Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ-ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΜΩΡΟΥ


Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΞΑΝΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Η ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ ;):P )ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ??ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ :dry::huh::blink:

ΑΠΟ ΤΩΡΑ??ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ 5 ΛΕΠΤΑ Κ ΤΕΡΜΑ..ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ,ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ,ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ,ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ.. ΩΣΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΦΟΡΤΙΚΗ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ Κ ΝΑ ΧΑΖΟΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..

ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΗΡΑ 3-4 ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ

1 ΜΑΣΗΤΙΚΟ

1 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑΚΙ

1 ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡΠΡΑΙΣ

Κ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΦΘΗΝΟ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΖΩΑΚΙΑ..

ΠΑΡΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΛΗΤΤΕΙ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ..

ΕΧΕΙ Κ ΚΡΥΟ Κ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΕΞΩ..

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..

*ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.. :)

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΦΑΡΜΑ..??ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΞΑΝΑ "ΑΧΡΗΣΤΑ" ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τα κουκου εγω που την πηρα την ειχε 30 ευρω. ισως να ειναι φθηνοτερη στα τζαμπο.

Παντως εμενα ακομα δεν καταλαβαινει να παιξει μαζι της :(:(

κατα τυχη μονο αν τα πατησει κ κανουν μουσικη!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπαρχει μια πλατφοραμ δραστηριοτητων της ELC που το μωρο μπαινει σαν σε περπαρουρα..αλλα δεν εχει ροδες κα δεν κουνιτε..αμα σου οω οτι εμενα αυτο με εσωσε.

επισης τρελαινοταν και τρελενετε να παιζει με ταπερ,με φουσκοτα μπαλονια..αλλα και να σκηζει χαρτια...γυνταστηρια εχω δυο...τα βαρεθηκε που γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΠΠΦΦΦ...ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΕΙ.. :P

CESILLIA ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΑ ΤΑΠΕΡ Κ ΣΕ ΑΥΤΑ???ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ..ΜΑΚΑΡΙ!!

ΔΕ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ,ΑΝ Κ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ Κ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..

ΚΑΤΙ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ-ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΥΤΗ Η ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να εισα σηγουρι πως οτι και να το παρεις θα το βαριετε γρηγορα...ειανι η ηληκια τους. Εμας εχει ενα χαλακι δραστηριοτητων, ενα "ποδηλατο" το οποιο μονο γυρηζει μια μανηβελα, μπαλες διαφορων μεγεθων.

!!! Επισης αδυναμια σε αδεια πλαστικα μπουκαλι.και οτι κανει χρουσ χρουσ- σακουλες, λαδοχαρτο...τα ταπερ καθως και οτι πεφτοντας κανει θορηβο ειναι τα αγαπημενα μας...και ενα χαζο μασητηκο της νουκ που ειναι σαν ψαρακι!!!!

παντως τα ταπερ ειναι σηγουρι αξια...δοκιμασε...διαφορα χρωμματιστα..χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΝΧ ;) ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟ :)

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗ Κ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ!!

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ..ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΡΕ ΓΜΤ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΗΝ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ "ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ!! :blush::blush:

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ..ΕΠΙΔΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ ΔΕ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ..ΤΟΝ ΓΥΡΙΖΩ ΠΛΑΤΗ..ΤΣΟΥΠ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ... Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ..

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑ..ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΑΣΦΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΑΥΤΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ.ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΚΑΤΙ 2 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΡΙΟΤΑΝ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΠΕΡ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ (ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΜΑΣΙΤΙΚΑ ΚΤΛ).ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ.ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΩΣΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την Αthena νομιζω οτι το μωρακι σου ειναι πολυ μικρο για ν ασχοληθει πολυ ωρα με ενα πραγμα,θελουν ν αλλαζουν παραστασεις κ παιχνιδια καθε λιγο.Ειναι καλη ιδεα να χεις αρκετα μικρα παιχνιδακια κ να τα αλλαζεις για να μην τα βλεεπι συνεχεια κ τα βαριεται...

