Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

karolinaki1 έγραψε:

Μήπως να μην βάζουμε φωτο τα μωρουλίνια μας???????? έχω αρχίσει και φοβάμαι ... :ohmy:

Δεν χρειάζεται να φοβάστε, κορίτσια... Προσωπικά "εκθέτω" τη ζωή μου άνετα τόσο στο Facebook και στο blog μου, όσο και σε άλλα μέρη, μιας και τυχαίνει εδώ και καιρό να εργάζομαι για το Internet.

Συμβουλή μου είναι -αν θέλετε- να βάζετε ένα διακριτικό πάνω στις φωτογραφίες που να δυσκολεύει την αναδημοσίευσή τους από τρίτους... Εγώ αυτό σκοπεύω να κάνω με τις φωτογραφίες της μικρής μου, όταν με το καλό γεννηθεί...

Για να δείτε τι εννοώ: να πώς δημοσίευσα -κατόπιν άδειάς της φυσικά- τις φωτογραφίες της μπέμπας μιας φίλης μου :

http://tomwro.blogspot.com/2010/01/blog-post.html

Γράψτε για παράδειγμα το nickname σας στο κέντρο της φωτο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

karolinaki1 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια .... Επαθα και εγώ ένα μικρό ΣΟΚ όταν συνειδητοποίησα τι συμβαίνει στο site.Εμείς ανοίγουμε την καρδιά μας ,μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας ,τις ανησυχίες μας και κάποιοι άλλοι.... :angry: τι να πω δέν έχω λόγια .Μονάχα μία συμβουλή να μαστε πιο προσεχτικές ...Σ'ευχαριστούμε βρε κοριτσάκι που μας άνοιξες τα μάτια.Μήπως να μην βάζουμε φωτο τα μωρουλίνια μας???????? έχω αρχίσει και φοβάμαι ... :ohmy:

καλημερα . αυτα σκεφτομαι και εγω . εμεις μοιραζομαστε τις σκεψεις μας τα προβληματα μας τις χαρες μας και καποιοι επιτηδειοι μπαινουν μεσα για να μας κοροιδεψουν. νοιωθω χαζη. χαμπαρι δεν πηρα .μονο οταν εγραψε μου σπασαν τα νερα μου ξινισε λιγο ....γιατι εχεις αγωνια και τρεχεις στο γιατρο οχι στον υπολογιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ayto einai apo to topic poy anevasa gia na vrw idees gia to dwmatio thw Nefelhs moy.

yolle έγραψε:

ελβιρα μου σου γραφω και πιο πανω..ειναι απιστευτο το δωματιο.......

οι γραμμες ειναι αυτοκολλητα η τα εβαψες?και το ροζ??και το καφε???

την προικα την παραγγειλες απο εξω???ειχα κανει μαι ερευνα και ειχα βρει παρομοια στην Αμερικη σε site αλλα δεν την στελναν αθηνα.

Συγνωμη αν σε επριξα αλλα το εχω ερωτευτει το δωματιο σας :)

kai na pw oti den to elega ...exw kanei tosh ereyna gia ta dwmatia poy lew den mporei na ta brhke edw afoy den ta stelnoyn...fysika espeyse na moy eksigisei oti h aksiagaphth pethera ths ta efere apo eksw :)))

mamoli moy exeis dikio gia to diakritiko...kalh lysh!!!kai den mporoyn me tpt na to svhsoyn eidika an sto komati poy to episynaptoyme exei polla xrwmata ara dyskolo na ginei kai photoshop....opws ekane h kyria elvira...den parathshsate oti sto panw meros ths photo me to krevati sthn real photo exei ena onoma enw se ayth poy anevase exei svhstei???!!!

ara ...prosoxh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

Δεν χρειάζεται να φοβάστε, κορίτσια... Προσωπικά "εκθέτω" τη ζωή μου άνετα τόσο στο Facebook και στο blog μου, όσο και σε άλλα μέρη, μιας και τυχαίνει εδώ και καιρό να εργάζομαι για το Internet.

Συμβουλή μου είναι -αν θέλετε- να βάζετε ένα διακριτικό πάνω στις φωτογραφίες που να δυσκολεύει την αναδημοσίευσή τους από τρίτους... Εγώ αυτό σκοπεύω να κάνω με τις φωτογραφίες της μικρής μου, όταν με το καλό γεννηθεί...

