Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσακια μαζευτειτε:ποιες γενναμε το 2010 κ που?


katekargi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stasa_mich έγραψε:

Καλησπερα και απο εμενα....εχω ΠΗΤ 21/3/2010 και περιμενω με ανυπομονησια να παρω την μπεμπουλα μου αγκαλια!!!! Α! Γενναω με το καλο στο Μαιευτηριο Τρικαλων!!!

stasa_mich ευχαριστω για την προσκληση στο γκρουπακι,το χω υποψιν και μπαινοβγαινω!θα περασω μια βολτα ξαν και απο εκει :):) Απο Τρικαλα ειναι η καταγωγη μου και απο οτι καταλαβα εισαι απο εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

stasa_mich ευχαριστω για την προσκληση στο γκρουπακι,το χω υποψιν και μπαινοβγαινω!θα περασω μια βολτα ξαν και απο εκει :):) Απο Τρικαλα ειναι η καταγωγη μου και απο οτι καταλαβα εισαι απο εκει?

Δεν ειμαι απο Τρικαλα, απο Θεσσαλονικη ειμαι, απλα την πατησα απο τρικαλινό ;) και για τα καλα μαλιστα και μετακομισα Τρικαλα για τον αντρουλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΕΧΩ ΠΗΤ 15/8 ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stasa_mich έγραψε:

bebadomama έγραψε:

Δεν ειμαι απο Τρικαλα, απο Θεσσαλονικη ειμαι, απλα την πατησα απο τρικαλινό ;) και για τα καλα μαλιστα και μετακομισα Τρικαλα για τον αντρουλη μου!!!![/quote:whn8dqi8]

ναι αλλα πηγες σε ωραια πολη! Με την "παραλια" της,με τα χιονια της,με τα ολα της!

:laugh:

αν δεν ημουν εγκυος μια Ελατη θα την 'χτυπαγαμε" τα Χριστουγενα,του χρονου τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο'μένα,

εγώ έχω ΠΗΤ 18/6/2010 και θα γεννήσω το αγοράκι μου στο Γαία (Ερρίκος Ντυνάν)!

Με ένα πόνο σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

[ναι αλλα πηγες σε ωραια πολη! Με την "παραλια" της,με τα χιονια της,με τα ολα της!

:laugh:

αν δεν ημουν εγκυος μια Ελατη θα την 'χτυπαγαμε" τα Χριστουγενα,του χρονου τωρα!

Ειναι πανεμορφη πολη αλλα εγω εχω 3 χρονια εδω και τα χιονια στη πολη που εχω ακουσει δεν τα εχω δει...λιγο πασπαλισμα μονο :(:(:( μηπως ειμαι γρουσουζα????

Παντως για την Ελατη δεν μπορω να πω ειναι πανεμορφα....και εγω λογο εγκυμοσυνης δεν πηγα καθολου φετος!!!!

Θα παμε του χρονου παρεούλα!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

ναι αλλα πηγες σε ωραια πολη! Με την "παραλια" της,με τα χιονια της,με τα ολα της!

:laugh:

αν δεν ημουν εγκυος μια Ελατη θα την 'χτυπαγαμε" τα Χριστουγενα,του χρονου τωρα!

Ειναι πανεμορφη πολη αλλα εγω εχω 3 χρονια εδω και τα χιονια στη πολη που εχω ακουσει δεν τα εχω δει...λιγο πασπαλισμα μονο :(:(:( μηπως ειμαι γρουσουζα????

Παντως για την Ελατη δεν μπορω να πω ειναι πανεμορφα....και εγω λογο εγκυμοσυνης δεν πηγα καθολου φετος!!!!

Θα παμε του χρονου παρεούλα!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΕΧΩ ΠΗΤ 15/8 ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!

Ίδια ΠΗΤ, άλλη πόλη!

Εμείς 15/08 στο Μητέρα :)

Με το καλό κοριτσάκια του 2010!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο μενα.....και γω τρελο κοριτσαρο θα βγαλω.....ΠΗΤ εχω 22/05/2010 και θα γεννησω στο Αττικο Νοσοκομειο!! Δημοσιο και παλι δημοσιο νοσοκομειο παιδια!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω μωρακια που θα γεννηθουν το 10?????χαμος γινεται καλε....αντε να τα κρατησουμε αγκαλιτσα επιτελους...χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

katekargi έγραψε:

Εγω θα γεννησω το διδυμακια μου πρωτα ο θεος στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο Ηρακλειου το καλοκαιρακι!!!!!(δεν ξερω ακριβως ποτε)

Ηταν να γεννησω στο μητερα αλλα μου ειπε κ ο γιατρος μου καλυτερα εκει μιας και θα ειναι διδυμα...λοιπον ακουω...οι υπολοιπες ποτε????για μαζευτειτε σιγα σιγα... :P:P:P

Με το καλό να γεννήσεις τα διδυμάκια σου!

Εγώ έχω ΠΗΤ 27/03/2010, θα γεννήσω στο βενιζέλειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΧΩ ΠΗΤ 24/10/2010 ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...