Βεβαια οτιδηποτε φωτεινο κ με ηχους κανει εντυπωση κ τους αρεσει.Εγω θα σου προτεινα κ αυτα τα μουσικα περιστρεφομενα της FisherPrice που μπανουν στην κουνια του,εμενα ηταν το μονο με το οποιο ξεχνιοταν για πολυ ωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟριτσι μου εγω πραγματικα δεν ξερω πως να σε βοηθησω.. Ο δικος μου ηρεμουσε μονο με βιβλιαρακια με μουσικουλες και χωρις μουσικη και με διαφημιστικα φυλλαδια. Ακομα κ τωρα εχει τρελη πορωση με τα βιβλια. Νομιζω πως το γυμναστηριο ειναι μια καλη λυση.

Επισης στα Τζαμπο εχει ενα μεγαλο μπουκαλι διαφανο και μεσα εχει διαφορες μικρες κουδουνιστρες. Τα εχω παρει στον Αναστασακο και τρελαινεται. Δοκιμασε το, ειναι ωραιες και πολυχρωμες. Ειναι κ πολυ οικονομικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ.....ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΒΑΡΙΕΤΑΙ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ(ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΝΑ ΦΑΝΑΣΤΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ,ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΟΚ!!)

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΕΙΔΗ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΒΛ@@@@Α Κ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΕΙΧΝΑ-ΕΔΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΜΑΖΙ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΤΑ ΒΑΡΕΘΙΚΕ ΗΔΗ ΟΛΑ ΠΑΡΟΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina ανοιγεις ενα μεγαλο θεμα....κ ο δικος μου ιδια πριν λιγο καιρο καθοταν στο ριλαξ επερνε κ τα μασητικα κ περνουσε λιγο η ωρα, τωρα θελει να ειναι οπου κ εγω αν δε με βλεπει χαλαει τον κοσμο,τον βαζω κ εγω στο καροτσι κ των περνω μαζι μου, επισης του αρεσει στο κρεβατι οπως ειπε μια κοπελα κ κανω τον καραγκιοζη κ ξεθεωνει εμενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!!

Εγώ του πήρα ενα παιχνίδι που είναι τιμόνι με ήχους κ φωτάκια κ προαρμόζεται στο καροτσάκι.Απο τα mothercare είναι της ELC.Πολύ καλό είναι!!Το μόνο κακό είναι ότι το σπρώχνει το τιμόνι κ πηγαινει γυρω γυρω κ πρέπει να του το ξαναφέρνω μπροστά.Δεν είναι σταθερό.

Αν θές δές εδώ

http://www.elc.com.cy/gr/categories/baby.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula2 έγραψε:

Γειά σου!!

Εγώ του πήρα ενα παιχνίδι που είναι τιμόνι με ήχους κ φωτάκια κ προαρμόζεται στο καροτσάκι.Απο τα mothercare είναι της ELC.Πολύ καλό είναι!!Το μόνο κακό είναι ότι το σπρώχνει το τιμόνι κ πηγαινει γυρω γυρω κ πρέπει να του το ξαναφέρνω μπροστά.Δεν είναι σταθερό.

Αν θές δές εδώ

http://www.elc.com.cy/gr/categories/baby.htm

ΒΑΣΟΥΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ??ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ..ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.. :dry:

ΤΙΜΗ ΘΥΜΑΣΑΙ??(ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΟΔΕΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.. :P:angry: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΕ ΓΜΤ..

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ..ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ-ΜΟΥΓΚΡΙΖΕ,ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ-ΤΕΝΤΟΝΩΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ,ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΡΙΛΑΞ Κ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΙΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ-ΤΙΣ ΕΣΠΡΩΧΝΕ.. :blink::blink:

ΩΣΠΟΥ "ΤΑ ΠΗΡΕ"Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΥΣΤΕΡΙΚΑ!!!

ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΒΟΜΠΙΡΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΑ!!!ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΖΩΜΤΑΝΟ ΩΡΕΣ,ΩΡΕΣ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα το έχει το Τζάμπο αλλά ίσως έχει κάτι παρεμφερή..Το πήρα απο τα mothercare που έχει κ τα παιχνίδια της ELC.Υπάρχει κ κατάστημα ELC στο Mall απέναντι απο τα Goodys.Έκανε νομίζω 29 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα την πιπιλα την εχω και εγω....αλλα απο'ολα παιζει με κατι φρουτακια που εχει μεσα μασιτικα...νομιζω οτι ηταν απο κει μεσα δηλαδη..παντως προτιμαει την πιπιλα- μπουκαλα πο το περιεχομενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...