Για να δείτε τι εννοώ: να πώς δημοσίευσα -κατόπιν άδειάς της φυσικά- τις φωτογραφίες της μπέμπας μιας φίλης μου :

http://tomwro.blogspot.com/2010/01/blog-post.html

Γράψτε για παράδειγμα το nickname σας στο κέντρο της φωτο...![/quote:roc5yh7k]

Ολίβια σ ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές πολύ έξυπνο αυτό που προτείνεις.... Εύχομαι με το καλό γλυκιά μου ναρθει το μωράκι σου και να περάσει ο καιρός εντελώς ανώδυνα και να γεννήσεις το αγγελούδι σου με ούτε έναν πόνο!!!!!!!!!!!να δείς την ώρα που θα το πάρεις στην αγκαλιά σου είναι η πιο όμορφη στιγμή στην ζωή μιας γυναίκας....Απίστευτο συναίσθημα.!!!!!!! :kiss::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

καλημερα . αυτα σκεφτομαι και εγω . εμεις μοιραζομαστε τις σκεψεις μας τα προβληματα μας τις χαρες μας και καποιοι επιτηδειοι μπαινουν μεσα για να μας κοροιδεψουν. νοιωθω χαζη. χαμπαρι δεν πηρα .μονο οταν εγραψε μου σπασαν τα νερα μου ξινισε λιγο ....γιατι εχεις αγωνια και τρεχεις στο γιατρο οχι στον υπολογιστη.[/quote:250e9047]

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ....είσαι έμπειρη μανούλα και σίγουρα μπορούμε να μαθουμε πολλά από μανούλες σαν και σένα .Εμένα με λένε Καρολίνα και η μπεμπούλα μου είναι μόλις 8 μηνών (σε 4 μέρες για την ακρίβεια τους κλείνει!) ναστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!δέν υπάρχει κάτι πιο όμορφο γι αμένα από μία ευτυχισμένη οικογένεια....! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε inspector Oliviet Gadget!

Προσκυνώ!

Θα επικοινωνήσω με π.μ. μαζί σου για κάτι άλλο που με απασχολεί...

Βάλε το Μάνο να δώσει ένα φιλί από μένα στην κοιλίτσαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΙΒΙΑ,

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ

ΚΑΜΙΑ ...

ΑΠ'ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ

ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ

ΘΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...

ΑΦΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΗΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ???

ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΥΘΟΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ... ΗΞΕΡΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ

ΠΟΥ ΖΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΕΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ

ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ... ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ

ΤΗΣ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΚΑΘΕ

ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΕ ΓΙΑ ΤΗ "ΔΟΥΛΕΙΑ" ΚΑΙ

ΓΥΡΙΖΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ... ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ (ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ Ο

ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ) :blink: ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ

ΑΛΛΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΑΖΙ

ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣ ΦΑΝΑΡΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ...

Π.Χ. ΟΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ... ΕΝΩ ΕΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΤΟ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ !!!

ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΑΝΑΓΚΗ ΜΙΑ "ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ"

ΠΟΥ ΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗΣ ... ;)

ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΙΒΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ

ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρςε παιδια μπραβο..τι να πω!!!και μεις μιλησαμε γι αυτην για το θεμα γαμο βαφτιση..αληθεια που αποσκοπουσε τελικα;;;δε καταλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ....είσαι έμπειρη μανούλα και σίγουρα μπορούμε να μαθουμε πολλά από μανούλες σαν και σένα .Εμένα με λένε Καρολίνα και η μπεμπούλα μου είναι μόλις 8 μηνών (σε 4 μέρες για την ακρίβεια τους κλείνει!) ναστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!δέν υπάρχει κάτι πιο όμορφο γι αμένα από μία ευτυχισμένη οικογένεια....! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!!!Ευτυχως δε μιλαω πολυ με την Ολιβια!!!

Θα ανακαλυπτε-αποκαλυπτε κ εμενα!!! :P :laugh:

(με απειλησε βεβαια μολις η φιλη μου πως θα το κανει! :laugh: :laugh: )

Τρελλο respect που λες κ εσυ μαμολι!!!!! :)

ΥΓ.Υπαρχουν καποιες νεες εγγραφες που μου εχουν στειλει ανα καιρους αιτηση επαφης...

