Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

χελονίτσα μου επειδή η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική γι αυτό υπάρχουν διακυμάνσεις στην ημερομηνία. Εγω επειδή έβαλα 2 βλαστοκύστες των 5 ημερών θα κάνω χοριακή 11 μέρες μετα την εμβρυομεταφορά, όταν τοποθετούν εμβρυο 2-3 ημερών πάει 13-14 μέρες...γενικά επειδή συντρέχουν παραγοντες δεν πάει συγκεκριμένα..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α εμένα μου είχαν πει μετα απο 10 αλλά πέφτει Κυριακή γι αυτο πάω Δευτέρα.. Εχει να κάνει σε τι στάδιο ήταν το έμβρυο όταν τοποθετήθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

EYXARISTW SOTIRIA NASE KALA .KALI EPITIXIA KAI SE SENA.SE PIO STADIO BRISKESE ESY??NIKOL MOY KALA NEA SOY EYXWMAI.
ego stelitsa pao gia xoriaki 5/3 tha akoysoyme ta eyxarista tis nikol kai meta ta dika mou :):) :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Τι γινεται? Που χαθηκατε βρε? :)

Εγω σημερα το μεσημερι κλεινω τεσσερις μερες ξαπλας και λεω να αρχησω να κινουμε σιγα-σιγα, οπως μου ειπε κι ο γιατρος..... :)

Εσεις ποσες μερες μεινατε ξαπλωμενες? Σε ποσες μερες βγηκατε απο το σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aba mou kalimera.

4 imeres meta apo embryometafora?

Kali epytixia koritsi mou!!! Na diabasoume grigora ta euxarista.

Egw den eixa katsei kai poly ksapla na sou pw tin ali8eia mou... tin prwti imera mono kai meta xalara... diladi den ekana douleies kai tetoia alla den imoun kai sto krebati.

Axxxxx ti agwnia eixa tote......... na sou pw kati...? ta exw ksexasei omws... mono otan ta syzitame 8ymamai... xaxaxaxaxaxa :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου εγώ είχα κάτσει 2 βδομάδες ξάπλα...αλλά η κατάληξη δεν ήταν καλή...

Γι αυτό αποφάσισα την επόμενη φορά "που θα τα καταφέρουμε" (η δική σου είναι αυτή τώρα)...να μείνω 4-5 μέρες ξάπλα και μετά θα πάω και στην δουλειά μου...

Πιστεύω ότι δεν παίζει ρόλο (η εμφύτευση αν είναι να χει γίνει θα χει γίνει, θέλει 5 ημερών έμβρυα...)!

Αντίθετα το να ασχολούμαι και με άλλα πράγματα κάνει καλό στην ψυχολογία μου...

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου έκατσα 4 με την εμβρυομεταφορά (βλαστοκύστες) και απο τη 5η μέρα άρχισα να έρχομαι γραφείο μόνο το πρωί..για να ξεχνιέμαι αλλά η δουλειά μου είναι καθιστική στο p.c. οπότε δεν έκανα τίποτα, έχω χώσει κ τη μανούλα μου μαγειρευει καθε μέρα....

Κορίτσια ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ 3 και σήμερα...δεν αντέχω..να πάρω ένα χαπάκι να κοιμηθώ κ να ξυπνήσω Δευτέρα και αν είναι αρνητική να κοιμηθώ ξανα για κανα 3μηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles sas!ava kai nikol ton fagate ton gaidaro i oura emeine!!!!!!!! :P ante me to kalo nikol tin deutera na mas pei ta thetika nea sou!ava mou se poses meres pas gia xoriaki? :) eego pao aurio gia oolopsia kai tin triti gia emvriometafora! :unsure: exeis omorfes meres ,vrite voltoula sta magazia kai gia kaedaki me files kai tha perasoun oi meres!!!!!!

sas skeftomai polu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

Aba mou kalimera.

4 imeres meta apo embryometafora?

Kali epytixia koritsi mou!!! Na diabasoume grigora ta euxarista.

Egw den eixa katsei kai poly ksapla na sou pw tin ali8eia mou... tin prwti imera mono kai meta xalara... diladi den ekana douleies kai tetoia alla den imoun kai sto krebati.

Axxxxx ti agwnia eixa tote......... na sou pw kati...? ta exw ksexasei omws... mono otan ta syzitame 8ymamai... xaxaxaxaxaxa :laugh:

Κοριτσακια ευχαριστω για τις απαντησεις!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΝΕΦΕΛΗ συγνωμη αν ειναι χαζη η ερωτηση μου: ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Ε?????????

