themata pou mas apasxoloun!!Krima pantws gia tin oli katastasi k gia tin apoxwrisi twn allwn mellwn!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιο γιωτα το καρβουνο?ρε κοιτσια εφυγε η φρανιτα?στεναχωρεθηκα παρα πολυ....εχαα μερικεσσελιδες καα τοσο επιθεση κααι τσακωμος εγινε?ειπαμε αλλο να υποστηριξουμε μια μικρη και καλα..κοπελα και αλλο να προσβαλλουμε αλλους ανθρωπους.....ολα με μετρο ...μη φτανουμε στα ακρα?αχ ρε ΦΡΑΝΙΤΑ MH FEYGEIS EINAI KRIMA.....KORITSIA AN KAI EGV DE PROSBALLA KANENA UA ZHTHSV KAI ΓΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑ.ΗΜΟΥΝ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΗ ΙΣΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ.Α ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΠ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΕ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΚΑΝΔΑΛΙΣΤΩ ΕΤΣΙ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΑΠΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ....ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΑΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ

ΓΙΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΒΟΥΜΟ ΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα συγνωμη που παίρνω το θαρρος! Λοιπον καθε φορα που γραφουμε κατι στο φορουμ το μηνυμα μας εχει διευθυνση ip. Η ip δεν σημαινει οτι ειναι παντα σταθερη. Καποια ψηφια ομως ειναι σταθερα και δηλωνουν χωρα - πολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Λενα συγνωμη που παίρνω το θαρρος! Λοιπον καθε φορα που γραφουμε κατι στο φορουμ το μηνυμα μας εχει διευθυνση ip. Η ip δεν σημαινει οτι ειναι παντα σταθερη. Καποια ψηφια ομως ειναι σταθερα και δηλωνουν χωρα - πολη!

O καλος μου -που ονειρο της ζωης του ειναι να γινει χακερ :P εχει αλλαξει πολλες φορες την ip μας Αν καποιος ηξερε θα μπορουσε να φανει οτι ποσταρει απο Βενεζουελα γαλλια και τρεχα γυρευε

Αν η Λενα ψαξει κατα καιρους την ip μου θα εκπλαγει :silly:

Η Φρανιτα γιατι φευγει;; Και εδωσε αφορμη να ξεμπροστιαστει ο δρακος και ξεπαρεου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine koritsia1!!??

mia vdomada phra thn mpoumpou mou kai eleipsa sto londino kai edw pera exei ginei xamos (ax mhpws na kanw attach to boarding pass?) xi xi xi - mhn xanoume kai to xioumor mas!

den thelw na sas stenoxwrhsw alla prepei na to valete kala sto mualo sas oti einai polu polu polu pithano akomh kai oi mises apo edw mesa na mhn einai alithines, na einai antres, na mhn einai autes pou lene h na mas parousiazune ws pragmatikothta mia fantasiwsh...

auth einai dustuxws kati pou apodexomaste xrhsimopoiwntas to internet... apo ekei kai pera exontas to auto sto mualo mas, pou prepei na to exoume, h kathe mia mas as einai ligo pio prosektikh kai epifulaktikh...

uparxoun ergaleia gia na mas prostateusoun, oi sunanthseis mas, ta profil sto FB, mia thlefwnikh epikoinwnia... sunithws koritsia otan kapoios apofeugei susthmatika mia pio amesh epafh, kati exei na krupsei...

mhn sokareste kai mhn stenoxwrieste... apla as eiste ligo pio prosektikes... to forum auto proswpika me exei voithisei se para polles periptwseis kai den to allazw me tipota!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...