Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο Νικολ μου! Ετσι πρεπει! ;)

κοριτσια στην προηγουμενη κλινικη μας ειχανε ολες τις γυναικες μαζι σε ενα δωματιο , σε φορεια και μολις περνουσε το μισαωρο μας σηκωνανε αρων-αρων για να βαλουν αλλες γυναικες και να τελιωνουν γρηγορα.. τραγικο.Αφηστε που μας δινανε τρεια ποτηρια νερο πριν την εμβρυομεταφορα και πολλες καημενες γυναικες δεν αντεχαν απο την αγωνια τους ουτε το μισαωρο. Για παπια, ουτε λογος. Και ηταν και η ακριβοτερη κλινικη...

Ενω σε αυτη την κλινικη με βαλανε σε δικο μου δωματιο , πολυ ανετα, και σηκωθηκα σε μια ωριτσα και εφυγα, βεβαια κι αυτοι μου ειπαν να περασει τουλαχιστον μιση ωρα και μετα να σηκωθω. Πολυ φιλικο το κλιμα. πε

Ωραια Αννα- Μαρια, να μας πεις τις εντυπωσεις σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ? ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna_maria έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ? ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ?

Ποσο θα σου κοστισει εκει ειναι μικρογονιμοποιηση η απλη?εγω πηγα στο διαβαλκανικο καλα ηταν δεν εχω παραπονο κανενα αλλα αν δεν πετυχει και η δευτερη σκεφτομαι να αλλαξω αν και δεν θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA!LOIPON TA NEA MOU......TIN PARASKEVI OOLIPSIA KAI TIN DEUTERA EMVRIOMETAFORA!GIA NA DOUME TI THA DOUME!EXO ARKETA OARIA ALLA MOU EIPE POS THA MOU VALOUN 3 KAI TA ALLA KATAPSIKSI.....!POSES MERES META TIN EMVRIOMETAFORA KANEIS XORIAKI?EXO TRELI AGONIA ALLA SKEFTOMAI MONO THETIKA!EUXOMAI SE OLES TIS KOPELES POU EINAI SE ANAMONI XORIAKI NA MATHOUN TA ORAIOTERA NEA TIS ZOI TOUS!!!!!!KAI GIA TIS KOPELES POU PROSPATHOUN EUXOMAI UPOMONI KAI EPIMONI STO TELOS OLA THA PANE TELEIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERIZO OLA TA KORITSIA.EIMAI I STELITSA.

APO HRAKLIO KRHTHS.PROTA APO OLA KALI EPITIXIA SE OLES MAS.EINE I PROTI MOY FORA POY EIME SE ENA FOROYM, AN KANO KAPIA LA8I NA ME SIGORESETE.EINE I 3 FORA GIA MENA KAI ELPIZO NA EINAI K I TYXERI.KSEKINISA 2 FEVROYARIOY OPOTE GIRO STIS 15 TOY MARTI 8A GINI I EKSOSOMATIKI.TIN PROTI MOY FORA DEN SAS KRIVO OTI EIXA MEGALO AGXOS,GIA TO AN 8A TA KATAFERO ME TIS VELONES,NANE KALA OMOS MIA KOPELIA POY ERXOTAN KA8E MERA STO SPITI KAI MOY TIS EKANE.DISTIXOS DEN EXAME KALA EPOTELESMATA.O GIATROS MOY EPISIMANE OTI PREPI NA KSEROYME NA KANOYME TIS VELONES MONES MAS,ETSI K EGO EMA8A NA TIS KANO MONI MOY,TA FARMAKA EINE DARONDA KAI PUREGON. KORITSIA PANO APO OLA NA DIOKSOYME TO AGXOS,KAI NA XALAROSOYME OSO MPOROYME.KANONTAS DETIKES SKEPSIS.FILAKIA SE OLES.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσακια!!!! :):):)

Τριτη μερα σημερα ξαπλωμενη και ποναει η πλατη μου απο την ακινησια, εσεις τι κανετε?

Δαφνη μου συνηθως η χοριακη γινεται 12-14 μερες μετα την εμβρυομεταφορα.Καλη επιτυχια!!!!!!!!

Στελιτσα καλως ηρθες!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOY AVA,GEIA SAS KORITSIA.EIMAI NEA STO FOROYM,EGW KSEKINISA STIS 2FEVROYARIOY GIA TIN 3 MOY PROSPA8EIA,POY EYXOMAI NA EINAI TYXERI.OSO GIA TIN EMONI POY LETE TIN PROTI MOY FORA KIMOMOYN KAI KSIPNOYSA ME AYTI TIN SKEPSI,LOGIKO ITAN NA APOTIXO.PREPI NA EIMASTE XALARES KAI ESIODOKSES,DEN MPOREI KAPIA STIGMI 8A GINOYME KAI EMEIS MANOYLES.8A XARW PARA POLI AN MOY APANTISETE KAI ME VALETE STIN OMORFI PAREOYLA SAS.KALI EPITIXIA SE OLES MAS..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου γιατί έχω ψιλοχάσει το μυαλό μου, παρόλο που δουλευω και διαβάζω ασταμάτητα, δεν ξεκολάει το μυαλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με βοηθούσε να είμαι με δικά μου άτομα που δε μιλούσαν για μένα αλλά είχαν κάτι δικό τους να μου πουν.Βέβαια δεν είναι εύκολο να σαι πάντα με κάποιον θα μου πεις.Κάνε όνειρα ροζ-γαλάζια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: εσείς είστε η καλύτερη παρεούλα μου, θα ένοιωθα οτι είμαι μοναδική περίπτωση...και φυσικά τρελή..βλέπω ότι έχω τις ίδιες αγωνίες κ ηρεμώ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXXXX!!!!KOYRAGIO KORITSIA.TOSO KERO KANAME YPOMONI TORA STO TELOS OSO KAI NA PROSPA8OYME NA MIN TO SKEYTOMASTE ,,,STI MESA MERIA TOY MIALOY MAS PANTA LEME [MAKARI NA PANE OLA KALA]POY 8A PANE GIA OLES MAS

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια για δώστε μου μια πληροφορία?

τέλος του μήνα θα κάνω εξωσωμ. με κατεψυγμένα, το τεστ εγκυμοσύνης θα το κάνω μετά από 12 ημέρες ή μετά από 9? διαβασα σε άλλο φορουμ μετά από 9, ισχύει? ξέρετε κάτι παραπάνω????

ευχαριστώ!!!!!Νικόλ για ρίξε τα φώτα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

GEIA SOY XELONITSA,APO OSO KSERO ITE ME KATEPSIGMENA KANEIS ITE OXI PERIMENEIS 12 MERES KAI META KANEIS TIN XORIAKI,ALA OTI SOYPEI O GIATROS SOY.KALI DYNAMI KAI KALI EPITIXIA.

Σε ευχαριστώ στελίτσα, να είσαι καλά, και καλή επιτυχία σε όλες μας.

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...