IRENE μου ποτε με το καλο η επομενη προσπαθεια?

Νικολ μου ξερω οτι ειναι δυσκολες οι τελευταιες μερες, αλλα θα περασουν, που θα πανε? Και να δεις που την Δευτερα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

kalimera se oles sas!ava kai nikol ton fagate ton gaidaro i oura emeine!!!!!!!! :P ante me to kalo nikol tin deutera na mas pei ta thetika nea sou!ava mou se poses meres pas gia xoriaki? :) eego pao aurio gia oolopsia kai tin triti gia emvriometafora! :unsure: exeis omorfes meres ,vrite voltoula sta magazia kai gia kaedaki me files kai tha perasoun oi meres!!!!!!

sas skeftomai polu!

Δαφνη μου καλη επιτυχια στην ωοληψια!!!!!Να εχεις πολλα , μεγαλα και ωριμα αυγουλακια!!!!!

Εγω παω για χοριακη την αλλη Παρασκευη στις 5 Μαρτιου.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΒΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία νέα Ινα μου, ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ, μας ξεκίνησες καλά τα πράγματα, και το σκεφτόμουν ότι κάποια κοπέλα σήμερα έχει χοριακή...τέλεια νέα, εύχομαι και τέλεια εγκυμοσύνη. :kiss:

dafni μου καλή τύχη για αύριο με πολλά μωροαυγουλάκια...

Irene ευχαριστώ πολύ ματάκια μου.

Αβα μου απο το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί.

ΙΝΑ ερώτηση κρίσεως......πόναγε το στήθος? είχες ενοχλήσεις?

Μπράβο κ πάλι κούκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΝΑ συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, όλα καλά μέχρι το τέλος θα πάνε και θα το δεις. Ξεκούραση και χαμόγελα τώρα... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ΙΝΑ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρωτη και τυχερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακια μου προχωραμε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iνα συγχαρητήρια κοπέλα μου, αργά και σταθερά να μεγαλώνει το μωράκι σου.

Dafni επίσης συγχαρητήρια, θα τα καταφέρεις...Καλή επιτυχία να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

MARAKI NEFELI έγραψε:

Κοριτσακια ευχαριστω για τις απαντησεις!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΝΕΦΕΛΗ συγνωμη αν ειναι χαζη η ερωτηση μου: ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Ε?????????

IRENE μου ποτε με το καλο η επομενη προσπαθεια?

Νικολ μου ξερω οτι ειναι δυσκολες οι τελευταιες μερες, αλλα θα περασουν, που θα πανε? Και να δεις που την Δευτερα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3bqmpjc8]

koritsaki mou ta katafera kai exw ena koritsaki 13 minwn...

malista epiasa didyma, alla dystyxws to ena mou pallindromise ton 2o mina....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου κοριτσακι μου Συγχαρητηριααααααααα κοπελα μου!!!!Ολα να πανε καλα και σε 9μηνες να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!

Ποσο ηταν η χοριακη σου κοριτσακι???

Νικολ μου κουραγιο για το ΣΚ θα περασει και θα σου ξημερωσει μια υπεροχη Δευτερα!!!!!!!

Εκτος απο την Αβα την επομνη Παρασκευη,ποια αλλη εχουμε για χοριακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ina mprabo koritsaki filakia sth koilitsa :kiss: :kiss: nikol kalh epitixia ayrio!!!!katerinaki kai ego pao paraskeyh gia xoriaki alla koritsia emena einai 16 meres apo thn empriometafora giati toso poly;aurio tha paro thl mipos kanane lathos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia moy,diavasa simera para poli eyxarista nea!!!!ina moy syxaritiria,me to kalo se 9 mines na kratiseis ton pio politimo 8ysavro soy agalitsa!!!!

nikol moy perasan i meres ayrio soy eyxome na akoysis ta kalitera nea tis zois soy!!!!!

dafni moy m p r a v o !!!!!21 avgoylakia kali epitixia kai se sena!!!

sotiria moy mesa apo tin kardia moy eyxome kai se sena kali epitixia

xelonitsa moy sintoma kala nea kai gia sena!!!

koritsia pistevo oti oreotero sinestima ala kai oloklirosi se mia gineka eine na gini mana to eyxome mesa apo ta va8i tis psixis moy oles sas mazi kai ego na to niosoyme syntoma!!!!!!!! kai pali kali epitixia se ola ta koritsia poy prospa8oyn.........!!!!!!!!!!!!!!

filakia se oles

katerina kali epitixia kai se sena koritsaki moy!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...