Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλό μήνα μόλις γύρισα από το μικροβιολογικό, τρέμω ολόκληρη, 12:30 θα ξέρω......από της 6:30 έχω βρικολακιάσει

Μακάρι κοριτσάκια μου να κάνω καλή αρχή, έχω παρακαλέσει το Θεούλη για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και πολύ καλό μήνα να έχουμε όλες μας

NIKOLείμαι σίγουρη ότι σήμερα θα έχεις τα πιο ευχάριστα νέα της ζωής σου

πάρε ένα καρμάκι και μια μεγάλη αγκαλιά μπας και ηρεμήσεις λιγάκι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛ ΗΡΕΜΗΣΕ & ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL MOY SE KATALAVENO APOLITA !!AYTI I AGONIA SE TSAKIZI,ALA PROSPA8ISE NA KSEXASTIS ME KATI ALO, MIPOS EXEIS GENNE8LIA SIMERA? AN NAI EGO SOY AFIERONO MIA MANTINADA KA8OS KAI KRITIKIA,AN PALI OXI PALI SOY TIN AFIERONO ME POLI AGAPI...........

..........MIA KALIMERA SOY EYXOME .......

..........MESA AP'TIN KARDIA MOY.........

..........OMORFI NA'NAI I MERA SOY........

..........POLI KAI I XARA SOY............

FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! ΣΤΙΣ 24.02.2010 ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΜΦΥΤΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ (2) ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ. ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΥΡΕΤΟ 36.9- 37- 37.1 ΔΕΚΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!

Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!! Παρε κι ενα καρματακι, σε μια ωριτσα θα ξερεις κουκλα μου.. :) Περιμενω με αγωνια τα νεα σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa μου τη Κυριακή τα έχω αλλά σε ευχαριστώ πάρα πάρα πόλύ, απλά είναι τέλεια η μαντινάδα σου.

Αβα μου καλή ελπίζω να ξεξουράστηκες, σε ευχαριστώ πολύ για το Θάρρος που μου δίνεις.

anatolitsa μου η θερμοκρασία σου είναι φυσιολογική μετα την ωορρηξία αυξάνεται ...και εγω 37,1 έχω.

1 ώρα Παναγίτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol,σου ευχομαι και εγώ καλά αποτελέσματα και μακάρι να ισχύουν για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.Την σκυτάλη της χοριακής την παίρνω αύριο εγώ,καθώς είναι προγραμματισμένη η πρώτη μου χοριακή της πρώτης μου εξωσωματικής προσπάθειας.Ελπίζω να είναι και τυχερή.Ιδωμεν! Μία ερώτηση σε πιο έμπειρες στο θέμα εξωσωματική κοπέλες.Στην περίπτωση των εξωσωματικών ένα τέστ εγκυμοσύνης στο σπίτι θεωρείται αξιόπιστο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Νικόλ μου... άντε να πανυγηρίσουμε όλες μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε όλες τα νέα σου!!!

Και εσύ μανούλα !!! με το καλό να μάθουμε και για εσένα!

Φυσικά και είναι αξιόπιστο το τεστ σπιτιού, αρκεί να μην το κάνεις πολύ νωρίτερα, ώστε να έχει ανέβει η ορμόνη και να την ανιχνεύσει...

Ξέρεις τι γίνεται με εμάς που κάνουμε εξωσωματική, η ημερομηνία του τεστ είναι οριακή, δηλαδή το κάνουμε πολυ νωρίς σε σχέση με μια γυναίκα που σπάνια θα κάνει τεστ την πρώτη ημέρα που θα περίμενε να αδιαθετήσει...

Αχχ αντε βρε κορίτσια μου!! Όλες που είστε στήν προσπάθεια να ακούμε κάθε μέρα και από ένα θετικο και να κάνουμε πάρτυ!!!

Είναι σαν να ξαναζώ εγώ το θετικό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Νικόλ μου... άντε να πανυγηρίσουμε όλες μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε όλες τα νέα σου!!!

Και εσύ μανούλα !!! με το καλό να μάθουμε και για εσένα!

