Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

kalimera se olous!kali sarakosti!ava se euxaristo toso polu gia tis plirofories!meno se eparxia kai kanenas den xerei oti exo mpei stin diadikasia auti ara den mporo na moirasto kati me kapoion!euxomai se oles mas na exoume ena ++++++++ stin xoriaki mas kai na min mas ksanaerthei i katarameni periodos.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή επιτυχία Δάφνη.Νομίζω ότι είναι η μέρα της ωοληψίας σου.Η δική μου είναι αύριο το πρωί και δεν μπορείς να φανταστείς την αγωνία μου.Είναι η πρώτη μου προσπάθεια και ελπίζω να είναι και η τυχερή.Αν θέλεις και φυσικά μπορείς,μοιράσου μαζί μας την εμπειρία της ωοληψίας.Δεν σου κρύβω ότι τρέμω πιθανή νάρκωση και θα ήθελα κάποια κοπέλα που το έχει ήδη κάνει να μας πει την διαδικασία περίπου διότι ο γιατρός μου συνεχώς λέει ότι διαδικασία ρουτίνας(για εκείνον σίγουρα,για μένα όχι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια και καλή Σαρακοστή!

Λοιπόν η ωοληψία δεν είναι τίποτα, δεν πρόκειται για νάρκωση αλλα για μέθη και δεν καταλαβαίνεις τίποτα εγώ στην Τρίτη και τυχερή μου προσπάθεια ξύπνησα και μετά απο 30 λεπτά οδήγησα κι όλας. ΣΤην εμβρυομεταφορά είναι σαν να κάνεις τεστ παπ και μετά θέλει προσοχή 3-4 μέρες αλλα καλό είναι να μην κουραστειτε καθόλου.

Εύχομαι καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα, εγώ θα γεννήσω στις 18 Φεβρουαρίου σε 3 μέρες δηλαδή ελπίζω η μπέμπα μου να σας φέρει γούρι και ΘΕΤΙΚΕΣ χοριακές. Υπομονή και η μεγάλη στιγμή δεν αργεί. Η παναγιά μαζί σας.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

kalimera se olous!kali sarakosti!ava se euxaristo toso polu gia tis plirofories!meno se eparxia kai kanenas den xerei oti exo mpei stin diadikasia auti ara den mporo na moirasto kati me kapoion!euxomai se oles mas na exoume ena ++++++++ stin xoriaki mas kai na min mas ksanaerthei i katarameni periodos.................

Δαφνη μου σε καταλαβαινω γιατι κι εγω δεν το εχω πει σε κανενα. Εγω τα ξερω ολα αυτα γιατι εχω ξανακανει εξωσωματικη. Μην φοβασαι τιποτα. Εγω το μονο που φοβαμαι ειναι η ωρα της χοριακης, ελπιζω και ευχομαι ομως να ειναι για ολες μας θετικη , να εχουμε καλες εγκυμοσυνες και να φερουμε στον κοσμο υγειη μωρακια. Μπορεις να με ρωτας οτι θελεις. περιμενω νεα σου. Φιλακια

Μανολυα καταλεβαινω την αγωνια σου γιατι την ειχα κι εγω την πρωτη φορα , αλλα ειλικρινα ειναι διαδικασια ρουτινας η ωοληψια. Δεν κινδυνευεις απο κατι. Δεν θα καταλεβεις τιποτα. Την επομενη μερα της ωοληψιας θα σε παρουνε τηλ να σου πουνε ποσα ωαρια γονιμοποιηθηκαν και ποτε θα πας για εμβρυομεταφορα, σε καποιες περιπτωσεις πανε την τριτη μερα και σε αλλες την εκτη στο "σταδιο βλαστοκυστης". Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι θα παω την εκτη αυτη τη φορα ενω την προιγουμενη πηγα την τριτη. Ξερω οτι ειναι παρα πολυ δυσκολο αυτο που θα πω , αλλα προσπαθηστε οσο μπορειτε να μην σκεφτεστε ολη την ωρα την διαδικασια γιατι σας προσθετει αγχος και αγωνια.

Λαμπρινιπ μου καλη λευτερια!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να εχεις μια ευκολη γενα και την να φερεις στον κοσμο υγειεστατη την κορουλα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή Σαρακοστή!

