Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα για ολες μας!!!

Σωτηρια μου εμενα μου ειπαν να τα συνεχισω τα utrogestan και τα cyclacour και την Παρασκευη να ξαναπαω για εξετασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού είχα κάνει τους υπολογισμούς μου και ήξερα...........δεν στο είπα ότι την Δευτέρα θα χεις 100 και να είσαι ευχαριστημένη;;;;

Τελικά δεν άφησες ΤΙΠΟΤΑ για μας έτσι;;;;

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι μου γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηρέμησε και κοίτα να το απολαύσεις κάθε μέρα, κάθε στιγμή γιατί είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω, ευχαριστω και παλι ευχαριστω!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Ο αντουλης μου ειναι στο αεροπλανο για Γαλλια αλλα του τα ειπα απο το τηλ και τρελαθηκε απο την χαρα του!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Irene μου ειχες απολυτο δικιο και να ξερεις οτι μου εδωσες απιστευτο κουραγιο την Παρασκευη!! :kiss::kiss: Κοπελαρα μου η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!!! Να το πιστεψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με κάνεις να βάλω τα κλάμματα τώρα...

Μακάρι...μακάρι όλες οι κοπέλες που προσπαθούμε και το αξίζουμε...να τα καταφέρουμε...ΟΛΕΣ!!!

Χαίρομαι πάαααρααα πολύ για σένα, είχαμε μιλήσει και με pm και όταν αναζητούσες γιατρό θυμάσαι;;;;

ΑΒΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θυμαμαι γιαυτο σου λεω οτι η αποτυχια ειναι κατι πολυ κακο ομως δεν σημαινει απολυτος τιποτα, να κι εγω αλλαξα γιατρο και τα καταφερα!!!! Ολες οι κοπελες θα τα καταφερουν!!!!

Δεν μπορω να το πιστεψω ακομα, οτι μου συμβαινει Irene μου ειναι σαν ονειρο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλή μου... είναι ένα όνειρο, ένα μικρό θαύμα...το μεγάαααααλο θαύμα θα ρθει σε 9 μήνες και θα ναι και όμορφο...το σκατούλικο...σαν άγγελος...

Τώρα να προσέχεις!!!

Και αν κάποια κοπέλα φανεί στο δρόμο σου και σου ζητήσει κουράγιο και ελπίδα, από δω μέσα ή από αλλού να της δώσεις το χέρι σου για να κρατηθεί...έτσι κοριτσάκι μου γλυκό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΅Ετσι Irene μου, απο τοτε που μπαινω στο μαμμυ και μοιραζομαι τους προβληματισμους μου και τις αγωνιες μου με ολες εσας που δεν σας γνωριζω προσωπικα και μου εχετε σταθει περισσοτερο απο οποιονδηποτε, νιωθω οτι εγινα κι εγω καλυτερος ανθρωπος και νοιαζομαι πολυ περισσοτερο για τα προβληματα των αλλων.Ειναι μοναδικη εμπειρια το μαμμυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα.Ελπίζω πλέον όλα να πάνε καλά και χωρίς ιδιαίτερες αγωνίες για σένα αλλά και για όλες μας.Να προσέχεις εσένα και το μωρό σου.Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου να σε συγχαρω και μεσα απο το μαμμυ με τη σειρα μου..

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοπελμου ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Και ΝΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε και στα δικα μας κοριτσακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)

:) ava moy soy eyxome ka8e mera na triplasiazete i xoriaki soy ,na xerese ton ka8e mina poy 8a alazeis,kai na olokliro8i i eytixia soy ala kai toy mpampa!!!!molis piaseis sta xeria soy to(ta)moraki(morakia )soy.filaki se ola ta koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από μένα πολλές πολλές ευχές για καλή υγεία,ευτυχία και γρήγορα ένα-δύο-τρία μπεμπάκια να συμπληρώσουν την οικογένεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου, σας εύχομαι ότι επιθυμεί η καρδούλα σας.

Stelitsa μου μάλλον η συζήτηση συνεχίζεται στο εξωσωματικές Νο4. Βλέπεις μπήκε Μάρτιος :P ....

:kiss: σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...KATERINA...ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ INTERNET.ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ. ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ....... ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοο κοριτσακι!!!!Συγχαρητηριααααα να χεις μια πολυ καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!!!!

Επιτελους και κατι ευχαριστο!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου αποψε το πρωι εκανα τον πρωτο υπερηχο και επαθα σοκ:

απο το πουθενα εκει που εβλεπα την οθονη απο τον υπερηχο ενφανιστηκαν ο Χιουι, ο Λιουι , και ο Ντιουι ,

αλλο ανχος τωρα ελπιζω να πανε ολα καλα .ο γιατροσ μου φοβοανε για τριδυμη κυηση! για να δουμε τη θα δουμε!?

επισης τα συγχαρητηρια μου σε ολα τα κοριτσια που τα καταφεραν να πανε μεσα απο την καρδια μου ολα καλα αλα και εσεις που δεν τα καταφερατε μην το βαζετε κατω!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου για την εγκυμοσύνη σου, εύχομαι να πάνε όλα τέλεια, και 3 να είναι, τα πιο γερα του κόσμου να είναι. <φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βουλαντερ συγχαρητηρια!

καλοριζικα και καλοστεργιωτα τα μωρα σου!

μη φοβασαι ολα θα πανε καλα!

εχει και η αδερφη μου τρυδιμα τα οποια ειναι 14 χρονων.

γενικα δεν ειχε επιπλοκες στην εγκυμοσυνη και τα μωρα ηταν καλα!

ευχομαι και σε σενα να πανε ολα καλα και με το καλο να υποδεχτεις τα μωρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια έβαλα την ίδια ερώτηση και στη θέμα της εξωσωματικής αλλά την προσθέτω και εδώ μήπως κάποια κοπέλα δεν παρακολουθεί και τα δύο θέματα.

Τη Πέμπτη ξεκινάω την 5η μου προσπάθεια, μακρύ πρωτόκολλο arvecap και Gonal. Ήθελα να ρωτήσω μήπως περισσεύει σε καμία κοπέλα καθόλου gonal, καθώς δεν μου φτάνουν αυτά που μου δίνει το ΙΚΑ...

Ευχαριστώ πολύ

ΒΟΥΛΑΝΤΕΡ: Απίστευτα τα νέα σου!!! Με το καλό να γίνεις πολύτεκνη με τη μία!!! Τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα απο την καρδια μου συγχαρητηρια ,με το καλο και στους 9θα προσεχεις πιο πολυ τωρα και ξεκουρασει, η κουμπαρα μου ειναι στον 5 μηνα με 3 μωρακια και ειναι ολα καλα και σε ξεχωριστω σακο το καθε ενα,οποτε δεν θα μιαζουν και παρα πολυ μεταξειτους.φιλακια πολλα !!!!!νικολ μου τι κανεις βρε ψυχη σε εχασα οπως και ολες σας???σας σκευτομαι ναστε ολες καλα ......ααααααα καλο πασχα κουκλες μου,φιλιαααααααααααααααααααααα:):):P

fotini δεν εχω ,gonal ,μακαρι να ειχα ,ολα καλα να σου πανε ,σου ευχωμε και σενα 3 μωρακια,αντε να κανει το ποδαρικο η βουλαντερ:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...