Φυσικά και είναι αξιόπιστο το τεστ σπιτιού, αρκεί να μην το κάνεις πολύ νωρίτερα, ώστε να έχει ανέβει η ορμόνη και να την ανιχνεύσει...

Ξέρεις τι γίνεται με εμάς που κάνουμε εξωσωματική, η ημερομηνία του τεστ είναι οριακή, δηλαδή το κάνουμε πολυ νωρίς σε σχέση με μια γυναίκα που σπάνια θα κάνει τεστ την πρώτη ημέρα που θα περίμενε να αδιαθετήσει...

Αχχ αντε βρε κορίτσια μου!! Όλες που είστε στήν προσπάθεια να ακούμε κάθε μέρα και από ένα θετικο και να κάνουμε πάρτυ!!!

Είναι σαν να ξαναζώ εγώ το θετικό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Στελλίτσα μου! Προσευχές στην Παναγίτσα!!! Εγώ την μικρή μου την έταξα στην Παναγίτσα και Δόξα Τον Θεό πήγαν όλα καλά!!!

Αν και έχω σοβαρές υποψίες ότι ανακατεύτηκε και ο Άγιος Σάββας στο δικό μου θαύμα!!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:( κοριτσάκια μου γλυκα δεν τα κατάφερα, μαζευω τα κομμάτια μου, εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καμία κοπελίτσα να μην πληγωθεί έτσι ,,,καλή επιτυχία κοριτσάκια μου εγω είμαι η περίπτωση της ατυχίας και με βλαστοκύστες και τίποτα...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ 2,5 χρόνια...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

:(:(:( κοριτσάκια μου γλυκα δεν τα κατάφερα, μαζευω τα κομμάτια μου, εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καμία κοπελίτσα να μην πληγωθεί έτσι ,,,καλή επιτυχία κοριτσάκια μου εγω είμαι η περίπτωση της ατυχίας και με βλαστοκύστες και τίποτα...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ 2,5 χρόνια...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ κοριτσάκια μου.

Νικόλ μου, μη μου απελπίζεσαι κοριτσάκι μου!!!!

Σε παρακαλώ!!!

Έχεις σκεφτεί την πιθανότητα να αλλάξεις γιατρό???

Στο λέω από σχεδον προσωπική πείρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA KSERIS STI ZOI PANTA 8A IPARXOYN KAI TA ASXIMA NEA,ALA KAI PALI DEN PREPI NA LIGIZOYME KAI NA XANOYME TO 8AROS MAS KAI TO KOYRAGIO MAS ,OPOTE KLAPSE,KSESPASE,(EMENA TOYLAXISTON MOY EKANE KALO,KAI STIS 2 APOTIXIMENES PROSPA8EIES APO TO 2008 PROSPA8O),ALA META 8A SKOYPISEIS TA DAKRYA KAI 8A OPLISTIS ME KOYRAGIO KAI PISTI STO DEO,OLES EIMASTE DIPLA SOY ME MIA MEGALI AGALIA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol,ειλικρινά λυπάμαι και κατανοώ πως νιώθεις.Απώλειες στην ζωή έχω νιώσει πολλές και κάθε φορά πονούν ξεχωριστά μα κι όλες μαζί.Κουράγιο,ανασυγκρότηση και καινούργια προσπάθεια μέχρι να επιτευχθεί το κοινό ζητούμενο για όλες μας,η μητρότητα.Ειλικρινά πιστεύω ότι με την πρόοδο της επιστήμης,δεν υπάρχει γυναίκα που να μην μπορεί να τεκνοποιήσει στην εποχή μάς.Υπομονή και επιμονή λοιπόν.Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ,καλο μηνα,εχω ανοιξει και θεμα για ολες εσας που κανετε εξωσωματικουλα!Η ξαδερφη μου εχει 3 κουτια GONAL που τα χαριζει σε ποια κοπελα τα εχει αναγκη.Μαζι με τα φαρμακακια σας δινει και το κουραγιο και τις ευχες της για γουρι ,μιας και εκεινη απεκτησε ενα υγιες αγορακι!!!!οποια επιθυμει ας μου στειλει πμ.φιλακια καλη τεπιτυχια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...