Θέλω κι εγώ σαν τη φίλη μου τη Labrinip να σας ευχηθώ να πάνε όλα καλά αυτές τις μέρες που κάνετε τις ωοληψίες και τις εμβρυομεταφορές σας..Τα έχω περάσει όλα αυτά πολλές φορές αλλά τώρα που περιμένω τον γυιό μου από μέρα σε μέρα σας διαβεβαιώ ότι χωρίς να ξέρω πώς, τα έχω ξεχάσει όλα..και θα συμβεί και σε εσάς το ίδιο μόλις πετύχετε το στόχο σας. Και θα τον πετύχετε κορίτσια..δεν μπορώ να σας πώ πότε αλλά θα τον πετύχετε..και τότε θα ξέρετε ότι όλα όσα περνάτε τώρα αξίζουν 100%.

Καλή επιτυχία σε όλες! Και φυσικά αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι, κάποια απορία, κάποια αγωνία, θα χαρώ πολύ να σας ακούσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kritsakia mou ekana shmera wolipsia den thelo na sas tromakso alla ego ponesa giati eixa para polla kai megala auto moy eipe o giatros alla o ponos ypoferete den simeni oti epeidi ponesa ego ponane oloi einai analogos ton organismo tora eimai poly kala kai pempti pao gia embriometafora.filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!signoomi pou argisa ava na sou apantiso epeipa oloi mera simera!

oxi den itan simera na kano tin oolipsia eimai stin 2mera tis puregon,tin pempti tha me dei o giatros kai tote tha mou pei to pote!

oso anafora to meta......anamoni gia tin xoriaki sou dino mia sumvouli....gemise tin mera sou akoma kai me axrista pragmata,kafe,periodika ,til me files ,tv,voltes sta magazia kai se spitia filon!ego auto kano loipo oloi mera kai kano pragmata sinexeia gia na apasxolo to mialo mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου να μαι κ εγώ, σας γράφω γιατί πολύ απλά θα κάνω τοποθέτηση την Πέμπτη κ όχι σήμερα που είχα πει. Λοιπόν τα νέα μου, είχα 14 απο τα οποία προχώρησαν τα 9 απο τα οποία τα 6 σε άριστη κατάσταση και τα 3 καλά κ απο οτι μου είπαν θα μπουν κ κατάψυξη...Η ωοληψία δεν πόνεσε (γιατί κοιμόμουν) όμως χθες κ προχθές δεν μπορούσα να πολυ κουνηθώ, ούτε να ουρήσω...και είναι κ τούμπανο η κοιλιά μου. Επειδή έχω πάθει υπερδιέγερση σε σπερ/ση κάπου εκεί το πήγαινα μάλλον αλλά σήμερα είμαι καλύτερα κ μάλλον τη γλύτωσα. Τα αφήνουν να γίνουν βλαστοκύστες για να είναι σίγουροι ποια είναι τα πιο γερά ( :blink: έτσι κατάλαβα)κ το παρατείνουν 2 μέρες...

Οπότε μέχρι κ αύριο σας παρακολουθώ....

Απ ότι βλέπω είμαστε πολλές στον αγώνα...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ κοριτσάκια μου.

Andriani είσαι αστέρι..και φυσικά labrinip σας ευχαριστούμε πολύ που μας δίνετε τα φώτα σας. Καλή γένα με υγιέστατα μωράκια labrinip και Andriani μου απο ότι βλέπω κοντευεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia molis me pirane tilefono kai moy eipan 14 aygoulakia polu megala pano apo 18mm kai ala pio mikra to sperma telio!tin pemtpi to proi tha me paroun til to proi gia na mou poune ti ora na pao gia embriommetafora :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Κοριτσάκια μου να μαι κ εγώ, σας γράφω γιατί πολύ απλά θα κάνω τοποθέτηση την Πέμπτη κ όχι σήμερα που είχα πει. Λοιπόν τα νέα μου, είχα 14 απο τα οποία προχώρησαν τα 9 απο τα οποία τα 6 σε άριστη κατάσταση και τα 3 καλά κ απο οτι μου είπαν θα μπουν κ κατάψυξη...Η ωοληψία δεν πόνεσε (γιατί κοιμόμουν) όμως χθες κ προχθές δεν μπορούσα να πολυ κουνηθώ, ούτε να ουρήσω...και είναι κ τούμπανο η κοιλιά μου. Επειδή έχω πάθει υπερδιέγερση σε σπερ/ση κάπου εκεί το πήγαινα μάλλον αλλά σήμερα είμαι καλύτερα κ μάλλον τη γλύτωσα. Τα αφήνουν να γίνουν βλαστοκύστες για να είναι σίγουροι ποια είναι τα πιο γερά ( :blink: έτσι κατάλαβα)κ το παρατείνουν 2 μέρες...

Οπότε μέχρι κ αύριο σας παρακολουθώ....

Απ ότι βλέπω είμαστε πολλές στον αγώνα...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ κοριτσάκια μου.