Το εχετε παθει???Γτ ΚΑΙ αυτο μου βρωμαει!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΘΑΥΜΑΣΕΙ ΣΑΝ ΟΥΦΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΥΠΟΠΤΕΥΤΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΙΚΗ ΤΗΣ Η ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΠΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΧΑΜΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΟΤΑΝ ΔΗΜΟΣΕΥΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΨΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ WANNABE ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου...Τη συγκεκριμένη κοπέλα δε την παρακολούθησα αρκετά,μπορεί κ να μην είχε "κακό" σκοπό,όπως κ να χε πάντως οφείλουμε να είμαστε προσεκτικές...

Φιλάκια πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki έγραψε:

ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ WANNABE ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ!!!

;);) :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ενταξει η κοπελα εκανε οτι εκανε εμεις πρεπει να ημαστε πιο προσεκτηκες !!!να μιλαμε περι ανεμων και υδατων !!

κρυο και βροχες σημερα στα νοτια και ηπειρωτικα της χωρας . τα μποφορ στα πελαγη θα ειναι 8 με 9 .

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Kαλημέρα κορίτσια μου...Τη συγκεκριμένη κοπέλα δε την παρακολούθησα αρκετά,μπορεί κ να μην είχε "κακό" σκοπό,όπως κ να χε πάντως οφείλουμε να είμαστε προσεκτικές...

Φιλάκια πολλά....

κοπέλα ή κοπέλι που πηγαινε για ψαριά? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

κρυο και βροχες σημερα στα νοτια και ηπειρωτικα της χωρας . τα μποφορ στα πελαγη θα ειναι 8 με 9 .

:laugh: :laugh: :laugh:[/quote:1kuwrtym]

Χαχαχαχαχαχαχα! Μακράν η καλύτερη απάντηση εδώ και μέρες!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

μπραβο βρε ΟΛΙΒΙΑ...ρε συ αυτη μας ειχε πει οτι επσασαν τα νερα και μπηκε να μας το πει!!!! Και ευχηθηκα το ΖΩΟΝ κι εγω...μη χασω!!! :laugh:

αααα!αυτη ειναι?ειδα τον τιτλο του ποστ και σκεφτομουν ποσο κολλημενη ειναι που εσπασαν τα νερα και αυτη εκανε live αναμεταδωση στο μαμυ!ελεος,δυναστεια εχουμε γινει με τοση ιντριγκα πια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πάθει πλάκα! Μεγάλο γατόνι mamoli μπραβο, μπράβο!

Πάντως το δωμάτιο της κοπέλας είναι πολύ καλό! Ιδέες τουλάχιστον μπορούμε να πάρουμε!!!! ;);) Εμένα κοριτσια μου είχε κάνει εντύπωση και αυτή η φουτερ μπλούζα που φόρουσε η "κανονική" κοπέλα και έλεγα στον αντρα μου οτι θα ήθελα να βρω μια τέτοια!!! Καθένας με τον πονο του, εεε???? :laugh: :laugh:

Φιλιά, :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

αααα!αυτη ειναι?ειδα τον τιτλο του ποστ και σκεφτομουν ποσο κολλημενη ειναι που εσπασαν τα νερα και αυτη εκανε live αναμεταδωση στο μαμυ!ελεος,δυναστεια εχουμε γινει με τοση ιντριγκα πια! :woohoo:[/quote:3g3lgazu]

Αυτό είναι που λέμε "Όλα βγαλμένα από τη ζωή είναι!" :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

κρυο και βροχες σημερα στα νοτια και ηπειρωτικα της χωρας . τα μποφορ στα πελαγη θα ειναι 8 με 9 .

:laugh: :laugh: :laugh:[/quote:lz58sprt]

Πωπωωωωωω, και είχα σκοπό να ταξιδέψω με πλοίο σήμερα!!!

Ευχαριστούμε ρούλαχαλκίδα...!

Mamoli βρες και άλλες....... Σίγουρα θα υπάρχουν! Good job!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου πήρε πάρα πολύ καιρό για να μιλήσω για τη προσπάθεια που κάνουμε για μπεμπέ και το έκανα εδώ μέσα, με όλη μου τη καρδιά. Στη συνέχεια δημοσίευσα κ φωτο μου και το όνομα μου στο facebook.

Είμαι πολύ θυμωμένη με όλο αυτό :angry::angry:

Δεν μπορώ να πώ οτι έπαθα και ΣΟΚ αλλά θύμωσα βρε κορίτσια!!

Μπράβο βρε Ολίβια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...