Andriani είσαι αστέρι..και φυσικά labrinip σας ευχαριστούμε πολύ που μας δίνετε τα φώτα σας. Καλή γένα με υγιέστατα μωράκια labrinip και Andriani μου απο ότι βλέπω κοντευεις.

Τέλεια τα νέα σου Nikol!Να ξέρεις ότι συμπάσχω μαζί σου...Τα πήγες πολύ καλά με την ωοληψία από ότι φαίνεται.Η εμβρυομεταφορά δεν είναι τίποτα.μη σε αγχώνει.Μη ξεχνάς τα ασπράδια και το νερό και θα περάσει επιδερμικά η υπερδιέγερση να σαι σίγουρη.Και με μενα έτσι ακριβώς συνέβει.Καλή συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια τα νεα σας ειναι περιφημα! :woohoo: Χαιρομαι πολυ για ολες σας!!!

Εγω ππηγα σημερα για υπερυχο και περιμενω να με παρουν για οδηγειες.

Δαφνη μου ευχαριστω για την συμβουλη εχεις δικιο. Απλα σκεφτομαι τις τεσσερις μερες που θα ειμαι ξαπλα και θα ειμαι και μονη στο σπιτι γιατι ο αντρας μου θα ειναι Θεσσαλονικη κι εγω δεν το εχω πει στους δικους μου. Αλλα θα εφοδιαστω πολλα dvd και περιοδικα και που θα πανε θα περασουν.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια θελω να σας πω και κατι αλλο που μπορει να μην το γνωριζετε. Ελατωστε τον καφε οσο περισσοτερο γινεται γιατι η καφεινη δημιουργει προβλημα στην εμφυτευση των εμβρυων στην μητρα. Εγω ημουν μανιωδεις καφεινομανης αλλα τον εκοψα. Μπραβο μου :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ava mou mois kaneis tin emvriomeafora kai tha eisai ksapla,axise na psaxneis sto internet sie me moroudiaka ,rouxa,karotsia kai alla tetoa pragmata,auto sigoura tha se voithisei na exeis thetikes skepseis!!!!!!!!!!!!!distixos apo aurio kai mexri tin kiriaki den tha exo inernet!ta leme pali kuriaki vradu!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου και από μένα!Εγω έκανά εμβρυομεταφορά Την Καθαρά Δευτέρα1Δυστυχός έχω ένα μόνο αυγούλακι αλλά καλό, δεν με νοιάζει όμως,είναι το μωράκι μου και από τώρα το αγαπώ!Εμένα δεν μου είπε να είμαι τελείως ξάπλα.Μου είπε απλά να ξεκουράζομαι και να προσέχω!

Η διαδικασία ήταν εύκολη.Αν κι έγω στην ωοληψία πόνεσα λίγο αλλά μέχρι το βράδυ το είχα ξεχάσει.Στην εμβρυομεταφορά δεν κατάλαβα τίποτα!

σήμερα όμως έχω λίγο πυρετό και νοιώθω λίγο κομμένη.Ο γιατρός μου ειπέ οτι είναι από τα χάπια και ότι ίσως να κρύωσα λίγο.Εχει καποια από σας ανάλογα συπτώματα???

Sotiria, Nikol χάρηκα πόλυ για τα αυγουλάκια σας!

Ευχομαι και σε σας και σε όσες είναι σε αυτή την διαδικασία να πάνε όλα καλά!Ελπίζω όλες μας να έχουμε μια πόλύ μεγάλυ χοριακή! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

ava mou mois kaneis tin emvriomeafora kai tha eisai ksapla,axise na psaxneis sto internet sie me moroudiaka ,rouxa,karotsia kai alla tetoa pragmata,auto sigoura tha se voithisei na exeis thetikes skepseis!!!!!!!!!!!!!distixos apo aurio kai mexri tin kiriaki den tha exo inernet!ta leme pali kuriaki vradu!!!!!!

Ευχαριστω Δαφνουλα μου εισαι πολυ καλη!!!

Teri καλη επιτυχια! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!! Σου στελνω ενα καρματακι για καλη τυχη! Εισαι σε φυσικο κυκλο? Σε ποιο κεντρο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!

Καλη επιτυχια Αβα ,Σωτηρια , Δαφνη, Τερι ,Νικολ!!!!!!!!!Και αν ξεχασα καποια και παλι καλη επιτυχιααααααα με θετικοτατες χοριακες!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):)

Εγω ειμαι στη φαση της προετοιμασιας κυκλου με αντισυλληπτικα ,Δευτερα παω για υπερηχο και οδηγιες να ξεκινησω Daronda μετα αναμονη περιοδου 3-5/3 ευχομαι να ναι η τελευταια!!!(Στην εγκυμοσυνη που ειχα πριν 2 χρονια παλι ειχα τελ περιοδο 3/3...λετε ο Μαρτιος να ναι ο μηνας μου και να ναι τυχερος αυτη τη φορα???) :dry:

Και γυρω στις 19-22/3 Θα γινει η εμβρυομεταφορα απο καταψυξη!!! :):):)

Αποτελεσματα θα παρω Μ.Τεταρτη -Μ.Παρασκευη!!!! :blink: :silly:

Θα κανουμε Πασχα φετος?????? :dry::dry:

Καλη επιτυχιαααααααααααααααααααααααααα και παλι σε ολες!!!!!!!!!!!

Φιλακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με πήραν τηλ. αυριο το απόγευμα είναι η μεγάλη μέρα, μάλλον θα βάλουμε 2 μωράκια.... :woohoo: εχω τρελλαθεί απο τη χαρά μου δεν μπορω να δουλέψω.....

teri πολυ πολυ πολυ πολυ καλή επιτυχία ματάκια μου.

Αβα μου θα σου περάσουν ξεκούραστα οι μέρες αυτό είναι το μόνο σίγουρο κ μετα θα το χαρείτε με τον αντρούλη σου.

dafni μου κ εγω απο αυριο το απόγευμα κ για 5-6 μέρες θα σας χάσω... :(

Εχω πολυ καλή διαίσθηση για όλες μας θα το δείτε.. :)

Τα φιλιά μου, είμαι σε αναμονη για τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Καλημερα κοριτσακια!!!!!

Καλη επιτυχια Αβα ,Σωτηρια , Δαφνη, Τερι ,Νικολ!!!!!!!!!Και αν ξεχασα καποια και παλι καλη επιτυχιααααααα με θετικοτατες χοριακες!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):)

Εγω ειμαι στη φαση της προετοιμασιας κυκλου με αντισυλληπτικα ,Δευτερα παω για υπερηχο και οδηγιες να ξεκινησω Daronda μετα αναμονη περιοδου 3-5/3 ευχομαι να ναι η τελευταια!!!(Στην εγκυμοσυνη που ειχα πριν 2 χρονια παλι ειχα τελ περιοδο 3/3...λετε ο Μαρτιος να ναι ο μηνας μου και να ναι τυχερος αυτη τη φορα???) :dry:

Και γυρω στις 19-22/3 Θα γινει η εμβρυομεταφορα απο καταψυξη!!! :):):)

Αποτελεσματα θα παρω Μ.Τεταρτη -Μ.Παρασκευη!!!! :blink: :silly:

Θα κανουμε Πασχα φετος?????? :dry::dry:

Καλη επιτυχιαααααααααααααααααααααααααα και παλι σε ολες!!!!!!!!!!!

Φιλακια :)

Κατερινούλα κι εγώ με κατεψυγμένα θα κάνω τέλος Φεβρουαρίου. Έχω ξεκινήσει cyclacur τα άσπρα, αντιβίωση vibramicin και μία ενδοκολπική κρέμα κάθε βράδυ. Θέλω να σε ρωτήσω το εξής..μετά την εμβρυομεταφορά ο γιατρός μου είπε ότι θα καθίσω σπίτι 1 εβδομάδα μετά χαλαρά στη δουλειά (γραφείο), εσένα σου είπε πόσο θα καθίσεις?

φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina μου με το καλό να ξεκινήσεις κ να πάρεις τα πιο ευχάριστα νέα της ζωής σου...όλα καλά θα πάνε. Ο Μάρτιος είναι ο μήνας που γεννήθηκα κ είναι ο τυχερός μου, εύχομαι να είναι κ για σένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Κορίτσια με πήραν τηλ. αυριο το απόγευμα είναι η μεγάλη μέρα, μάλλον θα βάλουμε 2 μωράκια.... :woohoo: εχω τρελλαθεί απο τη χαρά μου δεν μπορω να δουλέψω.....

teri πολυ πολυ πολυ πολυ καλή επιτυχία ματάκια μου.

Αβα μου θα σου περάσουν ξεκούραστα οι μέρες αυτό είναι το μόνο σίγουρο κ μετα θα το χαρείτε με τον αντρούλη σου.

dafni μου κ εγω απο αυριο το απόγευμα κ για 5-6 μέρες θα σας χάσω... :(

Εχω πολυ καλή διαίσθηση για όλες μας θα το δείτε.. :)

Τα φιλιά μου, είμαι σε αναμονη για τα νέα σας.

Εύχομαι όλα τέλεια να σου πάνε, ξεκούραση, υπομονή και μια τεράστια χοριακή.

Θα τα πούμε σε λίγες μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...